Rüyada Asansörde Fare Görmek

Rüyanızda bir asansör içerisinde fareler görürseniz, sizi sömüren insanları simgeler. Sizi maddi yönden sürekli kullanan ve çıkarları için bir şeyler yaptırmaya çalışan birileri olabilir. Yine manevi yönden de duygularınız ile oynayan ve sırf kendi mutluluğu için sizi yönlendiren bir insanı simgeler. Bu insan size sürekli zarar vermekte olsa da bir türlü ondan vazgeçemiyorsunuz. Ancak doğruları er ya da geç anlayacaksınız ve bu insanın hayatınızda olmamasının daha doğru olacağına karar vereceksiniz.

Fare genellikle fesat insanı simgeler. Asansör ise hayatınızdaki iniş çıkışların bir simgesidir. İkisinin bir arada görülmesi yanlış insanlar ile aynı yolda olduğunuza ve bu insanların size hayır getirmeyeceği yönünde yorumlanır. Size zarar vereceğini düşündüğünüz insandan uzak durmanızda fayda var.

Rüyada Apartmanda Fare Görmek

Size karşı fenalık yapmak isteyen kişiler çevrenizde dolaşabilir. Ancak evinize girmeye çekinirler. Yakın zamanda birileri sizi düşmanlarınıza karşı uyarabilir. Özellikle size yanaşmaya çalışan iyi niyetli gibi görünen kişilere karşı temkinli olmanız gerekir, yoksa tuzağa düşürmeye çalışabilirler.

Rüyada Asansörde Fare Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yakın zamanda duygularınızı ve iyi niyetinizi kullanmaya çalışan hane dışından kişilere yorumlanır. Başkalarına her şeyi paylaşmamaya dikkat edin. Aile içi huzuru kaçırmak isteyen dışarıdan kişiler de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

2 Yorum

  1. songül
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status