Rüyada Asansörün Bozulması

Rüyada asansörün bozulduğunu görmek, çok büyük emekler verilen bir işten beklentilerin tam tersi yanıt almak ve çok büyük bir hayal kırıklığı yaşamak olarak yorumlanır. Hiç de beklemediğiniz şeyler olabilir. Özellikle yeni bir iş ya da projede başarısızlık söz konusu olabilir. Bazı aksiliklerin çıkması ile birlikte işleriniz aksayabilir. Geçmişte size çok büyük sözler veren ve vaatlerde buluna bir insan, sizi büyük bir hayal kırıklığına uğratacak. Bu kişinin sözüne güven olmayacağını anlayacaksınız. Ancak iş işten geçmiş olabilir.

Rüyada Bindiğin Asansörün Bozulması

Çok güvendiğiniz bir konuda yanılgıya düşeceğinize, hatta size güven veren bir insanın yarı yolda bırakması, sizin duygularınız ile oynaması gibi anlamlar taşır. Her söze kanmak yerine öncelikle mantık süzgecinden geçirmeniz çok daha hayırlı olacak. Aşk hayatında da sevdiğiniz insan sizi terk edebilir ya da ilişkinize ara vermek isteyebilirsiniz. Bazı şeylerin yarım kalması sizi üzse de, bir şeyleri düzene sokmak sizin elinizde olacak.

Rüyada Asansörün Bozulması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, maddi yönden ciddi kayıpların olması ve bunun hem aile hem de aşk hayatınızı kötü yönde etkilemesi şeklinde yorumlanır. Karşınıza kötü insanlar çıkabilir ve sizi kandırabilirler. Bazı verilen sözler tutulmayacak ve yarı yolda bırakılacaksınız. Arkanıza bir baktığınızda size destek olan kimseyi göremeyebilirsiniz. Bu durum sizi çok üzse de, bir şeyleri tekrar yoluna koymak için zamana ihtiyacınız olacak.

YORUMLAR

 1. Burcu dedi ki:

  Merhaba rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum 1 ay önce ölen annem ben ve babam asansöre biniyoruz sonra asansör yukarıya çıkıyor kapı gökyüzüne açılıyor annem hızla çıkıyor tutamıyoruz sonra kapı kapanıyor 1 kat iniyor asansör boşluğu gibi karanlık biryer çıkıyor karşımıza ama kapı tam açılmıyor yukarıya tırmanarak çıkılması gerekıyor ordan babam çıkıyor ve benı dinlemiyor tutamıyorum ben tek kalıyorum iniyor aşagıya çıkıyorum insanlar bekliyo asansöre binmek için bozuk diyorum ama annemle babamı bulamıyorum 😭

 2. Esma dedi ki:

  Rüyamda ben asansördeyken asansör sallanıyo kapı zor açılıyo ben inip arkama baktığımda asansör yere düşüp parçalanıyo asanörle birlikta sırtımdaki çantada düşüyü ve içindekiler yere saçılıyo

 3. Yağız dedi ki:

  Merhaba,ben rüyamda asansörde uyanıyorum ve ışıklar falan kapalı asansörün kapı açılmio tekim ve bir tuşa basıyorum ve anında Baya hızlı bir şekilde assa düşüp uyanmıştım ama çok hizli düşuodu kalbim hızla atıodu ondan sonrasını göremedim uyandım hep kabuslarım böyle oluyor hep asansorle ilgili bunu yorumlayabilirmisiniz

 4. Ebrar dedi ki:

  Kız ve erkek kuzenim ile binada asansöre bindik .asansör kapısı tam kapanması ve birden yönü değişti galiba hastane gibi bi yere gitti asansör o arada da asansör birden duvarla çarpıştı. Hastanede herkes tahliye ediliyordu bana bisey olmamıştı asansörden çıktım 1 kuzenim de cıktı diğeri çıkamadı diye hatırlıyorum. Yorumunuz nedir ?

 5. Ceren dedi ki:

  Sürekli rüyam da bilmediğimiz bi yerdeyiz ama orda kalıyoruz ve daha önce hiç gitmediğimiz bi yer memleket olarak geliyor ama memleketimiz değil aileden bi kaç kişi de var bu kişiler sürekli değişiyor ve bulunduğumuz yerde çok farklı kocaman sarı kremsi bi asansör var konumu ve çalışma şekli çok farklı asansöre her bindiğimde yanımda kişiler bi an da asansörden yok oluyorlar ve ulaşacakları yerde oluyorlar daha doğrusu bi kata gelindiğinde oraya tutunuyorlar ve çok yüksek bi yer demirler var ama sonrasında ulaşacakları yerde oluyorlar ve her defasında tek kalıyorum asansör de çok hızlı korkunç bir şekilde gökyüzüne kadar çıkıyor sallanıyor yükseliyor yan yatıyor hız treni gibi sonra aşırı hızlı bi şekilde aşağıya düşüyor ama asansörün her tarafı açık ve ben her defasında yere düşüyorum ama hiç bi şey olmuyor bana ve bu rüyayı sürekli görüyorum acaba tam olarak anlamı nedir korkmalı mıyım

 6. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yurdun asansöründeyiz, yanımda 2 arkadaşım var. Asansör biz içindeyken bozuluyor ve kapılar sağa sola hızla açılıp kapanmaya başlıyor. O ikisi çıkıyor ben içeride kalıyorum daha sonra bende çıkıyorum. Bu ne demektir? Teşekkür ederim.

 7. Ozgurozgur dedi ki:

  Ruyamda asansor bozuluyor en ust kata cikariyor hatta o kadar cikariyorki boslugun sonuna gelip gunesi goruyoruz sonra asagi dogru dusmeye basliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli makam mevki edinmeye yorumlanır.

 8. Ceren dedi ki:

  Bende asansörde tek başımaydım asansör birden durdu ve hızla aşagı düştü sonRa uyandım zten

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tek başınıza başarıya yorumlanır.

 9. Şakire dedi ki:

  Merhabalar rüyamda asansöre bi hocam ile binmiştim ve asansör bozuluyordu birden sağa sola sallanmaya başlıyordu. Kapı açıldı hala sallanan asansörden kendimi dışarı attım sonra hocamı da içerden çektim dışarıya. Öyle kurtulduk asansörden bunun anlamını yorumlayabilir mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli işler başarmak, hayırlı rızka yorumlanır.

 10. Şeyma dedi ki:

  Rüyada şimşekten korktuğum- kacmak için 2 kişi asansöre bindik asansör birden bozuldu aşağı iner gibi oldu bide sarı bir hamam böceği gördüm duvarda ilk korktum ama sonra elime falan aldım bu rüyanın anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öenemli bir teklife, zor bir süreçten kurtulmaya yorumlanır.

 11. Şeyma dedi ki:

  Rüyada 2 kişi asansöre biniyoruz Yıldırım’dan Şimşek ten saklanmak için asansör birden bozuluyor aşağı düşüyor gibi oluyo sonra kendimi aşağıda bi doktora benzeyen kişiler görüyorum bide ilk duvarda hamam böCegi görüyorum sarı renkte ilk korksamda elime falan alıyorum sonra

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun bekleyişin ardından iyi fırsatlara yorumlanır.

 12. Meryem t. dedi ki:

  Bi kaç Aydan beri ayni rüyayı görüyorum. İnanlarla asansörün önde duruyoruz. Asansör gelince kırık olduğunu fark edip diyorum insanlara binmeyin diye ama onlar yinede biniyor ve asansör kırılıp hepsi düşüyor. Sonraki gelen asansör geliyor ve ona binip sağ Salim aşarıya iniyorum. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı planları ertelemek zorunda kalacağınıza yorumlanır.

 13. Gul dedi ki:

  Annem , babam ve ben asansöre binmek için beklerken babam annem bindi.ben binemeden n hızlı tren gibi yatay olarak duvara çarptı parçalandı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir teklif gelmesine yorumlanır.

 14. Uğur Emre dedi ki:

  Ben üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum ve gördüğüm rüyayı sabah 09.30 sularında gördüm. Rüyamda gece yurda geliyordum bi arkadaşım yurdun önğnde telefonla konuşuyodu ve ben ona çaktırmadan yurt binasının girişinden girdim. Asansöre yönelip asansörün düğmesine bastığım anda bu telefonla konuşan arkadaşım birden önümden geçti ve beni görmedi. Arkadaşımın arkasından baktım ve kötü düşüncelere kapılarak asansöre bindim. Yurdumuz 5 katlıydı ve en üst kata çıkmak için 5’e bastım ama asansör 9’uncu kata kadar fe orda kaldı. Asansörün tavanı eğimli olarak içine çöktü sanki çatı katındaymış ve oraya sıkışmış gibi. Sonra ben telefonumu alıp aşağıda gördüğüm telefonla konuşan arkadaşımı asansörde kaldığımı güvenlik görevlilerine haber versin diye tam arayacakken uyandım. Hayırlara çıksın inşaallah.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında sıkıntılı bir sürecin bitmesine, iyi fırsatlara yorumlanır.

 15. Ayşenur dedi ki:

  Bir farkı var mı bilmiyorum ama bu rüyayı gündüz gördüm. Apartman girişindeyken üst komşulardan birinin konuştuğum gençlere bağırmasından dolayı korkudan koşarak içeri girdim ve asansör çağırdım. 6.kattan gelen asansörü görünce şaşırdım çünkü 4 katlı olduğunu biliyordum binanın. Bir daireden çıkan adam asansör çağırdı ve benim çağırdığımla aynı anda geldiler. Ben birine o birine bindi. Ben bindiğimde asansörün eskimiş olduğunu gördüm. Normalde yeni olduğuna emindim. 3.kata basar basmaz kapısı tam kapanmadan hareket etti ve birkaç saniye içinde yan döndü. Korkuyla uyandım. Bunun anlamı nedir? Teşekkürler şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya beklentilerin boşa çıkmaması, geç de olsa gerçek olmasına yorumlanır.

 16. emine dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir binadayım karşılıklı asansörler var ben birine biniyorum karşı asansöre de binen 4-5 kişi var hepsi erkek ama kimse benim bindiğim asansöre binmiyor. 3. Kata çıkacakmışım ama 2 kattan sonra asansör bozuluyor dua ediyorum 3. kata çıkıyorum ama inecek zemin yok. zeminde kocaman borular ve makineler çalışıyor sıcak geliyor. İnebilir miyim diye geçiniyorum ama hemen tekrar aşağıya inmeliyim diyorum iniyorum ama düğmeye bastığımı hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş teklifi almaya, belirsizliklerin olacağına yorumlanır.

 17. Muslum dedi ki:

  Ruyamda boya işinde amcamlarla yardim esiyordum dış cephe boyu yorduk iş bitti amcam kıyafetlerini getirmemi istedi dediği yere gittim asansörle aşağı inmek istedim fakat asansör yukarı çıktı bozulmuş idi tekrar aşağı ya bastım asansör bozuldu kapı açık idi atladım asansörden yürüyerek indim sonra amcamın kıyafetlerini almam için gönderdiği bina girdigim bina olmadığını düşündüm yanımda biri daha var idi dışarda kafası eşek kafası birini gordum tekrar kıyafetleri olmak için binaya girdim rüya kafamı karıştırdı bu arada inşaat sektörüne girmek niyetindeyim bana rüyamı yorumlarısınız teşekürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya uzakta olan birinden haber almaya, akrabalarla gorusmeye yorumlanir.

 18. Zeynep dedi ki:

  Ruyamda yurttayim asansore biniyorum 6.kata cikmak istiyoruz ama asansor bozulmus istedigimiz yere cikmiyor biz de bu sefer asansoru hacklemeye calisiyoruz tam basariyoruz kapi kapanicak ve yukari cikicaz…. ve bi tane kiz iceri atlayip kapinin tekrar acilmasina sebep oluyor yaptigimiz her sey gidiyor kiza bagiriyorum bana tokat atiyor tam sinirlenip onu bogacakken arkadaslarim sakinlestiriyor. ve tabi ki onun yuzunden istedigimiz kata cikamiyoruz. bu nasil yorumlanir. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çalışmaların karşılığını almak ve başarılı olmaya yorumlanır.

 19. Sibel dedi ki:

  Rüyamda asansöre biniyorum ikinci katta duruyorum komşum kapıyı acıyor ama binmiyor daha sonra yukarı doğru çıkarken asansör önce bi sağ bi sol sallajiyorvaedindan durmadan dönmeye başlıyor tepetaklak oluyor bi zaman sonra duruyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizin düzlemesine ve bazı aksiliklerin sona ermesine yorumlanır.

 20. İsimsiz dedi ki:

  Ben rüyamda en yakın arkadaşımla zan yolculuğu yapıyorduk yukarı çıkmak için asansöre biliyoruz ondan sonra asansör duruyor her yer kapkaranlık arkadaşım ile çok korkuyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan bir iyilik görmeye, kariyerinizde yükselmeye yorumlanır.

 21. eda dedi ki:

  Merhabalar,genelde çok asansör rüyası görürüm ve hep istemediğim katlara çıkarım veya asansör düşer bana bir şey olmaz çıkarım.En son rüyamda asansöre biniyordum ,asansörde iş yerimdeki muhasebe müdürü de vardı.Asansör normal çalışıyor ama biraz eski.Ben bir katta iniyorum asansör tek tük sesler çıkarıyor bozuluyor. Arkamdan kapı kapanıyor ama diğer insanlar içinde kalıyor.Ben indikten sonra ucuz kurtuldum diyorum.Ama arkamdan asansör düştü mü emin değilim.Anlamı nedir? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde daha çok kazanca, maddi olanakların artmasına yorumlanır.

 22. Emre dedi ki:

  Rüyamda babam ile asansör bekliyoruz asansör gelince biniyoruz biz ile 2 kişi daha biniyor kapı kapanınca aşşağıya ineriken asansör bir anda aşşağıya düşüyor duruyor düşüyor duruyor tekliyor yani iki saniyeliğine kapı açıldığını gördüm kapıdan çıkma fırsatım vardı fakat babamı orda bırakmak istemedim bu sefer asansör düşüyor ama yere çakıldığını görmeden uyandım…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sabrın sonunda emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 23. Emine dedi ki:

  Rüyamda asansörün bozulduğunu gördüm ve asansörün kapısını açatak ordan çıktığımı gördüm. Bu ne demektir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdikleriniz ile bir süre özlem çekmeye yorumlanır.

 24. Arzu dedi ki:

  Hayırlı günler. Ben rüyamda bir asansörün kapısının önündeydim. Asansör bekleyen başka kişilerde vardı. Asansör geldi ben bindim bekleyenlere binecekmisiniz diye sordum binmediler. Asansörün düğmeleri biraz eskiydi bastım çalıştı. Sonra sağa sola kıvrılarak yukarı çıkmaya başladı. Bir yerden sonra da düz çıkmaya başladı gökyüzüne çıktım. Alışveriş merkezlerinde, otellerde olan camdan tüp asansördü.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde daha çok kazanca ulaşmaya yorumlanır.

 25. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda asansöre bindim biz son katta oturuyoruz asansör bozuldu cıkması gerekenden daha yukarı cıktı ve ben düşecek diye catıda indim asansör düştü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye yorumlanır.

   1. Tolgahan dedi ki:

    Rüyamda birisiyle asansöre biniyorum. 5. Kata geldiğim zaman iyi geceler diyip iniyor asansörden. Bende 6. Kata çıkıyorum ve asansörden iniyorum ama ben indikten sonra asansörün kapısı arızalanıyor ve geri kapanmıyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya mesleğinizde yükselmek, terfi almaya yorumlanır.

     1. İsimsiz dedi ki:

      Rüyamda bir asansöre biniyorum ama daha önce inip çıktığım asansör , 0.kata basıyorum ve asansör tam inmeden altı kırılıyor ve ben zemin kata düşüyorum kalçamı kırıyorum normalde iyiyim ama haberlere bir bakıyorum ölü olarak göstermişler ama yalan haber . Bunun anlamı nedir ?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya emek verilen bir konuda karşılığını yakında almaya yorumlanır.

 26. mehmet dedi ki:

  Eski dar bir asansöre biniyorum. Biraz yükseldikten sonra teklemeye başlıyor ve düşmeye başlıyor. bir süre sonra çakılacağımı anlıyorum ve şehadet getirmeye başlıyorum. ölüm anın nasıl bir şey olduğunu düşünüyorum. ölüp ölmediğimi bilmiyorum ancak halihazırda çalıştığım işyerindeki patronumun bütün iş arkadaşlarımın önünde beni andığını, nasıl başladığımı ve hangi umut ve beklentilerle geldiğimi üzgün ve ağlamaklı diğerlerine anlattığını görüyorum.. tam olarak ölüp ölmediğimi yalnız bilemiyorum. yapılan bu konuşmadan dolayı öldüğümü anlıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizdeki aksiliklerin bitmesine ve yakında hayırlı gelişmeler olacağına yorumlanır.

 27. Mehmet ali dedi ki:

  Rüyamda asansore biniyorum zemine inmek icin düğmeye basiyorum asansör o sirada bozlur gibi oldu bi tik oldumuz seviyeden alta indi baktigimda yanlış duğmeye basmışım o sirada insanlar geliyodu bi bayan yardim etmeye calisiyodu kapi kapaniyordu elimi araya soktum kapinin kapanmamasi icin o kapi yari acik kaldi inemiyodm bayan duzeltmeye çalışıyordu bende o sira asansor assagiya dusmesin diye tutmaya calisiyordum tek ayami disariya attim tutmaya calisiyordum asansörü o sira insanlar geldi asansorun tavanindan birileri tutuyordu cati katindan, asansör parcalaniyodu herkes dusmesin diye tutmaya çalışıyordu asansör iki kapiliydi bir onde birde arkada kapisi vardi arka kapisida acik ordanda dusmesin diye asansoru tutmaya çalışıyordu insanlar kurtulur gibi olduk ruyamin anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında borç ve dertten kurtulup hafiflemeye, endişelerin bitmesine yorumlanır.

 28. Nida dedi ki:

  Bozulmuş asansörü düzelttiği mi sanıp bir kaç kişi bindik tam eve çıkacaktik sekizinci kata asansör birden hızlıca çıkıyor ve yan dönüyor yukarda kalıyor içindekiler üstüme geliyor sonra bir ara uyanıp dalıyorum tekrar üç kişi öldü deniliyor acaba ne demektir? teşekkür ederim

 29. Nida dedi ki:

  Rüyamda bozuk asansörü düzelttiği mi sanıp bir kaç kişi bindik tam eve çıkacak sekizinci kata asansör birden hızlıca çıkıyor ve yan dönüyor yukarda içindekiler üstüme geliyor sonra bir ara uyanıp dalıyorum tekrar üç kişi öldü deniliyor öyle şeyler duyuyorum.acaba ne demektir ? teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz içi harcama yapmak ve maddi imkana yorumlanır.

 30. İsimsizler dedi ki:

  Iyi günler rüyamda ilk önce bir binanın üst katına çıktığımı ve işimi halledip geri aşağı inmek için tekrardan asansöre bindiğimi gördüm. Asansör garip garip hareket edince düşeceğini anladım. Yanımda kardeşlerim vardı. Onlara sarılıp yere yattım ve asansör hızla düşmeye başladı. Ama yere çarpması çok da sert olmadı. Bu rüyayı bana yorumlar mısinız?

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında bazı sıkıntıları atlatmaya yorumlanır.

 31. İsimsiz dedi ki:

  Asansöre ilk bindiğimde bozuldu ve hızlıca aşağı doğru düşmeye başladı ama sonra aynı asansöre kısa bir süre sonra tekrar bindiğimde bozulmadan yukarı çıkarttı

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta yeni bir ortaklık veya anlaşma yapılabilir.

 32. ayşe şen dedi ki:

  Rüyamda şu an çalıştığım iş yerinini camlı asansöründe olduğumu gördüm. Ama çevre biraz değişik. Bindiği yerde patronum var. Ama o asansöre binmiyor. Ben asansörle yükselirken bana bakıyor. Ama bina 3 katlı olmasına rağmen asansör durmuyor ve yükselmeye devam ediyor. Ben asansörle çatıya kadar çıktığımı gördüm. Buradan patronuma seslenip bu durmuyor neden diye soruyorum. Ama o sadece izlemeye devam ediyor. Sizce anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda yükselmek ve sürpriz haberler almaya yorumlanır.

 33. Can dedi ki:

  Merhabalar, Asansör olması gerektiği bibi yükselmiyordu asansörün geçeceği katı benim hizalamam gerekiyordu ve her katta dahada zorlaşıyordu kabini hizaya getirmek ama sonra istediğim kata olmasada başka bi kata ulaşıp tanımadığım 2 kişinin evine giriyordum onlarda davet ediyordu. Ne anlama geliyor ?

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize ulaşmanız için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir.

 34. özlem dedi ki:

  Rüyamda asansörde tek başımaydım, birden asansörün tavanı aşağıya doğru yeride yukarıya çıkıyordu arasında ezilecektim omzumla kafamla o baskıya direndim yardım düğmesini aradım çalışmadı öleceğimi düşünürken pes etmedim direnmeye devam ettim, ve asansör normal haline döndü ve çıktım. Acaba ne anlamına geliyor

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde karşınzıa çıkan fırsatlar kafanızı karıştırabilir.

 35. Emine Ibili dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir tanidik ve esim kizimla bindigim asansör bir anda bozuldu hizla düsmeye sag sola sallanmaya basladi,esim ve arkadas soka girerken ben kücük kizimi kendime sarip elim ayaklarimla demirden tutunup kizmi korumaya calisiyodum uyandim,okadar gercek gibiydiki uyandigimda kas kati kesilmistim kolumu zor kaldirabildim

  1. admin dedi ki:

   Planlarınız beklediğinizden geç gerçekleşebilir ve bazı insanlara mahcup olabilirsiniz.

 36. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba rüyamda asansörler bozuluyor çok hızlı hareket etmelerinden dolayı deprem oluyor ve bina yıkılırken uyanıyorum not:Denizlide yaşıyorum ve sürekli depremler oluyor

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişeleri geride bırakmaya yorumlanır.

 37. Ayşe kılıç dedi ki:

  Rüyamda sürekli asansörün bozulduğunu görüyorum. Bir türlü çıkmak istediğim kata çıkamıyorum. Bir aşağı bir yukarı çıkıyordum. En sonda asansörden iniyordum.

 38. Ayşe kılıç dedi ki:

  Rüyamda sürekli asansörün bozulduğunu görüyorum. Çıkmak istediğim kata çıkamıyorum. Ya daha yukarı yada aşağı iniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Parasal engelleri tez zamanda aşmaya yorumlanır.

 39. elif dedi ki:

  Rüyamda arkadasimla beraber bindiğimiz asansör ortadan ikiye ayriliyodu ve yardım istiyoduk sonra kurtuliyoduk?

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında bazı sorunalrın çıkmasına ve ortak işlerden uzak kalmaya yorumlanır.

 40. Seda Atmaca dedi ki:

  Merhaba rüyamda asansörle bir binanın üst katlarına çıktığımı gördüm. Yanımda tanımadığım bir kadın vardı. Ofis gibi bir yere geldik ve masanın üstünde yazma kenarına dikilen boncuklu oyalar gördüm. Açık yeşil bir poşetin içinde farklı renklerde ve çok sayıdalardı. Elime bir iki tanesini alıp baktığımı ve sonra yerine koyduğumu gördüm. Bu ne demektir? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında hızla yükselmek, kısa vadede kazanç hedeflerine ulaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status