Rüyada At Eti Yemek

Dünyanın birçok yerinde menüde at eti bulunabilir. Rüyada at etini yediğin için kendini suçlu mu hissettin mi? Bu rüya, tabu bir şey yapmayı veya yaptığınız bir şeyden dolayı suçluluk hissetmeyi veya başkaları için sorgulanabilir olan bir şeyi yapmayı düşünmeyi sembolize edebilir.

Rüyada Bilmeden At Eti Yemek

Sizi üzen bir konuda hiç de ummadığınız bir insandan gelecek olan bir iyiliğe yorumlanır. Maddi olarak zor günler yaşıyor iseniz bu konuda bir insanın size yardımı dokunabilir ve bu sayede rahat edebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş At Eti Yemek

İstemeden bir iş veya sorumluluk almak anlamına gelir. Mecburi olarak bazı görevleri üstlenmeniz gerekebilir ve bu yüzden de gerginlik artar. Kişi stresli günler geçirir.

Rüyada Yanlışlıkla At Eti Yemek

Zamanında yapılan hataları telafi etmeye ve sevdiklerinizin gönlünü geri kazanmaya yorumlanır. Size karşı kalp kırgınlığı olan kişiler eski defterleri kaparlar. İlişkilerinizde yeni sayfalar açabilirsiniz.

Bakınız: Rüyada At Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status