Rüyada Ayağın Kırılması

Rüyada ayağının kırıldığını görmek, iş veya eğitim hayatında başka bir yere gitmek ve düzen kurmak isteyen kişilerin önüne çok engel çıkmasına yorumlanır. Sizi engelleyen kişiler olabilir veya parasal sebepler ile de bu hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Burs kazanmak isteyen veya başvuru yapan kişiler de olumsuz yanıt alabilirler. Başka bir şehre gidip çalışmak isteyenler bir süre daha erteleyebilirler. Rüyada ayak kırılması, aynı zamanda uzakta olan biri ile görüşmeyi kesmek anlamına gelir. Aranızda bir kırgınlık söz konusu olabilir. Bu sebeple gidip gelme kesilebilir ve uzun zaman ayrı kalınabilir. Sevdiği insan ile uzak mesafe ilişki yaşayan kişiler kısa süreli ayrılık yaşayabilirler.

Rüyada ayağın kırılması alçıya alınması, bir yerden red alan kişilerin başka bir yerden kabul almasına yorumlanır. İş başvuruları reddedilen kişiler bir başka bir şehirde iş başvurusu yapabilir ve kabul olabilir. Uzakta yaşayan kişiler de sizi davet edebilirler ve aradaki buzlar erir. Yeniden görüşmeye başlanır.

Rüyada Ayak Bileğinin Kırılması

Bazı engeller ile karşılaşmak ve başkaları yüzünden mağdur olmak anlamına gelir. Rakipleriniz yüzünden haksızlığa uğrayabilirsiniz. Sizin olan bir şey başkasına verilebilir, iş hayatında da sizi mağdur eden birileri olabilir.

Rüyada Çocuğunun Ayağının Kırılması

Borçlarınız varsa azalmasına ve ev içerisinde geçimin rahatlamasına, çocuğunuz için daha çok maddi imkanlar sunmaya yorumlanır. Maddi imkanı kötü olan kişiler yeni bir işe girebilirler, evinizde geçiminiz rahatlayabilir.

Rüyada Ayağın Kırılması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir yere taşınma veya yerleşme konusunda isteklerin ertelenmesi anlamına gelir. Sizi bu konuda hayal kırıklığına uğratan bir durum olabilir ve kendi isteklerinizi ertelemeniz gerekebilir. Biraz daha sabır edip istenilen yolculuğa çıkılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. taner dedi ki:

    Merhabalar,rüyamda sağ kolum alçılıydı,alçının üzerine de her yere hoşlandığım kadın imza atmıştı.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya hayatınzıa önemli birinin girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status