Rüyada Ayakkabı Bağlamak

Rüyada ayakkabı başladığını görmek, iş ya da eğitim hayatında sizi hırslandıran bazı engeller ile karşılaşmak anlamına gelir. Duyulan sözler ya da önünüze çıkan engeller sizin daha çok çalışıp çabalamanızı sağlayabilir. Daha hızlı bir şekilde hedeflerinizde ilerleyebilir, kendinize duyduğunuz güvenle başkalarına da güven duygusu aşılayabilirsiniz. Kişi attığı her bir adımdan emin olur ve başarıya ulaşır. Sizi yanlış yönlendirmeye çalışan kimseler varsa bu kişiler emellerine erişemezler. Rüyada ayakkabı bağcıklarını bağlamak, maddi zorlukları geride bırakmaya ve ekonomik özgürlüğünü eline almaya yorumlanır. Maddi yönden size külfet olmaya kalkan kimseler varsa dikkatli olun. Aynı zamanda güven vermeyen kimselere borç vermemeye dikkat edin. Rüyada ayakkabı bağı görmek, yeni iş olanakları elde etmek ve gelirini çoğaltmaya, daha çok iş seyahati yapmaya yorumlanır. Eğitim hayatı devam edenler eğitimlerinde değişiklik yapabilirler.

Rüyada başka birisinin ayakkabısını bağlamak, birine iyilik yapmak ve o kişiye doğru rol model olmak anlamına gelir. Sizi örnek alarak bir yerlere gelebilir. İşsiz biri varsa onun iş bulmasında da iyiliğiniz dokunabilir, verdiğiniz sözleri tutup sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Bot Bağlamak

Ortak iş yapan kişilerin iş hayatlarına kendi başına devam edeceklerine ve ortaklığın biteceğine yorumlanır. Tek başınıza mücadele vererek daha başarılı olabilirsiniz. Eğer ertelediğiniz sorunlarınız varsa yakında çözülür. Hala gündeme gelmeyen sorunlar sonunda konuşulur ve çözülür. Ortadaki sessizlik biter.

Rüyada Ayakkabı Bağlamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, borçlarından kurtulmaya ve maddi engel kalmamasına, hayallerine erişmeye yorumlanır. Maddi durumunuz yetmediği için ertelemiş olduğunuz hayalleriniz varsa yakında bu hayallerinizi gerçekleştirme şansı elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Meltem dedi ki:

  Rüyamda iş yerinde topuklu ayakkabı giydiğimi gördüm çok beğeniyordum ve çok rahatmış bundan sonra hep giyebilirim diye düşünüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş görüşmesine yorumlanır.

 2. taner dedi ki:

  İyi günler.Rüyamda siyah asker botu giydim ve bağcıklarını sımsıkı bağladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir sorumluluk üstlenmeye yorumlanır.

 3. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda siyah bir topuklu ayakkabı giymistim uzerimde de hafif yırtmaçlı siyah bir etek vardi yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir görüşmeden olumlu sonuç almaya yorumlanır.

 4. kumru dedi ki:

  Rüyamda kahverengi erkek ayakkabıları giyip bir davete katıldım. Ayakkabının üstü bir yere sürtüp delindi sonra. Ayağıma geniş gelen bir ayakkabıydı ve memnun değildim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden davet almak demektir.

   1. Miray dedi ki:

    Rüyamda pazardan bir tane bot aldim ve sonra eve getirip giydim

    1. admin dedi ki:

     Evinize iki misafir gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status