Rüyada Aynı Eşle Tekrar Evlenmek

Rüyada eşiyle tekrar evlendiğini görmek, sevdiklerinizle yeniden sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya yorumlanır. Bir süredir aranızda soğuk rüzgarlar esen kişilerle tekrar eski muhabbet ve neşe geri gelir. Aileniz de bir süredir devam eden sorunları aşarak yeniden birbirinizle zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Özel hayatınızda sizi mutlu edecek güzel haberler alabilirsiniz. Bekar olan biri için yeni bir aşkı müjdeler. Sevdiğinizi aileniz de destekleyecek ve hiçbir engel ile karşılaşmadan dünya evine gireceksiniz. Eğer evliyseniz, ilişkinizde önemli bir olay olabilir. İlişkinizde bazı sorunları çözmek için bir şeyi dile getirme cesareti gelecek. Artık sevdiğiniz şeyleri kabullenmek istemeyebilirsiniz. Bu da ilişkinizde artık bir şeylerin değişmesine ve sizin de mutlu olmanızı sağlayabilir.

Rüyada aynı eşle tekrar evlenmek, eşinizin izin vermediği bir şeyi artık kabul edebilir. Eğer sizi engellediği bir konu varsa bunu çözeceksiniz. Bundan sonra sizin isteklerinize karşı daha anlayışlı ve pozitif olabilir. Sizin mutluluğunuzu da göz önünde tutabilir. Ondaki bu değişim sizi şaşırtacak. Size olan saygı, güven ve sevgisi de artacak.

Rüyada Eşiyle Yeniden Evlenmek

Eşinizden kadir kıymet görmek, ona olan sevginizin artmasına yorumlanır. Eşinizden yana şanslı olduğunuzu anlayarak, evliliğinizde aradığınız mutluluğu yakında yakalayabilirsiniz. İş hayatında ya da başka konularda da size destek olabilir. Size vereceği destek ile birlikte bir şeyler başarabilirsiniz. Rüyada eşi ile tekrar evlenmek, aynı zamanda aile hayatında sıkıntı yaratan kişilerden kurtulmak, ilişkinize karışmak isteyen kişilerin uzak durması anlamına gelir.

Rüyada Kocasıyla Yeniden Evlendiğini Görmek

Eşiniz ile aranızdaki iletişim güçlenebilir ve artık bir şeyler paylaşabilirsiniz. Bazı sıkıntılarınızı ona anlatarak çözüm bulabilirsiniz. Eşinizle ortak bir hayaliniz varsa, bunu gerçekleştirerek, özellikle onun emekleri ile çok mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Rüyada Karısıyla Yeniden Evlendiğini Görmek

Eşinizin sizinle gurur duyacağı bir başarıya imza atacağınıza ve maddi anlamda ailenize daha fazla destek sağlayacağınıza yorumlanır. Artık eşinizin şikayetçi olduğu bir konu çözüme kavuşabilir. Size vereceği destek ile önemli kararlar alabilir, iş hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Rüyada Eski Eşle Evlenmek

Eski eşiniz yeniden sizinle görüşmek isteyebilir ya da aranızdaki dargınlık son bulabilir. Artık birbirinize karşı öfke ve kin duygularından arınacaksınız. Yeni bir aile hayatı kurarken de eski eşinize karşı tedirginliğiniz olmayacak. İkiniz de kendi hayatınızda mutlu olarak, yeni bir düzen kurabilirsiniz. İkinizin de mutlu olması aranızdaki dargınlıkları ortadan kaldıracaktır.

Rüyada Evli Birinin Tekrar Evlenmesi

Kısmetlerin çoğalması ve özel hayatın düzene girmesi anlamına gelir. Belki bir süredir eşinize ve ailenize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Ya da aranızda bazı gerginlikler olabilir. Ancak bunları artık geride bırakarak yuvanızda hoş muhabbet ve huzur olacak. Eşinizin gelirinde de artış olabilir. Eve getireceği müjdeli haber hepinizi mutlu edebilir.

Rüyada Tekrar Evlenip Gelinlik Giymek

Aile hayatında mutlu mesut olmak, büyük sevinçler yaşamak anlamına gelir. Yeniden eşinizle romantizm ve aşk ile dolu olabilir, neşenizi artıracak haberler alabilirsiniz. Onun size yapacağı bir sürpriz de çok hoşunuza gidebilir. Ondan göreceğiniz değer ile birlikte aranızdaki sevgi bağı güçlenecek.

Rüyada Birinin Tekrar Evlendiğini Görmek

Özel hayatınızda sevilip sayılmak, hayatınıza yeni insanların girmesine yorumlanır. Aile dostlarınız artabilir ve yeni davetler alabilir, eşinizle daha sosyal olabilirsiniz. Bir seyahate çıkmanız, başka bir düğüne katılmanız da olasıdır. Sevdiklerinizin mutluluklarını paylaşacaksınız.

Rüyada Tekrar Evlenip Ayrılmak

Uzun süredir eşinizle birlikte hayal ederek, çok istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bir hayaliniz gerçek olabilir ve bu mutluluğunuzu herkes ile paylaşabilirsiniz. Eşinizde büyük bir deste göreceksiniz ve sizi manevi olarak güçlendirecek.

Rüyada Birden Fazla Evlenmek

Eşinizle aranızdaki sorunlar geride kalacak ve tekrar evliliğiniz mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Eşinizle başka bir yere taşınma ya da hayatınızda başka önemli değişiklikler de yaşamanız olasıdır. Birlikte yaşayacağınız yenilikler ikinizi de sevindirecek.

Rüyada Yeniden Düğün Yapmak

Hanede bekar birinin evlenmesi, onun evlenmesinde aracı olmanız anlamına gelir. Sizin vesileniz ile uzun süredir evlenmek isteyen bir akrabanız evleneceği kişi ile tanışabilir. Onun yuva kurmasında önemli yardımınız dokunabilir.

Rüyada Aynı Eşle Tekrar Evlenmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ev hayatında mutlu mesut olmak, huzuru elde etmek ve aile saadetini artıran olaylar yaşamak anlamına gelir. Eşiniz ve ailesi ile aranızdaki sorunlar geride kalabilir. Eşiniz size bir konuda onay ve destek verebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bahar dedi ki:

  Eski eşim ile tekrar evlenmiş oluyorum fakat o evli ben 2 karısı olarak evleniyorum rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda sorunların bitmesi ve kısmetin açık olmasına yorumlanır.

   1. Melike dedi ki:

    Rüyamda 8 yıl önce ayrıldığım eşimle tekrar evlenmek üzere hazırlık yaptığımı gördüm. Ama hiç mutlu değildim Sırf ailem çevrem mutlu olsun diye evleniyordum. O kadar huzursuzdum ki ben bu adamla mutlu olamamıştır tekrar niye evleniyorum diye çok üzgündüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde huzur ve düzene yorumalnır.

     1. Mekiya çelik dedi ki:

      Erkek arkadaşımla konuştuğum dönemde o zamanlar rüyamda bana dediki bizim evde bi gelinlik var eğer istersen sana vereyim ben dinledim sadece cevap vermedim…)) 2 yldır yollarmızı ayrdık. Unutamadım.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya aşk hayatında sevince yorumlanır.

    2. Aslanbey dedi ki:

     Ben ayrilmadigim fakat ayri yasadigim karimla evlenmek uzere tekrar gelinlik ve damatlik giyinip sattigimiz mekani da geri almisiz orada dugun yapmaya gidiyoruz giderkende ayni yerde bir yere baska dugun daha var onunda nikah sahidinin kadir inanir oldugunu goruyorum

     1. Medine dedi ki:

      Ben 11 yıllık evliyim ve eşimle yeniden evleniyorum. Hiç güzel değildi değişik yüzler gördüm ve göl vardı kalabalıktı insanlar o gölde kaybolup ölüyordu onlar ağlarken sevdiklerini araken eşimle sakin bir müzikle dans ettik ama ben çok mutsuzum sudan giden ölen kişiler için hatta bağzen düğünü bırakıp suyun içine girip bunlar nere kayboluyor diye bakardım hem cocuklar boğularak gidiyordu hem hamile birisi suyun üzerinde öylece kayboldu gitti… eşimle hiç mutlu değiliz sanki hic birbirimizi istemiyoruz gibi dans ettik… bu rüya nasıl yorumlanır çok merak ediyorum

   2. Nilüfer dedi ki:

    Arkadaşım beni ve eşimi üzerimde beyaz bir elbise ile kapıdan cıktıgımızı görmüş ve nikahımız kıyıldı şimdi düğüne gidiyoruz demişim anlamı nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir mal mülk edinmeye yorumlanır.

     1. Yonca dedi ki:

      Rüyamda şu an evli olduğum eşimle tekrar düğünümüz olduğunu gelinlik giydiğimi gördüm kendime de ben bu kadar mutsuzken niye evleniyorum diye soruyordum kendime, ve şu an hiç mutlu değilim her canı istediğinde başıma yüzüme tekrar tekrar vuruyor hakaret ediyor bırakıp gitmeyi düşünürken bu rüyayı gördüm gitmemem için Allah mı gösterdi acaba diye düşündüm yorumlar mısınız lütfen

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir bir mal mülk edinmeye yorumlanır.

    2. Ece dedi ki:

     Halamin enistemle evli oldukları halde tekrar bir sebepten ötürü evlendiklerini gordum.Halam gelinlik, enistemde damatlik giymemislerdi.Gundelik hayatta ki gibilerdi.Dugun cok kalabalikti .Dugun daha çok evliliklerini birilerine ispatlar gibiydi.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya hane içinden düğün haberi almaya yorumlanır.

   3. Dilek Cengiz dedi ki:

    Rüyamda beyaz çok guzel gelinlik giydim eşimle evlendim basit bir otele gittik.esim de takım elbiseli .işim var hemen geleceğim dedi gitti ama gelmedi..ben beklerken odada bir sürü ceviz vardı kırıp yemeye başladım.sonra disari çıktım otelin önünde kara dut ağacı vardı..irili ufaklı dut yedim.. gelinliğim ve elim hiç kirlenmedi.bir kısım dut yere düştü sonra alırım dedim ama unuttum.yasli bir amca geldi yarası vardı eski bir yara bandı buldum ona verdim..o yandaki otelde kalıyordu çok kalabalık bir masada yemek yiyordu.bandi verip çıktım.bir bayan geldi odama ceviz yedi.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya özle hayatınızda büyük sevinç ve mutluluklar yaşamaya yorumlanır.

  2. Ebrar Nisa TELLİ dedi ki:

   Rüyamda sürücü kursundayiz ve sürücü kursundaki mudur nikahimizi kiyiyor

   1. admin dedi ki:

    Eşiniz dargın olduğunuz bir konuda gönlünüzü alır.

    1. nadide dedi ki:

     Merhabalar Rüyamda kocamla yeniden evleniyor um okadar mutlu uyandim ki anlatamam ne anlama gelir acaba

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya mal mülk edinmek demektir.

    2. Nazik dedi ki:

     Pis suyun içinde yüzüstü yatmışım kocam gelip beni çıkarıyor sudan bir kağıda planlar yapmış 3 cü planı bana yeniden altın bilezik alıp düğün yapmak istediğini söylüyor

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya daha fazla harcama yapılacağına yorumlanır.

     2. Ferdrk dedi ki:

      Rüyamda eşimle tekrar evleniyorum. Aynı düğünümdeki gibi olmuşum, betaz kabarık bir gelinlik giymişim. Bu sefer açık bir mekanda deniz kenarında evleniyoruz, eşimle kumlara basarak yürüyüş yapıyoruz kısa süre. Eşimin suratı hafif silinik gibi. Onun olduğunu biliyorum ama. Düğünümğz çok kalabalık. Oturmaya yer bulunamamış. Amcamlar gelmemiş üzülüyorum. Düğün sonrası ananemin artık oturulmayan evine gidiyoruz bütün aile. Neden kimse takı takmadı diyorum. Takılar bir kutuda diyorlar ama göremedim.

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni bir düzen kurmak, ev değişikliği yapmaya yorumlanır.

    3. Fidan dedi ki:

     Arkadaşım beni rüyasında görmüş. Üzerimde gelinlik eşim ile tekrar nikah kıyıyormuşuz. Nikâha arkadaşımı cagirmamisim ama o süpriz yapmış ve gelmiş. Çok mutluymuş oda bizde.Acaba ne anlama geliyor.

   2. Yelda dedi ki:

    Ruyamda eaimle tekrar evlenegimi goruyorum gelinlik giyip kuaforde sacimi yaptırıyorum esimle tartiyoruz hic taki almadi diye ben bu duzelmez istemiyorum evlenmiycem diyorum

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir yere taşınmaya yorumlanır.

     1. Nimet sukaya dedi ki:

      Rüyamda suanda evli oldugum esimle tekrar nişanlandıgimi resimler cekildigimi gordum ama bn fotografciyi begenmeyip biraz naz yapiyordum

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya eşinizle birlikte mal mülk edinmeye yorumlanır.

     3. Dilay dedi ki:

      Eşimle tekrar camide evleniyoruz,ve bana diyorki zaten yeni evin karşısında çöp konteyleri var almama gerek yok diyor.sizce ne anlama gelir?

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya hayırlı bir olay ve dualaırn kabulüne yorumlanır.

    2. Sevilay dedi ki:

     Rüyamda eski esimle tekrar evlendigimi gördüm, ama artik biz hic görüsmüyoruz

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya mutlu olacağınız bir olay yaşamak demektir.

 2. Nurgül dedi ki:

  Eşimle tekrar evleniyoruz. Bunun farkındayız ve ilk gecemiz falan oluyor ama kayınvalidemler memnun değil. Onların yanında kalıyoruz. Oysaki benim düzenli kurulu bir evim var. 7 yaşında ki kızım 6 aylık falan oluyor rüyamda ve en sonunda da yem yeşil otlar görüyorum. Hayırlı olur inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi küslüklerin bitmesi, neşenizin bereketin artmasına yorumlanır.

 3. Melike dedi ki:

  Ben normal hayatımda kaçarak evlendim ve ailem gelmemişti düğünüme. Rüyamda ise eşimle tekrar evleniyoruz. Düğünümüz oluyor ve ailemde var ama bir telaş içinde herkes ve benim yüzüm çok asık. Hayır olsun inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde mutluluğun artması ve çok sevinecek haberler almaya yorumlanır.

   1. Sennur Al dedi ki:

    Rüyamda eşimle yenıden evleniyoruz tekrardan hazırlık yapıyoruz gelınlık gıyıyordum kuafore gıyıyordum neye yorumlanır hayırdır inşallah.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşinizle yeni mal mülk edinmeye yorumlanır.

   2. Fidan dedi ki:

    Arkadaşım beni rüyasında görmüş. Üzerimde gelinlik eşim ile tekrar nikah kıyıyormuşuz. Nikâha arkadaşımı cagirmamisim ama o süpriz yapmış ve gelmiş. Çok mutluymuş oda bizde.Acaba ne anlama geliyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir eve yerleşmeye yorumlanır.

 4. Özlem dedi ki:

  Rüyamda eşim damatlık ben ise gelinlik giymişiz. Toplu bir kalabalıkla nikâhımız yapılacak ama nikah memuru sorular soruyor. Soruyu bilemedim o yüzden nikah sırası başkasına geçti

  1. admin dedi ki:

   Aile içi çok mutlu bir haber evlilik ya da çocuk müjdesine yorumlanır.

 5. Seda dedi ki:

  Rüyamda eşimle tekrardan evleniyorum. Gelinlik gitmiştim, düğün yapıyorduk. Babam eşim ve bir kaç kişi halay çekiyordu. Babamın boyu baya bir kısalmıştı. Fotoğraf çekinmek istedik. Annem babamı kucağına aldı fotoğraf çekinmek ama fotoğrafı çekememişlerdi. Sonra rüyamda eşimle önceden ayrılmış. O beni istemediğini geln söylemi kızlarla geln konuşuyormuş.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde büyük bir sevinç yaşamak, eşinizle birlikte hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 6. yıldız dedi ki:

  Annem eski eşiyle tekrar evliydi. Beraberlerdi, aynı evrelerdi ama onlar 1 yıl kadar önce adam kötü olduğu için ayrıldı.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizde küs olduğunuz kişilerle barışmak ve endişelerin bitmesine yorumlanır.

 7. Tuğba dedi ki:

  Mrb. Eşimle bir haftadır ayrıyız. Çok kırıcı sözler söyledik birbirimize. Affedilecek gibi değil. Ancak dün gece ben gelinlik o da damatlık giymiş rüyamda. Tekrar evlenmek için hazırlanıyorduk ama umudum yok. Ona çok kırgınım.

  1. admin dedi ki:

   Araya giren biri ile birlikte gönlünüzün yumuşamasına, yeni bir şans vermeye yorumlanır.

 8. Gulsm dedi ki:

  Rüyamda aynı eşimle tekrar evleniyordum fakat gelinlik giymemiştim. Saçımda yapılmamıştı, eşimde orada değildi. Sadece kalabalıktı etraf o kadar.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte bir yere seyahat edebilir, uzun süredir görmediğiniz insanlarla zaman geçirebilirsiniz.

 9. Mine dedi ki:

  Rüyamda 2-3 haftadır evli kuzenim var ve kuzenimin ard arda her gün tekrar evlendiğini görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden hayırlı haberlerin ardın sıra gelmesine yorumlanır.

 10. Emine dedi ki:

  Rüyamda eşimle evlenmek için gelinlik giymişim. Makyajımı ve saçımı kendim yapmışım. Fakat yinede kuaföre gidiyorum babam beni üzüyor. Nedenini bilmiyorum ve sinirleniyorum neden böyle diye.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizi bir konuda zor ikna etmek ancak sonrasında ikinizin de mutlu olmasına yorumlanır.

 11. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eşimle nikah tazeliyorduk ve düğün yapıyorduk. Fakat benim üzerimde bindallı vardı ve düğün pastasının küçük bir oğlan çocuğuyla kesiyorduk. Düğünümüz hemen bitti. Ben müzik çalın diye bağırmaya başladım. Davetliler gitmeye başladı ve ben yalnız kaldım. Takılan altın ve paraları sayıyorum. Eşim aradı ve biranede olduğunu söyledi. Öfkeden deliye döndüm. Ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte ortak bir sevinç yaşamaya, birlikte güzel haberler almaya yorumlanır.

 12. Ece Yaman dedi ki:

  Merhaba hayırlı sabahlar. Bir ay önce nikahım kıyıldı eşimin işi gereği ama düğünümüz 9 Nisan’da. Daha bir arada değiliz. Ben de gece rüyamda eşimle tekrar nikah kıyıyoruz ama çok kusursuz bir nikah değildi. Rüyamdaki elbiselerimiz yeni değildi. Davetliler habersiz gelmiş, bir anda olmuş rüyamda nikah sonra nikah memuru hurma çekirdeği istedi. Bu olmazsa nikahı kıyamam dedi getirdiler kıyıldı nikahımız. Sonra nikah memuru bana üçüncü kez nikah kıydırtamazsınız dedi. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerin boşuna olmasına, anlaşmazlıkların son bulmasına yorumlanır.

 13. Rüyanaz dedi ki:

  Rüyamda eşimle ayrılmışım. Eşimin bir akrabası ile evlenmişim. Evlerine gitmişim, durumları kötü olduğu için, ben yapamam deyip çıktım ardından eşimle evleniyordum. Düğün de hiç gelen yok ben eski eşyalarla oynamaya utanıyorum taki oluyor eşimin babaannesine gidiyorum yüzüme bakmıyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi tarafından biri sizi üzebilir ve bu kişiye darılabilirsiniz. Eşinizle huzurunuzu kaçıran biri olabilir.

 14. Meryem dedi ki:

  Rüyamda bir bebek ağlama sesi vardı. Bir mezarlıktaydım, ellerimle mezarı kazmaya başladım. Bebeğin ayaklarını gördüm. İlk toprak içindeydi, kazıp çıkardım. Kucağıma aldım. O kadar güzel bir kız çocuğuydu ki etrafına gülücükler saçıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmete, sevdiklerinizden hoş haberler almaya ve çok sevinmeye yorumlanır.

 15. Zeynep dedi ki:

  Bende rüyamda annemin evindeyim ve tanıdık biri fakat aile ile ilgisi olmayan biriyle tartışıyorum ve çok ağlıyorum. Kendi kendime diyorum ki düğüne gerek yok, eşim gelip bir nikah kıysın da bizi alsın diyorum. İki tane de çocuğum var. Gerçek hayatta da evliyim, iki çocuğum var ve annemlerde kalıyorum. Eşim maddi sıkıntı nedeniyle şehir dışında çalışıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden beklenen haber gelir, sabır edilen konuda yakında güzel haberler gelebilir.

 16. Defne dedi ki:

  Merhaba bende evliyim. Rüyamda kaynanalarm evinden eşimle çıkıyoruz kendi gelinliğimi aldığım yere gidiyoruz tekrar düğün yapacakmışız çalışanlari bekliyorum başka müşterileri var ben sinirleniyorum hemen benimle ilgilenin benim isim acil diye bu akşam düğünümüz var diyorum deniyorum gelinlikleri güzel ama beğenmiyorum istediğim başka model gelinlik var onu arıyorum eşimde gelinlikcide bu esnada ne demektir sizce hayırlı günler. Bu arada denemediğim temiz beyaz

 17. Defne dedi ki:

  Merhaba ben evliyim. Rüyamda kaynanalarım evinden eşimle çıkıyoruz. Kendi gelinliğimi aldığım yere gidiyoruz. Tekrar düğün yapacakmışız. Çalışanları bekliyorum, başka müşterileri var. Ben sinirleniyorum, hemen benimle ilgilenin benim isim acil diye bu akşam düğünüm var diye. Gelinlik falan seçiyorum, gösterdiklerini giydim. Birkaç tane bu giyiyorum giyiyorum bu olmaz bu da olmaz falan diyorum. Giydiklerim güzel temiz yepisyeni zaten paketten çıkartıp veriyorlar bana ama aklımda bir model gelinlik var. Onu arıyorum ama gelinlik giydim bu olmaz beğenmedim başkaları denicem falan diyorum. Eşimde gelinlikçide bu esnada. Ne demektir sizce? Hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin ailesi ile anlaşamadığınız bir konuda uzlaşmaya ve iyilik görmeye yorumlanır. Sabrın sonunda sevindirici haberler gelebilir.

 18. Rukiye dedi ki:

  Rüyamda evli olduğum halde kocamla imam nikahı kıyıyor hoca rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle daha rahat geçim sağlamak ve ev hayatında yaşanacak sevince yorumlanır.

 19. Yasemin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tanıdığım evli bir erkek aynı eşle yeniden evleniyordu. Düğün yapılıyor fakat o benimle ilgileniyordu. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda bu kişiler size mutlu olacağınız bir haber getirebilirler.

 20. Mustfa dedi ki:

  Rüyada eşimle tekrar evleniyordum fakat maddi sıkıntım olduğu için kötü bir düğün salonunda yapmak zorunda kaldım ve buna herkes üzülüyordu. İşlerim bozulmuş, o yüzden iyi bir yerde evlenemiyoruz. Eski bir düğün salonunda evleniyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden sizi zor durumda bırakan bazı harcamalar olabilir veya eşinizin harcamaları yüzünden canınız sıkılabilir.

  2. Sedat dedi ki:

   Rüyamda eşimle evlendiğimi görüyorum düğün felan yok sadece evleniyor ve gerdek için odaya giriyoruz odada aynı gün evlenmiş tanımadığımız bir çift daha var garipsemiyoruz normal birşey gibi odamıza geçiyoruz iki büyük yartak var ama onlar yerde yatıyor biz yatakta odada bir banyo var diğer çift in erkek olanı küveti doldurmuş içinde yatıyor ben bir anlam veremedim bu rüyaya

 21. Havva dedi ki:

  Kolay gelsin. Rüyamda eşimle resmi nikah sonrası düğün yapamamışız. Aradan baya zaman geçtikten sonra yani çocuğumuz olduktan sonra, salonda düğün için hazırlıklar yapmışız. Düğün 5 de herkes gelmiş ben hala evde uyuşuk uyuşuk valiz hazırlıyorum (tatil için) çocuğu anneme bırakıcakmışım çocuğa valiz hazırlıyorum. En son kendim gelinliği giydim. İçimden bu adamla tekrar evlenilir mi diyorum. Saç yapımı için kuaföre gitmiycektim. Gidicem deyip gelinlikte tek başıma evden çıktım. Salona gittim oğlumu alıp kaçmaya karar verdim. Annemi görünce vazgeçtim.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte bir süredir hayal ettiğiniz bir şey varsa yakında gerçek olabilir.

 22. Büşra dedi ki:

  7 aylık evliyim. Rüyamda eşimle tekrar evleniyorduk ve ben kuaföre yetişemiyordum. Kendi eşarbımı evde kendim yapıyordum ama bundan hiç gocunmuyorum. Çok da güzel oldu diyordum, kına ve düğün olarak gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte büyük bir heyecan yaşayabilirsiniz, size mutlu haberleri olabilir.

 23. Kadriye dedi ki:

  Evliliğimizin 10 yılını geride bıraktık,. Rüyamda 10.yıl diye tekrar evleniyormuşuz. Tüm akrabalar, düğün yeri müzik her şey hazır, herkesin gözü bizde. Gıpta ile bakıyorlar, ancak benim üzerimde bildiğin erkek takım elbisesi var. Gri tonlarında ama tam üzerime göre, kadın smokini gibi ve şık, yine de ortaya çıkmadan evvel kendime etek elbise arayışına giriyorum. Bu kıyafetle oynayamam diye. Kuzenimin giyinme odasına girip ondan yardım istiyorum. Kıyafetlerine bakıyorum, o da çok kalabalıklaşıyor. Herkes girip kıyafet değiştiriyor, ben aradığımı bir türlü bulup giyemiyorum, çok bunalıyorum. Erkek kardeşim bana koca bir hediye paketi veriyor ve elindeki kravatını yapmamı istiyor. Ancak paketi bir yerde bırakıyorum. Kravatınıda kendi telaşımdan yapamıyorum. Sonra eşim odaya geliyor giyinmediğimi görünce boşver giy takım elbiseni diyor. Tekrar smokinimi giymek için arayışa giriyorum. (Gerçek hayatta bu sıralar eşimle dargınız konuşmuyoruz)

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle yeniden bir vesile ile aranızın düzelmesine, evinize kalabalık misafir gelmesine yorumlanır.

   1. Özlem dedi ki:

    Mrb, esimle ayrilmak üzereyiz. Ben esimi cok seviyorum . Suanda Babamin evindeyim. Annem gecenlerde esimle tekrar evlendiyimi gördü. Beyaz bir gelinlik varidi üstümde. Ancak annem ve kayinvalidem biraz tedirginlerdi. Bu rüya ne anlama gelir?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bazı sıkıntıları aşmak ve temiz haber demektir.

 24. Berivan dedi ki:

  Şu an evli olduğum eşimi rüyamda kına gecemizi gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Evinize kalabalık bir misafir gelmesine yorumlanır.

 25. Hayat dedi ki:

  Rüyada eski eşim evlenmek için benden izin istiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Şansın açılması ve birinden gelen habere çok sevinmek demektir.

   1. Isimsiz dedi ki:

    Merhaba ben üç yıl önce eşimden ayrıldım iki çocuğum var. Rüyamda eski esim ile tekrar evleniyorduk hatta bana kina gecesi bile yapiyorlsrdi bindallı falan da giyecektim akşama da düğünüm olacaktı hem sevinçli hemde şaşkındım ona nasıl geri dondugumu nasıl evlilik teklifini kabul ettigimj anlayamiyordum. Sonra yanındakilere soruyorum bana evlilik teklifi bile etmedi yüzük bile yok parmagimda diyorum.birisi kırmızı bi kutudan sahte tek taş yüzük ve taşlı alynas yüzük çıkarıyor .bunları parmağıma takiyorum çok büyük geliyor geri çıkarıyorum. Evde kadınlar var erkekler de bi grup halinde dışarı çıkıyorlar ama eski esim hiç yüzüme bakmıyor konuşmuyor benimle. Ruyamin ne anlama geldiğini çok merak ediyorum şimdiden tesekkurler

    1. admin dedi ki:

     Ev hayatınızda değişiklik olabilir ve maddi durumunuz daha iyi olur, hayatınıza sizi mutlu eden biri girebilir.

 26. Irfan dedi ki:

  10 yıl önce ayrıldığım kişiyi rüyamda tekrar gelinlikli görüp karşılıklı oynuyorduk. Düğün ortamı gibi kalabalık bir ortam içinde.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden gelen bir habere, aynı zamanda sevinç yaşamaya yorumlanır.

 27. zeynep dedi ki:

  Rüyamda eşim başka kadından kızı olduğunu ve evli olduğunu gördüm. Çok güzel bir kadındı, yeni doğmuş bebekleri. Ondan boşanıp tekrar aynı gün bana nikah kıydı. Ben nası olur diyorum. Biz 2013 de evlendik. Benle evliyken nası nikahlıydın. Gizlice boşadın mı beni diyordum. Hani ilk karın bendim diyordum. Çok şaşkındım. Yorum lütfen. ( 2013 de evlendik 2 çocuğumuz var ve çok şükür mutluyuz) Yorum lütfen.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızda bir anlaşmazlık olabilir. Eve gelen biri da huzuru kaçırabilir.

 28. Bilal dedi ki:

  Eşimle beraber kendi düğünümüz için alış verişe çıkmaya çalışıyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin eksiklerini gidermek, yeni bir eşya ya da mal mülk anlamına gelir.

   1. Aysun dedi ki:

    Ruyada eşimle tekrar düğün yapıyoruz ben gelinlık giyerken eşimi damatlıkla goruyorum o kadar mutlu oluyorum ki ve içimden ne kadar yakışıklı dıorum saçlarım kısa ek saç takılıp saçım yapılıo çok heyecanlıyım ikiz bebeklerim küçük ozellıkle etrafımdakılere onları on planda oturtunda gozumun onunde olsunlar dıorum boyle Bı heyecan yoktu ve nihayet düğün yapcaz dıorum (bu arada gerçekte düğünüm olmadı aile arası Bı mevlit okundu annemın vefatından dolayı😔)

    1. admin dedi ki:

     Mal mülk edinmeye ve birlikte ortak isteklerinize erişmek, iki yerden kısmetin açılmasına yorumlanır.

 29. Seda dedi ki:

  Eşim süpriz yapmak isteyip bütün akrabaları eve davet edip bana gelinliğini giy hazırlan tekrar nikah yapcaz dedi ama yalnız ben hazırlanamıyorum. Bir türlü kapalı olduğum için şal bulamıyorum. Aramaya gidiyorum ama herkesin geldiğini biliyorum. Arkadaşlarım fln geliyor ama ben bir türlü gidemiyorum. Hazırlanıp aksilikler üst üste geliyor. Rüyamı yorumlar mısınız acil?

  1. admin dedi ki:

   Çevrenizdeki bazı insanlar tarafından eşiniz ile aranız açılabilir, bir huzursuzluk ortaya çıkabilir.

 30. Erva dedi ki:

  Rüyamda boşandığım eşimle tekrar evlenmek için hazırlık yapıyoruz ama saat 3 te düğün, ben kuafördeyim saat 7e kadar bekliyorum. Bir türlü almıyorlar beni. Bende düşünüyorm bu bir işaret. Diyorum ve kaçıyorum bu arada şu an 2 evliliğim var ve bir kızım var. Rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında her şeyin yoluna girmesine ve size sorun olan bir şeyin çözülmesine yorumlanır.

 31. nry dedi ki:

  Avukatımız cezaevinde olan eşimle gelinlik giyerek yeniden evlendiğimi görmüş hem de onun kendi gelinliğiyle. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Temiz bir haber almak ve çok sevinmek özellikle bir yerden bir haber bekliyorsanız sizin menfaatinize olması anlamına gelir.

 32. Emine erken dedi ki:

  3 aylık evliyim. Rüyamda tekrar düğünüm oluyor. Yine gelinlik giyiyorum. Düğünde yağmur yağmaya başlıyor. Bütün davetliler gidiyor. Düğündeki kuru yemişleri küçük poşetlere alıp gittiler. Çok üzülüyorum dügünde kimse kalmadı diye. Eşim sonra beni bir yere götürüyor. Yol kenarında çamur varmış ve evin anahtarını oraya düşürüyorum. Anahtarı aldım ama o çamur değilmiş. İnsan dışgısıymış. Anahtar kirlenmedi tabi elimde sonra babamı gördüm. Kucağında kardeşimin kızı vardı. Daha sonra beyaz bir kuzu gibi köpek yavrusu gibi gördüm ama uzaktan babam çoook mutluydu.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizden gelen güzel haberler sizi mutlu eder. Elinize fazladan para geçebilir. Maddi yönden hiç bir endişe kalmaz. Evinize de hayırlı bir misafir gelebilir.

 33. Sevgi dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda eşimle tekrar evleniyordum ama ben istemiyordum. Zaten evliyiz ne gerek var buna diyordum. İsteksiz hazırlanıyordum, az vakit kalmıştı daha hazır değildim. Nikah kıyıldığını da göremedim.
  Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin sizi şaşırtacak bir sürpriz yapmasına, ondan duyacağınız bazı haberlerin sizi çok şaşırtmasına yorumlanır.

 34. aysenur dedi ki:

  Rüyamda anlamın tekrar aynı kişiyle düğün yaptığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Ablanızabç bir konuda yardımcı olabilirsiniz, sizden destek bekleyebilir.

 35. Gamze dedi ki:

  Bende rüyamda eşimle evlendiğimi gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Riskin artması ve geçimin kolay olmasına yorumlanır.

 36. Elif dedi ki:

  Hayırdır inşallah. Rüyamda şimdi evli olduğum eşimle tekrar evleniyorduk hatta düğün yapıyorduk. Üstelik rüyamda da eşimle zaten evliymişiz. Tekrar evlenip düğün yapıyorduk ve hamileydim. Ama gerçek hayatta da hamileyim zaten.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ile aynı anda çifte mutluluk yaşayabilirsiniz, yarım kalan bir hayal gerçek olabilir.

 37. berna dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda çok zor süreçle ayrıldığım eşimle tekrar evleniyor olduğumuzu gördüm. evlenemedik fakat gelinlik üzerimdeydi, saçlarım yapılmıştı ve çok ağlıyordum. Zaten zorla boşandım tekrar nasıl girerim bu cehennemin içine diye. Kaçmak için çok yollar aradım ve en son kendisine söyledim istemediğimi. Gerçek hayatta da böyle bir şey asla istemeyen biriyim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni bir sayfa açmak, önemli bir değişiklik yapmak anlamına gelir. İstediğiniz bazı şeyler gerçekleşebilir.

 38. Didem dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım başka birisinden bir erkek çocuğum var ve ondan boşanıp gerçek kocamla evleniyorum. Ondan da bir kızım var ama gerçekten de bir kızım var.

  1. admin dedi ki:

   Ev değişikliği ya da mal mülk edinme gibi yenilikler yapılabilir.

 39. Sibel dedi ki:

  Merhaba, bende eşimle rüyamda tekrar evlendiğimi gördüm. Tekrar aynı gelinliğimi giyiyorum. İki kızım da var yanımda hatta birini gelinliğin fermuarını açıp emziriyorum. Normalde de çok mutlu bir çiftiz. Sadece çocuklardan dolayı yardımcı olmadığı için kızarım, tek sorunumuz bu.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda yapacağınız önemli bir değişime yorumlanır.

 40. Azize dedi ki:

  Ayrılmak üzere olduğum eşimle yemekli düğün hazırlığı yapılıyordu ama ne ben ne ailem istemiyorduk. Bebeğim altını kirletmişti o sırada ve sonra bir anda kız kardeşim karakolda eşimin yanına gitti. “Biz düğün değil ablamın peşini bırakmanızı istiyoruz” dedi. Gerçek hayatta bana çok zulüm ettiler. Polisle evden çıktım, üç gün sığınma evinde kaldım. Ailem gelip beni aldı geldiğim gibi avukata vekalet verdim. Boşamak istiyorum, yine de her şeyin hayırlısı olsun. Yorumunuz için teşekkür ederim, şimdiden hayırlı günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyada isteklerin ve temennilerin gerçek olmasına, her şeyin gönlünüze göre olmasına yorumlanır.

 41. gülşah dedi ki:

  Rüyamda dava açtığımız boşanmak üzere olduğum eşimle tekrar gelinlik giyerek evlenecek olduğumuzu gördüm. Düğün yoktu ve onun ailesinin bir araba içinde bana seslendiklerini ve güldüklerini gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Aranızdaki bir anlaşmazlığın çözülmesi ile birlikte size hak verilmesi, eşinizle aranızdaki önemli bir sorundan kurtulmak ve bazı engellerin kalkmasına yorumlanır.

 42. Yüksel Kulaksız dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım eşimle tekrar evlenme kararı alıyoruz. Eski kayınvalidemle alışverişe çıkıyoruz. Bana bakır renginde bilezik ve yüzük alıyor. Onları takıp bakıyordum. Kendi annemde var, eşimin akrabaları da var. Sonra uyandı. Ne anlama geliyor merak ettim?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte alacağınız bir kararın hayırlı olacağına, birlikte bir engeli aşmaya yorumlanır.

 43. Sevil dedi ki:

  Eşim ile evliyken onunla tekrar evlendiğimi gördüm. Düğün yaptık ve gelinlik falan giydim ama aramız biraz soğuktu. Ne anlama geliyor bu?

  1. admin dedi ki:

   Evliliğinizde karşınıza çıkacak bazı sorunlar ile kısa süre mücadele etmek ve geride bırakmaya, sıkıntıların azalmasına ve temiz haberler gelmesine yorumlanır.

   1. Sultan dedi ki:

    Rüyanda esimle beraber fabrikaya giriyoruz fakat girmemiz icin nikah gerekiyor annemle esim memuru getirip 3 kisi evleniyoruz

    1. admin dedi ki:

     Evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

 44. Esra dedi ki:

  Rüyamda eşimle yeniden düğünümüzün olacağını gördüm. Bunun için çok ciddi ailemizin hazırlıklar yaptığını pişmiş et yapılmıştı. Ondan yedim, benimde telaşla eski gelinliğimi giymek istemediğim için yeni bir gelinlik almaya karar verdiğimi gördüm. Yanımda çok sevdiğin bir arkadaşıma yakın zamanda evlenmişti onun gelinliğinin olup olmayacağını soruyordum. Alelacele gelinlikçiye gidip gelinlik almaya karar verdik. Ablamın elinde çok güzel takılar vardı. Çok hoşuma gitti beyaz altından diyordu fakat kolyenin ucunda zümrüte benzer bir yaş ile yapılmış yılan başı vardı.

  1. admin dedi ki:

   Eşiniz ve onun ailesi ile aranızın iyi olmasına, yeniden mutlu mesut olmaya ve eşinizin size verdiği değerin artmasına, kıymetinizi anlamasına yorumlanır.

   1. Seher25 dedi ki:

    Ben yaklaşık 10 yıldır ayrıldığım kişiyle yeniden evleniyordum ama gelinlik yoktu üstümde onun ailesi gayet keyifliydi ben değişik duygular içindeydim aşırı bir kalabalık var ve hepsi bizim icin toplanmıştı bir ara telefon sesi duydum ve konuştum
    10 yıl geçmesine rağmen ikimizde evlenmedik acaba yorumu ne olabilir çünkü kaç gündür rüyalarıma giriyor kendisi

    1. admin dedi ki:

     Temiz bir haber almak ve maddi yönden güçlenerek takdir toplamaya yorumlanır.

 45. Feriha dedi ki:

  Eşimle tekrar nişanımız oldu ve düğünümüz oluyordu. Eşim damatlıkla ve ben de gelinlikle dans ediyorduk.
  Saygılarımla.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızdaki sevginin yeniden alevlenmesi, yeniden birlikte romantik ve mutlu günlere erişmek ve daha iyi geçinmeye yorumlanır.

 46. Ramazan dedi ki:

  Rüyada eşimle tekrar evleniyorduk ve aynı gün içerisinde eski kız arkadaşımla da görüşüyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizin size bir sürpriz yapması, ondan hiç beklemediğiniz iltifatlar almak ve aranızın daha da iyi olmasına yorumlanır. Bazı sorunları çabucak aşabilirsiniz.

 47. Fatih dedi ki:

  Rüyamda eşimle ayrıldım. Eşim başka birisi ile evlendi. Onunla da ayrıldı ve tekrar evlendik. Sonrasında eşimin o evlendiği kişi bize geldi. Oturduk sohbet ediyorduk. Eşim ise ona uzak davranıyor ama bir yandan onu süzüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle birlikte bazı sorunların üstesinden gelmeye, aranızda güven sorunlarının ve soru işaretlerinin aşılmasına yorumlanır.

 48. Ernat Erkan dedi ki:

  Rüyamda düğün yoktu. Ancam, eşim ile yeni evlenmiş farklı bir mahallede hiç tanımadığım komşuların tebriklerini kendilerini ziyaret ederek kabul ediyorum. Ancak bu hanede kavgalı olduğumuz bir akrabasına uğruyor ve çocuğunu kaybettiğini cenazesine bir iki kişi katıldığını mahalleye tepkili. Ancak bize anlayışlı davranıyor. Buradan ailece iş görüşmeye gidiyoruz ve patron eski çalıştığım iş yerinden farklı bir departmandan yeni bir şirket kurmuş ve beni işe alıyor.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle alacağınız bir kararın yakın çevre tarafından tepki görmesi, ancak yeni planlarınızı gerçekleştirmeye, önemli bir değişikliğe yorumlanır.

 49. Tuba dedi ki:

  Rüyada eşimle evlenmek tekrar ama çocuğumu da görüyorum. Onun olduğunu bile bile evlenmemiz.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızdaki sıkıntıların çözülmesi, sevginin artması anlamına gelir.

   1. Hatice dedi ki:

    Ruyamda eşimle nikah kıyıyoruz ama sadece imza atılan nikah defterini goruyorum ve evdeki esyalarimizi mobilyalarimizi dagitmisizda onlari geri toplayıp eve goturuyoruz olarak goruyorum

    1. admin dedi ki:

     Ev hayatında neşe ve huzura, yeni bir eve yerleşmeye yorumlanır.

 50. Merve dedi ki:

  Ben eşimle 2 yıldır ayrıyım ama rüyamda tekrar onunla evlendiğimi yani tekrar gelinlik giydiğimi gördüm. Oğlumuz da yanımızdaydı.

  1. admin dedi ki:

   Uzlaşmaya varmak, büyük bir sıkıntının çözüme ulaşması anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status