Rüyada Babanın Kalp Krizi Geçirmesi

Rüyada babanın kalp krizi geçirdiğini görmek, ailesi ile sorunları olan ve bir süredir ailesiyle görüşmeyen kişiler için aradaki buzların erimesi anlamına gelir. Babanız ile konuşmuyorsanız yeniden barışmanıza vesile olacak bir durum olabilir. Aile içi kırgınlıklar yakında biter ve aile fertleri birbirini affeder. Ailesi ile bir dargınlığı olmayan kişiler ise onlardan bir konuda yardım alabilirler. Ailenizden maddi veya manevi bir konuda yardım istemeniz gerekebilir. Rüyada babamın kalp krizi geçirmesi, ailenize karşı sorumlulukları yerine getirmek ve onların gönlünü almak anlamına gelir. Bir zamanlar üzdüğünüz bir konuda bu sefer yüzleri güler.

Rüyada babanın kalp krizi geçirip öldüğünü duymak, hane içi meseleler yüzünden aile içinde de mutsuz olmaya yorumlanır. Yaşana tartışmalar, anlaşmazlıklar ve diğer meseleler sizi ve aile fertlerinizi etkileyebilir. Ailenize karşı yapılan bir haksızlık varsa da aile içi birlik ile yakında her şey çözülür. Ailenizin hakkında gözü olan kimseler varsa ne yaparsa yapsınlar emellerine ulaşamazlar.

Rüyada Ölmüş Babanın Kalp Krizi Geçirmesi

Hane içerisinde yaşanacak bir krize ve tartışmaya yorumlanır. Ailenizi korumanız ve haklarını savunmanız gerekebilir. Rüyada ölmüş babanın kalp krizi geçirdiğini görmek, aynı zamanda sıkıntıları geride bırakmak ve artık aile içerisinde daha mutlu huzurlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Babanın Kalp Krizi Geçirmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içerisinde hasta olan biri varsa iyileşmesine ve ailenizde mutluluğun artmasına yorumlanır. Onları mutlu edecek bir haber verebilirsiniz. Ailenizin size destek olduğu bir konuda hayırlı gelişmeler olur ve herkes sevinir. Hiç kimse sizin yüzünüzden mağdur olmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda babam izmirdeymiş arkadaşının yanında tatilde. telefon etmemişim babama telefonda konuşurken birden babamın sesi gidiyor bağırıyorum telefonda babama cevap gelmiyor ne yapacağımı bilemiyorum elimde bir tane telsiz var ambulans telsiziymiş oradan yardım istiyorum telsizin kayıtlı olduğu eve yani ortanca halamın evine ambulans gidiyor. Orada büyük halam ortanca halam küçük halam varmış ve annem. sedyeyle büyük halamı çıkarıyorlar evden. küçük halam evde uyumaya hazırlanıyor. babamın midibusıyla ben ve yanımda kuzenim ve bir kişi daha geliyoruz ama babama ulaşamıyorum haberde alamıyorum.
  Rüyam ne anlama geliyor bana söyleyebilir misiniz?

 2. Furkan dedi ki:

  Rüyamda babam ile bi odada selamlaşıyoruz daha yeni yoldan gelmiştim. Babam bi anda kalp krizi geçirmeye başlıyor , yardım etmek istiyorum bağırmaya çalışıyorum ama elimden bişey gelmiyor sonrasında hemen uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

   1. Gülçin dedi ki:

    Rüyamda bekliyordum bir bakıyordum herkes babamın kalp krizi geçirdiğini söylüyordu annem ağlamaklı babamin kalp krizi geçirdiğini ama annemin babamı kurtardığıni söylüyordu. Rüyami yorumlar misniz

 3. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda babamın kalbine derin bi ağrı giriyor evde o an bütün odaların ışıkları açıktı Sonra herkesi arıyorum gelin hastaneye gidelim diye aşşaya iniyorum eve bakıyorum ev çökmek üzere eşyalarım görünüyor dışarıdan şimdi kalsın gelince hallederim diyip hastaneye gidiyoruz istanbula. O an biri kalp krizi belirtileri diyor ben ağlıyorum. Hastaneye giderken minibüste paralarım çalınıyor. Sonuçları almak için sıraya giriyorum hemen başka hastaneye gönderiyorlar. Kalp krizi geçirmiş olabilir diyor kilolu kadın bi doktor. Öncesinde doktorun odasını bulmak için bi adama sorduğumda adam size yardım ederim para almam dedi diğer insanlardan para aldı. Hastaneye ilk girdiğimde bir sürü hasta gördüm bi de

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sıkıntı ve üzüntülerin bitmesine, sıhhate yorumlanır.

 4. Çigdem dedi ki:

  Rüyamda babamın belirtileri dr anlatıyorum oda biran önce gelsin kalp krizi geçirmiş olabilir diyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi bir konuda üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda kardeşimle sözleniyordum ve onu babam arıyodu araba kullanıyormuş ve birden kalbine ağrı girmişti o yüzden de arabayı kullanamayıp bir yere çarpmıştı ve ölmüştü bunun tabiri nedir. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almak, hal hatır sormasına yorumlanır.

 6. Sevgi dedi ki:

  Merhaba. Erkek kardesim ruyasinda babamizi bir trafik kazasinda kaybettigimizi gordu. Bu neyin isareti?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 7. Yass dedi ki:

  Merhaba rüyamda beni annem arıyor baban kalp krizi gecirdi durumu iyi merak etme diordu ben şaka zannediyordum sonra eşimi arayıp aynı şeyi söyleyince hazırlanıp cıkıoruz yolda eşim yeni aldığı arabanın 50000 TL oldugunu söylerken kaza yapıyoruz kucagımda da kızım var ve baş yastıgı gelior elime birden kızımla kendimizi korumaya alıyorum eşime dikkatli olmasını söylerken arabadan fırlıoruz hepimiz düşüp kalkıyoruz hiç bişeyimix yok hastaneye gidioruz annrmrlere bir türlü kaza yaptığımızı anlatamıyoruz babam nasıl diyoruz ii oldugunu duyuyoruz tam yanına girecekken ezan okunuyor uyanıyorum tşk 3derim cevap vereceğiniz için hayırlara vesile inşallah 🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi küslük ve kırgınıkların sona ereceğine yorumlanır.

 8. Abdulkerim dedi ki:

  Rüyamda babamın kalp krizi geçirdiğini duydum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir iş başvurusu varsa kabulüne yorumlanır.

 9. Elif dedi ki:

  Günaydın ben yaklaşık 3 senedir ailem le görüşmüyorum dün gece ilk defa babamı rüyamda gördüm kalp kirizi geçiriyor sırtıma alıp eve getiriyorum köyde yaşıyoruz dayıma haber gönderiyorum arabasıyla babamı hastaneye götürmek için annem evde yemek yapmış kırmızı et pişirmiş ben tam bir ısırık aldım babam dayın geldi deyince o etti de bırakıyorum aldığım ışırığıda ve o ara uyandım bunun tabiri nedir çok merak ediyorum Teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta biri varsa şifa bulmasına ve aradaki buzların erimesine yorumlanır.

 10. evren deveci dedi ki:

  Rüyamda babam kalp krizi geçiriyor onu yaşatmak için kalp masajı yapıyordum hayatA döndurdum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status