Rüyada Bağış Yaptığını Görmek

Rüyada bağış yapmak, bir zamanlar yapılan iyiliklerin karşılığını almak, hayırlı haberler almak anlamına gelir. Mesela yakın zamanda birinden gelecek olan haber sizi çok mutlu edebilir. Bir zamanlar çok yardımcı olduğunuz biri size iş ya da eğitim hayatında önemli bir şans sunabilir. Ondan gelecek müjdeli haber ile birlikte mutluluğunuz artabilir. Hayallerinize biraz daha yakınlaşabilirsiniz. Rüyada bağış yapıldığını görmek, sadaka vermek ya da iyilik yapmak, hayır işlemek anlamına da gelir. Tez zamanda önemli bir iyilik etkinliğinde yer alabilir, başkalarından hayır duası alabilirsiniz. Çok hayırlı işler ile adınız anılabilir.

Rüyada bağışta bulunmak, helal yoldan kazanç sağlamak ve paranızın bereketini fazlası ile görmek, parasal yönden şanslı olmak anlamına gelir. Mesela bir zamanlar çok emek harcadığınız bir işte artık güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Ya da beklediğiniz ödemeler zamanından çok daha erken gelebilir. Eğer miras ile ilgili karışıklıklar varsa çözüme erişebilir.

Rüyada Camiye Bağış Yapmak

İlim irfan sahibi insanlar ile bir araya gelmeye, hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya yorumlanır. Yakın zamanda gireceğiniz kalabalık ortamlarda iyi insanlar ile tanışabilirsiniz. Kısa sürede insanların güvenini kazanabilirsiniz.

Rüyada Kiliseye Bağış Yapmak

Evinize giren biri sizi huzursuz edebilir, bu kişi ile bir süre görüşmek istemeyebilirsiniz. Belki size karşı iki yüzlü davranan biri de bir şekilde huzurunuzu kaçırabilir. Bu kişinin size karşı tutumu yüzünden canınız sıkılabilir ve başkaları yanında da size farklı davranabilir.

Rüyada Para Bağışı Yapmak

Rızkınızın artıp çoğalmasına, maddi yönden talihin açılmasına yorumlanır. Maddi anlamda beklentiniz olan bir şey gerçek olabilir. Mesela hedeflediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz. Ya da bir süredir beklenen bir para elinize geçebilir, borcu olanlar zamanında borçlarını öderler.

Rüyada Büyük Bağış Yapmak

Mal mülk sahibi olmak, maddi olanakların çoğalması ve geçim sıkıntısı çekmeden bir hayat yaşamaya yorumlanır. Paranın eksilmemesi, tam tersi atması ya da başka birinden gelecek zenginliğe yorumlanır. Bekar olanlar maddi olanağı çok olan zengin biri ile evlenebilirler.

Rüyada Kan Bağışı Yapmak

Aile içerisinde sevgi dolu bir ortamın olması, ebeveynler ile iyi geçinmek ve hayırlı evlat olmaya yorumlanır. Anne ve babanız sizinle gurur duyabilir, onların sizden beklentilerini karşılayabilirsiniz. Sizden övgü ile bahsedebilirler.

Rüyada Organ Bağışı Yapmak

Manevi yönden çok huzurlu olmak, adınızın iyilikler ile anılması, özellikle size çok yakın olan kişilere büyük yardımlarınızın dokunmasına yorumlanır. Belki başı dertte olan birine faydanız dokunabilir, bu kişi aile içerisinden biri olabilir.

Rüyada Kuran Kursuna Bağış Yapmak

Dini yönden görevleri yerine getirmek, ilim irfan sahibi olmak ve iyi insan olmaya yorumlanır. Dini yönden biri size öncü olabilir. Aynı zamanda yakında mevlid olabilir, başkasının evinde okutmaya katılabilirsiniz.

Rüyada Bağış Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda karşınıza çıkan güzel şeyler sayesinde çok mutlu olmak ve bir yandan da başkalarına iyiliğinizin dokunmasına, helal kazancın bereketini fazlası ile görmeye yorumlanır. Hayırlı bir işe de vesile olmanız olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. YUSUF dedi ki:

  RÜYAMDA DURUMU OLMAYAN BİR ANNE KIZA 10 TL BAĞIŞLADIM??

 2. Funda Fırat dedi ki:

  Rüyamda evimize gelen bir adam okulunu bitirmek için para gerektiğini söyledi.Kocamda bu parayı ben veririm okulunu yap bitir dedi.21 yada 22 miktar para bağışı yaptı.

 3. Funda Fırat dedi ki:

  Rüyamda evime gelen bir adam okul yapımının bitmesi için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi.Parayi ben veririm okulunu bitirelim diyorum.22 milyar bağış yapıyorum.Hayirdir inşallah

 4. Kamile pulat dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim birine bir şey oluyordu ona bir şey olmasın diye iyi olsun diye 50 lira bağışta bulunucam diye söyleniyor dum

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz birinden hediye almaya yorumlanır.

 5. Öznur keles dedi ki:

  Rüyamda kuran kursuna 1000 tane bardak bagisladim

  1. admin dedi ki:

   Birinden öğütler almaya yorumlanır.

 6. Sefa dedi ki:

  Rüyamda sütyen satıyordum ve sütyenlerden kazandığım parayı edirnekapı mezarlığına gidip bağışladım. Ama hiç mezar görmedim. Kazandığım paranın da tamamını bağışladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhat içinde olmaya yorumlanır.

 7. Sedef dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda 2 gün sonra öleceğimi öğrendim ve bunun yüzünden bir çocuğa dudak bağışı yaptım ama sonrasında ya ölmesem diye söylenmeye başladım. Dudaklarımı bağışladığım için pişman oldum. Bu kadar umarım yanıtlarını… 🙃

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sağlık sıhhate ve başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 8. Arzu dedi ki:

  Selamun Aleykum bir komsum beni ruyasinda gormus , Sabah namazini kilip yatttiktan sonra ruyasinda Beni yeni bembeyaz guzel bir tul perdi diktirdigimi ve bunu camiye bagisladigimi gormus. Ne kadar hayir seversin yep yeni perdiyi camiye bagisliyorsun demis ve uyanmis. Bunun anlami nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi işler başarmak, evinizde huzura yorumlanır.

 9. Yasin dedi ki:

  Merhaba! Rüyamda hatırladığım kadarıyla küçük bir gemiydi, ve deniz değildi tatlı suydu göl gibiydi. O gemiyle üzerinden geçiyorduk suyu da berrak ama içinde yosun vardı. Geçerken timsahlarla da karşılaşıyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca, rahat geçime yorumlanır.

 10. Zehra dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda bir kiliseye bağış yapmak için girdim. Yeterince fonları olduğunu ve gerek olmadigini söylediler. Hasta çocuklar vardı. Eğitimlere katılırsam daha iyi olacağını söylediler ama istemedim, benim dinim olmadığı için. Geri çıktım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden büyük bir iyilik görmeye yorumlanır.

 11. Kadriye dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda donör nakli yapiyordum kızılaya kanım yoktu ama benden kan aliniyodu yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine iyilikte bulunmaya yorumlanır.

 12. Emre Yılmaz dedi ki:

  Merhaba ben Rüyamda bir kuruma bağış yapmak için kredi çekip borçlandığımı gördüm sonrasında borçlandığımı fark ettiğim için bu borcun çok yüksek bi mevla olmasından dolayı nasıl ödüyeceğim telaşına düştüm ve nitekim bağış yaptığım kurumdan bu bağışı geri tahsis ettim bu ne anlama çıkar rüyamda bu esnada gördüğüm herkes bana karşı güler yüzlü bir vaziyetteydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir ertelediğiniz masraflarınız varsa karşılamak rahat geçime yorumlanır.

 13. murat dedi ki:

  Merhaba, Ben rüyamda Annemin benden camiye bağış yapmamı istiyor, miktarını da söylüyor. Bu ne anlama geliyor? Teşekürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 14. Enise dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bir sürü kelepçeli mahkumların bulunduğu bir yeri ziyaret ettim ve para bağışında bulundum. İnsanların hiç biri tanıdık değildi ve çok düzgün tiplerdi ferah bir salondaydık.

  1. admin dedi ki:

   Zamanında yapılan iyiliklerin karşılığını görmeye yorumlanır.

 15. Yakup dedi ki:

  Rüyamda kan bağışı için hastaneye gidiyorum herhalde tam emin değilim sonra hemşire çağırıyor kan aldırmak için asansöre biniyoruz kapı kapanınca birden boynuma iğne saplıyor bayıltıp bütün iç organlarımı bağış yapmak için alıyorlar sonra ben öyle çıkıyorum hastaneden hiç iç organım olmadığı halde . bi yorum yaparsınız inşallah

  1. admin dedi ki:

   Yapılan iyiliklerin karşılığını bulmaya ve sevdiklerinden iyilik görmeye yorumlanır.

  2. Melike dedi ki:

   Selamun Aleyküm. Rüyamda bir ilk okulun bir lambasına kağıt asıyorum üzerinde’de Almanca fakirler için bağış yapın diye yazdım. İşte onu astık tan sonra gitmek istedim ve gittim sonra anladım ki yanlış yöne gidiyorum ve yolumu değiştirdim. Der bi kaç adım attıktan sonra arkama yani kağıda baktım birden bir adam var. Beni görünce bana sordu seni mi yazdın diye bende evet dedim. İşte bu sorudan sonra adam bana para verdi ve birden çok insan çıktı onlarda pana çok verdi. Birisi 50 euro işte. Sınra aralarında bir adam vardı bana 100 euro verdi ve kıskandı mı bilmiyorum ama bana ” sen bunları kendin için harcayacaksın dedi” bende hayır dedim fakir olanlara bir şeyler alacak dedim. Dediğim ilk okulun hemen 15 metre ilersinde spor evi var orda birden iki üç arkadaşım belirledi ve diğer insanlar. Bir arakdaşım bana ” çok doğru yapıyprsun” dedi. Bu kadar. Lütfen bana cevap verirseniz sevinirim 😊

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni dostlar edinmeye ve sevdiklerinize zor gün dostu olmaya yorumlanır.

 16. FEVZİYE ŞEBNEM KURTULUŞ ERTAN dedi ki:

  Merhaba. Akşam saati bizim Göksu Deresinde bir teknedeyim ailemle beraber. Tekneden inerken derenin suyunun bayağ bi yükseldiğini iskeleyi biraz aştığnı görüyorum sonra bir arkadaşım yanıma gelip ban abir şiir kitabı uzatıyor ve telefon çalıyor kitabın yazar arayan, 18 lira diyor kitap yarısı bağış olacak diyor. Bende hepsi bağış olsun diyorum. Arkadaşım kitabı uzatırken gülümsüyor. Yorumunuza teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir iyilik görmek ve ailenizin de sizin adınıza mutlu olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status