Rüyada Bağış Yaptığını Görmek

Rüyada bağış yapmak, bir zamanlar yapılan iyiliklerin karşılığını almak, hayırlı haberler almak anlamına gelir. Mesela yakın zamanda birinden gelecek olan haber sizi çok mutlu edebilir. Bir zamanlar çok yardımcı olduğunuz biri size iş ya da eğitim hayatında önemli bir şans sunabilir. Ondan gelecek müjdeli haber ile birlikte mutluluğunuz artabilir. Hayallerinize biraz daha yakınlaşabilirsiniz. Rüyada bağış yapıldığını görmek, sadaka vermek ya da iyilik yapmak, hayır işlemek anlamına da gelir. Tez zamanda önemli bir iyilik etkinliğinde yer alabilir, başkalarından hayır duası alabilirsiniz. Çok hayırlı işler ile adınız anılabilir.

Rüyada bağışta bulunmak, helal yoldan kazanç sağlamak ve paranızın bereketini fazlası ile görmek, parasal yönden şanslı olmak anlamına gelir. Mesela bir zamanlar çok emek harcadığınız bir işte artık güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Ya da beklediğiniz ödemeler zamanından çok daha erken gelebilir. Eğer miras ile ilgili karışıklıklar varsa çözüme erişebilir.

Rüyada Camiye Bağış Yapmak

İlim irfan sahibi insanlar ile bir araya gelmeye, hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olmaya yorumlanır. Yakın zamanda gireceğiniz kalabalık ortamlarda iyi insanlar ile tanışabilirsiniz. Kısa sürede insanların güvenini kazanabilirsiniz.

Rüyada Kiliseye Bağış Yapmak

Evinize giren biri sizi huzursuz edebilir, bu kişi ile bir süre görüşmek istemeyebilirsiniz. Belki size karşı iki yüzlü davranan biri de bir şekilde huzurunuzu kaçırabilir. Bu kişinin size karşı tutumu yüzünden canınız sıkılabilir ve başkaları yanında da size farklı davranabilir.

Rüyada Para Bağışı Yapmak

Rızkınızın artıp çoğalmasına, maddi yönden talihin açılmasına yorumlanır. Maddi anlamda beklentiniz olan bir şey gerçek olabilir. Mesela hedeflediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz. Ya da bir süredir beklenen bir para elinize geçebilir, borcu olanlar zamanında borçlarını öderler.

Rüyada Büyük Bağış Yapmak

Mal mülk sahibi olmak, maddi olanakların çoğalması ve geçim sıkıntısı çekmeden bir hayat yaşamaya yorumlanır. Paranın eksilmemesi, tam tersi atması ya da başka birinden gelecek zenginliğe yorumlanır. Bekar olanlar maddi olanağı çok olan zengin biri ile evlenebilirler.

Rüyada Kan Bağışı Yapmak

Aile içerisinde sevgi dolu bir ortamın olması, ebeveynler ile iyi geçinmek ve hayırlı evlat olmaya yorumlanır. Anne ve babanız sizinle gurur duyabilir, onların sizden beklentilerini karşılayabilirsiniz. Sizden övgü ile bahsedebilirler.

Rüyada Organ Bağışı Yapmak

Manevi yönden çok huzurlu olmak, adınızın iyilikler ile anılması, özellikle size çok yakın olan kişilere büyük yardımlarınızın dokunmasına yorumlanır. Belki başı dertte olan birine faydanız dokunabilir, bu kişi aile içerisinden biri olabilir.

Rüyada Kuran Kursuna Bağış Yapmak

Dini yönden görevleri yerine getirmek, ilim irfan sahibi olmak ve iyi insan olmaya yorumlanır. Dini yönden biri size öncü olabilir. Aynı zamanda yakında mevlid olabilir, başkasının evinde okutmaya katılabilirsiniz.

Rüyada Bağış Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda karşınıza çıkan güzel şeyler sayesinde çok mutlu olmak ve bir yandan da başkalarına iyiliğinizin dokunmasına, helal kazancın bereketini fazlası ile görmeye yorumlanır. Hayırlı bir işe de vesile olmanız olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

30 Yorum

 1. Funda Fırat
 2. Funda Fırat
 3. Kamile pulat
  • admin
 4. Öznur keles
  • admin
 5. Sefa
  • admin
 6. Sedef
  • admin
 7. Arzu
  • admin
 8. Yasin
  • admin
 9. Zehra
  • admin
 10. Kadriye
  • admin
 11. Emre Yılmaz
  • admin
 12. murat
  • admin
 13. Enise
  • admin
 14. Yakup
  • admin
  • Melike
   • admin
 15. FEVZİYE ŞEBNEM KURTULUŞ ERTAN
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status