Rüyada Banyoda Saklanmak

Rüyada banyoya saklanmak ve çıkmamak, bir insana karşı duygularınız olduğuna ve o kişiden karşılık bulamadığınıza yorumlanır. Halbuki bu insanı çok seviyorsunuz ve onunla birlikte olmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Ancak bu insan sizden uzak kalmayı tercih ediyor olabilir. Onun size olan bu tavrından dolayı üzülerek siz de ondan kaçmak, ona karşı duygularınızı bastırmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar bu insanı sevseniz de karşılık alamamanız sebebi ile bu insana karşı olan beklentilerinizden vazgeçmek sizin için en hayırlısı olacaktır.

Eğer rüyada kendi banyonuzda saklandığınızı görürseniz, uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz bir insanı yakında göreceğinize, onunla hasret gidereceğinize de yorumlanabilir. Bir süredir haber alamadığınız biri varsa, artık sizle irtibat kurabilir. Ya da size kızdığını düşünüyorsanız, kendinizi affettirmek işe yarayacak. Yeniden sizi hayatına alacak. Rüyada başkasının banyosunda saklanmak ise, gizli bir aşk yaşamak, kimsenin izin vermediği birinden hoşlanmak gibi anlamlara gelir.  Rüyada saklandığınız banyo küçükse, sırlarınızı saklamak zor olabilir. Eğer büyük bir banyoda saklanıyorsanız, sırlarınız kimse tarafından öğrenilmeyecek.

Rüyada Banyoda Gizlenmek

Banyoda gizlendiğinizi ya da gizlice banyo yaptığınızı görürseniz, bazı hatalarınızı kimse fark etmeden telafi edeceğinize yorumlanır. Hiç kimsenin ruhu duymadan yapılan yanlışlardan geri dönebilecek, bu sayede rezil olmadan bir şeyleri toparlayabileceksiniz. Rüyada banyoda gizlenmeye çalışmak, bazı şeyleri iyi ört pas etmek demektir. Ancak sizin için sırları saklamak ve kimse bir şey öğrenmeden hemen atağa geçmek zor olabilir. Büyük stres atlatabilirsiniz. Özellikle ailenizin duymasını istemediğiniz bir şey varsa, onların haberi olmaması için bu gizlediğiniz şey yüzünden bazı konularda sessiz kalmanız gerekebilir. Sakladığınız şeylerin açığa çıkmaması için geri plana çekilebilirsiniz.

Rüyada Banyoda Saklanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş ya da eğitim hayatında farkınızı ortaya koyacağınıza, gizli saklı yapılan işlerden sonrasında büyük sürprizler elde etmek gibi anlamlara gelir. Eğer ailenizden gizli bir yatırım yaptıysanız, beklentilerinizden fazla kazandırabilir. Ya da kötü alışkanlıklarınızı gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Aileniz ya da dostlarınıza karşı dürüst olmayabilirsiniz. Ancak onlara yalan söylemeniz vicdan azabı duymanıza neden olabilir. İç huzurunuz azalabilir ve pişman olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Kral dedi ki:

  Rüyamda ölen teyzemin evindeydik sokakta bı adam beni kovaladı bende oraya gittim, sonra adam kapıya geldi ben korkuyordum , çok sonra gitti iki kişi geldi evdekileri kestiler ilk teyzemi kestiler sonra bende tanımadığım bir kız ve bir çocukla küçük çocukla banyoya saklandım üstüme bişey örtüp saklandım adamlar banyoya geldi kızı kesmeye başladılar ben acayip korktum çok sonra kapıyı açıp aşağı kaçtım.

 2. Polislik peşinde dedi ki:

  Rüyamda ölen teyzemin evindeydik sokakta bı adam beni kovaladı bende oraya gittim, sonra adam kapıya geldi ben korkuyordum , çok sonra gitti iki kişi geldi evdekileri kestiler ilk teyzemi kestiler sonra bende tanımadığım bir kız ve bir çocukla küçük çocukla banyoya saklandım üstüme bişey örtüp saklandım adamlar banyoya geldi kızı kesmeye başladılar ben acayip korktum çok sonra kapıyı açıp aşağı kaçtım.

 3. pikaçu dedi ki:

  rüyamda ananem dedem dayımlar cümbür cemaat banyoda doğum günü kutlaması yapıyoruz birileri dans ediyo hatta sanki dügündeyiz gibi bir de annemin bir arkadası var ben ondan sigara istemişim güya sigarayı alıcan mı diye soruyo bende gizlice almaya çalışıyorum ve söyleniyorum biraz daha bağır dayımlar görsün duysun falan diye ama ananem falan görüyo hatta dedemde görüyo ben çok kötü oluyorum saklamaya çalışıyorum sigarayı sonra seslice diyoki sen dayınlardan korkmuyosun nolcak deden görse diyo bende hafif itiyorum ananemi bağır bağır biraz daha bağır gibisine bişeyler diyorum sok olarakta diyorum ki mesele korkmak degil bana olan sevgisi azalmasın aramızdaki saygı sevgi bagları zedelenmesin falan bu rüya neye yorumlanır ve neye göre yorumluyorsunuz bir iliminiz var mı merak ediyorum??

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede müjdeli haberlerin dolaşmasına ve sevdikleriniz ile mutluluklarınızı paylaşmaya yorumlanır.

 4. Busra dedi ki:

  Rüyamda teyzemin evinde büyük ve geniş banyolar gördüm,perdeleri çekip ablamla beraber banyo yapıcaz yabancı bir kadın da var. Teyzemin oğullarını ve gelinlerini gördüm. Bu ne demek teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bekar biri varsa o kişinin evliliğinde yardımınız dokunabilir.

 5. Semra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda iki tanımadığım kızın pis bir banyoda banyo yapmaya çalıştıklarını gördüm. Biri ayağıyla yerdeki plastik bir şeyi kaldırıyordu. İçinden uzun sarı bir yılan çıkıyordu. Yılan uzaklaşmaya çalışıyordu, gözlerini falan görüyorum ama betona çarpıyordu gidemiyordu.
  Film izler gibi izliyorum hiç tepki vermiyorum, korkmuyorum, kaçmıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İyiliğinizi istemeyen ve sizin hep kötü olmanızı isteyen kişilere karşı zafer elde etmek anlamına gelir.

   1. Hülya dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim adamın evdeyiz ve bir anda annesi geliyor bende banyoya saklanıyorum ama sonunda beni buluyor

    1. admin dedi ki:

     Bu kişiyle ilişkinin imkansız olduğuna yorumlanır.

 6. Mesut dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda gizlice eski sevgilimin evine giriyordum ve banyoya girdiğim gördüm. Sanırım en kolay saklanacak yer orası geldi bana ve sonra eski sevgilim geldi üstünde iç çalışları vardı. Kapıyı açmaya çalıştı ve ben de izin vermedim. Beni gördü sanki çok normal bir şeymiş gibi karşıladı gitti, bende uyandım. Bana bunun bir açıklamasını yapar mısınız? Teşekkürler.
  Dip not: mail olarak dönüş yapar mısınız?

DMCA.com Protection Status