Rüyada Banyoda Saklanmak

Rüyada banyoya saklanmak ve çıkmamak, bir insana karşı duygularınız olduğuna ve o kişiden karşılık bulamadığınıza yorumlanır. Halbuki bu insanı çok seviyorsunuz ve onunla birlikte olmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Ancak bu insan sizden uzak kalmayı tercih ediyor olabilir. Onun size olan bu tavrından dolayı üzülerek siz de ondan kaçmak, ona karşı duygularınızı bastırmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar bu insanı sevseniz de karşılık alamamanız sebebi ile bu insana karşı olan beklentilerinizden vazgeçmek sizin için en hayırlısı olacaktır.

Eğer rüyada kendi banyonuzda saklandığınızı görürseniz, uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz bir insanı yakında göreceğinize, onunla hasret gidereceğinize de yorumlanabilir. Bir süredir haber alamadığınız biri varsa, artık sizle irtibat kurabilir. Ya da size kızdığını düşünüyorsanız, kendinizi affettirmek işe yarayacak. Yeniden sizi hayatına alacak. Rüyada başkasının banyosunda saklanmak ise, gizli bir aşk yaşamak, kimsenin izin vermediği birinden hoşlanmak gibi anlamlara gelir.  Rüyada saklandığınız banyo küçükse, sırlarınızı saklamak zor olabilir. Eğer büyük bir banyoda saklanıyorsanız, sırlarınız kimse tarafından öğrenilmeyecek.

Rüyada Banyoda Gizlenmek

Banyoda gizlendiğinizi ya da gizlice banyo yaptığınızı görürseniz, bazı hatalarınızı kimse fark etmeden telafi edeceğinize yorumlanır. Hiç kimsenin ruhu duymadan yapılan yanlışlardan geri dönebilecek, bu sayede rezil olmadan bir şeyleri toparlayabileceksiniz. Rüyada banyoda gizlenmeye çalışmak, bazı şeyleri iyi ört pas etmek demektir. Ancak sizin için sırları saklamak ve kimse bir şey öğrenmeden hemen atağa geçmek zor olabilir. Büyük stres atlatabilirsiniz. Özellikle ailenizin duymasını istemediğiniz bir şey varsa, onların haberi olmaması için bu gizlediğiniz şey yüzünden bazı konularda sessiz kalmanız gerekebilir. Sakladığınız şeylerin açığa çıkmaması için geri plana çekilebilirsiniz.

Rüyada Banyoda Saklanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iş ya da eğitim hayatında farkınızı ortaya koyacağınıza, gizli saklı yapılan işlerden sonrasında büyük sürprizler elde etmek gibi anlamlara gelir. Eğer ailenizden gizli bir yatırım yaptıysanız, beklentilerinizden fazla kazandırabilir. Ya da kötü alışkanlıklarınızı gizlemek zorunda kalabilirsiniz. Aileniz ya da dostlarınıza karşı dürüst olmayabilirsiniz. Ancak onlara yalan söylemeniz vicdan azabı duymanıza neden olabilir. İç huzurunuz azalabilir ve pişman olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

11 Yorum

 1. Kral
 2. Polislik peşinde
 3. pikaçu
  • admin
 4. Busra
  • admin
 5. Semra
  • admin
   • Hülya
    • admin
 6. Mesut

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status