Rüyada Baş Örtüsü Görmek

Rüyada başörtüsü görmek, iyi bir eş sahibi olmaya yorumlanır. Bekar olan kişiler evlendikten sonra yuvalarında çok mutlu olurlar. İyi ahlaklı ve dürüst bir karşınıza çıkar. Evli olan kişiler ise çocuk sahibi olabilirler. İlerleyen günlerde evinizin neşesi artar ve tüm aileyi mutlu edecek haberler duyulabilir. Rüyada beyaz başörtüsü görmek, iyi bir dost kazanmaya yorumlanır. Temiz kalpli bir hayatınıza girebilir ve size pek çok faydası dokunabilir. Uzun zamandır özlem duyulan biri ile hasret giderilir.

Rüyada başörtülü birini görmek, evliyseniz eşinizin gelirinin artacağına ve evinizde gelirin artmasına yorumlanır. Hem sizin hem de eşinizin maddi imkanları artmaya başlayabilir. İşsiz ise de gireceği işten hayırlı kazanç sağlanır.

Rüyada Başörtüsü Takmak

Bir süredir dert ettiğiniz bir konuda hayırlı haberler geleceğine yorumlanır. Sizi ve de ailenizi mutlu edecek haberler alınabilir. Ailenizin parasal anlamda yaşadığı zorluklar varsa da geride kalır. Evinizde yeniden bereket artar ve rızkınız daha bol olur.

Rüyada Yeşil Başörtüsü Görmek

Maddi olanakların artacağına ve zenginliğe yorumlanır. İşinizde büyük bir anlaşma yapılabilir. İşsiz olanlar ise çok kazançlı bir işe giriş yapabilirler. Parasal anlamda büyük bir gelişme yaşanabilir, elinize yüklü para geçebilir.

Rüyada Baş Örtüsü Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kısmetin açılmasına ve iyi bir eş adayı ile tanışmaya yorumlanır. Evlenmek isteyen birinden haber alınabilir. Özle hayatınızda hayırlı gelişmeler olur, iyi biri karşınıza çıkar. Sizi el üstünde tutar, değer verir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  rüyamda gerçek hayatta hiç görmediğim 28 yașında kumral bir adamla sözlenecektim. onların evindeydik ve ailelerimiz salonda bizi bekliyordu. odada hazırlanıyordum, yanımda o ve birkaç arkadașım vardı. bi ara ona dönüp “saçım açık mı kalsın yoksa bașörtü mü takayım?” diye sordum. o da “bașörtü taksan daha iyi olur” dedi. bunun üzerine geçen hafta aldığım açık mavi düz renk bașörtümü taktım. bașörtü yeni ve temizdi, ilk defa takmıștım ve bana çok yakıșmıștı. daha sonra ikimiz beraber sözlenmek için salona doğru ilerledik. rüya bu kadardı, bu arada bahsettiğim bașörtü gerçekten de geçen hafta aldığım bașörtüydü. yorumlarsanız çok sevinirim ^^

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip adayına, evlilik kararı almaya yorumlanır.

 2. Orbay dedi ki:

  Beyaz baş örtüsü takmak ve bir erkeğin elini tutmak nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye yorumlanır.

 3. Hande dedi ki:

  Rüyamda anneme iki tane başörtüsü aldimhediye olarak ama rengini hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden iş haberi gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status