Rüyada Başı Açık Birinin Kapandığını Görmek

Rüyada başı açık olan birinin kapanması, içinize dert olan her ne varsa çözüm bulmaya yorumlanır. Uzun süredir kafaya takmış olduğunuz bir şeyler olabilir. İş ya da aile hayatına yönelik edindiğiniz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Parasal sorunlarınız varsa tez zamanda çözülebilir. Size zorluk çıkaran kişilere karşı da üstünlük sağlayabilir, kendi isteklerinize öncelik verebilirsiniz. Rüyada kendini başörtülü görmek, aynı zamanda çevrenizde size karşı ön yargılı olan insanların bu ön yargılarını değiştirmek, pek çok kişinin size bakış açısının değişmesine yorumlanır. Özellikle sizi küçük görmeye çalışan ve eziklemek isteyenler bu emelini gerçekleştiremez. Bu kişilere karşı üstünlüğünüzü ortaya koyabilirsiniz.

Rüyada başkasını başı kapalı görmek, anne ve baba duası alarak işlerinizde her şeyin yoluna girmesine ve fark edilmeye, farklı yetenekleri ile mesleki alanda başarıya yorumlanır. Rüyada başkasını türbanlı görmek, geçmişte kalan birinin yeniden karşınıza çıkması anlamına da gelir. Bu kişi ile barış sağlanır. Rüyada açık bir bayanı kapalı görmek, tanıdığınız biriyse hayırlı haberler verebilir ve size bir konuda yardımı dokunabilir.

Rüyada Tanıdık Birinin Kapanması

Bu kişiden gelecek olan müjdeli habere çok mutlu olmaya ve onunla birlikte keyifli zaman geçirmeye yorumlanır. Bu kişi ile daha samimi olabilir, hoş sohbet ve muhabbet içerisinde olabilirsiniz. Belki de size vereceği tavsiyeler ufkunuzu açabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Kapandığını Görmek

Çok iyi ahlak sahibi olan bir erkeğe yorumlanır ve bu erkek gelecek günlerde size yapacağı fedakarlıklar ile adeta ruhunuza dokunur. Bekar olan kızlar için aşk size çok yakın demektir. Gönlünüzü temiz kalpli bir erkeğe kaptırabilirsiniz.

Rüyada Kapanmak İstediğini Görmek

İş hayatına çok fazla odaklanarak bir şeyleri yetiştirmek için ihmalkar davrananlar için eş ve aile hayatını kazanmak için dikkatli olun. Ben olmak yerine biz olmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızda mutluluk sizin elinizde olacak.

Rüyada Arkadaşının Örtündüğünü Görmek

Bir arkadaşlarınızdan alacağınız tavsiyeler ile birlikte bazı olaylara bakış açınızın değişeceğine yorumlanır. Rüyada kız arkadaşının başını kapatması, aynı zamanda bir kızdan gelecek iyiliğe yorumlanır. Bu sayede işlerinizde ilerleme olabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Kapandığını Görmek

Yeni bir ilişkiye başlamaya ve bu ilişkide çok mutlu olmaya yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kişi tüm yakın çevreniz tarafından sevilir ve saygı görür. İlişkinizi herkes onaylayabilir ve mutlu bir ilişki sürdürülür.

Rüyada Başı Açık Birinin Kapandığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, doğru yoldan şaşmamaya ve iyi niyetinizle yapılan işlerin hayır getirmesine yorumlanır. Kalp gözü ile yapılan işler hayır getirir, iyilikler karşılık bulur. Sizi üzen bir konuda gönül rahatlaması olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Pınar dedi ki:

  Rüyamda eski esimi evlenmiş çocuğu olmuş ama kendi evimize gelmiş sanki o kadının hiç birşeyi deyilmis gibi annemle birleslerle uğraşırken yemek yaparken gördüm çok üzülmüştüm oğlum kıskanır üzülür diye öyle bir agliyordumki daha sonra balkona çıktığımda karşıdan beyaz bı guvercin uçarak bana gelip bir tüy verdi beyaz ucu pembe mavi tüy sağ tarafimda da küçük bı serçe küçücük kuru bı dal verdi hiç üzülme oğlun babasına bile demedi kadar içten baba diyecek mutlu olacak dedi gök buz maviydi başımı örtmüş öylece dua ederken gördüm kendimi daha sonra

 2. HACER dedi ki:

  Bir arkadaşım beni rüyasında ilk önce kahve rengi bir tülbent taktıgımı görmüş ona düzeltmesini istemişim aynı rüya içerisinde daha sonra beyaz bir ferace şeklinde kapanmış şekilde görmüş beyazmış komple üstün ben açık biriyim hiç kapamadım beyazlar içinde kapanmam hayırlımıdır şimdiden teşekkür ederim.

 3. Beren dedi ki:

  Rüyamda ablam bize kapanmak istediğini söylüyordu ben de ona bakınca uyandığını gördüm ama saçı başörtülü hiç görmedim sadece bize kapanmak istediğini soyledi

 4. Sait dedi ki:

  Rüyamda bir türlü acilamadigim ateist olan hoşlandığım kızın kara çarşafla kapandını gördüm anlamını çok merak ediyorum

 5. Nalan dedi ki:

  Uykuda uzun süredir görmediyim akrabanin ve bir çok akrabanın mutlu olarak bize gelmesi . Ve akrabalarımdan hayatda örtüsüz kadının uykumda baş örtülü olması

  1. Sait dedi ki:

   Rüyamda bir türlü acilamadigim ateist olan hoşlandığım kızın kara çarşafla kapandını gördüm anlamını çok merak ediyorum

 6. Aysun dedi ki:

  Iyi günler rüyamda geçmiş zamandaki fotoğraflarıma bakıyorum ve o fotoğraflarda kendimi kapanmış olarak goruyorum

 7. Kelebek dedi ki:

  Ablam rüyasında örtündüğümü ve çok yakıştığını söyledi. Sonrasındada yılan yiyen bi kedi görmüş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen seven birinden haber almaya yorumlanır.

 8. Mehmet dedi ki:

  Benden giyimine karışıyorum diye benden ayrılan sevgilimin benden sonra kapanması ve benim yüyamda onu tekrar açık görmem

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden aramasına yorumlanır.

 9. MEHMET ZEYBEKOĞLU dedi ki:

  Admin bey selamlar, rüyamda çok sevdiğim, daha sonra açıldiğim ve beni reddeden kızı gördüm ancak, yüzü başka bi yüz ve normalde sevdigim kız açık ama rüyada kapanmış, hiç konusmuyor. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven değer veren birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 10. Hayrunnisa dedi ki:

  rüyamda arkadaşımı bı tesettürlü bı tesettürsüz gördüm

 11. Ümmü dedi ki:

  rüyamda arkadaşımı bı tesettürlü bı tesettürsüz gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek manevi desteğe yorumlanır.

 12. Mehmet Malıçok dedi ki:

  Beni reddeden kızı başı kapalı gördüm. Ama normalde açıktı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birine yorumlanır.

 13. Emine dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda 2 yıl once vefat eden arkadasımın annesini canlı ve basında gri bir basortusu ile gördüm. Normalde hayatta iken bası acıktı ama rüyamda türban degil de namaza dururken bagladıgımız gibi baglamıs. Yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek olan büyük bir iyiliğe yorumlanır.

 14. Tugba dedi ki:

  Rüyamda dünyayı geziyorum spikeri özlem tunca nin kapandığını ve çocuğununda engelli olduğunu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden destek görmeye yorumlanır.

 15. Elif dedi ki:

  Benim ablam babamın kızmasıyla isteksiz bir şekilde kapanmıştı. Aradan 4 5 yıl geçti ve açıldı. Ben onu rüyamda kapalı gördüm. Hatta dinine tam bir şekilde uyuyordu. Gerçekten aklıma takıldı bu rüya.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde bir anlaşmazlığın bitmesine yorumlanır.

 16. Peri dedi ki:

  Uzun süredir konuşmadığım bir kız arkadaşım var Normal de açık ama rüyamda gördüğümde kapanmıştı karşı karşıya geldiğimizde ikimizde konuşmuyorduk ya yakınımda oluyordu yada uzağımda ama birbirimizle konuşmuyorduk ama ben yanındaki başka birin vayy buda (kızın adını söylüyordum) kapanmış diyiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size dertlerini anlatmasına yorumlanır.

 17. Merve dedi ki:

  Ben yeni kapandım ve iftar saatine yakın 5-6 arkadaşımın aniden hayırlı olsun icin beni ziyarete geldikler birde beni öyle görmek istedikler odama gidip başımı kapatmam için aynanın karşısına geçtim ve üç harfliler izin vermedi o sırada arkadaslarim yine aniden kalktılar arkalarından koşup bir kaçına yetişebildim çünkü merdivenlerden inerken bile uğurlamama izin vermediler(üç harfliler) öyle uyandım..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bereket, müjdeli haberlere yorumlanır.

 18. Reşit dedi ki:

  Rüyamda kız arkadaşımın başını kapattığını gördüm bu ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 19. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda uzun zamandan beri sevdiğim ama açılamadığım kızın kapanmış halde bana gülümsediğini, elimi yüzünde gezdirdiğimi gördüm. Hayra yormak istiyorum fakat fikrinizi merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek habere mutlu olmaya yorumlanır.

 20. Hülya dedi ki:

  Rüyamda sürekli eski sevgilimi görüyorum üst üste gördüğüm zamanlar da oluyor biz ayrılalı neredeyse 1,5 sene oldu en net hatırladığım onun memleketinde onun evine gittiğim orada karşılaşmamız ve istiharesine yattığımda onun ailesi ve benim ailem ile bembeyaz karlarla dolu bir kayak merkezine gitmemiz ama kayak merkezinden sonra siyah denizle birleşik siyah gökyüzü gördüm ve annesi yere düşüyordu birinde de yine annesini gördüm daha önce ki rüyalarımda da ablasını görmüştüm ama hiçbiriyle tanışmadım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayatınzıa iyi temiz kalpli bir insanın girmesine yorumlanır.

 21. Büşra dedi ki:

  Rüyamda kapalı olup sonradan açılan eski en yakın arkadaşımın dışarı çıkarken yeniden kapandığını gördüm ayrıca onların evinde yemek hazırlıyordum kendime sonra o bir kaç çocuk getiriyordu çocuklar oruç tutmak için sahur yapacakmış oluyorlardı çocukları öpüyordum tanışıyordum en sonunda onlardan birini arkadaşımın kız kardeşine benzetip ağlamaya başlıyordum onu da çok özledim diye arkadaşım beni öpüp sarılarak yeniden göreceksin diyordu tüm detaylarını veremedim ama sizce nedir bu rüyanın yorumu

  1. Büşra dedi ki:

   Ayrıca şu an eskisi gibi yakın değiliz çok arada konuşuyoruz onda da ben yazıyorum genelde

 22. Özlem dedi ki:

  Acık bir bayanım rüyamda kapandıgımı ve çok güzel kapalı kıyafet gıydıgımı çok güzel türban yapmstm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size sırlarını paylaşmasına yorumlanır.

 23. Kamil dedi ki:

  Rüyada başı açık eski bir arkadışımı kapandığını ve birbirimizi sevdimizi söyledik o arkadşım gerçektede açık bunun dini yorumu nedir sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle uzun sohbet etmeye yorumlanır.

 24. Rum dedi ki:

  rüyamda normalde başı açık olan patronumun mevlüte giderken başını kapattığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında güzel haberler alınmasına yorumlanır.

 25. Su dedi ki:

  Rüyamda eşim kapanmak için daha neyi bekliyorsun dedi başımıza gelen aksilikler hep bu yüzden dedi sonra uyandım rüyanın anlamı nedir sizce

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizden hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 26. Eda dedi ki:

  2 sene boyunca tartışma halinde olduğum bir hafta önce konuşup birbirimizden helallik alıp kendi yollarımıza gittiğim arkadaşımın başı kapalı gördüm.Yanında bir arkadaşıyla yürüyordu,lüks bir hastanedeydik ben asansörle yukarı çıkmaya giderken o da yanımdan geçti.Konuşmadık

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya pişmanlık yaşamasına haber yollamasına yorumlanır.

 27. Serpilcan dedi ki:

  Ruyamda müdürümü basörtülü bir sekilde seccade üzerinde otururken gördüm beni görûnce gülümseyerek yüzüme bakti. (Kendisi normalde beni sevmez ayagimi kaydirmaya calisir buna ragmen kendisi icin bile dua ederim).

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tanıdığınız birinin sizinle dertleşmesine yorumlanır.

  2. İrem dedi ki:

   Rüyamda sevmediğim okuldan bi kzıın kapandığını gördüm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski bir dostunuzla karşılaşmaya yorumlanır.

 28. Hazal dedi ki:

  Rüyamda 6 ay önce ayrıldığım ama hala sevdiğim eski sevgilimin annesini gördüm.Onların evine gitmişim.Teyzemle ahpab olmuşlar.Sohbet ediyoruz annesi benimle konuşurken tebessüm ediyor.Ama eski sevgilim onlarin evindeyken hic yanima gelmiyordu öbür odadan.Annesi normalde açık bir bayan ve cok zayif. Ama rüyamda anne ve babasıyla aynı arabaya binip bi yere gittigimizi ve annesinin başörtülü olduğunu gercektekinden daha kilolu olduğunü gördüm.Bunun anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizi barıştırmak isteyen birine yorumlanır.

 29. Sıla dedi ki:

  Ben de rüyamda bir kız vardı bana kötülük etmişti bir zamanlar ama ben affetmiştim. Onu gördüm, çalıştığım yere gelmişti ve beni dudaktan öpüyordu. Sonra başka bir odada olduğumuzu gördüm. O kız ağlıyordu çünkü her tarafı ağrıyordu. Kız açık gerçekte o an da açıktı. Sonra ben de onun için ağlayarak dua ettim. Dua ettiğim zaman onun ağrısı diniyordu ve ağlamıyordu. Sonra onunla yeniden çalışmaya başladık ama tesettür giymişti yani kapanmıştı. Onun yüzünü görmedim kapandığı zaman ama onun olduğunu biliyordum. Bu ne anlama geliyor?

 30. Sıla dedi ki:

  Ben de rüyamda bir kız vardı bana kötülük etmişti bir zamanlar ama ben affetmiştim. Onu gördüm, çalıştığım yere gelmişti ve beni dudaktan öpüyordu. Sonra başka bir odada olduğumuzu gördüm. O kız ağlıyordu çünkü her tarafı ağrıyordu. Kız açık gerçekte o an da açıktı. Sonra ben de onun için ağlayarak dua ettim. Dua ettiğim zaman onun ağrısı diniyordu ve ağlamıyordu. Sonra onunla yeniden çalışmaya başladık ama tesettür giymişti yani kapanmıştı. Onun yüzünü görmedim kapandığı zaman ama onun olduğunu biliyordum. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size karşı yaptıklarından pişman olan birine yorumlanır.

 31. Güneş dedi ki:

  Kız kardeşim beni rüyasında kapandığımı görmüş. Ben eskiden kapalıydım ama sonradan açıldım, rüyasında kapanmak istediğimi ben böyle daha çok sevdiğimi söylemişim. Bu rüyayı yorumlarmışsınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntıların yakında çözülmesine yorumlanır.

 32. Rky dedi ki:

  Ruyada başimi kapali gordum. Normalde acik biriym fakat bi ruyamda basimda kirmizi yeni esarp var ve toplu igneleri cikariyorum. Bir digerinde krem rengi esarp varmis basimda ve yesil gomlekliyim. Bol giyinmisim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye ve dertlerin bitmesine yorumlanır.

 33. Zeynep dedi ki:

  Ben rüyamda ilkokul arkadaşımın kapandığını gördüm ancak saçları uzun alttan bırakmış sadece üst kısmını kapatmış.uzun süredir konuşmadığım bi arkadaşım ama kendisini çok severim normalde. Görüyorum sen kapandın mi çok güzel olmuşsun diyorum.evet ama tam kapanamadim ancak bu kadar diyor. Bende olsun bi adım atmışsın hiç yoktan iyidir devami da olur yavaş yavaş diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görüşmediğiniz birinden haber almaya yorumlanır.

 34. Fatma dedi ki:

  Dışarda kalabalık bir toplulukla birlikte otururken yanımda hamile bir bayan gördüm ve ona yaslanması için minder verdim teşekkür etti sonra cep telefonum düştü ve paramparça oldu cam gibi poşete koydum sonra bir mekanın tuvaletine gittim tuvaletin yerleri bir sürü peçete peçetenin üstüne tuvaletimi yaparken yıllardır görmediğim bir erkek öğretmen arkadaşım başka bir kapıdan yanlışlıkla içeri girdi beni gördü ve bana en güzelini yapıyorsun dedi ama hiç bir yerimi görmedi bir anda tuvaletten kalktım başkalarıda girmeye başladı meğer tuvaletten başka bir yere geçiş varmış neyse ben çıktım dışarıya eve gideyim diye mekandan tam çıkacaktım yıllardır görüşmediğim iki kız çocukluk arkadaşımla karşılaştım biri kapanmış diğeri ise ameliyat olmuş kafa dağıtmaya gelmişler param yok diyorum onlara ameliyat olan arkadaşım bende var diyor ve benide eğlenceye davet ediyorlar onlara telefonum parçalandı diyorum ve sonrasında uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve iyi insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır.

 35. Rukiyeee dedi ki:

  Normalde acik biriyim ama ruyamda basimi kapali goruyorum. Kirmizi yeni ve tertemiz bi esarp var basimda ve ben toplu ignelerini cikariyorum. Ruya boyunca kapaliydim.

 36. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba benim sevgilimin annesi yakın bir zamanda açıldı ve ben dün gece rüyamda kapandığını gördüm ve sevgilimin telefonunda Kapalı fotolarının olduğunu gördüm ne anlama geliyor acaba lütfen yardımcı olur musunuz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizinle dertleşmesine ve iyi haberler almaya yorumlanır.

  2. Aleyna A dedi ki:

   Rüyamda kuzenimin kapandığını gördüm. Böyle ferace falan giyiyordu. Ona anlatmak için mesaja girdim oda bana seni rüyamda açık gördüm yazmış. Taytlıydın falan yazmiş.(ferace giyiyorum ve uzun ortü yapiyorum) Yani çok garip aynı gece zıt rüyalar görmek nasıl bir yorumu var acaba ?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birine dert ortağı olmaya ve fikir vermeye yorumlanır.

 37. Su dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle çok yakın olan bi kızı kapanmış görüyordum ve arkadaşlarıma artık eski sevgilim onu sevmez diyip mutlu oluyodum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin geri dönmek istemesine yorumlanır.

 38. Eda dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kuzenimin en yakın arkadaşıyla konuşuyorduk kendisi eskiden kiloluydu şimdi kilo verdi ama rüyamda tekrar kilo almış ve kapanmıştı bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden müjdeli haber gelmesine yorumlanır.

   1. Sebiha dedi ki:

    Rüyamda açık olan diyetisyen arkadaşımı kapalı olarak gördüm. Nişanlım ve ben onu ziyarete gitmiştik ve kapandığını görünce hiç şaşırmadık, çok yakışmış diyerek tebrik ediyordum. Normal kapanmayi düşünmeyen birisi kendisi henüz. Ne anlama geldiğini yorumlayabilir misiniz?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya arkadaşınızla dertleşmek ve ona bir konuda destek olmaya yorumlanır.

 39. Ahmet dedi ki:

  Rüyada kuluçkaya yatmış ve altında yumurtadan çıkmış yavruları ve yumurtası olan ördek gördüm eski oturduğum evin merdiven altında ce sahipleniyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında verimli işler yapmak ve kazancın artmasına yorumlanır.

  2. Şirvan dedi ki:

   Rüyamda tanıdığım alevi bir bayanın kapandığını gördüm ne anlma gelir???

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya o kişi ile dertleşmeye yorumlanır.

 40. İrfan dedi ki:

  Rüyamda mezun olduğum okula gidiyordum ve normalde okulda olmayan bir oda vardı odanın her yeri camadı içerde de benim yıllardır sevdiğim kız vardı ve o odada ders çalışıyordu kendisi normalde açım ama yanına gittiğimde kapalıydı ve siyah bir şalı vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ortamına girmeye yorumlanır.

 41. esra dedi ki:

  rüyamda tanıdığım akrabam açık tı fakat rüyada kapandığnı görüyordum ve bu durum beni çok mutlu ediyordu ona gülümseyerek çok güzel oldugunu söylüyordum kendi kendime

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya akrabalarınız ile aranızda küslük kırgınlıkların biteceğine yorumlanır.

 42. Eda dedi ki:

  Rüyamda ünlü bi bir kadının kapandığını görüyodum baya şaşırıyodum kapanmış diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi ideallerinize ulaşmaya yorumlanır.

   1. Sıla dedi ki:

    Yemek masasına oturmusum kardesim far paletinin içine kırmızı sim dokmus ve ben onu temizlerken far düşünce içinden bir ayet çıkıyor ve ben okuyorum yanımda birden annemin arkadaşı oturuyor ama jormalde açık kendisi ama kapalı bir şekilde görüyorum ama o kadar güzel olmuş ki yeşil bir şal takmisti bu ne anlama geliyor

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde bazı sıkıntıların bitmesine, huzuruun artmasına yorumlanır.

 43. Kübra dedi ki:

  Rüyamda açık bir arkadaşım kapanmıştı sonra el ele geziyorduk. Daha sonra deniz kenarına geldik demiz siyah ve çok dalgalıydı bem korkuyordum oradan geçemeye o zorluyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine dert ortağı olmak demektr.

 44. Fatma dedi ki:

  Rüyam da okuldan bir arkadaşımın kapandığını gördüm. Mor etek, beyaz gömlek ve mor başörtüsü vardı üzerinde. Onunla konuştum Rüyam da. Hayırlı olsun dedim ve kapanmanın ona çok tanıştığını falan söyledim. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim. Iyi akşamlar.

  1. admin dedi ki:

   Maddi imkanların artmasına yorumlanır.

 45. Selin dedi ki:

  Rüyamda normalde başı açık olan ablam kapanmaya karar veriyordu. Normalde hiç böyle bir istegi yoktur. Ben de nedense ona engel olmaya çalışıyordum. Balkonda başka kapalı ve çarşaflı insanlarla oturup sohbet ediyordu, şu anki düşüncelerinden çok daha farklı fikirlere sahipti. Ve ben, onun fikirlerini desteklemiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Ablanız ile dertleşebilir ona yardımda bulunabilirsiniz.

 46. Ggamze22 dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin annesi tarafından başımın örtüldüğünü ve böyle daha güzel olduğunu söylerken gördüm. 2 3 akşamdan beri aynı rüyayı görmekteyim.

  1. admin dedi ki:

   Ailesi ile tanışmak ve aranızın daha iyi olacağına yorumlanır.

 47. Hülya dedi ki:

  Kocamın beni aldattığı kadını başını kapatmış olarak görüyorum. Çocuklarımla kocamda, yanımda kendi çocuklarıyla kocasıda yanında arabaya binmeye çalışıyorlar. Ben kocasına söylemek istiyorum ama bize sus işareti yapıyor benden kaçmaya çalışıyor ama ben peşini bırakmıyorum. Nereye giderse yanına gidiyorum benden kaçamıyor bi türlü hemde korkuyor benden.

  1. admin dedi ki:

   Hakkınız olanın sizde kalmasına ve aile içi sorunların çözülmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status