Rüyada Başı Açık Kuran Okumak

Rüyada başı açık kuran okuduğunu görmek, manevi olarak sizi huzursuz edecek bir takım olaylar yaşayarak durduk yere günaha girmek anlamına gelir. Bazı insanlar size kötülük edebilir, mağdur bırakabilirler. Bu kişiler yüzünden huzurunuz kaçabilir, fesat düşünceler içerisinde olunabilir. Sizin iyi niyetinizi kullanmak isteyen kişiler yüzünden günaha girebilirsiniz. Güvendiğiniz birileri de sizin iyi ve sessiz sakin yüzünüzü kullanmaya kalkabilirler. Bu sebeple dikkatli olmanızda fayda vardır. Rüyada kapalı birinin saçı açık kuran okuması, güvendiğiniz kişilerden alınan darbeler yüzünden aile içi huzurun kaçmasına yorumlanır. Aile içerisinde bazı anlaşmazlıklar ve haksızlıklar olabilir. Kendi çıkarı için sizi mağdur etmeye kalkan biri olabilir ancak bunu aranızda çözmeniz gerekebilir.

Rüyada başı açık kuran okuyan birini görmek, zor günleri tez zamanda atlatmak, herkesin gerçek yüzünü görmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde yaşanacak hayırlı bir olay aslında kimin gerçek dostunuz olup mutluluğunuzu ve iyiliğinizi istediğini gösterir. Bu süreçte bazı engellerle de karşılaşılabilir.

Rüyada Başı Açık Kuran Dinlemek

Sizin iyiliğinizi istemeyen bir takım insanlar yüzünden keyfinizin kaçmasına ve bu kişilerle mücadele etmeye yorumlanır. Sizi ailenize kötüleyebilirler. İstek ve hayallerinize engel olmak isteyen birileri olabilir. Aile içerisinden de iyi olmanızı isteyen kişilerin haberi gelir, gelen laflara üzülebilirsiniz.

Rüyada Başı Açık Kuran Okumak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, içinize dert olan hata ve günahların telafisine, huzur dolmaya yorumlanır. Kalbinizi kıran kişiler olabilir ancak siz ne kadar güçlü olur, hak ve adalete inanırsanız, o kadar da hayırlı şeyler olur. Edilen tövbelerin ardından her şey yoluna girer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Emek bakır dedi ki:

  Merhabalar hocam.ben günlük hayatta kuran üzerinde araştırma yapıyorum ama her gün hangi ayeti okusam o gece rüyamda okuduğum ayetler bana bir ilim sahibi tarafindan anlatıliyor.surekli boyle rüya görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim…

 2. Nurgül dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyamda 2 si başı kapalı biri de başı açık 3 kadının kuran okuduğunu görüyodum. Bununla beraber kilolu erkek bir bebeğin ise başı ters dönüyordu. Sonra Bi daha kendiliğinden düzeltiyordu. Çok etkisinde kaldım. Yorumlar mısınız lütfen

 3. Rumeysa dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda ayakta başım açık ama kollarım kapalı bir şekilde ezbere kuran okuyordum. Gerçek hayatta da başım açık. Yorumlarsanız sevinirim.

 4. Esma dedi ki:

  Kapalı biriyim.Hem arkadaşım hem öğretmenim aynı gün beri rüyasında açık görmüşler birinde baya acıkmışım birinde de kısa kolla Kuran okuyormuşum öğretmenim uyarıyormuş böyle Kuran okunmaz diye tabiri nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iyilik göreceğinize yorumlanır.

 5. Arzu dedi ki:

  Rüyamda başı ve koları açık bir kadın kurani Kerim okuyordu bende ona karılmak istiyordum yanına oturdum benim üstümle kolarını kapatmaya çalıştı bende ona hırka verdim ve beraber okuyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir kadından iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status