Rüyada Başkasının Ekmek Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının ekmek yapması, güç ve kudrete, başarıların artarak çoğalmasına yorumlanır. Maddi yönden mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Özellikle kendi işini yapan kişilerin gelirlerinde çok hızlı bir yükseliş olabilir. Ticari hayatta her zamankinden daha fazla kazanç elde edebilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz. İş hayatında mevki makam yükselmesi de olabilir. Helal yoldan kazandığınız paranın bereketi artar ve kendi el emeğiniz ile çok büyük kısmetlerin kapısını aralayabilirsiniz. Rüyada başkasını ekmek yaparken görmek, başkası yüzünden çektiğiniz sıkıntılar ve baskında kurtulmaya da yorumlanır. İşinize karışan kişiler kendi yollarına gidebilirler ve düşmanlarınız size zarar veremez. Paranızda gözü olan kişiler de emellerine ulaşamazlar.

Rüyada birinin ekmek yaptığını görmek, eğer tanıdık biriyle bu kişiden gelecek iyiliğe yorumlanır. Yakında yollarınız kesişebilir ve ondan güzel haberler alabilir ve yardımını görebilirsiniz. Rüyada birinin ekmek pişirdiğini görmek, hanede bolluk bereket, bekar olanların evlenmesine yorumlanır. Hanede güzel gelişmeler olabilir ve rızkınız çoğalabilir.

Rüyada ekmek yapan birini görmek, bir zamanlar yarım kalan işleri tamamlamaya, hayırlı işler ile uğraşma da yorumlanır. Aslında bir süredir beklediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi sizi çok sevindirecek. Bu iş, kazanç ya da evlilik de olabilir. Rüyada tanımadığın birinin ekmek yapması, hayallerinize olan inancınızın artmasına, daha güçlü ve özgüvenli hissetmeye yorumlanır. Artık kendinizi daha büyük sorumluluklar için hazır hissedebilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinin Ekmek Yaptığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin ekmek yapması, en sonunda borçların kapanmasına ve ayrılıkların son bulmasına yorumlanır. Yaşanan sorunlar geride kalabilir. Bazı uğraşlarınız sonunda büyük kısmetler elde edebilir ve hayırlı işlerle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Rüyada Komşunun Ekmek Yaptığını Görmek

Rüyada komşunun ekmek yaptığını görmek, birinden gelecek kötülüğün önlenmesine, size karışan kişilerden uzaklaşmaya ve daha özgür kalmaya yorumlanır. Aile içinde huzursuzluk çıkaran biri de saadetinizi bozamayacak. Eğer aile borçlarınız varsa, birlikte ödeyebilirsiniz.

Rüyada Ekmek Yapan Kadın Görmek

Sofranızın rızkının çoğalmasına, hanede bir kadının size destek olacağına yorumlanır. İhtiyacınız olan duygusal destek bir yakınınızdan gelebilir ve size doğru yolu gösterebilir. Bu sayede kafa karışıklığınız son bulur. Bir kadından müjdeli haberler de alabilirsiniz.

Rüyada Ekmek Yapan Erkek Görmek

Evlenecek olanların mutlu mesut bir yuva kuracaklarına ve ailelerinin onayını alacaklarına yorumlanır. Bekar olanların kısmetleri çıkar. Evli olanlar ise geçim derdinden kurtulurlar ve borçları azalır. Evlerine bolluk ve bereket yağar.

Rüyada Başkasının Ekmek Yapması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rahat, konforlu ve bolluk bereket içerisinde bir yaşam sürmeye yorumlanır. Geçmişe bir sünger çekerek daha iyi koşullarda yaşayabilir, hayallerinizi gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. Paranızın bereketi artar ve mal mülk edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Cigdem dedi ki:

  Ruyamda kaynanam butun odalara yufka acmisti bide yatagimda dedem yatiyordu

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bereketin artması, maddi destek almaya yorumlanır.

   1. Eyup dedi ki:

    Ruyamda eşimin ekmek yaptiğini gurdum ve yaninda 3 yasindaki oglum vardi sadece

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya gelirin bol olmasına, berekete yorumlanır.

 2. Ahu dedi ki:

  Annemin teyzesi rahmetli olmuş bir senedir bugün rüyamda Annemin teyzesi tandırda ekmek pişiriyordu annemle birlikte bende yardım ediyordum bir sürü çok güzel bembeyaz ekmekler di

  1. admin dedi ki:

   Hanede hasta biri varsa temiz haber gelir.

   1. Semra dedi ki:

    Çok samimi tanıdık bir yakın teyzem beni rüya da tandır, bazlama tarzı ekmek yaparken görmüş.

    1. admin dedi ki:

     Evinizde rızkın bereketin artmasına yorumlanır.

    2. Rumeysa dedi ki:

     Rüyamda bir eve giriyorum tanıdığim biriyle biseyler konuşacakmışım bir oda içinde 6 7 kadın önlerinde ekmek tahtası üstünde hamur bezesi hepsinde 4 5 tane beze var yufka ekmek yapıyolar tahtanın birinde bezeler var ama kadın yok onun yerinde 2 tane beyaz tenli bebek yatıyor bebekleri ellerini tutup seviyorum bebekler çok mutlu sonra bi başka odaya gidiyorum 2 3 kadın var oda içinde kapı önünde alaturka tuvalet var ince perde ile kapalı ama tuvalet görünüyor kadının biri idrarını yapıp kalkiyo tam ben tuvalete oturunca uyandim

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden hayırlı haberler almaya ve rahat geçime, iş haberi almaya yorumlanır.

 3. Zuzu dedi ki:

  Rüyamda iki yengemin ayrı ayrı tandirlarda ekmek yaptığını görüyordum birinin ekmeği güzel diğerinin iyi değildi

  1. admin dedi ki:

   Hanede bol kazanç ve berekete, refaha yorumlanır.

  2. Ccv dedi ki:

   Istihare rüyamda bir kadın oda gibi bu yerde bi sürü ekmek yapıyordu bi yandan da siyah bot gördüm bu rüyayı yorumlar misiniz

 4. Birisi iste dedi ki:

  Rüyamda teyzem ekmek yapıyordu ve ben onlara soğuk su goturmustum sonra bende o soğuk sudan içtim en sonun da uyandım

  1. admin dedi ki:

   Hanede bolluk berekete ve evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

   1. Leyla dedi ki:

    Rüyamda dayimin eşi ekmek yapıyordu bende hamur yumakliyordum ve diziyordun yumaklari

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya elinize daha çok para geçmesine yorumlanır.

 5. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda bir yere gidiyorum arkadaşımın evini bulmak için ama o arkadaşta rüyada olan bir arkadaş. Bir yokuş çıkıyorum manzarası çok güzel çok güzel evler var. evi bulamıyorum bahçede oturan yaşlı bir teyzeye denk geliyorum ona evi soruyorum bilmiyorum diyor. Sokak çıkmaz sokak. Elinde peynirli pişi yiyor bana ondan bir tane veriyor ben de diyorum ki rüyam da Allah beni buraya bundan getirdi herhalde.

  1. admin dedi ki:

   Birinden iyilik görmeye ve maddi durumun daha iyi olmasına yorumlanır.

 6. fatma dedi ki:

  Rüyamda annem ekmek yapıyordu bende ondan bişey istedim vermedi bana bende sonra ağladım

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve rızkın artmasına yorumlanır.

 7. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda bi yere gidiyorum bakıyorum komşular sokakta oturmuş ekmek yapıyor kimisi açıyor kimisi pişiriyor bitanesi de ayağında bebeğini sallıyor Dumanlar yukarı doğru çıkıyor Bende eve duman giriyo diyorum ses çıkarmıyo gülümsüyorlar sonra Bende oradan kızımın elini tutup ayrılıyorum ve yakın ayak geziyordum yorumlarmısınız teşekkür ederim…

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı kazanç ve kısmete, sevdiklerinizden ilgi ve destek görmeye yorumlanır.

   1. Atilla kurtoglu dedi ki:

    Merhaba Rüyamda annem ve tanımadıgım bir genç kız ve birde suriyeli genç kadin ekmek yapıyordu ben kızlarla sohbet ederken annem küçük bir erkek bebek emziriyordu lütfen yorermısinız

    1. admin dedi ki:

     Size iyilik yapmak isteyen iş hayatında faydası dokunacak birine yorumlanır.

    2. Oya yavuz dedi ki:

     3 gündür üst üste fırında ekmek yapıp pişirenleri görüyorum. Ama birsürü ekmek görüyorum neye delalettir

 8. Derya dedi ki:

  Rüyamda uzun bir yola cıkmışım ve nereye gittimi bilmiyorum ve bir anda köy ortamında bulunuyorum yengem iki kız kuzenim vardı anneannemden biraz uzakta idiler anneannem bazlama yapıyor ve ben köye gittimde anneannemi görüyor mutlu oluyorum anneannemde bana bazlama veriyordu. Şuan da yaşamadı için bir an ruyamda kısa söre görmüşde olsam cok mutlu şekilde uyandım (anneannem 5yıl önce vefat etti)

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yere yerleşme imkanı elde edilebilir.

 9. eylül dedi ki:

  rüyamda sevmediğim ve konuşmadığım iki insanın ekmek yaptığını görüyorum. birine karşı okadar öfkeli ve kızgınımki ona içimden geçen bütün öfkemi kusuyorum..

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kazancın bol olacağına yorumlanır.

 10. Seher dedi ki:

  Rüyamda kızımın lavaş ekmeğini hem açıp hem pişirdiğini görmek ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bolluk berekete, borç kalmamasına yorumlanır.

 11. Abdulrahim dedi ki:

  Annem 12 yıldır vefat etmiş rüyamda Annemi gördüm başka tanımadığım bir kadınla beraber tandır ekmeği pişşriyorlardı. Rüyamı tabir ederseniz memnun olurum. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artması ve bir kadından destek görmeye yorumlanır.

 12. Esraa dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımın annesi bahçede saçta ekmek pişiriyordu bana verdi bende yiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Varlıklı biri ile nikah masasına oturmaya yorumlanır.

 13. Urfali dedi ki:

  Muhammed et herzaman dedikoduya isarettir bu admin bos bogaz

 14. Muhammed dedi ki:

  Merhaba ben rüyamı yorumlar mısınız? Rüyada et dürüm yediğimi, bu et dürümü yerken birinin gelip elime vurması İle yere düştüğünü ardından yere düşen dürümü alıp yemeye devam ettim ve yerken o kişinin duymayacağı şekilde; ekmeğinde gözü var, dediğimi gördüm. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve maddi yönden rahat etmeye yorumlanır.

 15. Gamze dedi ki:

  Nişanlım bir fırında, bu fırının küçük bir odasında hamura şekil veriyordu, ekmek yapacaktı onu. Yanında 3,4 kişi daha vardı ama nişanlım kapıya yakındı odanın kapısı yoktu. Fırın da müşteri de yoktu. Oraya gittim nişanlımı ziyarete biraz onu izledim nasıl yapıyor ekmeği diye. Küçük bir videoya aldım hatta hamur yapışını. Sonra beni fark etti, başka bir odaya geçtik o odada eşyalıydı, eşyalar vardı içinde. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Önünüzdeki maddi engellerin ortadan kalkması ve bol kazanca yorumlanır.

 16. gülsüm dedi ki:

  Rüyamda annem ve teyzem ekmek yapıyorlardı. Karşılarında ise 3 tane kurt vardı. Evin altına indiğinde ise ayağımın altından hızlıca bir fare geçti. Bunu da yorumlayın lütfen.

  1. admin dedi ki:

   Bol rızık ve külfetten kurtulmaya, kazancınızda gözü olan kişilerin emeline ulaşamamasına yorumlanır.

   1. Gul dedi ki:

    Ruyamda kuçuk eski bi kulube evimizmiş; ve ocağamıza dışdan bi ruzgar ufürüyo, sonra içeriye tanımadığımız erkekler giriyo kötü niyetli gibiler .annemle benim yapdımız bezeleri , bizi kaçırtırtıkdan sonra ekmek yapıyolar ocağımızın ustunde
    Biz başka bi eve kaçıyoruz oradanda bize yılanlar saldırıyor “o erkekler bırakmış ” . sonrada bize devlet ev bulmuş, kağıtlarımızı alırken gene aynı kişiler rahatsızlık veriyo.

    1. admin dedi ki:

     Evinizde barış ve huzur içerisinde yaşamak, parasal yönden güçlenmeye yorumlanır.

 17. Hurye dedi ki:

  Rüyamda komşum ekmek yapıyordu ve bende pişirmek için yardıma gittim. Bir süre pişirdim ve sonra ateş söndü o ekmeği yapıp pişiremedik.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden kapanan kısmetin başka yerden açılmasına yorumlanır.

 18. Kubra dedi ki:

  Rüyamda Tuğba diye bir arkadaşımla aynı apartmanda yan yana oturuyormuşuz Benim kapının kilidi onun kapısının kilidini açıyor. Üstünde takılıymış benim anahtarım şaşırıyorum. Sonra içeri giriyorum kahvaltıya çağıracakmışım. Tuğba kalkmış mutfakta bazlama tapıyor. Bana da yapmış diyorum napcan bu kadarı ekmek paramız yok ondan yapıyorum diyor. Gel kahvaltı yapalım diyorum eşi uyuyormuş içeride kaldır diyorum evin her odasında yatak döşek serili. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve daha güzel bir yerde yaşamaya yorumlanır.

 19. Necla dedi ki:

  Rüyamda annem evin altında bir gittim baktım evin altında ekmek yapıyor. Sonra gittim fırına baktım. Daha ateşlenmemiş, sonra geldim tekrar anneme baktım. Bu seferde koca leğen tarhana yoğuruyorlar. Onu gördüm ama ne anlama geliyor cevap verir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve küs olanların barışmasına yorumlanır.

 20. Katibe dedi ki:

  Ruyada annemle misafirlikteydik yemekte et vardı kimse yemiyordu birtek ben yiyiyordum sonra vefat eden amcamı gördüm ruyada

 21. Esma dedi ki:

  Rüyamda abimin nişanı var. Herkes nişanda annem ekmek yapıyor. Bende kendime kıyafet seçiyorum ama ikimizde nişana geç kalmışız.

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta da hayırlı bir olaya ve rızkın bol olmasına yorumlanır.

 22. Katibe dedi ki:

  Rüyada annemle misafirlikteydik. Et yiyordum ama hiç kimse yemiyordu. Bir tek ben yiyordum. Sonra vefat eden amcamı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Helal yoldan kazanç sağlamak ve borcunuz varsa bitmesine yorumlanır.

 23. İpek dedi ki:

  Rüyamda babaannemin ölüm haberini alarak taziyeye gidiyorum. Gittiğimde annem dahil bütün gelinler ekmek pişiriyorlardı. Yengem bana sen en güzel ekmeği al sonra katlarız dedi, ben seçemedim ama.

  1. admin dedi ki:

   Ailede rızkın çok olması, borcu olan kişiler varsa kapatmasına ve bekar olanlar için hayırlı kısmete yorumlanır.

 24. Esultann dedi ki:

  Rüyamda kayınvalidem ve görümcemin üst katında oturuyorum. Balkondan eğilip balkonlarına baktığımda görümcem ekmek açıyor kayınvalidem pişiriyordu. İçimden üzülüyorum bana ekmek yaparken haber vermediler diye. Benim onları gördüğümü fark etmediler bile.

  1. admin dedi ki:

   Ailede güvendiğiniz birinden beklediğiniz destek gelmeyebilir, maddi sorunları tek başınıza aşabilirsiniz.

 25. Hilal dedi ki:

  Rüyamda annem tuvalette ekmek pişiriyordu. Şaşırdım tabi sonra anneme tuvaletimin geldiğini söyledim. O da gel yap dedi bişey olmaz dedi. Tuvaletin üstünü kapatmıştı yani başında ekmek yapıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde dargınlık olabilir, bazı akrabalarınız size sırt çevirebilir.

 26. Esra dedi ki:

  Yokuşun tepesinde küçük bir düzlükte eşimle oturup meyve yiyorduk portakal bide yarım yeşil elma gördüm elmanın bi tarafı cok hafif bi çürüklük vardı sonra dumuzlar saldıracak diye bi ses geldi ondan sonra köpekleri salmaya basladılar bide şaha kalkan bi at gördüm uzun ince bi attı cok güçlü bi ata benziyodu

 27. Katibe dedi ki:

  Yokuşun tepesinde küçük bir düzlükte eşimle oturup meyve yiyorduk. Portakal bir de yarım yeşil elma gördüm. Elmanın bir tarafı çok hafif, bir çürüklük vardı. Sonra domuzlar saldıracak diye bir ses geldi ama domuz görmedim. Ondan sonra köpekleri salmaya başladılar. Bir de şaha kalkan bir at gördüm. Uzun ince bir attı. Çok güçlü bir ata benziyordu.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bereketin artmasına, ancak eşinizle birlikte çok çalışacağınıza yorumlanır.

 28. Ezgi Genç dedi ki:

  Rüyamda, erkek arkadaşım yufka ekmek açıyor. Annemde onun açtığı yufkayı sobada pişiriyordu. Çok ilginç 😊😊

  1. admin dedi ki:

   Parasal engellerin ortadan kalkmasına, evlilik yolunda ilerlemeye yorumlanır.

 29. Katibe dedi ki:

  Rüyada kız kardeşim ile yeğenim kimsesiz terk edilmişlerdi. Kız kardeşim bir tandırda ekmek yapıp çalışıyordu. Yeğenimi bırakacak kimsesi yoktu. Zor durumdaydı hem çalışıp hem yeğenime bakıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde parasal sorunları olan biri varsa rahatlar.

 30. Gülsüm dedi ki:

  Rüyamda komşum ve babası ekmek yapıyorlardı ve içine karabiber, pul biberde serpiyorlardı ve hamuru borcama koymuşlardı. Rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın çoğalması ve eve misafir gelmesine yorumlanır.

 31. korkmaz dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim ama kavuşmamız imkansız olduğu için benden ayrılan kadının annesinin ve onun bizim evde ekmek yaptığını gördüm. Bende o sırada kırmızı bir atla atin ipi elimde eve geliyorum ilk defa sevdiğim kadını rüyamda gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sorunlar yaşamak ve bu kişi ile artık tamamen ayrı kalmaya yorumlanır.

 32. fehime dedi ki:

  Rüyamda 3 tane komşumuz da ev ekmeği yapıyorlardı. Ben ve annem onlara yardım ediyorduk. Ben hamuru yumak yapıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, parasal engeli aşarak istediğiniz bir şeyi yapmaya yorumlanır.

 33. kelebek 7878 dedi ki:

  Rüyamda önce bir evde ekmek yapıldığını, kadınlar yufka açtığını gördüm. İçlerinde tanıdıkta vardı, tanımadık da. Sonra bir odada kendimi soyunuk gördüm. Tamamen çıplak, üzerimde sabahlık gibi bir şey ama önüm açıktı. Bir kadın vardı odada ve sürekli çok güzelsin kızım maşallah diyordu. Yaşlı biriydi, telefonla resmimi çekmek istedi, izin vermedim. Ben uzandım yatarken o da beni oturdu izledi. Bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Ailenizde küslüklerin bitmesine ve sofranızda rızkın çoğalmasına, daha fazla kazanç sağlamaya yorumlanır.

 34. funda dedi ki:

  Aramızda dargınlık olan kız kardeşim rüyamda çok fazla miktarda büyük büyük mayalı ve peynirli pişi hazırlamış. Ancak henüz pişirmemişti. Peynirleri hamurun içine oldukça fazla koymasından dolayı peynirler dışarı taşıyordu. Ben de bu kadar fazla peyniri israf etmemesini konusunda kendisini uyarıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Elinize yüklü miktarda para girmesi, aynı zamanda yeni iş imkanları elde etmek demektir.

 35. Al dedi ki:

  Rüyamda babaannemgilin evine gelmişim. Yukarı katta zaten benim evim babaannem yanından geçerken babaannem bağırdı oğlana bazlama verin kız diye.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde dargın olduğunuz biri varsa bu kişiyle aynı ortamda bulunmak, sizi barıştırmalarına yorumlanır.

 36. Kader dedi ki:

  Rüyamda ölen kaynanam yufka açıyordu. Napacaksın anne dedim, cevizli ekmek yapıyorum dedi. Bende ona yardım ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Rızkın artmasına ve ailede maddi bir sorununun aşılmasına yorumlanır.

 37. Özlem dedi ki:

  Rüyamda oğlumun ağzından burnundan ve kulaklarından karıncalar çıkıyordu. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Evinize çok fazla misafir gelmesine, kalabalığa girmeye yorumlanır.

 38. Zekeriya şahin dedi ki:

  Rüyamda komşu kadın yufka ekmek yapıyordu. Ondan ekmek istedim verdi. Eve gelip kendi evinden ekmek alıp ona götürüp, değiştiriver dedim değiştirdi.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin çoğalmasına ve hayırlı bir işe vesile olacak kişi ile mutluluğunuzun artmasına yorumlanır.

 39. Zübeyde dedi ki:

  Rüyamda ben ekmek açıyorum. Bekar kızım da alevli dumansız bir ateşin başında saçta ekmeği pişiriyor. Görünüm de yoğuruyor, biz bitirelim sonra seninkini yaparız araya bir girme diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde birlik ve beraberliğe, birlikte düğün dernek telaşına yorumlanır.

 40. salih,S dedi ki:

  Rüyamda tam olarak bilmediğim bir sokakta başı kapalı güler yüzlü bir kadının ekmek pişirdiğini görüyordum. Yanımda da hatırlayamadığım bir arkadaşımla birlikte kadından tandırdan çıkmış mis gibi kokan ve sıcacık ekmekleri görüp istemeye gidiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız kişiler ile yardımsever bir ilişkiniz olabilir, fayda görebilirsiniz.

 41. Çiçek dedi ki:

  Hoşlandığım kişi ile anneannemin mutfağındayız. Annem ve anneannem ekmek yapıyor. Hoşlandığım kişi de bana elbise almış. Bir de bir çok altın takıyor. Anneannemde anneme allah sana böyle bir damat nasip etsin diyor. Hoşlandığım kişi de amin diyor. Bir de saçlarımı tarıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde bir insan beklediğiniz destek gelmese de istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 42. Zehra dedi ki:

  Rüyamda beyaz dublex bi eve giriyoruz orayı kiralamak için ama şans eseri karşımıza çıkıyor. Ev bembeyaz ve çok güzel tam istediğim gibi. Evin odalarını geziyorum, tabi ev çok kalabalık bir odasında küs olduğum birini görüyorum. Ona içimde ne varsa söylüyorum. Çıkıyorum odadan bir bakıyorum evin ortasında bir çok kadın ekmek ya da hamurdan çörekler yapıyor. Tam hatırlayamadım ama çok güzel görünüyorlardı. İsteyemedim yiyemedim rüyamda ama çok canım istemişti. Evden çıkıyoruz, dışarı gezerken bir alışveriş merkezinde duruyoruz. O sıra küçük bebeğim altına yapıyor, bezini değiştirip yanan ateşe atıyorum, orada uyandım😕

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz kişi ile arada laf taşıyanlar olabilir, aile içerisinde beklenen destek de gelmeyebilir.

 43. Kadriye dedi ki:

  Rüyamda alt komşum ekmek istiyor. Bende ona beyaz bütün bir ekmek veriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizin rızkının artması ve bazı borçlardan kurtulmak rahatlık anlamına gelir.

 44. Halime dedi ki:

  Arkadaşım rüyasında benimle birlikte ekmek yapmış ama ben beğenmiyormuşum.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden beklediğiniz maddi desteği görememek anlamına gelir.

 45. Nazım dedi ki:

  Rüyamda birkaç fırının ve birkaç kişinin ekmek yaptığını görüyorum manası nedir?

  1. admin dedi ki:

   Gelirin artması, maddi yönden rahat etmek anlamına gelir.

 46. Hatice dedi ki:

  Rüyada tanıdığım iki kadın tandırda ekmek yapıp pişiriyordu ve ben o sokaktan geçiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde düğün dernek gibi bir kutlama olabilir, akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz.

 47. Fatma dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yengem ekmek yapıyor, çiğ hamurlara şekil vermiş. Bende yanında dikiliyorun ve sonra cebinden iğneler düşüyor. Çiğ ekmeklerden birinin üzerine yengem topla o iğneleri diyor topluyorum ama iğneler hiç bitmiyor. Bende bu ekmeği atalım birinin ağzına iğne batar diyorum. Ekmeği çöpe atıyoruz. Böyle garip bir rüya 😏

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda rahata erişmek, ancak aileden beklenen yardımın gelmemesine, dedikodular yüzünden üzülmeye yorumlanır.

 48. saliha dedi ki:

  Rüyamda komşum ekmek yapmış ve dışı çok güzel ama içi yanıktı. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   O kişi ile aranızda kıskançlık ya da başka sebepler ile kırgınlık olmasına yorumlanır.

 49. Hasan dedi ki:

  Rüyamda eşimin bir sürü ekmek pişirdiğini gördüm. Komşu kızları da ona yardım ediyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Yakınlarınızdan beklenen yardımın gelmemesi, aile içerisinde sorunları çözmek ve maddi engelleri aşmak demektir.

 50. Canan dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım bir yere gidiyor. İşle alakalı diye hissediyorum ben ve bir tanıdık erkek arkasından gidiyoruz. Evlerin arasından geçerken bir kadın ekmek pişiriyor. Bayağı da pişirmiş ve ben gitmeyelim nimet var nasıl olsa arkadaş gitti bekleyelim diyorum. Ekmek yapan kadında benim hareketimden hoşnut kalıyor ama ekmekler yolu kesecek kadar çoktu.

  1. admin dedi ki:

   Bekar olanlar için zengin biri ile evlenmek, evli olanlar için de yine zenginliğe erişmek demektir.

  2. Fatma Zehra dedi ki:

   Ruyamda arkadaşım tandırda çörek pişiriyordu tandırın içine baktım arkadaş elindeki şiş le ekmekleri duzeltiyordu ben de ekmeklere bakıyordum bu tandırın içinde aynı zamanda bu kişi önceden etli ekmek yapmış üzerlerine kaşar peynir sürüp onlarida tandıra koymuştu öyle baktım ekmeklere bu arada arkadaş evli ben bekarım yorumlarsanız sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birinden destek görmek, gelirin artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status