Rüyada Bebek Sevmek

Rüyada bebek sevmek, hayatınıza anlam ve değer katacak biri ile tanışmaya yorumlanır. Bir süredir yalnız olan kişiler hayat arkadaşlarını bulurlar. Evlenmek isteyen biri niyeti ciddi olan bir eş adayı ile tanışabilir. Gelecek günlerde kısmetiniz açılır ve hayırlı haberler alınır. Eğer evliyseniz de eşinizle mutluluğun artmasına ve aile içinde barışa huzura yorumlanır. Rüyada bebek sevdiğini görmek,çocuk sahibi olmak isteyenler için de hayırlı bir rüyadır. Rüyada bebek sevmek kucaklamak, kendinizi duygusal olarak boşta hissediyorsanız aradığınız sevgiyi ilgi ve alakayı görmeye yorumlanır. Sevdikleriniz size değer verirler ve yalnız hissi biter. Ailesi ile küs olanlar barış sağlayabilirler.

Rüyada erkek bebek sevmek, iş hayatında yüzünüzün gülmesine ve zengin olmaya yorumlanır. İş teklifleri alınabilir ve kazanç sağlayacak iş anlaşmaları yapılabilir. Ticari hayatta bereket artar. Rüyada kız bebek sevmek, sevdiklerinden uzakta olanların özlem gidermelerine yorumlanır. Çok özlediğiniz bir insandan hayırlı haberler alınır, yeniden görüşmeye başlanır.

Rüyada Bebek Sevmek Öpmek

Birinden iyilik görmeye yorumlanır. Sizi seven ve çok değer veren biri mutlu olacağınız haberler getirir. Evli olanlar eşleri ile çok mutlu olurlar. Eşinizin size büyük bir sürprizi olabilir, mutlu olacağınız bir şey yapabilir.

Rüyada Sarışın Bebek Sevmek

Her işinizin yoluna girmesine ve üzüntülerin biteceğine, hanenizin aydınlanacağına yorumlanır. Hem sizi hem de ailenizin keyfi yerine gelir. yaşanan üzüntüler ve çaresizlikler son bulur. İşleriniz ile ilgili önemli bir atılımda bulunabilirsiniz.

Rüyada Başkasının Bebeğini Sevmek

Çevrenizde bir insana iyiliğinizin dokunacağına yorumlanır. İşleri kötüye giden birine yardım edilebilir. Eğer arkadaşlarınız arasında işsiz olan biri varsa iş bulmasına aracılık yapılabilir. Zamanında iyiliğini gördüğünüz insanlara vefa borcu ödenir.

Rüyada Bebek Sevmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevenlerinizin çoğalmasına ve yakınlarınızdan iyilik sevgi şefkat görmeye yorumlanır. Hayatınızdaki insanlar size büyük iyilikler yapabilirler. Bekar olanların karşısına çok hayırlı bir talip çıkabilir. Evleneceğiniz doğru insanı bulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. elif dedi ki:

  rüyamda masmavi gözleri olan sarışın bi erkek bebek veriyolar kucağıma. üç tane kundağı vardı üstünde. bebek o kadar güzel, hani ay parçası gibi derler ya, öyle bi bebekti. yağmur yapıyordu. ben bebeği o yağmurdan korumaya çalışıyordum. kundakları açıldıkça geri kapatıyordum. koruyodum da. kucağımda sürekli uyudu. anlamını merak ediyorum.

 2. elif dedi ki:

  rüyamda masmavi gözleri olan sarışın bi erkek bebek verdiler kucağıma. üç tane kundağı vardı üst üste. bebek, hani ay parçası gibi derler ya, öyle bir bebekti. hava yağmurluydu. ben sürekli o yağmurdan korumaya çalışıyordum bebeği. kundakları açıldıkça tekrar kapatıyordum. koruyordum da, kucapımda uyudu sürekli. rüyanın anlamını merak ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevince ve yakında üç yerden müjdeli habere yorumlanır.

 3. Ayça dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımın elinde beyaz saçlı bi erkek bebeği gördüm galiba bir yakınının bebeğiydi. Ben de elime aldım çocuğu fotoğraf çektirmek istedim ama arkadaşım nedense rahatsız olmuştu. Bugün de rüyamda bu aynı arkadaşımı gördüm ve telefonda kavga ediyorduk ben de sana küsüyorum deyip telefonu kapattım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sabrın sonunda bazı isteklere kavuşmaya yorumlanır

 4. Mete dedi ki:

  Rüyamda bir iki aylık erkek bebek gördüm.Neşeliydi,gülerek benimle konuşuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir işe ve bol kazanca yorumlanır.

 5. Ali dedi ki:

  Rüyamda,kucağımda sevimli tombul bir erkek bebek tutuyordum.Bebek çok güzel kokuyordu,rüyamda ”yeni doğmuş bebek kokusu kadar güzel birşey var mı” diyordum.Uyandığımda o kokuyu hissedebiliyordum,sanki gerçek hayatta koklamış gibi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe ve rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status