Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Rüyada beyaz elbise görmek, sizi sevindirecek ve geleceğe dair inancınızı umutlarınızı arttıracak haberler almaya yorumlanır. İşleri kötüye giden ve karamsarlığa kapılan biri yeniden işlerini düzeltir ve kendine inancı artar. Artık kafa karışıklığı son bulur ve içiniz rahat eder. İçinizi sıkan ve sizi üzen konularda hayırlı gelişmeler olur. Artık yılmadığınız bıkmadığınız konularda güçlenebilir, endişe sıkıntılardan arınabilirsiniz.

Rüyada beyaz elbise diktirmek, yeni bir iş ortamına girmek ve yeni sorumluluklar üstlenmeye yorumlanır. İşsiz olanlar da hayırlı kazancı olan bir işe girerler. Çalışma hayatında hakkınız olan terfiyi alabilirsiniz. Kendi emekleriniz ile işleriniz yeniden düzelir ve bereketli olur.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Yepyeni heyecanlara ve umutlara yorumlanır. Sizi mutlu edecek ve aileniz ile paylaşacağınız hayırlı gelişmeler olur. İşsiz olanlar girecekleri işte çok başarılı olabilirler. Yaşanan büyük hayal kırıklıkları son bulur. Rüyada beyaz elbise giyip düğüne gitmek, bekar iseniz gelecek bir talip haberine yorumlanır. Sizi gören biri yakından tanımak isteyebilir, aracılar ile haber gönderebilir. Evli olanlar için bebek sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Askıda Beyaz Elbise Görmek

Yarım kalan hayaller peşinde koşmak ve bunları gerçekleştirmek şeklinde yorumlanır. Parasal engeller yüzünden ertelediğiniz hayalleriniz ve isteklerinizi yakında gerçeğe dönüştürme şansı elinize geçer. Çok büyük mutluluklar yaşanır. İlişkisi olup da evlenemeyen kişiler evlenirler.

Rüyada Beyaz Kıyafetli İnsanlar Görmek

Daha çok dost kazanmaya ve temiz kalpli insanlar ile görüşmeye, güzel sohbetlerde bulunmaya yorumlanır. Girilen yeni ortamlarda da insanların güvenini ve inancını sağlayabilirsiniz. Bekar olanlar çok iyi bir eş adayı ile tanışabilirler.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve hayatınızdaki yenilikler hem sizi hem de ailenizi mutlu eder. Kendinizi huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz. Yaşanan sıkıntılar tasalar geride kalır. Artık yepyeni heyecan ve mutluluklar yaşanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. hakan dedi ki:

  merhaba.Rüyamda kendimi uzun ve güzel bir siyah palto içerisinde gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak güvenceye yorumlanır.

 2. Eslem dedi ki:

  Yorumlarımı göremiyorum. Neden acaba

 3. Eslem dedi ki:

  Merhaba rüyamda kızımı hastaneden taburcu ettik (kızım lösemi hastası ilik nakli için bekliyoruz). Çıkarken açık renkli indigo mavisi ütülü temiz kadın gömleği giydim. Çıktıktan sonra eşim kızım ben el ele çarşıda gezdik. Hava karanlık olmasına rağmen her yerde ışıklar vardı mevsim yazdı. Ne anlama geliyor. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz bir haber gelmesine yorumlanır.

 4. Taner dedi ki:

  Hayırlı akşamlar.Rüyamda uzun,krem renginde bir elbise dolabına çekmece takıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden temiz haber almaya yorumlanır.

 5. Ebru dedi ki:

  Rüyamda abimlerin evindeyim kiyafetlerimi gardroba yerleştirdim babam da abimlerde oluyor ve eve donmek istiyor babam gideceği sirada bende aniden karar verip bende gidecem diyorum ve hemen kıyafetlerimi bavula yerlestiriyorum gardrobumda her renkten kiyafetler oluyor ve acele bir sekilde bazilarini alip bavula koyuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı insanlarla tanışmaya ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

 6. Hilal dedi ki:

  Rüyamda annemlerin evdeki eşyaların çoğunun beyaz olduğunu gördüm.Kendi odamın ve diğer odaların yatakların kenarlarındaki komidinlerin yerleri hep değişmişti onlarda beyazdı. Ayrı yaşadığım eşime kızdım bana sormadan bunların yerini nasıl değiştirirsin diye. Sonra annemin değiştirdiği ortaya çıktı. Sonra dışarı çıkarken giyinmek için gardrobu açtım içinde beyaz kazak gömlek tarzı bir kıyafet vardı bunu giyerim diye düşündüm. Giymeden aşağı salona indim çocuğum uyuya kalmış çıkamadık evden o ara misafir geldi çocuğumun okul arkadaşlarının aileleri. Çay vermişim sadece habersiz geldikleri için. Sonra gittiler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir haber almaya ve hayatınıza iyi insanların girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status