Rüyada Bıçakla Koşturulmak

Rüyada bıçakla koşturulduğunu görmek, bir insan tarafından zarar görmek ve bu kişinin maddi manevi zarar vermesi olarak yorumlanır. Sırf sizi cezalandırmak için biri sizinle uğraşıyor olabilir. Hayatınızdan çıkardığınız bir insan bunu kabullenemeyerek, size ve sevdiklerinize zarar vermek isteyebilir. Bu yüzden büyük bir tedirginlik yaşayabilir, çok üzülebilir ve huzursuz olabilirsiniz. Bir insanın sizi tehdit etmesi ve bazı şeyleri açığa çıkarmak istemesi yüzünden adeta eliniz kolunuz bağlı kalacak. Ne yapacağınızı şaşıracak, bu insanı sakinleştirmek için susmayı tercih edeceksiniz. Ancak bu durum sizi fazlasıyla yaralayacak.

Rüyada Bıçakla Kovalanmak

Sırf kendi çıkarları yüzünden bir insanın size hem maddi hem de manevi yönden hain bir plan yapması ve sizi oyuna getirmesi olarak yorumlanır. Kendi menfaatlerinden dolayı bu kişi sizin duygularınızı sömürebilir ve size kötülük yapmak isteyebilir. Rüyada birileri tarafından bıçakla kovalanmak, aynı zamanda arkadaş ortamınızda herkesin size sırt dönmesi ve küslük olması demektir. Dostlarınız ile aranız açılabilir.

Rüyada Birisini Bıçakla Kovalamak

Sizin bazı hatalarınız yüzünden sevdiklerinizin de zarar görmesi, onları da zor durum bırakmak olarak yorumlanır. Düşünmeden hareket ettiğiniz bir konuda zarara uğrayabilirsiniz. Birisinin ahını almaktan kaçının ve yanlışlıkla da olsa kul hakkı yememeye gayret edin. Çünkü son zamanlarda kendi hatalarınız yüzünden büyük suçluluk çekebilirsiniz.

Rüyada Bıçaklı Birinden Kaçmak

Büyük bir tehlikeyi son dakikada önleyebilir ve son anda hata yapmaktan kaçınabilirsiniz. İş hayatında sizi zarara uğratmak isteyen insanlar yakanızı bırakmayacak. Yine aşk hayatında da ilişkinizi kıskanan ve sevdiğiniz kişi ile aranızı bozmak için fırsat kollayan biri olabilir.

Rüyada Bıçaklı Saldırıdan Kurtulmak

Mal mülk kaybı yaşamaktan, iflastan kurtulmak, ancak zor zamanlar yaşamak demektir. Maddi yönden önemli sorunlarınız olabilir. Başka birine kefil olup, sonrasında büyük borçlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Sırf başka biri yüzünden ekonomik yönden sıkıntı yaşayacaksınız.

Rüyada Eli Bıçaklı Birini Görmek

Size zarar vermek isteyen insanların emellerine ulaşmayacaklarına, düşmanlarınıza karşı galibiyet kazanmak anlamına gelir. Korkularınız ile yüzleşecek ve cesur olacaksınız. Çok büyük kararlar alarak, çok önemli başarılar edinebilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Rüyada Bıçakla Saldırıya Uğramak

Size baskı uygulayan insanların çok büyük üzüntü yaşatması, arkanızdan iş çevirmeleri ve ihanet etmeleri demektir. Hiç beklenmedik yerden büyük darbeler gelebilir.

Rüyada Bıçakla Korkutulmak

Geçmişte yaptığınız hataların cezasını hala çekiyor olduğunuza, sürekli bu konuların gündeme geldiğine yorumlanır. Eski hatalarınız yüzünden insanların sizi hala yargılıyor olması ve bazı şeylere engel olmaları sebebiyle geleceğe yönelik endişeleriniz artabilir.

Rüyada Bıçak Çekildiğini Görmek

Yeni tanışacağınız bir insanın sizi yanlış yola sürüklemesi, yanlış dostluklar edinmek, kötü insanlar ile tanışmak ve hayatınıza yanlış insanları soktuğunuz için pişman olmak demektir. Bu insanlardan kurtulmak kolay olmayabilir.

Rüyada Bıçakla Koşturulmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiklerinizle aranızın bozulacağına ve içine düştüğünüz zor durumdan hemen kurtulamayacağınıza yorumlanır. Başınıza açmış olduğunuz dertlerden dolayı birilerinden korkuyor olabilirsiniz. Bu kişilerin size hala zarar vereceğini düşünebilirsiniz.

26 Yorum

 1. Sirma bilal
 2. Nurgül
 3. Eren
  • admin
 4. murat
  • admin
 5. Seda
  • admin
 6. Elif
  • admin
 7. Kader
  • admin
 8. seyhan
  • seyhan
   • Deniz
    • admin
  • admin
 9. Gül
 10. turan
  • admin
 11. Salih
  • admin
 12. Muhammedmurat
  • admin
 13. Cavit
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status