Rüyada Bir Çocuğun Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyada suda boğulan çocuk görmek, plan ve projelerinizin başarılı sonuçlanması, hayırlı kazançlar elde etmek ve herkesin de sizi takdir edeceği işler başarmaya yorumlanır. Belki yardım projesinde bulunabilir ve birilerine iyiliğiniz dokunabilir. Ya da yaptığınız hayırlı işler olumlu sonuç verebilir. Haneniz ve yakın çevreniz sizi örnek gösterecekler ve övgü ile bahsetmeye başlayacaklar. Belki bazı kararlarınız insanları hem hayrete düşürebilir, hem de zorlukların üstesinden nasıl yılmadan geldiğinize şahit olabilirler. İyi yüreğiniz ile hak yerini bulacak.

Rüyada kendi çocuğunun suda boğulduğunu görmek, maddi sorunların gün geçtikçe azalmasına ve rahat geçime de yorumlanır. Kendinizi çok zor bir durumdan kurtarabilir, ayrıca aileden birinin de zor bir durumdan kurtulmasında yardımcı olabilirsiniz. Mali krizleri kolayca atlatabilecek, sabır ve azim ile yaşadığınız zararların üstesinden gelebileceksiniz.

Rüyada Bir Bebeğin Suda Boğulduğunu Görmek

Hayatınızda güzel bir yenilik olabilir ve sevinç duyabilirsiniz. Bir süredir çok istediğiniz bir şey de gerçek olabilir. Hatta bu size imkansız gibi gelen bir şey olacak ve siz bile inanmakta zorluk çekeceksiniz. Belki büyük bir hayaliniz beklediğinizden de kısa sürede gerçekleşebilir. Hayallerinizi yakında yaşayabilirsiniz.

Rüyada Erkek Çocuğunun Suda Boğulduğunu Görmek

Sağlık ve sıhhate, yenilginin ardından gelecek büyük zafere yorumlanır. Sıfırdan başlayarak çok büyük başarılarınız olabilir. İflas edenler yakında yeniden maddi refaha erişirler. İş hayatında ise ticari başarılar artabilir ve mevki yükselmesi olabilir.

Rüyada Kız Çocuğunun Suda Boğulduğunu Görmek

Hakkınızda yapılan dedikodular son bulur. Bir konuda herkes size hak verebilir. Yapılan haksızlıklar sonrasında herkes sizi haklı çıkaracak ve hakkınız olanı alacaksınız. Size karşı yapılan komplolar son bulacak. Özellikle menfaatçi ve kıskanç insanlar size karşı kötü emellerine ulaşamayacaklar ve kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler.

Rüyada Bir Çocuğu Suda Boğulmaktan Kurtarmak

Neşe ve mutlulukların artması, yüzünüzü güldüren insanların hayatınıza girmesi ve özel hayatta büyük mutluluklara erişmeye yorumlanır. Bekar olanlar hayatlarına girecek insan ile mutlu bir ilişkiye başlayabilirler, aşklarını dolu dolu yaşayabilirler. Evli olanlar ise aile hayatında özlem duydukları huzur ve rahata erişecekler. Hep bir arada sevdiklerinizle keyifli, bol muhabbetli günler yaşayabilirsiniz. Rüyada suda boğulan çocuğu kurtarmak, aynı zamanda dargınlıkların son bulması ve herkesin iyi geçinmesine, huzursuzluk çıkaran insanların da uzaklaşmasına yorumlanır.

Rüyada Çocuğunun Suda Kaybolduğunu Görmek

Zamanında yapılan yatırımlar ve emeklerden sonra çok büyük kazançlar sağlamak, meyvesini şimdi yemek olarak yorumlanır. Paranız ve zamanınızın boşa gitmediğini görecek, endişelerden arınacaksınız. Geçim sıkıntısı çekenlerin de gelirinde artış olabilir.

Rüyada Bir Çocuğun Suda Boğulması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sefa sürmek ve rahat içinde yaşamak, başarıların devamının gelmesine yorumlanır. Yakında aile içi sorunlarınız sona erebilir ve ailenizle birlik beraberliğiniz yeniden sağlanabilir. Sizi huzursuz eden bir konuda gönül rahatlaması yaşayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İnci dedi ki:

  Rüyamda kızımın temiz berrak bir denize düsüyordu boğuluyordu bir erkek çocuk yardım etti kurtardı daha kızım sudan çıkmadan oğlumda düştü ama ikiside kurturdu ayrıca kızım 4 yaşında oğlum 5 yaşında

 2. Nalen dedi ki:

  Rüyamda,küçük bir çocuk dar ve içi su dolu bir boru içine düşüyor ve ölmüş dayim da bu borunun içine atlayarak kurtarmaya çalışıyor.Bir súresonra her ikisi de kayboluyor.Ben çığlık atarak dışarı çıkıyorum ve yardım istiyorum.Bir kadın polis görüyorum ve derdi.i anlatmaya çalışıyorum… Birden uyandım uyandığımda tansiyonum yükselmişti.

 3. Aysel dedi ki:

  Rüyamda evin önünde bahçe sulamirken toprak çökerek girdap oluşuyor ben kendi oğlumu gırdabin içinden kurtarıyoruz ama gözleri kapalı ouyor

 4. Sercan dedi ki:

  Merhaba ben rüyada kendi oğlumun boğulduğunu görüyordum merdivenli bir yerde kuzenim hem kendi hemde benim oğlumu cıkartıp yüzmesini sağlıyordu sonra ben de gidip baktığımda oğlumun suyun dibine gittiğini gördüm ve onu kurtardığımda başı büyümüş ve gözleri küçülmüş bir şekilde kurtardım benim oğlum zaten yarı hidrosefali cevaplarınızı bekliyorum

 5. Esra günsever dedi ki:

  bir oda gibi bir yerdeyim ve yanımda tanımadığım biride var ve suyu açiyoruz normal akmaya başlıyor kucağımda bir bebek var şu birden bire hızlanmaya başladı bebek bogulacakti ben bebeği havaya kaldırıyorum bir yandan da suyu kapatmaya çalışıyorum hemen yanındaki adam kapattı ve su azalmaya başladı biraz ve bebeğe de bir şey olmadı ve suda bulanikti

 6. Funda Doğan dedi ki:

  iyi günler başta hayır diyelim hayır olsun. Rüyamda okul gibi bir topluluklar var adamın biri yanında 1 kaç erkek öğrenci ile bir kız çocuğunu okul bahçesinde bulunan su gideri var onun içine kapatıyorlar su kızın boyunu aşkın şekilde kapağı kapatınca kızın sesi gelmedi ben gördüm ama polisi korkudan arayamadım kız öldü mü bilmiyorum. Ve aynı rüya içinde polisi arasam mı diye düşünürken çevremde oturanlar kadının birinin öldüğünü söylüyorlar. Biraz karışık ama aklıma gelen bunlar şimdiden Teşekkürler

 7. Mesude dedi ki:

  Rüyamda kızkardeşimin yeni doğmuş bebeğini bir sepetin içinde gezdiriyorum. Yanıma sadece telefon ve cüzdan almıştım. Gezerken kolumdaki sepete arada bir bakarak kontrol ediyordum. Sonra bebeğe biberondan mama içirdim. Bebeğin nefes almadığını fark ettim. Ayaklarından tutup başaşağı sarkıtıp sırtına vurdum. Tekrar tekrar vurdum. Bebek biraz morardı. Bu arada nefesi biraz daha gelmezse kötü şeyler olur diye korku içindeyim. Sonra yatırıp dilini çektim ve suni solunum yaptım. Sonra bebek fışkırır gibi yuttuğu sütleri kustu. O kadar fazla süt kustu ki yenidoğan bebeğin içemeyeceği kadar fazla, koca şişeden fazla sütü kustu her yer bembeyaz oldu. Sonra gözlerini açtı halsizdi ama kendine gelmişti diye rahatladım.

DMCA.com Protection Status