Rüyada Bir Dişinin Düştüğünü Görmek

Rüyada bir dişin düşmesi, gelecek bir haber karşısında hem şaşırıp hem de mutlu olmak anlamına gelir. Eğer bir süredir işleriniz ters gidiyorsa, yeniden yoluna girmeye başlar. Rızık çoğalır ve kazanılan paranın bereketi görülür. Size değerli bir hediye de verilebilir. Sevdiğiniz biri size çok değerli bir hediye satın alabilir. Ya da mal mülk sahibi olabilir, yeni bir ev ya da araba satın alabilirsiniz. Şu günlerde maddi imkanlarınız normale dönebilir ve bu sayede yatırım yapmak fikrine sıcak bakabilirsiniz.

Rüyada kendi dişinin düştüğünü görmek, ailenizle sağlıklı ve mutlu günler geçirmek, mutluluklarına ortak olmanız anlamına da gelir. Onlar adına sevinebilirsiniz. Bir süredir üzüldüğünüz birinden güzel bir haber de alabilirsiniz. Rüyada bir başkasının dişinin düştüğünü görmek, başkasından gelecek maddi ya da manevi destek ile her şeyin yoluna girmesine yorumlanır. Bu kişi size bir fırsat kapısı aralayabilir ve onun sayesinde hayatınız değişmeye başlayabilir.

Rüyada Bir Dişinin Olmadığını Görmek

Sağlıklı alışkanlıklar edinmek ve daha sağlıklı bir hayat sürmek demektir. Bazı kötü alışkanlıklarınız varsa, bunlardan kolay bir şekilde kurtularak sağlıklı seçimler yapmaya başlayabilirsiniz. Artık sağlığınızın değerini bilerek, daha bilinçli bir şekilde hayatınızı yaşamak isteyeceksiniz. Rüyada bir dişini kaybetmek, aynı zamanda sağlık sıhhatin yerinde olması, psikolojinizin de düzelmesi anlamına gelir. Ruhsal açıdan kendinizi daha iyi ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Rüyada Bir Dişinin Çıktığını Görmek

Bir zamanlar yardım ettiğiniz bir insandan çok büyük bir iyilik görebilirsiniz ve size edeceği yardım ile bir işiniz sorunsuz çözülebilir. Vefakar dostlarınız sayesinde sırtınız yere gelmeyecek ve zor zamanlarınızda da sizin yanınızda olmaya, ellerinden geleni yapmaya gayret edecekler.

Rüyada Bir Dişinin Kırıldığını Görmek

Yeni bir dost edinebilirsiniz ve hayatınıza giren insan ile birlikte enerjiniz yükselebilir. Bu kişi ile birlikte geçireceğiniz zaman size keyif verecek. Pek çok yönden size benzeyen biri de olabilir. Bu sebeple edineceğiniz yeni dostluk size mutluluk katacaktır.

Rüyada Eşinin Dişinin Düştüğünü Görmek

Eşiniz ile aranızda bir kırgınlık yaşanabilir. Onun sizi suçlaması ya da sizin ona güvenmemeniz gibi sebeplerden dolayı birbirinize darılabilirsiniz. Özellikle üçüncü şahıslar eşinizle aranıza girerek sizin huzurunuzu kaçırabilir, arada laf taşıyabilirler.

Rüyada Ağzından Dişinin Düştüğünü Görmek

Ağzınızdan çıkan laflar başkalarının kulağına gidebilir ve büyük sorunlara neden olabilir. Şu günlerde nerede ne konuştuğunuza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü söylediğiniz şeyler başkaları tarafından duyulabilir ve aranız açılabilir.

Rüyada Dişinin Düştüğünü ve Kanadığını Görmek

Aile içerisinde bazı sorunlar çıkabilir. Özellikle bir aile ferdinin size karşı tepkisi olabilir ve aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Başkalarının dolduruşuna gelerek sizi haksız yere suçlayabilirler ya da zor günleri atlatmanızda sizin yanınızda olmayarak sırt çevirebilir.

Rüyada Azı Dişinin Düştüğünü Görmek

Aile büyüklerinden iyi haberler alabilirsiniz. Hanede sağlık sorunları olan biri varsa, ondan da sıhhatine dair iyi haberler gelebilir. Bir aile büyüğünü ziyaret ederek de ondan güzel haberler alabilir, onunla mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.

Rüyada Köpek Dişinin Düştüğünü Görmek

Bir süredir sizi strese sokan bir durumdan kurtulmaya, rahat bir nefes almaya yorumlanır. Size stres veren kişiler de hayatınızdan çıkabilirler ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Hayatınıza sürekli karışan ve müdahale ederek size engel olan biri ile de yolları ayırabilirsiniz. Bundan sonra hayatınıza burnunu sokmak isteyen kişileri hayatınızdan tamamen çıkarmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Dişinin Dolgusunun Düştüğünü Görmek

Kısa yoldan kazanılan para ya da başarının sonunda hüsrana uğramak olarak yorumlanır. Bir mutluluğunuz çok kısa sürebilir ve sonrasında her şey ortaya çıkabilir. Hileden uzak durmanızda fayda var. Yoksa sonrasında pişmanlık yaşanabilir.

Rüyada Bir Dişinin Düşmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size değer veren biri bunu hediyeleri ya da sürpriz yaparak size gösterebilir. Özel hayatınızda çok sevindirici olaylar yaşayabilir, hayatınızın değerini anlayarak hatalarınızı telafi etmek isteyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Berfin dedi ki:

  Rüyamda alt büyük dişlerimden sol tarafta olanının olmadığını fark ediyorum hatta dişimi göstermek içın annemi çağırıp ağzımı açıyorum ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Size kırgın olan biri varsa barışmaya yorumlanır

   1. Mihriban dedi ki:

    Ruyamda agzimin ici uyusupdislerimin ciktigini gorup agliyorum dislerimin yarisi avcumun icindeydi bu ne anlama geliyor cevaplarsaniz sevinirim

 2. Fatihhan çini dedi ki:

  Rüyamda alt ön dişlerimden birinin olmadığını farkediyorum elimle yoklayınca geri kaymış (normalde düzgündür)ve sallandığını farkediyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar hayatınıza girebilir.

   1. Pınar dedi ki:

    Sağ üst ve sağ alt azı dişlerim elime geliyor. Kanama yok ve damarlarda üstünde. Sapasağlam dişler. Ve ben çok üzülüyorum. Gerçek hayatta da ciddi bir hastalığım var maalesef.

    1. admin dedi ki:

     Bazı yakınlarınız ile küs kalmayıp barışmaya yorumlanır.

     1. Didem dedi ki:

      Yemek yerken ağzıma sert bisey geliyor, ağzımdan çıkardığımda tertemiz bembeyaz bir diş. Aynada bakınca alt azı dişimi kaybettigimi anliyorum. Kanama yok. Disin yeri de tertemiz, hatta dis o kadar temiz ve cürüksüz ki neden düstügünü anlayamiyorum ve kaybettigime üzülüyorum

 3. Hakan dedi ki:

  Rüyamda ön alt dişlerimden bir tanesi kendi kendine kırılıp parcalanip düştüğünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde sağlık sorunları olan birinin iyileşmesine yorumlanır.

 4. Aysun dedi ki:

  rüyamda konuşurken sağ azı dişim elime düştü.neden düştüğünü anlamadan dişimi çatıya atıyorum çatıdan geri yuvarlanarak yere önüme geliyordu.Bir iki defa attım aynı şekilde oldu elime aldım.napacagim derken uyandim ne anlama gelir bilmiyorum teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz biriyle aranız açılabilir, kalbinizi kıracak bir söz söyleyebilir.

 5. Nermin dedi ki:

  Merhaba rüyamda yemek yerken ağzımda diş olduğunu farkediyorum. Yemeği bırakıp dişi elime alıyorum dilimle dişimin nerden çıktığını yokluyorum bütün dişlerim var. Düşen dişte kan yok acı yok . arka dişlerden biri üzerinde biraz siyah lekeler var kökü yok hiç yeni çıkmış bir dişe benzemiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumunuzun artmasında ve borçlarınız varsa kapatma olanağınız olacağına yorumlanır.

   1. Fatma dedi ki:

    Rüyamda on dişimin sallandığını ardından arka dişimin yerinden çıktığını düştüğü an ağzımın içi birşeylerle doldu ve avucumu açtığımda ağzımdan küçük ufak taşların çıktığını gördüm aynaya geçip disime bakmaya çalıştığımda arka dişimin düştüğünü ve düştüğü yerin çukur olduğunu içinde su olduğunu gördüm lütfen cevaplayin nedir bu

    1. admin dedi ki:

     Uzakta yaşayan eş dost akraba ile bir araya gelmek ve özlemlerin bitmesine yorumlanır.

  2. Cihat dedi ki:

   Rüyamda sağ üst köpek dişimin nasıl oldu bilmiyorum ama alt dişlerime sonra bir baktım sallanıyor . Sallandığı ve düşeceğini fark edince çektim bende . Daha sonra aynaya baktığımda altta ki iki düşüm çürümüş ve bazıları eğri büğrü olmuştu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

    1. Dilek dedi ki:

     Merhaba rüyamda sol üst dışim sallanıyordu bir tanesi elime düştü rengi beyazdı.Ve ben ardından ağlıyordum çok yorumlarsanız çok sevinirim.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya çok özlediğiniz bir ile barışmaya yorumlanır.

 6. yusuf dedi ki:

  rüyamda elimde iki üç tane dolgu olarak hatırladığım dişimin olduğunu farketip dişlerii kontrol ettiğimde sol üst azı dişimdeki dolgunun düştünü diyerlerini kontrol ettiğimde sol alt azı dişimden bir önceki dişin olmadığı farkettim ve dişlerimi yaptırmaya gittiğimi hatırlıyorum…ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   İki arkadaşınız ile aranızda problemler yaşanabilir, kişi güven kaybı yaşayabilir.

 7. Hacı bekir duman dedi ki:

  Üst köpek dışımım ufak bir bir parça vardı. İlk önce onun dışımın kırık bir parçası olduğunu fark etmedim sadece dişlerimin arasına sıkışmış sert bir kabjk zannettim. İki dışımın arasındaki parçayı güçde olsa baya bir uğrastıktan sonra sağ elimle kendim çektim. Çekerken sızı hisettim. Kırık parçanın dış tarafında ufak bir çürük deliği görünce eyvah dişimde çörümey e başlamış gibi bir ihtiyatla uyandım sonra kendime geldim.

  1. admin dedi ki:

   Dostun ve düşmanın ayırt edilmesine, sabrın sonunda hak edilene sahip olmaya yorumlanır.

   1. Ferhat dedi ki:

    Tam teferruatli hatırlamıyorum ama rüyamda sol üst tarafdaki 20 lik dişlerim ve yanındaki 3 dişimin yere düştüğünü görüyorum ve ağzımdaki kanı durdurmaya çalışıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Yapılan bir haksızlık sizi üzebilir.

     1. Özlem dedi ki:

      Rüyamda üst ön kısımdan bi tane dişim düşüyor şaşırıyorum Dişin olduğu yer kanıyor çıkan dişi yıkıyorum ve dişe bakıyorum

 8. Frds dedi ki:

  Ruyamda ön sag disimin hemen yanindaki disim cıkiyodu kendi zorlamamla oluyodu birazda ama ciktigini aynadan farketip elime aliyodum ve agliyordum hemen disciye gitmek istiyodm yaptrmak icin hatta gidiyorudum

  1. admin dedi ki:

   Ayrı olduğunuz biri ile kavuşmaya ve kırgınlığın bitmesine yorumlanır.

 9. Sibel dedi ki:

  Çocuğumun üst sağ köpek dişinin düştüğünü gördüm , ( ertesi gece) bu rüyayı çocuğumda görmüş anne benim bu dişim ( üst sol köpek dişini göstererek ) düştü diye ağlayarak uyandı ? Nedir ? Ne anlam çıkarmalıyım bundan ? Şimdiden teşekkür ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Evinizde huzur ve sohbetin artmasına, maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır.

 10. Hülya dedi ki:

  Rüyamda eşimin ön dişlerinin olmadığını ve yerine yeni dişlerin çıktıgını gördüm.Ve eşime iyiki çektin bak yerine yenileri çıkıyor diyorum Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızda sorun kalmamasına yorumlanır.

 11. Sümeyye dedi ki:

  Rüyamda üst ön dişim tek bir tane diş yerinden çıkıyordu. Az hafif acısı oluyordu ama çok değil ve kanamadı da. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesine ve rahata erişmeye yorumlanır.

 12. Ferit dedi ki:

  rüyamda Sol köpek dişim gerçek gibi sanki sizladi çok acı çektim sizlamasni hissettim resmen. sonra çıktı elime aldım anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Yaşanan bir sorunun çözülmesine yorumlanır.

 13. Yeliz dedi ki:

  Rüyamda önce köpek dişim sallanıyor elimle alıyorum çıkıyor.sonra öndişimin yanındaki diş de aynı şekilde onu da tutup alıyorum.daha 35yaşındayım bu yaşta napıcam dişsiz diyorum kendikendime nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kızgın olduğunuz insanlar ile aranız düzelir, öfkeniz biter.

 14. Guzel dedi ki:

  Ben ruyamda bos bir odadayim agriyan ust tarafda sol tarafdaki önden 3cu disim sizliyo ve ben disimi elimle dartib cikariyorum bakiyorum disimin kotuku yox disim kanlar icindedi.ve ruyami ruyada yozuyorum ki uzakdan gelecek bir beklemediyim insana kavusacagim cok sevinirim.bu benim ruyada yapdigim yorum sizde yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Zamanında kalbinizi kıran biri gelip gönlünüzü almak isteyebilir.

  2. Hüseyin dedi ki:

   Rüyamda banyonun lavabosuna gidiyorum, birden ağzımdan kanlar gelmeye başlıyor,aynaya baktığımda ise köpek dişimin çıktığını görüyorum. Bunun yorumu nedir. Şimdiden teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Büyük bir dertten kurtulmaya yorumlanır.

 15. Muhsin Tirili dedi ki:

  Evimde dugun hazirligi varmis yemekler pisirilmis muzuk haziliklari var esiyle arasi iyi olmayan oglum gelinimi le dovusmus gelinimin kope disi cikmis ben orada bir kargasa oldunu fark ediyorum bir kahveni kucuk odasinda esim gelinime sarilmis gelinim agliyor ben gittim disi benim elime vediler ben ogluma kavga ediyorum izah et bunu diyorum disi benim elimde aliyor yere atiyorlar

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın artmasına ve sevdikleriniz ile bir araya gelmeye yorumlanır.

 16. Rümeysa dedi ki:

  Rüyamda eşimin dişlerini koptuğunu görüyorum ve ona nasıl olur dişlerin sapa sağlam hepside nasıl koptubunlar diyorum cevap larsanz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sözlerin kalbinizi kırmasına yorumlanır.

 17. Cigdem dedi ki:

  Günaydınlar. Umarım cevap veren olur hemen. Dün gece birisi için oruca niyetlendim ve uyudum. Rüyamda sağ üst arka dişimden iki tane çürüksüz bembeyaz dişimin elime düştüğünü gördüm. Anlamı nedir? Teşekkürler şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir dertten tez zamanda tek başınıza kurtulmaya yorumlanır.

 18. Huriye dedi ki:

  Rüyamda kök dişim çıkıyor ama hiç çürük değil. Bembeyaz sağlam bir diş diyorum çürük yok. Nasıl çıktı bu diye şaşıyorum ve cebime koyuyorum. Sonra karşıma biri çıkıyor ama tanıdığım biri ama hatırlamıyorum kim ona cebimden dışı çıkarıp gösteriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çıkan sorunların çözümünde sabırlı olmanız gerekebilir.

 19. nurcan dedi ki:

  Rüyamda uyuyordum, sonra birden uyandım ve dişimin üst kısmı sağdaki köpek dişimin yanındaki dışın olmadığını fark ettim. Aşağı düşmüştür diye çok aradım ama bulamadım. Sonra alttaki dişimi kontrol ettim, o da sallanıyordu???

  1. admin dedi ki:

   Aile içi ilişkilerde sarsılma, bazı sözlere darılmaya yorumlanır.

   1. Figen dedi ki:

    Rüyamda üst on köpek dışımın yanındaki sağ ve sol olmak üzere disim elime düştü

    1. admin dedi ki:

     Bir erkekle aranızda anlaşmazlık olabilir.

 20. İskender dedi ki:

  Selam. Rüyamda ayna karşısında sol yukarı köpek dişimin çıktığını elimde kaldığını üstünün biraz kanlı olduğunu yürini ne kadar koymak istesem de koyamadığımı gördüm. Lütfen yardımcı olun.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz bir insan ile aranız açılabilir ya da uzak kalabilirsiniz.

 21. mehmet dedi ki:

  Rüyamda üst ön sağ dişimin olmadığını fark ediyorum. Biraz aradıktan sonra ağzımın için de buluyorum. Elime alıp bakıyorum biraz çürümüş. Ne anlama geliyor teşekkür ederim?

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile aranıza mesafe girebilir, kırgınlık olabilir.

   1. Gülçin dedi ki:

    Birşey yerken köpek dişimin çıktığını gördüm çok üzüldüm.

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir dost kazanmak demektir.

 22. Seren dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım kişinin eski karısının dişsiz diş etini dişe benzemiş ve ortadan kanlanmış gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Size karşı yapılan haksızlıklardan pişmanlık duyulabilir.

 23. Rumuzsuz dedi ki:

  Merhaba. Uzun bir süredir ağrılı bir hastalığım var ve işlerim pek iyi gitmiyor. İki kez rüyamda sağlam dişimin döküldüğünü gördüm ve kan yoktu. Dökülen dişim alt ön dişlerden biriydi ya da yanındaki köpek dişiydi. Tam olarak hangisi hatırlayamıyorum. Yorumlarsanız mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Aranızın açık olduğu kişilerle aranızdaki bazı sorunları çözmek, maddi konuda birinden destek almaya yorumlanır.

 24. Hasan dedi ki:

  Rüyamda hac işareti gördüm ve birkaç adam sonra adam benden diş istedi ve ben de üst köpek dişimi çıkarıp verdim. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bir iyiliğin karşılığını almaya yorumlanır.

 25. Beyza dedi ki:

  Rüyamda üst ön dişimden birinin sallandığını ve elimle kendimin çıkardığımı gördüm. Arkadaşlarımla birlikte çıkan dişime bakıyorduk gülüştük çıkması gerekiyormuş gibi. Biri açıklayabilir mi?

  1. admin dedi ki:

   Bir dostunuz ile aranız açılabilir, size haksızlık yapabilir.

 26. fatma dedi ki:

  Rüyamda sağlam olan azı dişimin düştüğünü gördüm. Ne anlama gelir acaba tşk?

  1. admin dedi ki:

   Size söylediği sözlerden biri pişman olup af dileyebilir.

 27. Hasibe dedi ki:

  Rüyamda alt ortadaki dişimin düştüğünü gördüm. Sonra yerden bulup aldım. Kan felan yoktu. Ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Elinizden çıkan para varsa fazlası gelir.

 28. Sevde dedi ki:

  Rüyamda köpek dişimi sıktığımı ve bu yüzden köpek dişimin yerinden çıktığını gördüm ve bunu aralıklı şekilde görüyorum. Hep aynı dişim çıkıyor.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntının bitmesine, çözüm bulmaya yorumlanır.

 29. Funda dedi ki:

  Rüyamda ön iki dişimin kökünden çıktığını gördüm. Ancak önemli birileriyle yemeğe gideceğim için arabanın içinde otururken sürekli parmağımla bu iki dişimi damağına doğru yukarı itiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların azalmaya başlamasına, iç huzura ermeye yorumlanır.

   1. Buse dedi ki:

    ruyada on üst çenedeki köpek dışımın yanındaki disin elime düştüğünü ve son
    Ra kaybettim

 30. Kübra dedi ki:

  Rüyamda normal bir şekilde bekliyordum ve sadece bir anda dilimle bir dişimin eksik olduğunu fark ettim, ama hiç sızlamıyordu ve kan da yoktu. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bir insanın hayatınızdan çıkması ve bu duruma sevinmek demektir.

 31. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda ben yatağımda yatarken annem beni uyandırıp 3 dişimi çekiyordu. Ben diyordum anne bu dişler süt dişi değil. Annem hala dinlemeyip çekiyordu. Ondan sonra teyzemlere gidiyordum. Üst kata çıkmaya üşendiğim için yukarıda montumu bırakıyordum. Babam beni almaya geliyordu. Yol kenarında papatya görüyor ve almak istiyordum. Aldığımda düşürüyordum. Babam da almaya çalışıyordu. O da düşürüyordu. Bir kız gelip papatyayı alıp gidiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanların hayatınızdan çıkmasına, aile içerisinde annenizden yardım ve manevi destek almaya yorumlanır.

 32. Tuba dedi ki:

  Rüyamda alt ve üst arka dişlerim düşmüş ve takma dişmiş. O yüzden düşmüş rüyamda damaklarımı görüyorum. Nasıl yapcam diye düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında iki kişi ile aranızın açılmasına yorumlanır.

 33. Ebru dedi ki:

  Sağ alt köpek dişim rüyamda çürüktü ve çok sallanıyordu. Dilimle sallayıp elimle çektiğimi ve hiç kanamadığını gördüm. Dişi çektikten sonra altında kalan küçük bir parça dişi ve kökünü de çektim.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizi rahatsız eden biri varsa bu kişi ile yollarınız ayrılır.

  2. Ali umran dedi ki:

   Sanki rüyamı anlatıyorsunuz ebru hanım.

 34. Seda dedi ki:

  Rüyamda köpek dişimin gevşeyip düştüğü, etrafının baya kanadığı ama benim tekrar yerine koyarak hiçbir şey yokmuş gibi davrandığım bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Tek başınıza zorlukları aşmak ve hiç kimseye söylemeden hayalleriniz için gizli çaba harcamaya yorumlanır.

 35. mine dedi ki:

  Ön alt dişlerimi implant yaptırdım. Rüyamda da bu implant dişin sallandığını hafif ağrılı bir şekilde sonra elimle tuttum hemen çıktı. Kendi kendime dedim ki gidip yaptırırım tekrar. Anlamı nedir acaba? Eşim yurtdışına çalışmaya da gidiyor. Onunla alakalı olabilir mi?

  1. admin dedi ki:

   Zor da olsa birinden uzak kalmak ya da hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

 36. Kiraz acar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda üst arka dişimin sağlandı ini ve onu elimle iterek çıkardığımı gördüm. Ağrım yoktu, kan var mıydı hiç hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Görüşmek istemediğiniz bir insanın hayatınızdan uzaklaşmasına yorumlanır.

 37. Bm350 dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kadınla konuşurken üst ön dişinin düştüğünü gördüm. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Aranızın açılmasına, bir takım anlaşmazlıklar olmasına yorumlanır.

 38. Nurten dedi ki:

  Merhabalar, ben rüyamda alt ve üst çeneden bir kaç dişimin elime kanlı ama ağrısız düştüğünü görüyorum. Birde küçük yeğenimde ağlayarak çürük dişini gösteriyor bana. Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Ayrılıklara, hayatınızdan çıkacak bazı insanlara yorumlanır.

 39. Dilek dedi ki:

  Merhaba ruyamda üst azı dişim sallanıyor vedüşüyor oarada camiye terafih namazına gidiyormuşum ama nasıl ağlıyorum dişim düşdü diye

 40. Dilek dedi ki:

  Merhaba, rüyamda üst azı dişim sallanıyor ve düşüyor. O ara camiye terafih namazına gidiyormuşum ama nasıl ağlıyorum dişim düştü diye.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir içinize dert olan bir konuda gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır.

 41. Rabefa dedi ki:

  Rüyamda alttaki süt dişlerimin yanındaki dişimi elimle çıkartıyordum sol taraftakini, sonra da oturup ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar kaçırdığınız bir fırsat için şu günlerde üzülmeye, ancak bir dostunuza da darılmaya yorumlanır.

 42. kezban dedi ki:

  Rüyamda alt dişimin sallandığını ve elimle onu çıkardığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir dertten kurtulmaya yorumlanır.

 43. Cancan dedi ki:

  Mrblar rüyamda üst azi disimin sallandigini ve bunu kendim cikardigimi gördüm ama herhangi bir kanama falan olmadi ne anlama geliyor acaba?

 44. Cancan dedi ki:

  Mrblar rüyamda üst azı dişimin sallandığını ve bunu kendi elimle çıkardığımı gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Yalan ya da sırların ortaya çıkması yüzünden zor bir süreç atlatmaya yorumlanır.

  2. canan dedi ki:

   merhabalar.ruyamda alt on dislerimden bitabesinin atindaki islikleri temizleyeyim derken dis elime dusuyor sapasaglam curuksuz kansiz bir dis.yorumlarsaniz sevinirim

   1. admin dedi ki:

    Çok özlediğiniz insanlar ile kavuşmaya yorumlanır.

 45. Efsa dedi ki:

  Merhaba, rüyamda üst azı dişim hiç müdahale olmadan avucuma düştü. Çevirdim içi çürüktü şaşırdım. Şimdi napıcam dedim. Yorumlar mısınız? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Dost sandığınız birinin gerçek yüzünü görüp aranıza mesafe koyabilirsiniz.

 46. Rıdvan dedi ki:

  Rüyamda alt en arka azı dişimin sallanıp etiyle birlikte ağzımdan düştüğünü gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Çok sevdiğiniz bir insanla yollarınız ayrılabilir.

 47. Şehadet dedi ki:

  Rüyada üst dişimin sallandığını ve onu kendi elimle çektiğimi gördüm. Daha sonra da kanadı bu ne demek?

 48. Şehadet dedi ki:

  Rüyamda üst dişlerimden birinin sallandığını gördüm. Sallandığı için bende daha fazla rahatsızlık vermesin bana diye kendi elimle çektim ve kanadı. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntılar yüzünden aile içerisinde gerginlik olmasına yorumlanır.

 49. ZeySu dedi ki:

  Rüyamda ön alt dişlerimin ikisinin çıktığını ve daha sonra bir gün içerisinde yavaşça tekrar çıktığını gördüm. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Maddi olanaklarını artmasına ve iş hayatında kazancın yükselmesine yorumlanır.

 50. Ayse dedi ki:

  Rüyamda dişimin ikiye bölünüp avucuma düştüğünü gördüm. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sizi arada bırakan ya da kullanmaya çalışan biri olabilir, bu kişiyi hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

   1. muhamad dedi ki:

    meraba ben ruyamda alt dişlerim sallaniyordu ve çok korktum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya birine özlemin bitmesine yorumlanır.

     1. Metanet dedi ki:

      Meraba. Alt köpek dişim diş etimde sallaniyordu. Elimle aynada izleyerek cikardim. Kanama yoktu. Annem de yanımda durmuş beni izliyordu. Sonra baktimki üst ön dişlerim çok çok uzanmış və uc hissesi kızılı renk. Ne anlama geliyor?

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya ayrı kaldığınız biri ile barışmak demektir.

DMCA.com Protection Status