Rüyada Bir Erkeğin Sarılması

Rüyada bir erkeğin sarıldığını görmek, sizi seven ve sayan birine, bu kişinin size kol kanat gereceğine yorumlanır. Size değer veren ve sizdeki ışığı gören bir erkek yardım eli uzatabilir. Bir hayalinize ulaşmanızda size yardım ederek, işlerinizin daha kısa sürede hallolmasını sağlayabilir. Mesela iş arayan biri için bir erkekten gelecek fırsata, bu erkek sayesinde yeni bir işe girmeye ya da iş hayatında yükselmesine yorumlanır. Haneden bir erkek ile de aranızda geçecek görüşme sonrasında size iyiliği dokunabilir. Özellikle bir zamanlar sizin yardım ettiğiniz bir erkek bunun karşılığını verecek ve bu sefer de o sizin yanınızda olacak.

Rüyada bir erkeğin bana sarılması, aşk hayatında mutluluğa yorumlanır. Bir kadının rüyasında kendisine bir erkeğin sarıldığını görmesi, mutlu bir evlilik yapmasına ve sevdiği insanla güzel yıllar geçirmesine yorumlanır. Bir erkeğin rüyasında kendisine başka erkek sarıldığını görmesi ise, iş hayatında her türlü ortaklığın kar ile sonuçlanacağına ve birinden maddi destek alacağına yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin başkasına sarılması, yakın zamanda yapacağınız görüşmeler ya da toplantılardan beklediğiniz olumlu sonuçları alacağınıza ve karşı tarafı kolayca ikna edebileceğinize yorumlanır. Eğer rüyanda tanıdığın bir erkek sana sarılırsa, bu erkek size müjdeli haberler verebilir. Onun adına çok sevinebilirsiniz. Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana sarılması, yeni tanışacağınız bir erkeğin çok iyi niyetli biri olacağına ve hayatınıza girmesinden mutluluk duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Sarılarak Ağlaması

Rüyada bir erkeğin sarılıp ağladığını görmek, özel hayatınızda mutsuzlukların son bulmasına ve sevdiğiniz insanla aranızın yeniden düzeleceğine yorumlanır. Evli olanlar ise eşlerine destek vermeleri gerekebilir. Onun bir konuda hakkını yemiş olabilirsiniz ve aslında suçsuz olabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Arkadan Sarılması

Maddi desteği sayesinde size önemli yardımlar edecek, kol kanat gerecek ve size inanan bir erkeğe yorumlanır. Bu erkek size gözü kapalı güveniyor ve her kararınızda yanınızda olmak istiyor. Maddi olanaklarını da sizinle paylaşmak isteyebilir.

Rüyada Erkeğin Kadına Sarılması

Genellikle aşk hayatında başınıza güzel şeyler geleceğine ve sevilmeye yorumlanır. Bekar olanlar aşk hayatlarında ruh ikizlerini bulabilirler ve onunla birlikte gelecek hayalleri kurabilirsiniz. İlişkisi olan ya da evli kişiler ise sevdikleriyle daha neşeli ve keyif dolu günler geçirebilirler. Aranıza girmeye çalışan kişiler emellerine ulaşamazlar.

Bir erkeğin rüyasında bir bayana sarıldığı görmesi, iş ya da eğitim hayatında bir kadından gelecek destek ile başarılarınızın artmasına yorumlanır. Size inan bir kadın yardımını esirgemeyecek ve sizin hayallerinizi gerçekleştirmenizde elinizden tutacak. Belki eşiniz de size bu konuda yardım edebilir.

Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Sana Sarılması

Hoşlandığınız kişiden karşılık görmeye ve onunla bir araya gelmeye, sabrın sonunun selamet olmasına yorumlanır. Hoşlandığınız erkek sizinle bir şekilde iletişime geçebilir ya da tesadüf eseri bir araya gelerek zaman geçirebilir, daha samimi olabilirsiniz.

Rüyada Bir Erkeğin Belime Sarıldığını Görmek

Bekar bir kızın rüyasında görmesi zengin bir erkek ile dünya evine girmesi, bolluk içerisinde yaşamasına yorumlanır. Evli olan bir kadın görürse, eşi ile zenginleşebilir, eşinin geliri artabilir. Eğer bu rüyayı bir erkek görürse, bu sefer de bir erkekten gelecek maddi olanaklara, iş hayatında ortak kazancın artmasına yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Zorla Sarılması

Sırrınızı paylaştığınız biri bunu başkalarına söyleyebilir ya da bir şekilde size yakın olmak için yalanlar söylüyor olabilir. Ancak yakında bu kişinin gerçek yüzünü öğrenerek çok şaşırabilirsiniz. Bir erkek sizi kandırmaya çalışabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Sarılması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhate, bir erkeğin ona yardım etmesi, bu erkekten gelecek maddi manevi desteğe yorumlanır. Bir zamanlar iyilik yaptığınız bir erkek de şimdi size yardımcı olabilir, yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. EDA dedi ki:

  İyi günler. Bende rüyamda normal hayatta konuşup görüştüğüm ve beni sevdiğini söyleyen bir erkeği gördüm rüyamda. Uykuya dalmadan önce beni sevdiğini ve yüz yüze konuşmak istediğini söylemişti. Rüyamda küçük bir odadaydık sanki arkadaşlarla eğlenmek için o odadaki yemeklerden yiyorduk e birazda karın doyurmak için tabi. Daha sonra ışıklar kapanıyordu. Bizde biri geldi sanıyorduk, yere çöküyorduk. Ben bu çocuğun ayağına başımı koyuyordum. O da bana sarılıyordu. Kendimi çok küçük hissetmistim öyle sarıldı ki. Böyle bir rüya idi, dini yorumunu bilen yazabilir mi?

  1. admin dedi ki:

   Başka birinin size yardımcı olması ve öncü oluo isteklerin gerçekleşmesinde faydası dokunmasına yorumlanır.

   1. Nazan dedi ki:

    Selamün aleyküm. Bende rüyamda bir erkeğin bana sarıldığını gördüm. Bu nasıl yorumlanır?

    1. admin dedi ki:

     Bir erkekten gelecek desteğe çok ihtiyaç duymak anlamına gelir.

     1. Şeyma dedi ki:

      Merhaba ben rüyamda sevdiğim adamın bizim eve geldiğini ve bir espri yaparak bana sarıldığını gördüm. Yaptığı espriden kilolu olmamla ilgili ve çok güzel sarılıyordu. Gülerek bende git konuşma benimle diyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

     2. admin dedi ki:

      Bu kişiden gelen bir habere sevinmek ve iletişime geçmesine yorumlanır.

     3. Yeliz dedi ki:

      Merhaba rüyamda 3 erkek gördüm benimle ilgilenen, ilk ikisine içim kaynamadı 3.cüsüne ise fazlasıyla kaynadı. İkimizde birbirimize öyle bir sarıldık ki hiç bırakmayacak gibi. Sanki onu bekliyormuşum gibi. Bu arada bekarım ben erkeğin tipini tarif edecek olursam sarışın ve çok yakışıklı idi bu rüya. Ne anlama geliyor lütfen yorumlayabilecek var mı?

     4. admin dedi ki:

      Aşk hayatında kafanızı karıştıran bir durum olacağına yorumlanır.

     5. Unknown dedi ki:

      Hi , in my dream I saw me and my crush hugging and watching a movie then we cried together and went to meet his sisters . What does this mean ?

     6. Leyla dedi ki:

      Evli bir bayanım ve bir tanımadığım bir erkeğin bana zorla sarılıp sıkı sıkı kolarına alması rüyamda bile beni çok rahatsız etti ve dava açmak istiyordum bu ne anlama gelir teşekkür ediyorum

     7. admin dedi ki:

      Ev hayatında huzurun artmasına ve endişe duyulan bir konuda rahatlamaya yorumlanır.

    2. Zhaksylyk dedi ki:

     İyi günler! Ruyamda eşimle (işimde aramız buzuk) konuştuk sonra ben ona sarıldım. O şok ağladı. 2.Ruyada eşimle arabayla kaza yapıldi. Ben sağ kaldym. Bir kadyn öldürdü die duiyorum. Ben çok korkuyorum ruyamda ona ne olacak die. 3.Ruyada çok sarıldı bana, öpüyordu.

     1. admin dedi ki:

      Hasta biri varsa şifasını bulur ve ev içinde huzur artar.

   2. Eda nur dedi ki:

    Rüyam da tanıdım bi erkek gördüm ve ona sarılıp ağlıyordum sonra dedimi seni çok seviyorum abi diye ağlıyordum oda dedi ben de seni seviyom

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir erkekten müjdeli haberler almaya yorumlanır.

   3. Isimsiz dedi ki:

    Rüyamda tanımadığım bi erkek bana belimi tutup kendine cekip bu günlerde geçecek diyip yanağıma bi öpücük konduruyor rüyamı yorumlarsanız sevinirim
    Şimdi den tsk

  2. Süheyla dedi ki:

   Ruyamdan canım sıkıliyodu okul gibi bi yerdeydim sobra irdan çıkıyordu yuruyodum bilmedigim bi sehir ama yutudukten sonra bi arakadasimin erkek arkadasini abisiyle yemek yerken goruydum sonra devame diyodum baktomki birden bunlar yemegini bitirip hizlica kalip hızlı yurumeye basladi gozden kayboldu so sonra bi otobus geldi baya uzun hizlica bana dogru ben kendimi birdrn arsa gibi bi yerde gordum otobus yanasmadan once bi kaç tane adam dolaniyodu korkmustum ama sonra gelen otobus sonra armadan bi kisa taombul yasli bi adam arkamdan gogüslerimi kavrayarak sarıldı sıkarak ben ben avazimin ciktifi kadar bagriyorum karsimda adamlar ozur diliyodu yapicak bisryi olmadiklarini kizim hakkini helal et diyodu bi adam yanindada bi kaç adam var geri geri gidiyolar elinde çektiği bicakla bana beni tuatan adam oldurucem srni diyorum bağırıyorum imdat diye sonra etrafta bir suru insan var ama hepsi sadece izliyo n son bi kadar beni tutan adamla yanindaki adamlari yuhlamaya basliyo sonra bi kac kisi daha ekleniyo bu kadinaso ra ben yyandim zaten çok kotuydu ilk drfa agladigimi biliyorum bi ruya yuzunden.

   1. admin dedi ki:

    Arkadaş ortamından iri ile dertleşmek ve sıkıntıların azalmasına, bazı engellerden kurtulmaya yorumlanır.

    1. şevval dedi ki:

     Rüyamda okuldayım, yeni bir seneye başlamışım okula yeni gelen insanlar var ve tanımıyorum hiç birini. bir erkek geldi benimle tanışmak istediğini söyledi. Reddettim. Sonrasında hep peşimden koştu. Çöp topluyoruz büyük çöp poşetine ihtiyacımız var. Her yerden poşet buldum gittim koydum oraya tüm çöpleri toparladıktan sonra kapıdan bir sürü insan girdi. O çocuğun ailesiymiş. Beni göstermek için getirmiş hepsini. Sonrasında ben odadan çıktım sırama oturdum. Arkamdan geldi belimi sımsıkı tuttu sarıldı. Ben ne yapıyorsun dedim geri çekildim tekrar işime döndüm. Ve tekrar aynı şekilde sarıldı. Bir şeyi düşürdüğünü söyledi. Ben de tamam o zaman ben kalkayım öyle ara dedim. Kalktım gidiyorum peşimden geldi. Neden böyle yapıyorsun? Sorun ne dedi. Ben istemediğimi söyledim tekrar. O da sorun ikimizi yakıştırmaman mı dedi sonrasında uyandım.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir erkekten manevi destek görmek ve beklediğiniz başarıya ulaşmak demektir.

     2. Edanur dedi ki:

      Merhaba benden hoşlandiğini düşündüğum biri beni rüyamda yanağımdan öperek ve sarılarak beni sevsene diye bir cümle kullandı gercek hayatta sadece arkadaşız

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya yakında hoşlanan birinin görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

    2. Seval dedi ki:

     Merhaba, ben rüyamda sınıf arkadaşımın okul bahçesinde ağlamaklı olarak bana sarıldığını gördüm, nasıl yorumlanır acaba?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya arkadaşınıza bir konuda tavsiye vermeye yorumlanır.

   2. Zhaksylyk dedi ki:

    Merhaba! Benin turkçem zayıf, ama anlatabilyorum die düşünüyorum. Ruyamda autobus içindeiyiz eşimle konuşuyoruz. Insanlar bize bakıyorlar. Ben ona sarıldım o çok ağladı. Ben ona soyleyorum öyle yapmayın. Beni affet diyorum.

  3. Azrarara dedi ki:

   Rüyamda çok yakın bir arkadaşımı gördüm. Böyle biraz karanlık ve biraz dar bir yerdeydk. Arkadaşım bana doğru önden sarıldı ve Azra ben seni seviyorum dedi. Ben sanki biliyormuşum ve bende ona sarılmşm

   1. admin dedi ki:

    Korku ve endişeden kurtulmak, hakkı olanı almaya yorumlanır.

  4. Nurhayat oruç dedi ki:

   Rüyamda sevdiğim erkek arkamdan belime sarılıp bana gidince kokunu ozliycem dedi sıcak ve sevgi doluydu bana karşı bunun yorumu nasıl teşekkür ederim

   1. admin dedi ki:

    Bu kişiden bir iyilik görülebilir.

  5. Mualla dedi ki:

   Rüyamda okul arkadaşım var ve benden hoşlanıyor. Kolunu omzuma atıp kağıtta bir şeyler gösteriyor. Kolunu atar atmaz çekiyorum ama tekrar daha sıkı sarıyor. Ve direk sevdiğini söylemeden onu ima ediyor. Başka kısımda da da üstüm ıslanıyor yağmurdan sanırım yurt Bi Bi okula girip birisinden rica ediyorum fazla üstü olan var mı diye bana bir kısa kollu veriyor teşekkür edip değiştiriyorum üstümü. Daha sonra birden karanlık bir yere atlıyoruz bahçem gözüküyor kaldırım falan ili tane kedim var benim sarı gerçekte onları görüyorum rüyada iki tane daha aynı onalr gibi küçük yavru sarı kedi var. Anlaşmışlar baya daha sonra büyük olan sarı kedim (diğeri biraz yabani daha küçük) pembe Bi melek balığını tırmalıyor. Balıktan kan geliyor falan sonra ben engel omanya çalışıyorum kedim üstüne bardak falan atıyor ölsün diye. Balıkta bahçede çukur var içine su dolmuş az bişi balık sığacak kadar küçük Bi yer kaçamıyor bile. Daha sonra balığa zarar venrein diye büyüğü üst konşumuzun bahçesine koyuyorum yemek vermeye falan gidiyorum arada seviyorum. Manası nedir

   1. admin dedi ki:

    Yeni dostlar kazanmaya ve hoşlandığınız biri varsa ondan karşılık bulmaya yorumlanır.

  6. Fatma dedi ki:

   Rüyamda uzun bir masa vardı. Ailemle oraya gittim. Herkes birbiri ile selâmlaştı sarıldı. Ben de takım elbiseli bir erkeğe sarılıp kulağına “teşekkür ederim” dedim. O da bana “Rica ederim ne demek” dedi. Adamın yüzünü göremedim. Neden teşekkür ettiğimi de bilmiyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bir erkekten hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

    1. Fatma dedi ki:

     Dersaneye başladığım ilk zamanlarda bir çocuk tan hoslandim sonra bi kac kere ruyamda onu gördüm en son gördüğüm ruyada ise dersaneye gidmistim sonra sigara içmeye disari çıktım o sırada erkek arkadasimi gördüm onunla sohbet ederken biri arkamdan bana sarıldı kafasini boynuma gomup derince kokumu icine cekti bu o hoslandigim çocuktu ben cok şaşırdım erkek arkadasima bakinca bana bakip gulumsedi ben de konusamadm saskinliktan sonra benden ayrıldı yürüdü bende arkasından yetiştim birlikte cok yakin bir sekilde yürüdük sadece gukumsedik o konusmadi bende konusmadim ruyamda neyiz bana neden sarildi diyip kendimi sorguluyordum

 2. Hilal dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda beş kişilik arkadaş grubumla bir odadaydık. Daha sonra kapıdan giren bir erkek silahla üç arkadaşımı vurdu. Biz koltuk kız arkadaşımla kalakaldık. Bizi öldürmedi. Şevkatle baktı gibi geldi. Daha sonra ikimizide bayılttı. Tekrar canlandığımda rüyada bu adamla yemek masasında oturup tabağına yemek koyuyordum. Eşimmiş. Ben yaşlanmışım. Gözlerimin altı çöküktü. Gidecekmişim. Ölecek miyim? Başka bir yere mi bilmiyorum. Beni masadan kaldırıp öyle bir sarılıyorki ve gözünden yaş düşüyor. Ben hayatımda böyle bir sevgiyi hiç hissetmemiştim. Bana öyle bir sevgiyle sarıldı ki iliklerime kadar hissettim gerçekte. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle aranızda huzursuzluk çıkartmak isteyen kişiler olabilir. Bazı duyduğunuz şeylere moraliniz bozulabilir, ancak orta noktayı bulacaksınız.

   1. Hilal dedi ki:

    Eşim yok ama bekarım. Oradaki kişi eşim rolümdeymiş.

    1. Su dedi ki:

     Rüyamda tam hatırlamamakla beraber birine sımsıkı sarılıyordum gerçek gibi ama sanki normal hayatta tanıdığım biriydi hiç bir samimiyetim olmayan biri

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya birinden büyük bir iyilik görmeye yorumlanır.

 3. Guler dedi ki:

  Merhaba. Ben rüyada bi odadayım ve odanın kapısı kilitli. Çıkmak istiyorum, bir çocuk var yabancı. Bana kapıyı anca ben açabilirim diyor ve açıyor. Sonra odadan çıkıyorum, başka bir odadayım kapısı kilitli. Anahtarı bulmak lazım. İşte bu çocuk bir arkadaşıyla diyor hadi anahtarı biz bulalım çıkabilmesin. Aramaya başlıyoruz ve ben buluyorum çekmeceden. Hemen kapıyı açmak için koşuyorum. Çocuk beni tutuyor izin vermiyor gitmeme. Bana sarılıyor bırakmıyor. Ben bir şekilde onunla beraber kapıya yaklaşıyorum ve çok kolayca kilidi açıyorum. Bu son odaymış ve dışarı çıkıyoruz insanlar var dışarıda. Kapının önündeyiz dışarıda. Çocuk hala bana sarılı ve seni çok seviyorum seni kıskanıyorum diyor. Sonda ben de teslim oluyorum ve sarılıyorum. Çocuk başka halkdan bir de, hiç tanımıyorum. Sonu çok huzurluydu. Ama anlamı ne bilemedim tam olarak. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Zor sandığınız bir şeyin gerçek olması ve de özellikle bir insanın size cesaret vermesine yorumlanır. Bu kişinin vereceği cesaret ile birlikte hayallerinize sımsıkı sarılabilirsiniz.

 4. Guler dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir odadayım kapısı kilitli. Çıkmak istiyorum, bir tanımadığım yabancı bi erkek var. Diyor kapıyı anca ben açabilirim ve açıyor. Sonra odadan çıkıyorum. Başka bir oda geliyor kapısı kilitli. Yabancı erkek ve bir de arkadaşı diyor hadi anahtarı biz bulalım çıkabilmesin. Aramaya başlıyoruz, ben buluyorum çekmeceden. Hemen koşuyorum açmak icin kapıyı. Bu erkek bana izin vermiyor, böyle sarılıyor bırakmıyor beni. Ben de işte bir şekilde kapıya yaklaşıyorum ve çok kolayca kilidi açıyorum. Ama bu çocuk hala sarılı bana. Kapıdan öyle çıkıyoruz. Bu son kapıymış ve dışarıdayız. İnsanlar var. Çocuk daha sıkı sarılıyor. Gitme seni çok seviyorum ve kıskanıyorum diye. En son ben de teslim oluyorum ve sıkıca sarılıyorum. Bu arada çocuk başka millettendi. Sonu çok huzurlu bir ruyaydı. Ama anlamı ne bilemedim tam olarak. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız bir erkek şansınızın açılmasında oldukça yardımcı olabilir. Size bir konuda kol kanat görebilir. Hatta öncülük edebilir.

 5. eylül dedi ki:

  Rüyamda çok yakışıklı bir erkek ben uyurken odama geliyor ve bana sarılıyor ve ben bu durumdan çok mutlu oluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan bir erkek size çok iyi tavsiyeler verebilir ve bir konuda onun yardımıyla hayalleriniz gerçek olabilir.

 6. Seda çatmalı dedi ki:

  Rüyamda birisi bana gelip kocaman sarılıyor. Hatta sarılmakla kalmayıp ayaklarımı yerden kesip döndürüyor. Hocam merhaba nasılsınız yapmayın diyorum çekiniyorum. Çok samimi davrandığı için rüyanda hocam diyorum tanıyormuşum ama aslında tanıdığım biri değil. Sonra beni bırakmıyor ve eve gidiyomuşuz. Yanında birkaç arkadaşım varmış. Beraber uyuduğumuzu görüyorum o adamla. Onu uyandırıyorum. Hocam bilet saatiniz geldi, geç kalıyordunuz diyorum. Yola gitcekmiş siz diyor biz yarın yola çıkcaz diyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim 🤗

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan biri ile tanışmak ve bu kişi ile uzak mesafe ilişkiye yorumlanır.

 7. Deniz dedi ki:

  Rüyamda bir film çekiyorduk. Başında korku filmi sonra ben prenses elbisesi giymişim. Karşımdada tanımadığım bir bey vardı. Yine film çekiliyordu. Belimden sarıldı ve benimde elim onun omzundaydı. Gözlerime baktı uzun uzun bende ona. Bunun anlamı nedir? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkan bir fırsatı iyi değerlendirirseniz çok iyi sonuçlar alabilir, yoksa pişman olabilirsiniz.

   1. Ayse dedi ki:

    Ruyada erkek hocam sınıfta gel diyip sıkı sıkı sarıldı

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya derslerinizde başarıya yorumlanır.

 8. kübra dedi ki:

  Rüyamda oturuyordum ve tanıdığım bir erkek yanıma oturup elini omzuma attı sarılır gibi ve video izliyorduk. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda hayatınıza girecek olam birinden iyilik görmeye yorumlanır.

  2. Şimen dedi ki:

   Merhaba bende rüyamda tanımadığım ama yüzü tanıdık gelen bir polis önce ben kolunu kaldırdım oda bana sarıldı ve elimi tuttu. Beni çok özlediğini söyledi.

   1. admin dedi ki:

    Size yardım edecek biri karşınıza çıkabilir.

 9. Terish dedi ki:

  Rüyamda annemle babamın odasındaydım. Bir anda arkamda tanıdığım bir erkeği gördüm. Bana sarılmıştı. Ben de elini tutuyordum, bir müddet öylece uzandık. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz bir erkek ile özlem giderebilir ve dertleşebilirsiniz.

 10. Hediye dedi ki:

  Rüyamda sokaklardan geçerek bir yere gidiyorum. Üzerimde uyurken giydiğim kıyafetler var. Sonra bir apartmanın merdivenlerinde oturuyorum. Terliğimle uğraşıyorum. Çok yakışıklı biri uzaktan bana bakıyor. Ama ben onun bana baktığını görmüyorum. Sonra kuzenimin düğünü varmış ve ben bir kadınla oraya gidiyorum aynı kıyafetlerle. Bu durumdan rahatsız oluyorum biraz. Düğün evinin önünde halay çekiliyor. Biz içeri giriyoruz ve ben damadın annesiyle selamlaşıyorum ve bu kadın gerçek hayatta tanıdığım biri. Sonra içeri sokakta bana bakan kisi giriyor. Takım elbise giymiş ve oldukça yakışıklı biri. Benim boynuma sarılıyor ve ben çok şaşırıyorum. öylece bakakalıyorum. Annesi, onlar önceden birbirlerini tanıyorlar diyor. Ama bu kisiyi rüyada da gerçekte de tanımıyorum. Bu şekilde rüyam bitti.

  1. admin dedi ki:

   Mahkeme dava sonuçları iyi sonuçlanır. Bir takım beklenen haberler gelir ve özellikle devlet işleriniz sorunsuz hallolur.

  2. Sema dedi ki:

   Rüyamda yeni tanıştığım erkeğin belimden sarıldığını gördüm ve rüyamda mutluydum ancak gerçek hayatta bu kişiyle alakalı duygularım karışık ve emin değilim anlamı nedir acaba ?

   1. admin dedi ki:

    Bir erkekten iyilik görmek, verilen bir sözün tutulacağına yorumlanır.

 11. Aynur dedi ki:

  Rüyamda görmediğim ama sürekli irtibatta olduğum bir arkadaşımı diğer arkadaşlarımla birlikte gördüm. Yanlarına gittiğimde direk sarılmak için yeltendim. Kollarımı tuttu sarılmama izin vermedi. Gülümseyerek konuştu. Ama bu yaptığını da diğer arkadaşlarımıza fark ettirmedi. Sanki ben sarılmayacak öyle kollarımı uzatmış bir şekilde duracakmışım gibi.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile dostluğunuzun sağlamlaşması ve derdini anlatmaya, teselli bulmaya yorumlanır.

  2. Nazlı dedi ki:

   Merhaba Ruyamda sevdıgım erkegı ben optukten sonra bana sarılıyordu nedır bu?

   1. admin dedi ki:

    Sevdiğiniz kişiden daha çok ilgi alakaya yorumlanır.

 12. gizem dedi ki:

  Rüyamda beni arkadaş gören ve benimse çok sevdiğimi bilmeyen, aramızın şimdilerde pek de iyi olmadığı, hatta sürekli özledim buluşalım deyip ekmesi nedeniyle bugünlerde kavga etmeyi düşündüğüm erkekle arkadaş ortamında buluşuyorduk. Sürekli telefonla konuşup önde gidiyordu. Tam sinirlenip kavga etmek isteyince yolu geçerken üzerine düşecek gibi oluyorum ve beni tutmak için sarılıyor. Geçince de sımsıkı sarılıp hiç bırakmıyor, özlediğini söylüyor. Ben de sarılıyorum ama sonra bir gören olur diye uzaklaştırıp uyanıyorum. Bu ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişinin hayatına biri girebilir, bir sebep ile üzülebilirsiniz.

   1. Nevin dedi ki:

    Ben rüyamda bayan arkadaşımı ziyarete gittim. Bahçede eşini gördüm ve hoşgeldin diyerek sarıldı sıkı sıkı , sonrada eşi gördü yanıma geldi oda sarıldı.. birde sofra hazırlıyordu ailemle bana.

    1. admin dedi ki:

     Kısmetin açık olmasına ve kendi yuvanızda mutluluğa yorumlanır.

     1. Buse dedi ki:

      Eskiden hoşlandığım çocuk başka şehre taşındı rüyamda o geliyordu Bi ortak arkadaşımız var o ağlarken ona teselli veriyorduk sonra işte beni gördü ve seni özledim diyip sarıldı bide biz yakın arkadaştık sonra işte biz sohbet ettik Bi tane daha ortak arkadaşımız var benim de en yakın arkadaşım ona da dedim pikniğe gidelim diye o gelmiş diye sonra işte ona dedim ki pikniğe gidelim falan oda işte dedemler falan duydu seni dedi bende lütfen gel falan diyince tamam gelicem dedi saat 18.00 falandı biz piknik alanına gittik oradada uyandım bu arada konuştuğumuzda bana aşkla ilgili bir şey dedi ama tam hatırlayamadım.

     2. admin dedi ki:

      Yeni bir sosyal çevreye girmek ve aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

 13. Feyza dedi ki:

  1.Rüyam= Rüyada hoşlandığım kişi sarıl sarıl diye beni kendine çekiyordu.
  2.Rüyam= Ben kendi isteğimle sarılıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek olan birinden kimseden göremediğiniz yardımı görebilir, sonradan fazlasıyla güvenebilirsiniz.

 14. Tülay dedi ki:

  Rüyada tanıdığım erkek arkadaşım zorla sarılıyor. Ben kızıyorum bir gören olur diye, tanıdık bir akrabanın bize baktığını görüyorum. Bizi gördüğünü anlayamıyorum. Arkadaşı bizim yatak odasında görüyorum. Gitmesini söylüyorum ve umursamaz bir şekilde odadan çıkarıyorum. Tanıdığım arkadaşın yüzünü yabancı yüz olarak görüyorum. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden gelecek bir habere, size bir konuda vereceği fikir ya da destekle yardımcı olmasına yorumlanır.

 15. Şilan dedi ki:

  Rüyamda daha önce hiç görmediğim ve hiç tanımadığım bir erkek bana sarılıyordu. Sarışın ve uzun boyluydu sanki yabancıydı. Çok narin sıkmadan sarıldı ve onun kalp atışlarını hissettim ve kalbin çok hızlı atıyor. Bunu hissediyorum dedim ve o da senin için dedi. Sonra sanki okuldan arkadaşlarla sınıftaydık ve o yoktu. Ben de “numarası sizde var mı neden gelmediğini sorucam” diyordum. Onlar da numarasını bulmaya çalıştılar ama bulamadılar. Ben çok endişelendim, sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda hayatınıza girecek olan bir erkek size bir fırsat sunabilir, onun sayesinde şansınız açılabilir.

 16. Melike dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım bir arkadaşımla (erkek) bilmediğimiz bir yerde otobüste yan yanaydık. Bizden başka 4-5 kişi daha vardı. Önce yanağımdan öptü birkaç kez ve sonra kolunu boynumdan geçirip sarıldı ve ben de başımı göğsüne koydum. Yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile bir süre ayrı kalabilirsiniz ya da aranızı bozan birileri olabilir.

 17. Ebru dedi ki:

  Rüyada camideyim ve bir tane erkek hoca var. Bana Arapça kelimeler okutuyor. Okudum kelimeyi, sonra bana sarılıp öpmeye başladı. Ben çok şaşırdım. Çok seviyordu beni ve korktum hocadan biraz kelimede vav harfi vardı, onu tek hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İyi ve hayırlı işler yapmaya, kariyerinde yükselmeye yorumlanır.

 18. Gözde dedi ki:

  Rüyamda düğün gibi kalabalık bir ortamda tanımadığım bir erkek arkamdan sarılıyordu. Kolunun soğukluğunu hissedip biraz rahatlamış gibi oluyordum.
  Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Det ve kederin sona ermesi, birinden büyük bir yardım alarak zorluk atlatmak anlamına gelir.

  2. Selin dedi ki:

   Rüyamda sevdiğim birisi gelip boynumdan öpüp koklayıp sarılıyo bizim zamana ihtiyacımız var az kaldı diyor.

   1. admin dedi ki:

    Manevi yönden size huzur verecek bir dert ortağına yorumlanır.

 19. Beyza dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım ama kendimi rüyada çok yakın hissettiğim bir adamı o an oturduğum arabanın camından gördüm. Adamın elinde de bir çocuk vardı. İçinde bulunduğum arabanın içine çocuğu bindirdikten sonra kendisi de yanıma oturdu. Çok acayip bir his oluştu içimde ve onun koluna sarılıp gitme dedim. Yanımda kalmasını istedim ama o hiçbir şekilde cevap vermedi. Sadece baktı öylece yüzüme.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda hayatınıza girecek biri ile sanki hep tanıyormuş gibi hissetmeye, bu kişi ile pek çok ortak yön bulmaya yorumlanır.

 20. Aylin dedi ki:

  Rüyamda yakın bir erkek arkadaşımla geniş bir yerde uzanıyorduk. Çok uykum vardı ve o bana arkadan sımsıkı sarıldı. Ben de ailem orada görüp yanlış anlar dedim ve biraz uzaklaştım. Sonra da ona gerçekten uykum olduğunu, uyuyacağımı ve biraz daha uzaklaşmasını söyledim.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden ilerleyen günlerde bir haber alabilirsiniz, bir konuda size öncü olabilir, fırsat sunabilir.

 21. Hilal dedi ki:

  Rüyamda kurs ortamı gibi bir yerdeydim. Adı ömer olan çok havalı yakışıklı herkesi yöneten bir çocukta vardı. Biz hiç anlaşamıyorduk, sürekli kavga ediyorduk bir konuda. Kimlik lazım oldu. Çıkardım ama o geri kimliğimi vermedi. Sürekli onun kavgasını yaptık. Bir de bana herkesin içinde zorla sarıldığını bende oradaki hocalara bağırdığımı gördüm. O hiç rahatsız olmadan gülerek sıkı sıkı sarılıyordu hatta yerede düştüm. Sonra ona ne yaparsam eğer kimliğimi geri verirsin diye sordum ama o cevaplamadan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir haber ile çok mutlu olabilirsiniz ve gerçekte de sizden hoşlanan biri duygularını açabilir.

 22. Zuzu dedi ki:

  Rüyada 9 yıl üstüne gördüğüm kuzenim bana çok sıkı sarıldı ve beni öpüp kokladı. Sonra onun kardeşi yolculuk yapacaktı. Gitmeden bana sıkı sarılıp o da öptü ve beni özleyeceğini söyledi.

  1. admin dedi ki:

   Uzun suredir evinize gelmeyen biri yakında sizi ziyaret edebilir.

 23. Oervin dedi ki:

  Rüyada oğlumun hocası kafasını üstüme koyuyor. Başkalarıda vardı ve bende ona yapma insanlar görür dedim. Onun bir arkadaşı da vardı yanımızda hatta başkaları da ama o okadar sıcak bir şekilde üstüme doğru kafasını koydu. Sonra onun oğlunu gördüm. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Evlilik hayatında canınızı sıkan bir şeyler yüzünden biri ile dertleşmeye ihtiyacınız olabilir.

 24. Əsmər dedi ki:

  Rüyamda yakın bir erkek arkadaşım bana sarılıp beni boynumdan öptü. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   O kişiden bir iyilik görmeye yorumlanır.

 25. Melikee dedi ki:

  Rüyamda kasada işlem aldığım yerde su akıyor ve sabah namazı için abdest alıyorum. Sonra bir bakıyorum kasada tüm kâğıt paralar ıslanmış ve ben de alıp havluya sarıyorum. Sonra yöneticime gösteriyorum ve sorun olmayacağını söylüyor. Daha sonra bir anda yöneticinin yanında yatar vaziyette buluyorum kendimi ve ellerimi tutup ısıtmaya çalışıyor. Öyle şaşkın kala kalıyorum. Sizce neye işaret ediyor?

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yeni bir fırsat yakalamak, ek gelir ya da başka yerden kazanç sağlamak demektir

 26. Esra dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir erkek uyurken gelip beni uyandırıp bir bardak su istedi. Bende uykulu şekilde gittim ve uzanıp bardağı alırken çocuk gelip birden arkamdan sarıldı. Bende onu itip evin içinde kaçmaya başladım. Bir odaya girip kapıyı kilitlemeye çalıştım ama bir türlü anahtar çevrilmedi. Panikle uyanmıştım, yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Birinin sizden yardım istemesi ya da dertleşmesi, ancak bunun size de sıkıntı vermesine yorumlanır.

   1. Selin dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim birisi gelip boynumdan öpüp koklayıp sarılıyo bizim zamana ihtiyacımız var az kaldı diyo

    1. Zehra dedi ki:

     Ruyamda sevgilim le arabadaymissiz onde o sofor koltugunda (benim ehliyetim yok gerçekte zaten), yuzu aglicak gibi olmus ve bana gel deyip kollarini acmis biraz israr ederek sarilmis bana siki siki gozmumu bir anligina kapatmisim ve benim saçlarimi koklamis ve gozumu açtigimda benim koltukta onunla sarilirken bulmussum kendimi sonra beni birakmis ve gulumsemis

  2. Biri dedi ki:

   Ruyamda aile dostu bir eve gidiyorduk (ruyamdaki ailem ve aile dostu normalde tanidiklarim degil) Orda babasiyla arasinin cok iyi oldugunu, cok neseli oldugunu gordugum bi adam var ve cok ilgimi cekiyor. Yanina yaklasip sakallarina dokunuylrum ve elime uzun, cok sert bi beyaz kil geliyor. Ne kadar sert oldugundan bahsediyorum saskin bir sekilde. Muhabbetti de uzatmak istiyorum. Ona karsi ilgili oldugumi fark edince bana yöneliyor ve uzunca konusuyoruz sonra ben ona sariliyorum ve kokluyorum. Sevgi duyuyprum fakat yasini sordugumda 55 diyor. (30 unda bir genc gibi duruyor) ben cok sasiriyorum ve ne yapmam gerektigini bilmiyorum (ben 21 yasindayim) buna ragmen aileden herkes bizi yakistiriyor ve askkin yasi olmaz diyerek bizi destekliyorlar. Sonra bizim aramizdaki bag kuvvetleniyor. Onun uzgun oldugunu gordugum bi zamanda sana sarilabilirim diyorum belki iyi gelir diye. O ise biraz irice olduhu icin, bu durumda benim sana sarilmam gerek sen kucucuk kalirsin bemim kollarimda diyor ve ben ellerimi onun gogsunde birlestirip sariliyprim. Kendimi o kadar dinlenmis ve mutli hissettim ki ruyamda o an.. sonra iliskimiz ilerliyor ve ben cok emin, cok huzurlu hissediyorum. Not olaeak ruyamda o adamin sigara koktugunu ve bundan rahatsiz olduguimu soyluyprum. Bu yakin zamanda eskide kalmis biriyle yasadigim bir durum. Ama ruyamdaki kisi o kisi degildi. Simdiden yorumlama icin tesekkurler.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya bir erkekten gelecek habere sevinmeye ve ailenizden destek görmeye yorumlanır.

 27. Iclal dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım bir hoca (erkek) bana sarılıyordu. Camideydik ve benim hoşlandığım kişi de oradaydı. Hocanın bana sarıldığını gördü. Ben namaz kılıyordum ve o sevdiğim kişi arkada beni bekliyordu. Benimle konuşmak istiyordu. Sürekli bana bakarak gülümsüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Muradınıza tez zamanda ereceğinize, gönülden istediğiniz bir şeyin gerçek olacağına yorumlanır.

 28. Melike dedi ki:

  Rüyamda yöneticim bizi çalışma arkadaşımla alıyor. İş sebebiyle bir yere gideceğimizi söylüyor. Yöneticimiz şoför koltuğuna ve biz de arkaya oturuyoruz ve araç o kadar soğuk ki çok üşüyoruz. Kendimi üst üste büzüyorum fakat ısınamıyorum ve başımı arkadaşımın omzuna koyup ona doğru yaklaşıyorum. O da sıkıca sarıyor sarmalıyor iki koluyla da. Sonra kafamı hafif doğrultuyorum yüzüne bakmak için dudaklarımız çok yakin oluyor. Bir çekim var sanki aramızda ama bir anda geri çekiyoruz kendimizi. Sonra gittiğimiz yerde benim işim uzun sürüyor. Onlar dönüyorlar ve bende neden beni beklemedin diyorum ve sanki benden kaçıyor gibi hissediyorum. Rüyamdaki kişi eskiden beri arkadaşım olan şimdide aynı yerde aynı birimde çalıştığım biri. Ne anlama geliyor acaba? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Çalışma ortamında o kişi ile birbirinize destek olacağınıza, size güzel haberler getireceğine yorumlanır.

 29. Ece dedi ki:

  Rüyamda dışarıdayım ve bir erkeği görüyorum. Göz göze geliyoruz sürekli ve ben psikoloğa gidiyorum ve sonra geri dönüyorum. O erkek kardeşiyle havuzda sonra yanından geçip gidiyorum. Hemen havuzdan çıkıp yanıma geliyor. Sonra arkamdan sarılıp beni ilerideki sakat tuvaletine götürüyor. Kapıyı kapatıyor ve galiba kilitliyor. Sonra bana yine aynı şekilde sarılıyor ve ben de onun ellerinin üstüne kendi ellerimi kavrıyorum. O an kendimi çok mutlu ve huzurlu hissettim ve sonra uyanıyorum. Bunun anlamı ne?????

  1. admin dedi ki:

   Yakın çevrenizde size çok değer veren biri kol kanat gerebilir, size yardımcı olarak bir sıkıntıyı atlatmanızda beklemediğiniz yardımı gösterebilir.

 30. Nagehan dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda kendisini şahsen tanıyor ve hoşlanmış olduğum fakat onun bana karşı ne hissettiğini bilmediğim bir erkeğin beni arkamdan gizlice izlediğini ve onu fark ettiğimde bana sıkıca sarılıp boynumdan öptüğünü gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   O kişi ile ilerleyen günlerde iletişim kurabilirsiniz, size haber gönderebilir.

   1. Zehra dedi ki:

    Ruyamda sevgilim le arabadaymissiz onde o sofor koltugunda (benim ehliyetim yok gerçekte zaten), yuzu aglicak gibi olmus ve bana gel deyip kollarini acmis biraz israr ederek sarilmis bana siki siki gozmumu bir anligina kapatmisim ve benim saçlarimi koklamis ve gozumu açtigimda benim koltukta onunla sarilirken bulmussum kendimi sonra beni birakmis ve gulumsemis

    1. admin dedi ki:

     Sevgiliniz ile birlikte hayırlı bir seyahate çıkılır, daha çok zaman geçirebilirsiniz.

 31. Menef dedi ki:

  Rüyamda odamdayız ve akrabalarım var ve bir erkek var. O erkekte kalkıyor ve bana sarılıyor. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Hiç ummadığınız birinden gelecek yardıma, iş ya da başka bir konuda size fırsat sunmasına yorumlanır.

 32. Buse dedi ki:

  Rüyamda dağlık bir yerdeyim. Burası Diyarbakır, sur gerçek hayatımda yan binada oturan bir arkadaşım var. Tam oraya ulaşmaya çalışırken teröristler geliyor. Biz görünmemek için yılan gibi sürünürken yakalıyorlar. Sonra bir yere gidiyoruz ve o dağda burada bir gün kalıyoruz. Sonra telefonumdan abime mesaj atmaya çalışıyorum. Polisi aramaya çalışıyorum. Abime bir mesaj atıyorum. Kaçırdılar diye sanırım. Sonraki gün yola çıkıyoruz bir arabaya bindiriyorlar. Araba okul servisi gibi ama büyük okul servislerinden önde iki kişi var sürücü yerinde. Bizim önümüzde de iki kişi var. Bir yere götürüyorlar. Ben de abime mesaj yazmaya çalışıyorum. Baktım abim arıyor açamıyorum. Saklıyorum telefonumu. Sonra geliyoruz eve burası iki katlı bir yer. Temiz aile evi. Daha sonra bir adam nereye geldiğimizi soruyor bizi kaçıran adamda Sultangazi 40.park gibi bir şey söylüyor. Bu arada orası da dağ gibi bir yer ama yol ve park var. İçeri giriyoruz içeride genç kızlar çocuklar falan var hepsi kardeş. Sonra bir adam var üstü düzgün ilk izel sarıldı adama sonrada ben sarıldım. Kızlarla konuşuyoruz işte sonra adama bir daha aynı şekilde sarıldık. İlk izel sonra ben adam bana daha sıkı ve daha iyi sarıldı. Uzun sarıldık ve gözlerini kapatıp kokladı. Ama kötü bir niyet gözlemedim. Bize çok iyi davranıyorlardı evdekiler ben ailemi özlemiştim. İzelde adama sanırım aşıktı ve çokta kaçma niyeti yoktu. Benim telefon pantolonumun içindeydi. Daha sonra biz izelle aşağı indik kızlar birinin geleceğini ki kişinin çok özel olduğunu her istediği şeyin yapılması gerektiğini söyledi. Bende ona kaçış yolunu sordum. Buradan nasıl kaçabiliriz dedim oda imkanı yok artık hep buradasınız dedi. Benim içimden bir şey koptu sanki. Kız geldi makyaj yaptım sonra bakım yaptılar. Arabaya binip gitti ve kız çok küçüktü sorduğum kızın kucağında oturuyordu. Yan tarafta duvar ve ağaç vardı. İzelle oraya gitti izel ayakkabının bağlayacaktı. Adamda pencereden bizi seyrediyordu o sırada planımız telefonla abime mesaj atacaktım. Tam telefonu çıkardım ki adam onu bırak dedi. Bende instagramı yenileyip çıkıyorum hep aynı şeyden sıkıldım dedim. O da tamam deyince whatsapp a girip abime 40.park yazarken başka bir adam telefonu elimden almak için arkamdan elini uzattı. Sarıldı arkadan ve boğuştuk. Bende hala o 40i yazma derdindeydim. Yere düştüm ve gördüğüm şey yoldu bomboş bir yol adam bana yere düşünce üstümde dıştan tecavüz etmeye çalıştı ama edemedi. Kaçmaya çalıştım ve eve geri getirdiler. Yukarıdaki adam bana kızmadı güldü ve sanırım tekrar sarıldık. İzel aşağıdayken kaçmak istememişti. Onu düşünüyordum adamla sarılırken. Sonra uyandım böyle bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş çevrenizde güveninizi sarsan ve arkanızdan konuşan kişiler yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilir, bazı arkadaşlarınız ile yolları ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle çok güven veren birinden beklenmedik bir şey olabilir.

 33. ayşe dedi ki:

  Rüyamda aramın bozuk olduğu bir çocuğa sarıldım. Şaşırdı gülerek hafiften dalga geçerek bana sarıldı. Ben ayrılmak istediğimde beni sıkıca kavramıştı ve zorla kurtuldum kollarından. Daha sonra oturup muhabbet ettik. Eve gidecekti, aynı mahallede oturduğumuz için ben de onunla gitmek istedim.

  1. admin dedi ki:

   O kişi ile bir arada olmak aynı ortamda bulunmak, bir vesile ile görüşmeye yorumlanır.

 34. Fatoş dedi ki:

  Rüyamda ilk defa gördüğüm biri ile anlamlı bakışıyoruz. Sanki elektrik çarpmışa dönmüş gibi bir hale geliyoruz. Her karşı karşıya geldiğimiz de anlamlı bakıp benimle iletişime geçmeye çalışıyor ve en son beni sırtımdan sarıyor. Çok tuhaf bir duyguydu uyandığım da etkisinde kaldım.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında mutlu bir birlikteliğe, sizi anlayan ve duygularınıza karşılık bulabileceğiniz biri ile mutlu mesut olmaya yorumlanır.

 35. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda böyle hafif karanlık bir yol vardı. Sırtımızda çantalarımız vardı. Ondan sonra ben o yoldan geçerken arkadaşım da yanıma geldi. Bu arkadaşımla ben çocukluktan beri arkadaşız gerçekte ve sonra küs olduğum benim küs olduğum birisi bankta oturuyordu. Yolumuzun üstündeki bankta ve ondan sonra işte yanımdaki kişiyle sarıldılar. Ondan sonra bana hiç bakmadı. Aslında baktı ama hiçbir şey söylemedi. Ondan sonra yürümeye başladık. Ben en sağda benim yanımda arkadaşım, onun yanına da küs olduğum arkadaşım vardı. Ben sağda olduğum için birisi bana sarıldı. Yani bir erkekti ve ben bu durumdan memnun gibiydim. Bilmiyorum kollarım hiç hareket ettiremiyordum. Ondan sonra babam ve kardeşim arabayla yolumuzun üstünden geçerken bizi görmüşlerdi. Ondan sonra ben de onlara görmüştüm. İşte nasıl söyleyeceğim, nasıl gideceğim, nasıl açıklayacağım gibi ifadeler beynimde uçuşuyordu. Daha sonrasını ise hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir ortama girmek, yeni dostluklar edinmek demektir. İş ya da eğitim hayatında bir değişiklik olabilir.

 36. Hava dedi ki:

  Hiç bilmediğim bir şehir hiç bilmediğim bir ev ve onun bahçesinde orkideler dolu. Orkidelere bakarken arkadan hiç tanımadığım şişman bir erken bana sarılıyor. Arkamı döndüğümde sevgi dolu gözlerle bakıyor, tepki gösterdiğimde kızıyor.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek biri ile birlikte şansın ve talihin açılmasına yorumlanır.

   1. Onur dedi ki:

    Rüyamda bir erkek önümde sevgilimi kucağına alıp sarılıyor.oda çok mutlu oluyor.

    1. admin dedi ki:

     Sevgilinizin görüştüğü bir arkadaşı ile aranız açılabilir.

 37. Eda dedi ki:

  Bir geziye gitmiştim ailemle ve ben onlardan ayrılıp bir köye gidiyorum. Orada bir çocukla karşılaşıyoruz. İlk başta kavga ediyoruz ve sonra anlaşmaya başlıyoruz. Son gün ben kendi evime gitmek için yola çıkıyorum. Kaldığım köydeki herkes bana sevgi gösteriyor. Sonra o çocukla aynı arabaya biniyoruz ve arabada yan yanayız. Bacakları sürekli bana değiyor ve sonunda bacaklarını benim bacaklarımın üstüne attı. Elimi tutmaya çalıştı ve izin vermedik. Sonra el ele tutuştuk, yol boyunca ben onun omzunda uyudum, o da belime sarıldı. Yolda bir sıkıntı çıktı ve bir adam gelip arabaya o çocuk ve arkadaşını burada görmek istemiyorum dedi. Tam o esnada çocuk geldi ve ben de başımı onun omzuna koydum sonra gitti o adam. Sonra beni kendine çevirdi ve birbirimize sarılarak uyuduk. Tam o anda ben uykudan kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelen bir misafir ile birlikte hoş sohbet ve muhabbet olmasına, neşenizin artmasına yorumlanır. Özellikle çok uzun süredir görmediğiniz biri ile yeniden hasret gidermek sizi ve ailenizi mutlu edebilir.

 38. Selma dedi ki:

  Rüyamda beni seven çocuk (yakın erkek arkadaşım) bana sevdiğini söylemedi. Arkadaşından öğrendim ama çok yakınız kanka falan rüyamda herkesin içinde durup dururken gelip sarılıyorduk ve en yakın arkadaşım bu çocuğu seviyor. Tabiri ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta da zor durumda kalmak, arkadaş ortamında sıkıntılar yaşamak demektir.

 39. Emıne dedi ki:

  Merhaba bende rüyamda bir erkeğin bana yandan belime uzanarak sevgiyle sarıldığını gördüm ve sarılan kişiyi tanıyorum. Ne anlama geliyor? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş çevrenizden gelecek haber sizi çok mutlu edebilir, bir işiniz rast gider.

   1. Derya dedi ki:

    Merhabalar. Ben ruyamda is arkadasimmis gibi hissetdigim fakat sadece bel’den aşşasi gorunen (yuzuni gormedim) bir erkegin “ozledim seni, gel bir hasret giderelim ” diyerek ( sanki kendimde o erkegi ozlemisim gibide hissediyorum kendimi) sarildigini gordum. Ne anlama geliyor acaba ?

    1. admin dedi ki:

     Bir erkekten iş konusunda destek görmeye yorumlanır.

 40. Simgesu dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir erkek arkadaş ortamında bana yaslanıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kötü niyetli birinin şerrinden kurtulmak, yollarınızı ayırmak demektir.

 41. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda bir erkek benim ailem ve tanıdığım kisilerin yanında bana ulaşmak için herşeyi yapıyordu ve ben uyuya kalmistim yataga yatırdı beni ve bana sarıldı bende ona ve uyandıgim gibi balkona çıktığımda o erkek gelerek bana biseyde yardım etmişti sonrada ruyamdan uyanmistim bu ney olarak yorumlanabilir dermisiniz ?

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda aradığınız mutluluk yakında karşınıza çıkabilir , size değer verecek biri ile tanışabilirsiniz.

 42. Derin dedi ki:

  Rüyamda beğendiğim bir erkek arkamdan kollarını boynumdan sararak bana sarılıyordu. Ben de onun kolunu tutuyordum. Sonra kolundan dolayı sıkıştım tamam bırak artık dedim. Bırakmadı, tam oturacakken yan tarafta eski sevgilimi gördüm ve bakışları ben biliyordum gibiydi. Sonra oturdum kolları hala boynumda iken oturdu yanıma. Bunların anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Evlilik hayalleri kuracağınız biri ile tanışmak, gelecek günlerde aşk hayatında daha mutlu olmak anlamına gelir.

  2. Zeynep dedi ki:

   Rüyamda biz sınıfta ders çalışırken benim yanıma eski konuştuğum ugur gelip oturdu ve bir an sarıldı bende kafamı masaya koydum ve bir boynuma diliyle emmeye başladı ve sonra kafamı kaldırıp kızlara baktım onlar gülümsüyordu bana biri ok işareti yapıyordu yani iyi diye sonra benim eski sevgilim ama halla konuştuğum çok sevdiğim ibrahim aklıma geldi ve o an Uğur’dan iğrendim kendimden igrendim sanki İbrahim’i aldatmış gibi oldum lavaboya giderken elektrik hocası olan Cüneyit hoca bana din kültürü sınıfı nerde dedi bilmiyorum dedim gittim yüzümü yıkadım sonea tuvalete el elle sevgililer geldi ben erkekgi kovdum ama onlar gülüp gitti

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya bazı ideallerinize bakalarından önce ulaşmaya yorumlanır.

    1. Tuğba dedi ki:

     Ya bende beni sevdigini ama benim pek sevemedigim bi kisiyi rüyada gördum ilk elimi tuttu utanrak yüzüne baktim sonra da belime sarildi bi irkildim hemen ittirdkm görecekler başimiza bela mi acmak istiyosun dedim. Sizce neye yorulur bu?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizden hoşlanan başka birinden haber gelmesine yorumlanır.

 43. Elif dedi ki:

  Rüyamda çok kalabalık bir yerdeyiz. Festival gibi bir yer. Platonik olarak aşık olduğum kişiyi gördüm uzaktan. Yanına gittim hemen. Telefonunu değiştirmiş olduğunu fark ettim. Bana nasıl olduğumu sordu. Sohbet falan ettik. Daha sonra bana sarıldı. Bir kez değil defalarca. En sonunda ağladığını gördüm. (bu kişi normal hayatta benden 15 yaş falan büyük)

  1. admin dedi ki:

   Başkalarının onay vermeyeceği bir ilişkiye başlayabilir, aşk hayatında mutlu olsanız da bazı sorunlar canınızı sıkabilir.

   1. Yağmur dedi ki:

    Gerçek hayta beni seven erkek arkadaşım şimdiyse konuşmuyoruz rüyamda bana sarıldığını gördüm ne anlama gelir

 44. Yoon dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım erkek bana oturur pozisyondayken arkadan sarılıyordu ve sonra özür diliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında duyguların karşılıklı olması ve beklentilerin boşa çıkmamasına yorumlanır.

   1. Destan dedi ki:

    Ruyamda dershaneye gidiyordum gerçek hayata oldugu gibi zil caldi bende disari çıktım disari çıktığımda arkadasimi gördüm tam onunla konusurken arkamdan biri sarıldı kafasını boynuma gomup kokumu icine çekti ben cok şaşırdım gerçek hayatta ayni siniftayiz bu erkekle ruyamda öyle sarılınca birey diyemedim erkek arkadasimda bu sarilmaya gülümsedi karsimda sonra hic bisi demeden sarilmayi bırakıp yürüdü bende arkasindan koşup yetiştim birlikte yuruduk konusmadan

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dostlarınızdan gelecek habere mutlu olmaya yorumlanır.

 45. Melis dedi ki:

  Rüyamda toplu bir yerde kalıyorduk. Rüyada arkadaşım olan gerçek hayatta tanımadığım bir erkek ben uyurken gelip arkamdan sarılıp benimle uyuyordu, elimi falan tutuyordu.

  1. admin dedi ki:

   kalabalık bir ortamda bulunmak, yeni dostluklar kazanmak anlamına gelir.

 46. jjajajajajajajaj dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım kişi dışarıya çıkarıp bana sarılıyordu. Çok etkilendim, beni kokluyordu falan çok güzeldi.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda size değer veren biri karşınıza çıkabilir ve hayatınıza renk katabilir.

 47. Zeynep dedi ki:

  Uzun zamandır konuşmadığım çocuk beni ilk gördüğünde utangaç utangaç bakıyordu. Sonra yan yana geldiğimizde de belimden sarıldı.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda bu kişi ile aynı ortamda bulunabilir ya da ondan bir haber gelebilir.

 48. Yaren dedi ki:

  Rüyamda eski arkadaşlarımdan bir tanesini farklı okullarda olduğumuz halde ayni okullarda görüp müdürün onu çağırması sonucunda bana sarılmasını ve sarıldığımda huzur ve sıcaklık hissediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Çok endişe ettiğiniz bir konuda birinden söz alabilirsiniz ve size kol kanar gerebilir, kendi sorunu gibi bu kişi sizin sorununuza ortak olabilir.

 49. Emine dedi ki:

  Rüyamda bir minibüsün içerisindeyim. Minibüs hareket ediyor, yani bir yolculuktayız. En arka koltukta beyaz tişörtlü bir bey var. Onun yanına gidiyorum. Onun kolunu alıp omzuma koyarak bana satılmasını sağlıyorum. Ve hareket eden aracın kar manzarasına bakıyorum. Ve kendimi güvende ve huzurlu hissediyorum. (Simasını seçemiyorum ama bu beyaz tişörtlü beyi 8 yıldır ara ara rüyalarında görüyorum.)

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda tanışacağınız biri size huzur verebilir ve onun sayesinde bazı fırsatlar elde edebilirsiniz.

   1. Merve dedi ki:

    Rüyamda bir erkek, bir kadın bir de ben bir yolda yürüyoruz. Ama bunları ne tanıyorum ne de yüzlerini görüyorum. Neyse biraz yürüdükten sonra biz koşturmaya başlıyoruz. Karşıdan bizi gören iki köpek havlayarak üzerimize geliyorlar ve ben de çok korkuyorum gidemiyorum. O erkekle kadın yürümeye devam ediyorlar ama ben başta köpek havlayınca gidemiyorum. Sonra korka korka onların yanına gidiyorum ama köpekte bize havlamaya devam ediyor. O sırada erkeğin önünde yan dönük haldeyim köpeğe bakıyorum ve erkeğin kolunu korkudan sıkıyorum. O da bana sarılıyor. O kadar güvende hissettim ki kendimi…

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kendinize güvenin artmasına ve rakip gördüğünüz insanlardan bir adım öne geçmeye yorumlanır.

 50. Seda dedi ki:

  Rüyamda aile dostumuzun benden yaşça büyük olan bekar oğlu arkamdan sarılıyordu yattığım yerde. Sanki bana manevi destek verir gibiydi. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Çok istediğiniz bir şey için birinin size yardımcı olması, müjdeli bir haber göndermesine yorumlanır. Yeni bir iş ya da başka bir haber de olabilir.

1 2 3 6
DMCA.com Protection Status