Rüyada Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada bir kadının kendini hamile olduğunu görmek, hayırlı işler ile adınızın anılmasına ve şansın açılmasına yorumlanır. Çok büyük kısmetleriniz olabilir, fırsatlarınız çoğalabilir. Artık talihiniz döner ve yolunda gitmeyen şeyler yavaş yavaş yoluna girmeye başlar. Eğer evliyseniz, çocuk sahibi olmaya da yorumlanır ve genelde erkek çocuk olarak yorumlanır. Ya da aileden biri bebek müjdesi vererek sizi ve ailenizi çok mutlu eder. Aile içerisinde sevinç gözyaşları dökülebilir. Evinizin bereketi artar ve artık sizin de şansınızın açılması ile birlikte yüzünüz güler. Emekleriniz zamanla karşılık vermeye başlar. Mesela emek harcanın bir ilişkide rüya sahibinin yüzünün her daim güleceği anlamına gelir.

Rüyada bir kızın kendini hamile görmesi, yepyeni şanslar elde etmek ve yeni başlangıçlar yapmaya yorumlanır. Yeni bir yere taşınabilir, iş değişikliği yaşayabilir ya da başka yenilikler söz konusu olabilir. Ancak bunlar çok uzun süredir beklediğiniz şeyler olacak. Sonunda beklentilerinizin karşılığını bulacaksınız. Bu sayede endişeleriniz de geride kalacak.

Rüyada Evli Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Çocuk sahibi olmak isteyenlerin erkek çocuğu olacağına yorumlanır. Başka yorumculara göre de mal mülkün artmasına, birikimlerin çoğalmasına yorumlanır. Elinize helal yoldan daha fazla para geçebilir, eşinizle birlikte bir şeyler satın alabilirsiniz. Evliliğinizde yolunda gitmeyen ne varsa son bulur ve büyük bir külfetten kurtulabilirsiniz.

Rüyada Bekar Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Evlenerek zengin bir hayat süreceğine, eşinin eli bol biri olacağına ve ona değer vereceğine, sürprizler ile karşılaşmaya yorumlanır. Talipler çoğalır ve evlilik için artık gün sayılabilir. Tanışacağınız biri ile tez zamanda nikah masasına oturabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, artık sevgiliniz sizinle evlenmek istediğini dile getirebilir, ailesi ile tanıştırabilir.

Rüyada Dul Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Maddi yönden refaha erişmeye, ailesinden ve çocuklarından destek görmeye yorumlanır. Hiç ummadığınız bir yerden elinize geçecek para sayesinde geçiminiz daha da rahat olabilir. Çok ağlayıp üzüldüğünüz bir konuda artık güzel gelişmeler yaşanabilir, dualarınız kabul olabilir. Size yapılan haksızlıklar karşılıksız kalmaz. Size gelecek bir haber de umutlarınızı artırabilir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, sıkıntıları aşmaya ve aileden gelecek yardıma yorumlanır. Ailenizdeki huzursuzluklar son bulabilir ve alacağınız haberler yüzünüzü güldürür. Eğer bir süredir görüşmediğiniz kişiler varsa, bunlarla da yeniden aranız düzelebilir, tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Uzun süredir hasret kaldığınız insanlar da sizi ziyarete gelebilirler.

Rüyada Bir Kadının Kendini Hamile Görmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kısmetlerin çoğalmasına ve evlatları ile gurur duymaya, müjdeli haberler almaya yorumlanır. Çocuklarınız hayırlı işler yaparak sizi gururlandırabilirler. Maddi endişeleriniz tez zamanda azalabilir ve ailenizin geçimi rahatlar. Ailede borcunuz olan biri varsa, ona da borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ayşe dedi ki:

    Merhaba, ben ruyamda hamile oldugumu gordum ama evli degilim ki nasil hamile olabilirim diye dusunmeye basladim. Sonra bir yatak odasinda sevdigim erkegi ayakta giyinik bir halde bana baktigini gordum. Ben ciplak olarak yatakta uzanmis ona bakiyordum. Sonra anladim ki sevdigim erkekten hamile kalmisim. Gercek hayatta sevgili degiliz. Ruyami yorumlar misiniz?

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya isteklerin gerçek olmasına ve mutlu bir yuvaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status