Rüyada Bir Ölünün Evini Görmek

Rüyada ölünün evini görmek, geçim derdinden kurtulmak ve sofranızın rızkının artmasına, evinize neşe gelmesine yorumlanır. Yakın zamanda evinizde bolluk ve bereket artabilir. Evinize giren paranın miktarı çoğalabilir ve ailece büyük sevinçler yaşayabilirsiniz. Rüyada ölmüş birinin evinde olmak, yaşadığınız sıkıntıların son bulması ile birlikte aile huzuruna erişmek olarak da yorumlanır. Özellikle bir süredir uğraştığınız sıkıntılar yakında son bulabilir. Bundan sonra bazı sıkıntıları geride bırakarak evinizde konforun ve keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Ev içi huzursuzluklar da biter, aranızın dargın olduğu biri varsa eğer o kişi ile de eski sohbet ve muhabbetiniz geri gelebilir.

Rüyada kendisini ölmüş birinin evinde görmek, gelirin artmasına ve helal yoldan daha fazla para kazanmak anlamına gelir. Evli olanlar eşleri ile birlikte ortak istedikleri bir şeyi satın alabilirler. Evinizde bakım onarım işleri varsa onlarla da ilgilenebilir, ev içi görevlerinizi bitirerek evinizde mutlu bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Ölünün Evine Gitmek

Evinizde düzeni sağlamak ve bundan sonra ev içerisinde sizin sözünüzün geçmesine yorumlanır. Rüyada ölmüş birinin evine ziyarete gitmek, yakında evinize gelecek hayırlı misafirlere de yorumlanır. Bu misafirlerin gelmesi sizi ve ev halkını sevindirebilir. Söz veya nişan da yapılabilir. Evinizde kalabalık misafir ağırlayacağınız bir kutlama olabilir.

Rüyada Ölünün Evini Temizlemek

Endişelerden arınarak iç huzura erişmek, ev içerisinde problem kalmaması olarak yorumlanır. Eğer hane içerisinde sizin huzurunuzu kaçıran ve ev içinde de mutsuzluk çıkarak kişiler varsa buna pişman olabilirler. Eşinizle aranıza girmek isteyen kişiler bu emellerine erişemezler. Tüm dert sıkıntı ve düşmanlar sizden uzak durur.

Rüyada Ölmüş Anneannenin Evini Görmek

Hane içerisinde bir evlilik haberi almak olarak yorumlanır. Bekar olan biri dünya evine girebilir. Onun evlenmesi için siz de aracı olabilirsiniz ya da ona yardım edebilirsiniz. Düğün telaşı ve benzeri kutlamalar ile pek çok akraba ile bir araya gelebilir, aile büyüklerinin de onayını alabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Babaannenin Evini Görmek

Bekar olanların kısmetlerinin açılması ve muradına ermek, evlenerek huzurlu bir yuva kurmak ve başka bir yerde yaşamaya, kendi ev düzenini kurmaya yorumlanır. Evlenecek olanların şans yüzüne güler, çok hayırlı bir kısmet çıkabilir.

Rüyada Bir Ölünün Evini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, eve bereket yağması ve borçların kapanması, ev ihtiyaçlarını rahatça karşılamak olarak yorumlanır. Ev içerisinde maddi problemleri tez zamanda aşabilir, hayırlı işlere vesile olabilirsiniz. Evdeki endişe ve huzursuzluklar da yakında sona erebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Roseeeeee dedi ki:

  Rüyamda olmuş babannrmin evini gördüm okuldaki öğretmen var orada hem hayır yapılmış hem de ogrtmen çocuklara okuma yazma öğretiyor bir tane çocukla çok uğraşıyor çok karmakarışıkti

 2. Tuğçe YILMAZ dedi ki:

  Rüyamda ölmüs ananemin evine gidiyordum tuvaletine giriyordum o sırada ananem hiç konuşmadan koltukta oturuyordu tuvalete girince bir anda eşimi gördüm çok üzgündü ve tuvalet karanlıktı

 3. Fadime Boyraz dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda 18 yıl önce ölmüş babaannemle dedemin evinin dış duvarının birisi önce çiçeklerle kaplanmış olarak gördüm daha sonra çiçek yerine kelebekler vardı yorumlarmısınız rica etsem

 4. Nejla Sevim dedi ki:

  Rüyada ölmüş annemin yeni evi varmış oraya gidiyorum yemek yapıp yemeğe hazırlanıyoruz…Ev cilalı tahtadan lambrili..Kahve tonlarında

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir fırsata ve sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

  2. Xeyalr dedi ki:

   Yuxuda dayımın olduyu evin etrafindayam. Hemin evin penceresine uzaqdan baxıram honkur honkur ağlayıram amma getmire… Yeni getmeyib çatdırmamış yuxudan ayılıram

 5. semira dedi ki:

  merhaba rüyamda ölmüş babamı gördüm ahşap merdivenli çok güzel bir evi var . evin merdivenlerinden cıkıyoruz su yeşili bir ev duvarlarda kücüklükten itibaren resimlerim var babam çok aydınlıkta ve bana altın almam için birşey veriyor . altın al dıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinzie daha çok para girmesine, rahat geçime yorumlanır.

 6. Dilek Turhan dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayın validem kendi evinde evinin dağınık olduğunu söyledi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinin bitmesine yorumlanır.

 7. Hasret dedi ki:

  Rüyada ölmüş kaynanamla kayınbabamın evinde görüyodum kendimi bide eşimi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sağlık sıhhate yorumlanır.

 8. Magduriçe dedi ki:

  Ruyada ölmüş komşumuzun evinde misafir agırlıyorum.ölmüş komşumuz var.halam var.başkaları var.bi tane kuş var .misafirlere el hareketiyle buyrun yapıyor karşılıyor.bizde şaşırıyoruz.tüm detayıyla gördüm evi.büyük yeşil kapısı var gerçekte .aynısını gördüm.yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz insanlardan müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 9. Mine dedi ki:

  Merhaba yakın zamanda annemin halasını kaybettik. Onu çok seviyordum dilinden dua eksik olmazdı. Eski ahşap bir evi vardı evinde vakit geçirmeyi de çok severdim. Onu kaybettiğimizden beri 2 kez kendimi onun evinde görüyorum. Anlamı nedir? İyi bayramlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 10. Ali can dedi ki:

  Rüyada ölmüş dedemin evine gidiyorum o ev halama kaldı halamdan da oğluna ama ev genel olarak dedemin evi diye bilinir ve anılır tahtadan eski trabzon köy evlerinden neyse ve bana yatak hazırlıyorlar uyumam için yatak temiz ve düzgündü sonrasında uyanıyorum uyuyamadan.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde hasta biri varsa şifa bulmasına yorumlanır.

 11. Pinar dedi ki:

  Rüyama sürekli ölmüş olan anneannemin evini görüyorum anlamı ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sağlık sıhhate yorumlanır.

 12. Ayten dedi ki:

  Rüyamda rahmetli dedemin ve babaannemin eski evlerine gizlice girmişim. Salondaki sobayı yakmış ısınıyorum. Evin için tertemiz ve çok aydınlık. İçimden seviniyorum ama endişe de var. Birden amcam içeri giriyor ve ben kaçıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 13. Lale dedi ki:

  Rüyamda rahmetli babam yeni ev almış neden taşındım diye sordugumda eskisini beğenmedim bu güzel diyor bana ve ben annemde o evde yanında oturuyoruz hep beraber bize evi gösteriyor ne anlama gelir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir düzen kurmaya yorumlanır.

 14. Canan dedi ki:

  Son zamanlarda sürekli rüyamda(4 kez) bir yakınımın evindeyim ve hırsızlık olayına denk geliyorum.Nasıl fark ettiğimi bilmiyorum ama rüyamda eve hırsız olduğunu ev halkına söyleyen benim.Hırsızla alakalı yüzünü hiç görmedim ama hep siyah renk eldiven takmış bir el,siyah şapka takmış yüzünü örtmüş şekilde görüyorum.Ben hırsız olduğunu yüksek səslə söyleyince hırsız ya bana doğru bakıyor ya da ışıkları kapatıp açıyor ve ben uyanıyorum.Rüyamda bir şeyler almaya çalışıyor ama evden çıkıp gittiğini göremeden uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok masraf yapmak, bekleyen bazı ev içi ihtiyaçları karşılamaya yorumlanır.

 15. Canan dedi ki:

  Rüyamda ölen anneannemin evindeydim.Anneannem beyaz eşarp takmıştı ama geri kalan kıyafetleri siyah renkti.Evde başka iki erkek daha vardı ama kim olduklarını bilmiyorum.kimin söylediğini hatırlamıyorum ama biri hırsız diye bağırmaya başladı ve sonrasında ışıklar yanıp sönmeye başladı.Buna benzer bir rüya daha gördüm orda da hırsızlar vardı siyah giyinmişlerdi birinde şapka vardı ve yüzlerini de kapatmışlardı.Şapka takan oldukça uzun boylu olan beni fark etmişti ve göz göze geldik.İki rüyada da bulunduğum evde hırsızlar vardı evden bir şey çalamamışlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden hayırlı haberler almak, hasta birinin şifa bulmasına yorumlanır.

 16. Selim Ergin dedi ki:

  Rüyada ölmüş anneannemi gördüm .Ama ev’in misafir odası iyi değildi ,pisti. Tuvalet ise temizleniyordu .Nedir anlamı?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sağlık sıhhate yorumlanır.

 17. Ozge dedi ki:

  Merhaba rüyamda ölmüş anneannemin evindeydik . sevgilim gelmiş oraya. Bütün sülalemiz o evdeydi yemekler yaptık yedik sevgilim de yedi . sonra ona misafir odasında yatak hazırladık orda uyudu baska hatırlamıyorum ama anlamını merak ettin

  1. admin dedi ki:

   Buy rüya evinizde hayırlı bir olaya ve sıhhate yorumlanır.

  2. Duru dedi ki:

   Bi tarla var konuşmayan komşumuz tarlayı elimizden aldı. Gece o tarlanın içinde büyük betondan bir yapı gördüm. Ev gibi ama ev değil. Köprü gibi köprü değil. Tek başımaydım içine girdim baktım. Odalar var odaların içinde onların eşyası dolu. Ben bu eşyaları napacam diyorum. Ama eşyaların üstü toz toprak. Ama o sırada onlar tarlada yok. Anlamını öğrenmek istedim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya gelirin artmasına, bol kazanca yorumlanır.

 18. Suzan altunc dedi ki:

  Rüyamda olmus annenemin evindeyiz..eşim geliyo çok sarhoş. Yeğenim bu gece burda yatalım diyo.esim çok sarhoş ama bir bakıyorum ki bütün yatakları düzeltmiş.aksam orda uyuyalım diye.sonra biz bir yere gidiyoruz.ordan ablam ve eşimle anneannemde uyumaya geliyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu eüya evinizde berekete, iyi haberler alınmasına yorumlanır.

 19. Kenan sutcu dedi ki:

  Ruyamda tanımadığım biri yada hatirlayamiyorum orasını.yanimda yüzü nu gormedim ama annesini aradığımızı biliyorum.uzun zamandır haber alamamışlar evine bakmaya gidiyoruz.koy evlerinde çatıya çıkmak için bulunan bi kapi.ama merdiven yok ama yaşlı bi kadın inip çıkamaz.o anda tuhafima o gidiyor ruyamda.kendi kendime onu soruyorum.hayirlisi diyorum.kapagi kaldırıyorum öyle bi koku geliyor ki bayılacaktım.bide kurtların vingil vingil seslerini duydum hemen kapattım.ordada bitti ruyam

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasta birinin iyileşmesine yorumlanır.

 20. Mehmet Sacit Turgay dedi ki:

  Rüyamda vefat eden annem ve babam la onların evlerini boyatıyorum.ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir aile büyüğünü ziyarete yorumlanır.

 21. Sedat dedi ki:

  Rüyamda babaannemin evindeydim kendisi sağ büyükbaba vefat ve kız arkadaşım vardı sevişmek istiyor gibiydik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden evinize misafir gelmesine yorumlanır.

 22. ÇİKOLATA dedi ki:

  Ruyamda olmuş daymn evine gittim daym ölmeddn oncede yatalakti fakat busefer tekerlekli sandelyede guler yüzlü bi şeklde oturuyodu evinde 16 lıyla 20 arası 2 genç kiz vardı birde 17veya 18 yası arası bir delikanli vardi masasi kurulu daymn 2 tanetelevizyinu vardi 2 side acikti hatta 1rini kapatalm dedim dayim misafirlerimizbakiyo dedi daha sonra sobasi yaniyodu ve sobanin yaninda çuvalda odun olarak kirilmis sandalyeler vardi hatta 1taneside yarim kirilmis sobann yanindaydi dayima sandalyeyimi kirdin dayi keske kirmasaydin dedim oda guldu sonra ben dayimin evini bi gezeyim bakayim dedim mutfağa gittim buz dolabi actim dolapta taze yesil yesil marullar vardi sergenlerde gozlerde birde yapılmiş kofte guzelce strenclenmis bn açip onu baktm ve icinde bir lokma pismiş kofte vardi onun tadina baktim sonra birde yapilmis kabak tatlisi vardi bir kabin icinde güzce dizilmiş kücuk kaplarda agizlarnda mavi kapaklar yani dolapta doluydu lavobanin yaninda ve üstündede yicekler vardi bir kovonozda findiklar bir yanda domatesler daha hatrlayamadigim yicekler vardi sonra dayim mutfağa gldi ben dayimn beline sarldm daymda bni omuzumasarldi odaya gittik sonra bi misafir daha geleckmiş melahat ablami nedaym oylebisey dedi tam hatrlamiyom beni kendi odasina getirip bana parfumü bul diyodu birlkte ariyoduk derkn daym buldu krndine sıktı daym sagligindada boyleydi kotü kokmaym diye kendine dikkat ederdi hep derkn boyle uyandm

 23. Nesrin dedi ki:

  Merhabalar,Rüyamda ölmüş dayımın eviymiş ,girişte duvarda asılı güzel bir ayna var ben bu aynanın aynısını bir yerde gördüm diyorum.sonunda aaaa bizim evdekinin aynısı diyorum .Bir başka rüyada ise evde fırının içinde olan tepside kek pişiyordu ve yakından bakıyorum , güzel kabarıyor diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinden hayırlı haberler gelmeye yorumlanır.

 24. Cansel dedi ki:

  Rüyamda olmuş halamın evine gidiyodum 3 4 katlıydı gizli giriyodum para arıyodum bozuk buluyodum bitek kuzenim nenden önce girmiş oluyordu sizce nedir anlamı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya baba tarafından evinize misafir gelmesine yorumlanır.

 25. Kübra dedi ki:

  Rüyamda babannemi ve evini gördüm evi dunyadaymiş ailem ben hariç yolculuğa çıkıyordu Teyzem vardı gitmeden önce yer kırmızı mahşer yeri gibi herkes oradaydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir kısmete ve hanede birlik beraberliğe yorumlanır.

 26. MERYEM dedi ki:

  Rüyamda, babaannemin evinin satıldığını görüyorum. Ve ev, eskisi gibi değildi. Daha sağlam ve çok güzeldi rüyadamdaki ev

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında kimsenin borcunun kalmamasına yorumlanır.

   1. Açelya dedi ki:

    Merhaba, Rüyamda ölmüş dedemin evine misafir gidiyordum. Kendisi beni o kadar guleryuz ile karşıladı ki beni çok özlemiş gibi sarıldı bende ellerini öptüm. Dedemin evi kalabalıktı ve dedemle oturup sohbet ediyorduk ama o hep gozlerinin ici gulerrk bana bakıyordu. Tam kalkmış gitme vaktim gelmişken dedem yine sarıldı ama çok uzun süre sarıldı ve bırakmadı. Ardindan yanağımi öptü ve arkada da sarilan insanlar vardi fakat onlar kısa sarıliyorlardi birbirlerine. Rüyamı yorumlar mısınız. Şimdiden teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde hayırlı misafirler ağırlamak ve gelen haberlere sevinmeye yorumlanır.

 27. Nergiz dedi ki:

  Rüyamda ölmüş anneannemin evine gidiyordum icine baktım daha sonra ağlamaya başladım eskiden o evde ne yaptıysam aklıma onlar geldi ama sonra evden korktum ve çıktım evden

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek bir haber almaya yorumlanır.

   1. Mahire dedi ki:

    Ruyamda rahmetlik annemin kendi elleriyle tasdan guzel bir ev insa ediyordu. Cok sen ve hevesli idi. Bir de cok sayda kavanozda kislik hazirlamisdi
    Onceden tesekkurler

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde sağlık sıhhate yorumlanır.

     1. Mustafa dedi ki:

      Rüyamda vefat etmiş anneanemin evinde Teyzem ile beraberiz alt katta odanın taban döşemesini kaldırıyor.Ve orda aşağıya inen merdivenli bir kuyu olduğunu görüyorum.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya evinizde hayırlı msiafirler ağırlamaya yorumlanır.

 28. hilal dedi ki:

  rüyamda ölmüş anneannemin evine gidiyordum, salonda koltukta yatarken saç teli inceliğinde bie siyah yılan görüyorum, yılana doğru yaklaştığımda tıslıyor ve kafasını bana doğru uzatıyor. korkup bir saniyeliğine gözümü kapatıp açtığımda ise yılanın büyüdüğünü görüyorum. çığlık atarak balkona koşuyorum ve ‘içeride yılan var!’ diye bağırıyorum ama kimse beni ciddiye almıyor. daha sonra telefonım çalıyor ve liseden hiç muhabbetimin olmadığı bir kızın beni aradığını görüyorum. bu sırada hoşlandığım çocuğu bahçeye indiğini görüyorum. kız bana ‘kara yılanlarının hepsine mi çalışacağız?’ diyor ben de garipsiyorum aslında çünkü liseden mezun olalı iki sene oluyor ama yine de bilmediğimi söyleyip ‘dur hocaya sorayım’ diyorum ve biyoloji hocamın yanına gidip soruyorum. kıza söyleyip telefonu kapatıyoruz sonra bir sandalyeye oturuyorum. bu sırada sağ yanıma baktığımda hoşlandığım çocuğun yanıma oturduğunı görüyorum. bana ‘akrabalardan biri mi aradı yoksa arkadaşlarından mı?’ diye bir soru soruyor ben de, ‘arkadaşlarımdan’ cevabını veriyorum. yüzüme bakmaya devam edince de kızın adını söylüyorum. rüyanın sonunda ise yeğenim koşarak yanıma geliyor ve hoşlandığım çocukla beraber yeğenimin saçlarını seviyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hanede hasta biri varsa iyi haber gelmesine ve evnizde sıkıntıların bitmesine, hayırlı olaya yorumlanır.

 29. Busranur dedi ki:

  Ruyamda ölmüs dedemin evine giriyorum heryerde degerlı kolyeler birde heryerde para buluyorum. Ara ara bu ruyayı göruyorum ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya helal kazanca ve berekete yorumlanır.

  2. Hanifr ocalan dedi ki:

   Ruyamda ölmüş teyzemin evine gidiuorum. Evde bir akrabanın kızı temizlik yapıyor. Ona ne yapıyorsun diye soruyorum ortalığı derledim topladım diyor. Etrafı kontrol ediyorum kömürlük gibi bir yererenkli perde asmış guzel görünsün diyor

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya anne tarafından evinize misafir gelmesine yorumlanır.

 30. TSYımaz dedi ki:

  Rahmetli ananem ve dedemin evinde oluyoruz. Bir anda deprem olduğunu anlayıp direk içeride uyuyan kızıma doğru koşuyorum o ara 3 ayrı yatakta 3 çocuk yatıyor ve hepsi uyku sarhoşu olarak kalkıyor ben kızımı kucağıma alıp korkma diyerek koşmaya başlıyorum ev 1 katlı ve hemen ara sokağa iniyorum ve sağa dönüp açık alana ilerliyorken yerlerinde sallandığını zor bir şekilde koştuğumu tam o sırada kızımın ateşi olduğunu fark ediyorum elleri ayakları çok sıcak o ara eşim evin içinde ona tlf evde unuttum onu al diye sesleniyorum bir cevap veriyor ama hatırlamıyorum.
  Bir anda yeşil iki savaş uçağı insanların bizim üzerimize ateş ediyor. Darbe olduğunu ne yapacağımı düşünürken Uçaklar üzerimize ateş ederken öyle koşuyorum ki bir yapının arkasına kendimi son anda atıyorum ve kapanıyorum ateş eden uçaklar etrafa insanlara zarar verirken biz kızımla son saniyede kurtuluyoruz o arada uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz kişiler evinize gelebilir ve hanede küslük kalmaz.

 31. yıldız dedi ki:

  rüyam da yakın zamanda vefat etmiş bayan komsumuzun evine cocuklarımla birlikte camdan giriyorduk

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır.

 32. Gülsüm dedi ki:

  Vefat etmiş dededim evindeydim ev biraz daha eskimişti ve dedemin arkadaşları bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu

  1. admin dedi ki:

   Haneden evinize misafirler gelebilir.

 33. Nermink.c dedi ki:

  Slm ruyamda rahmetli babaannemin evindeki duvara takilmis bir aynada tarakla kafamdaki bir cok bit i tarayarak temizkemeye calisiyordum bir cok bit öldurdum iki tane tarak degistirdim ikinci tarakta dislerinde eksiklikler olan bir tarakti,annem ve kizinsa ruyamda idi tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Özlediğiniz insanlar varsa görüşüp özlem gidermek, hanede hayırlı bir olaya yorumlanır.

 34. Selçuk dedi ki:

  Rüyamda deniz gezmişin Ankaradaki baba evinin olduğu sokakta kendimi gördüm baya gezdim

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat edilebilir.

   1. Necmiye dedi ki:

    Selamünaleyküm. Rüyamda ölmüş birini canlı görüp evine gittim. Evini beyaz badana yapmış, camları kırmızı boyamıştı maviye boyamış. Camında da beyaz tüller vardı. Onunla konuştuk. Onu normalden daha iyi temiz genç gördüm. Hemen cevap verir misiniz lütfen?

    1. admin dedi ki:

     Temiz bir haber almak ve sağlık sıhhate yorumlanır.

    2. Açelya dedi ki:

     Merhaba, rüyamda ölmüş dedemin evine misafir gidiyordum. Kendisi beni o kadar guleryuz ile karşıladı ki beni çok özlemiş gibi sarıldı bende ellerini öptüm. Dedemin evi kalabalıktı ve dedemle oturup sohbet ediyorduk ama o hep gozlerinin ici gulerrk bana bakıyordu. Tam kalkmış gitme vaktim gelmişken dedem yine sarıldı ama çok uzun süre sarıldı ve bırakmadı. Ardindan yanağımi öptü ve arkada da sarilan insanlar vardi fakat onlar kısa sarıliyorlardi birbirlerine. Rüyamı yorumlar mısınız. Şimdiden teşekkürler.

 35. EMİNE dedi ki:

  rüyada yakın zamanda ölen bir aile dostumuzun evini gördüm kızı anneme bu evi satmaya çalışıyordu pazarlık yapıyorlar kızı 100 bin tl diyor ama annemin 30 bin tl yetişmiyordu ben verebilirmiyim diye düşünüyorum sonunda tamam anne ben veririm ama 100 bin tl yeni sıfır daireler var yengemlerin evin orda diyorum annemin o an kafası karışıyor orda uyanıyorum…cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler …

  1. admin dedi ki:

   Maddi durumun düzelmesine ve ailenize destek olmaya, sıkıntıları aşmaya yorumlanır.

 36. Rojda Turan dedi ki:

  Merhaba ruyamda olen babaannemin evini temizlıyorduk ablamla ben balkonun merdivenlerini suyla yıkıyordum

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçebilir, geçim rahatlar.

  2. Perihan dedi ki:

   Rüyamda ölmüş annemin evini ziyarete gitmişim evi 3.kat evinin odaları çok geniş 2 tane oturma odası 2 tane yatak odası var evinin ucu bucağı görünmüyor bir araya evi gezeyim dedim vazgeçtim evi gez gez bitmiyor evinin bir tarafı bahçeye bakıyor diğer tarafı park’a bakıyor annem bana ben bu evde oturuyorum aşağıya inemiyorum dedi bende pencereden aşağıya bir ip uzattım sonra rahmetli annemi sırtıma aldım aşağıya indirdim sokağa çıkmıştı ölmüş olan annem sokakta masa sandalye vardı annemin tanıdıkları annemle birşeyler konuştu hatırlamıyorum benimle de hoşgeldin falan yaptılar annemin tanıdığım benim ise tanımadığım bir kadın bana sarıldı öptü annem hadi kızım sen kendi evine bende kendi evime dedi bende anne sen evine çıkabilir misin yoksa ben çıkarayım mı dedim annemde bana ben merdivenden yavaş yavaş çıkarım hadi sen evine dedi ben uyandım.

   1. admin dedi ki:

    Evinizde hayırlı olaylar olabilir ve sevdikleriniz ile bir araya gelebilirsiniz.

   2. Emine dedi ki:

    Ruyada ölmüş olan komsumuzun evine gittik annemle mutfagının zeminine tarla gibi toprağa sogan ekmiş halıyı neden sermedin dedim altından lagım suyu geçiyor seremiyorum dedi

 37. Sevcan dedi ki:

  Iyi günler rüyami iki defa gördüm babaannem vefat etmis annem evi toplamis bi bohcadan birseyler gösteriyor vermek istemiyor ama ben sende var bundan diyerek aliyorum ne oldugunu hatirlamiyorum

  1. admin dedi ki:

   Hanede bekar biri varsa evlenmesine yorumlanır.

 38. Ayça dedi ki:

  Merhaba rüyamda kısa bir süre önce ölmüş bir bayan yakınımızın evine gittim ama evin tavanı çok alçak kapıları çok dardı geçmekte çok zorlandım . Kızının düğünü vardı . Daha sonrada düğüne gelen misafirlerin denize girdiklerini gördüm .

  1. admin dedi ki:

   Birine maddi destek olmaya yorumlanır.

 39. Şenay dedi ki:

  Rüyamda ölmüş bir yakınımızın evine gidiyorum ev eski ama yenilenmiş düzenlenmiş evin iç giriş kapisi gerçek hayatta yoktu, büyük kocaman bir tarihi kapi takılmıştı bi süre sonra içeriye girdim oturdum rüyamı tabir ederseniz sevinirim-kolay gelsin.

  1. admin dedi ki:

   Özlem duyulan kişilerle kavuşmaya ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 40. Beyza dedi ki:

  Rüyamda 5 ay önce intihar eden kuzenimin odasının boş olduğunu ve orda bir kadının namaz kıldığını gördüm. Ve yan odada teyzem taşınacağınından bahsettiğiyodu, yeni evin yanında bir park varmış. Bundan bir hafta öncede ölmüş kuzenimin evinde ağladığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinden evinize misafir gelebilir.

 41. Google kullanıcısı dedi ki:

  Iyi günler ben 2 3 gündür aynı rüyanın devamını görüyorum hep bir ölü evindeyim gizemli ölen kişi ve yatağı hareket ediyor ama geçmişde galiba bilinmedik bir hayatı var ölen kişinin. Tanimiyorum fakat akrabam olduğunu biliyorum rüyada.ruyami yorumalarsaniz çok mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinden hayırlı haberler gelir, hasta biri varsa şifasına kavuşur.

 42. Merve dedi ki:

  Rüyamda önce okul gibi bir yerde oluyorum. Sonra arkadaşlarım geliyorlar. Onlarla konuşuyoruz, sonra birden hastane gibi bir yerde oluyoruz. Hastane kapısının önünde yaşlı bir teyze bekliyor. Bir sonra içeriden doktorlar sedye. Üzerinde ölüyü çıkarıyorlar teyze o sırada bu kanser illeti yedi bitirdi oğlumu diyor. Aradan geçen zaman sonra ben o teyzenin evinde kalıyorum. Ben artık evden giderken de teyze ipten bileklikler örmeye başlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Boşuna kuruntu yapmak ve pişmanlık yaşamaya yorumlanır.

 43. arzu dedi ki:

  Rüyamda 4 yıl önce kaybettiğim annemin elini öpüp ondan kağıt para alıyorum, ona sarılıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden rahat etmeye ve borç varsa bitmesine yorumlanır.

 44. Filiz dedi ki:

  Rüyamda ölmüş kayınvalidemin evine gidiyorum. İçeri giriyorum sonra bakıyorum. Mutfakta bulaşıklar var. Onları yıkamaya başlıyorum. Sağ tarafımda bir sürü yıkanmış kap kaçak var. Sonra bir ses duyuyorum ölmüş eşimin küs olduğum kardeşini kızlarını ve karısını görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evinizdeki sorunların bitmesine, küs olduğunuz kişilerle aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

 45. Burçin Ka dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim yıllar evvel vefat eden basketbol koçumun beni evine davet ettiğini, evin çok dağınık olduğunu ama bunu önemsemediğini, içeride önce iki yaşlı kadın ve adam olduğunu içeri odaya geçtikçe başkaları daha olduğunu ve çay içip sohbet ederken bana hayırlı kısmet bulduğunu söylediğini gördüm. İçime huzur doldu. Sıkıntılarımdan kurtulmuş gibi hissettim rüyanın içindeyken. Normalde evliyim ve eşimin bana karşı daha duyarlı olmasını beklerim, her zaman ve üzüldüğüm şeyler var.

  1. admin dedi ki:

   Kafanızın karışmasına ve ev içerisinde biraz daha sabırlı olmaya, gelecek günlerde bu sayede bir konuda rahata ermeye yorumlanır.

  2. funda dedi ki:

   Ben rüyamda ölmüş bir komşu amcanın evinde olduğumuzu gördüm. Çocuklarım ve annemdr yanımdaydi ama ben tedirgindim. Ölen kişjnin evinde olduğumuz icin ve gelir de bizi evinde görür diye tam o sırada geldi ama ben yüzünü görmedim sesinj duydum. Ve uyandım. Anlamı nedir yorumlayabilen varmi

   1. admin dedi ki:

    Başka bir yere taşınabilir ve ev sahibi olabilirsiniz.

 46. Gülçin dedi ki:

  Rüyamda ananemle evindeydik ama vefat etti 1 yıl önce. Etli yaprak sarması yaptım ona. Sonra gitti o geri geldi banyo yaptım dedi oturdu. Bende bacaklarına dokundum hissettim onu, sonra çocuklarım da vardı benle, sonra gitti.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir işe vesile olarak dua almaya yorumlanır.

  2. Havva dedi ki:

   Rüyamda daha 2 gün önce ölen yengem bana bir şey uzatıyor fakat tam ben alacakken annem ölen yengemin elinden o uzattığı şeyi alıyordu bunun yorumunu yazabilirmisiniz lütfen

 47. By.sadist dedi ki:

  Gördüğüm rüyada hiç bilmediğim bir varlık gördüm ve o varlığın ne için beni takip ettiğini bilmiyordum. Biraz ürperdim ve rahmetli babaannemin evine gittim. Annem ve kardeşlerim içeride oturmuş yemek yiyorlardı sanırım. Ben dış kapıyı kapattım ancak etrafımı beyaz bir sis kapladı. Ben sisten kaçmadım. Çünkü kaçarsam dış kapı açılacaktı ve o varlık içeri girecekti. Ben sis içinde kalarak kapıyı tuttum. Çok garip bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Bazı takıntılardan kurtulmak veya korkular ile yüzleşmek anlamına gelir.

 48. Gökhan dedi ki:

  Kaynanam 1 hafta önce vefat eden babamı rüyasında görmüş. Babam kendi evinin önünde beklerken ve kendi evine bakarken görmüş.

  1. admin dedi ki:

   İyi bir ahiret hayatı ve duaların kabulüne yorumlanır.

 49. SERKAN TZAFER dedi ki:

  Ben rüyamda ölmüş bir yakınımızın evine gittim. Kapısı açıktı ve kapısının önünde çok ayakkabı vardı. Hepsi de kapıya dayalı bir şekilde sıralanıktı ve kapı kapanmıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Evinize küs olduğunuz birileri varsa onların gelmesine ve bir vesile ile görüşmeye yorumlanır.

   1. Perihan dedi ki:

    Rüyamda ölmüş annemin evini ziyarete gitmişim evi 3.kat evinin odaları çok geniş 2 tane oturma odası 2 tane yatak odası var evinin ucu bucağı görünmüyor bir araya evi gezeyim dedim vazgeçtim evi gez gez bitmiyor evinin bir tarafı bahçeye bakıyor diğer tarafı park’a bakıyor annem bana ben bu evde oturuyorum aşağıya inemiyorum dedi bende pencereden aşağıya bir ip uzattım sonra rahmetli annemi sırtıma aldım aşağıya indirdim sokağa çıkmıştı ölmüş olan annem sokakta masa sandalye vardı annemin tanıdıkları annemle birşeyler konuştu hatırlamıyorum benimle de hoşgeldin falan yaptılar annemin tanıdığım benim ise tanımadığım bir kadın bana sarıldı öptü annem hadi kızım sen kendi evine bende kendi evime dedi bende anne sen evine çıkabilir misin yoksa ben çıkarayım mı dedim annemde bana ben merdivenden yavaş yavaş çıkarım hadi sen evine dedi ben uyandım.

 50. Kader demirkesen dedi ki:

  Rüyada ayağımda terlik var. Onu çıkardım, dikenler vardı. 4 metre yürüdüm, dikenler ayağıma batmadı. Yol kenarında gece sefası çiçekler vardı ve yolun sonunda da pazı yaprakları vardı. Yaprağın birini yedim ve artık dönüp terliğimi ayağıma giyip annenemgile gittim. Annem beni orada bekliyordu. Pazı yaprağını alıp anneme götürdüm.

  1. admin dedi ki:

   Aldığınız riskler sonrasında pişman olmamak, kalbinizin sesini dinlemeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status