Rüyada Bir Şey Koklamak Koku Almamak

Rüyada bir şey koklamak koku almamak, özlem duyulan insanlara çeşitli sebepler ile kavuşamamak ve bir süre ayrı kalmak zorunda olacağınıza yorumlanr. Yaşanan sürpriz gelişmeler yüzünden seyahat planlarınız ertelenebilir. Bazı planlarınız iptal de olabilir. Örneğin özlediğiniz birini görmek için daha fazla beklemeniz gerekebilir. Kişi sevdiği ile de aradaki engelleri aşmak için daha çok mücadele etmesi gerekir. Özlemlerin sona ermesi için sabırlı olmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kokusuz bir şey görmek, gizli saklı bir şey kalmamasına yorumlanır. Sizden gizlendiğini düşündüğünüz bir şeyler varsa aslında öyle olmadığı görülür. Yakında çevrenizdeki insanlara karşı da güveniniz artabilir ve güven problemleri aşılır.

Rüyada Parfüm Koklamak Kokusunu Alamamak

Sevilmek ve değer görmeye yorumlanır. Sevdiklerinize karşı güveniniz artar ve sevginizi daha rahat belli edebilir, karşılıklı daha rahat iletişim kurabilirsinz. Ailevi ilişkiler de eskisinden iyi hale gelir. Küslükler ve aradaki kırgınlıklar biter. Daha mutlu mesut geçim sağlanır.

Rüyada Kolonya Koklamak Kokusunu Alamamak

Yaşanan sıkıntılı günleri hızla atlatmaya ve dertlerin bitmesine yorumlanır. Kötü haberlerin ardından iyi haberler de gelir. Bir yerden kapanan rızık kapıları başka bir yerden açılır. İşsiz kalan kişiler daha güzel ve memnun kalacakları bir işe girebilirler.

Rüyada Bir Şey Koklamak Koku Almamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, beklediğiniz sonuca ulaşamadığınız bir şey varsa yakında beklenen sonuca ulaşmaya yorumlanır. Yaşanan bir hayal kırıklığından sonra da hayırlı olaylar olur. Kişi yarım kalan hayallerine kaldığı yerden devam eder.

Rüyada Kötü Koku Duymak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status