Rüyada Bir Tutam Saçın Koptuğunu Görmek

Rüyada bir tutam saçın kopması, görünüşünüz ile bazı şeyleri takıntı hale getirmenize ve eleştiri almaya yorumlanır. Başkalarının sizin dış görünüşünüzü eleştirmesi yüzünden darılabilirsiniz. Hatta sizi beğenmesini istediğiniz biri için de daha güzel görünme çabası olabilir. Daha çekici ve hoş olmak isteyebilir, bunun için kararlar alabilirsiniz. Kendi güzelliğiniz şu an ön planda olacak ve bunun için masraf yapabilirsiniz. Belki özel hayatınızdaki bazı sıkıntılar sonrasında da kendinize daha çok bakmaya başlayabilir, güzel görünmeye daha çok önem verebilirsiniz.

Rüyada bir tutam saçın koptuğunu görmek, aynı zamanda bazı yorumcular tarafından maddi zorluklar ile karşılaşmak ya da endişe duymaya yorumlanır. Özel hayatınızda yaşanan bazı sıkıntılar ya da birinin size maddi külfet olması sebebi ile maddi endişeleriniz olabilir. Mal mülk kaybından da korkabilirsiniz. Özellikle boşanma sürecinde olan kişiler birikimlerini kaybetme endişesi içerisine girebilirler. Ya da Yaptığınız kişisel masraflar yüzünden de maddi zorluk yaşayabilir, borçlarınızı ertelemek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Bir Tutam Saçın Ele Geçmesi

Rüyada saçın kopup elinde kalması, iş ya da eğitim hayatında kendinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Ancak bazı engeller ile karşılaşabilirsiniz. Rakipleriniz ya da sizi çalışma hayatında kıskana kişiler başarılarını engellemeye çalışabilirler. İş kaybı ya da ticari hayatta başarısızlık da söz konusu olabilir. Rüyada saçın koparak ele gelmesi, ayrıca kötü niyetli insanların oyununa gelmek ve bu yüzden bir süre zor zamanlar atlatmak demektir. Sizin başarınızda ya da mal mülkünüzde gözü olan, mutluluğunuzu kıskanan kişiler tarafından zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada Saçın Tutam Tutam Döküldüğünü Görmek

Sosyal çevrenizde daha az dostun kalması, herkesin zamanla sizden uzaklaşması ve yalnız kalmaya yorumlanır. Teker teker dostlarınız hayatınızdan çıkabilir. Belki size bir konuda kızabilirler ya da başka sebepler ile arkadaş çevrenizden uzaklaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Bir Tutam Saçın Kopması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zor günler atlatmak, kendine güven duymaya ihtiyacı olmaya yorumlanır. Bunun içinde öncelikle dış görünüşünüze önem verebilir, eleştirileri dikkate alabilirsiniz. Ayrıca maddi kayıplara karşı da temkinli olmanızda fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Derya dedi ki:

  Sacimi tararken bir tutam kopuyor ve elimde kalıyor

 2. Elif dedi ki:

  Ruyada gece gokyuzine bakiyordum. gokyuzunde 2 yuvatlak parlak cisim gordum sonra baktim ayni yöne dogru hareket ediyorlar.Dedimki bunlar yildiz ve şuanda yildiz kayiyor baktim yildizda degil sonuçta yildiz kaymasi bi kac saniye suruyor neyse sonra o iki parlak cisim yildiz herbeyse baktim bir kuşa donüştü ve kuş gokyuzunde kanat cirpip dunyaya bana dogru gelmeye basliyor vee bana dogru geldikce bir insan seklimi desem melek sekline donusuyor ama kanatlarida var.Şimdiden tesekkurler.

 3. Buse dedi ki:

  Rüyamda saçımı taradigimda ön alın kısımdan bi tutam saç kökünden kopup gelmişti ve presi oylum şeklinde kalmisti

 4. Selim dedi ki:

  Rüyada elimi saçıma atıyodum ondan sonra bi tutam saç geldi böyle baş parmağın yarısı kadar ama saçımda normalden daha siyah gözüküyodu bunun anlamı nedir

 5. Meryem dedi ki:

  Merhaba rüyamda saçlarım tutam tutam geliyor hatta annemde yanımda o alıyor ve saçlarım kısacık kalıyor inanılmaz etkisinde kaldım panik atagim var ve düşünmeden edemiyorum.

 6. Şemsi dedi ki:

  Rüyamda saçımı tarıyordum bi tutamdan daha çok şacım geldi elime ve rüyamda ben hastamıyım diye düşünüyodım

 7. Asya dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eski sevgilinin elinde papatyali bir kolye olduğunu ve benim bi arkadaşımla evlilik konusu konuştuklarını gördüm ve arkadaşıma evlenme teklifi ettiğini düşünüp sinirle gidip eski sevgilimin saçını çekip kopardım yara oldu ve bana sana evlenme teklifi edecektim dedi sarıldık sonra hastaneye gidelim dedim rüyam bitti ne anlama gelir

 8. Selma çayıroğlu dedi ki:

  Rüyamda saçımın elime geldiğini ama kopan yerde bir kellik olmadığını ve o saçı kardeşimin üstüne attıgımı gördüm..

 9. Esra dedi ki:

  Rüyamda ziyeret gibi bı bı yere gidiyorduk duvara yaslanırken şaçım iki taşın arasında kalıp ucundan kopuyordu saçım. eve gelince halamın bana muska yaptığını görüyordum sürekli hâlâ etkisindeyim yardımcı olun lütfen

 10. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda bir tek teli koptuğunu sanarak çekiyordum bur tutam geliyordu anneme bagiriyordum koşarak gelip direk kökünden o tutamı alıp atıyordu sonra elimi kafamda nereye atsam orası elime geliyordu. Kellestigimi görüyordum ağlıyordum. Annem çöpe atıyordu bunu görünce peşinden koşup yalvariyordum atma çöpe diye ama atıyordu. Çok korkarak uyandım soğuk terler dokmustum

 11. Anonym dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda saçımı bağlarken lastiği takılan yerden koptuğunu gördüm ve saçlarım elimde kaldi. Artik saçlarım sadece omuzlarıma kadardı. Sonra düzelttirmek icin kuaför arıyordum. Bu nasil yorumlanabilir? Şimdiden teşekkürler

 12. Ceylan dedi ki:

  Çalıştığım bir evde sacinin bir mikatrinin elimde olduğunu ve saklamak için yer aradığımı gordum

 13. sena dedi ki:

  rüyamda evdeydim. ellerimle saçımı düzeltiyordum bir anda bir tutam saçım kökünden kopup elimde kaldı. anlamı nedir?

 14. Gökhan dedi ki:

  Rüyamda ilk başta saçımın üst bölgesinde bazı bölümlerinde saç olmadıgını görüyorum daha sonra incelemeye başladığımda üst bölgem deriyle birlikte peruk gibi kalkmaya başlıyor. Saçımın diğer yerlerinde sorun yok ama sadece üst bölgesi kalkıyor bu şekilde, anneme acilen doktora gidelim diye yalvarıyorum filan ama annem oralı olmuyor ben çırpınıp duruyorum bu şekilde aniden uyandım.

 15. Seval dedi ki:

  Merhabalar Rüyamda komşum bana geliyor saçları azıcık kalmış bi elini atıyor saçına koca saç parçası eline geliyor Bende onu görünce saçıma elimi atıyorum bendende bir tutam kopuyor Sonra evin önünde dere var güya bulanık Suyu diyorum ki su burdan geliyor ama balıkta gördüm birsürü derede. Eve gelen su dereden diyorum saç dökülmesi de bundandır diyorum.ben kendim kaynatıp yıkılan saçımı o suyu kullanmıcam diyorum garip bir rüyaydı ama daraldım kalkınca Rabbim hayır etsin.

 16. İrem dedi ki:

  Ben sabah namazı sonrası dua ettim kafamdaki suphelerden kurtulmak adına sonrasında uyudum rüyamda erkek 4 buçuk yaşında hafif sarıya çalan saçlarıyla yeğenimi gördüm saçları çok çıkmıştı ve kafasında kaba bir görüntü vardı bende elimi saçına degdirdigim gibi o kaba sac peruk gibi düştü ve geriye kalan erkek saç boyutunda saçları kaldı sanırım o kaba saçın gitmesi onu daha güzel yaptı anlamı nedir acaba rüyanın

 17. Ceylin dedi ki:

  Merhaba Rüyamda yolda yürürken ön taraftan belirli bir tutamın koptuğunu gördüm sonra kopan saçı aramaya başladım ve yolda muhtemelen tanıdığım birisi yerden alıp başka bi kenara koyuyordu.

 18. tuğba dedi ki:

  rüyamda saçlarım tutam tutam koptu elime geldi saç dipleri yanıktı ama galiba kanser oldum diye üzüldüm

1 3 4 5
DMCA.com Protection Status