Rüyada Birini Gülerken Görmek

Rüyada birini gülümserken görmek, sizi endişelendiren her ne varsa bundan kurtulmaya ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Üzerinizden çok büyük bir yük kalkabilir ve bir hayli enerjik hissedebilirsiniz. Kendinize güveniniz artacak ve tek başına da bir şeyleri çözecek, sorunları kolay bir şekilde aşabileceksiniz. Rüyada gülen birini görmek, aynı zamanda yakın çevrenizden takdir görmek ve kararlarınızın onay alması anlamına gelir. Başkaları sizin seçimlerinize saygı gösterebilirler. Hatta sizin aldığınız önemli bazı kararlar sevinç ve mutluluk ile karşılanabilir.

Rüyada başkasını gülerken görmek, dert ve kederin geride kalmasına ve çok sevilip sevilmek demektir. Gerçek dostluklar ve gerçek aşk sizi güvende hissedecek. Arkadaş ortamınızda dostlarınız sizi mutlu edecek sözler söyleyebilirler. Başkaları size kolayca güvenebilir. Rüyada tanımadığın yabancı birini gülerken görmek, yeni tanışacağın birinin hayatına renk katacağına ve seni çok mutlu edeceğine yorumlanır. Bu kişi ile ortak bir noktada buluşabilir ve ortak amaçlar için çaba gösterebilirsiniz. Rüyada tanıdığın birini gülerken görmek, bu kişiden gelecek güzel haberlere yorumlanır. Sizi ilgilendiren bir konuda havadisleri olabilir.

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek

Sağlık ve sıhhate erişmek, endişelerden arınmak olarak yorumlanır. İçinizi karartan her ne varsa sonunda refaha erişebilirsiniz. Başkalarının gözünde değeriniz artabilir ve bundan sonra kendinize daha fazla değer ve önem vermeye başlayabilirsiniz. Kendi kıymetinizi anlayacağınız olaylar başınızdan geçebilir.

Rüyada Bir Erkeği Gülerken Görmek

Bir erkek ile görüşme yaparak bu erkekten çok önemli bilgiler edinebilirsiniz. Belki size bir fırsat sunabilir. Birlikte bazı sorunları aşabilirsiniz. İş arıyorsanız yeni bir iş fırsatına dair görüşmeler yapabilirsiniz ya da başka bir konuda desteği olabilir.

Rüyada Bir Kadını Gülerken Görmek

Bir kadın ile görüşerek çok mutlu haberler alacağınıza, sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olacağınıza yorumlanır. Mesela uzun süredir beklediğiniz bir haber size gelebilir ve bir kadın ile bu mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.

Rüyada Birini Gülerken Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yeni fırsatlar edinebilir ve sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Bazı sıkıntıların geride kalması sizi ve ailenizi rahatlatabilir. Özellikle maddi yönden endişeleriniz varsa bunların çözümünde birinden destek alabilirsiniz. Size güç verecek biri sayesinde bazı sorunları aşmanız daha rahat olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Asya dedi ki:

  Rüyada teyzemin kızı kahkaha ile gülüyordu. Cok uzun zamandır sıkıntıda olan, hayatında her şeyin kötüye doğru gitdiyi biri olduğu için tabirini merak etdim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelen habere çok mutlu olmaya yorumlanır.

  2. Mehmed dedi ki:

   Rüyamda iş için konuştugum adamı traşlı bir şekilde bir şeylerle ugraşarak yüzüme gülüyordu.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya iş hayatında önemli bir anlaşma yapmaya yorumlanır.

  3. Yavuz dedi ki:

   Rüyamda mezarlığa ilk girdiğimde kap karanlıktı sonra mezarlığa yaklaştığında aydınlık oluyordu bazı mezarlık yüksek duvarlara yapılmıştı aslında bir akrabamın mezarına gidecektim mezarlıkta acele çıktım gün yine karanlıktı

  4. Onur dedi ki:

   Rüyyamda korku filim inden fırlamış bir sokak ta yım sokağın karşısında hiç tanımadığım kel zayıf üstün dede pis şeyler vardı yüzünü tam seçemiyodum ama yüzü korkunçtu o bir sokağın ucundaydı bende sokağın diyer ucunda bana bakarap şeytan gibi gülüyordu çok korkunç bir gülümsemeydi ben ise hiç tepki veremiyordum sadece ona bakıyordum ve o sokak ta bana bi yerden tanıdık geldi eski oturduğumuz mahhallede idi o sokak o sokağın hemen arkası mezarlık tı adım kadar eminim bunun anlamı nedir admin söylermisin aklıka takıldı

 2. Habibe sütçü dedi ki:

  Rüyada yapancı birini gülerken görmek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 3. misafir dedi ki:

  rüyamda hiç tanımadığım yakışıklı bir erkeğin bana gülümsemesi ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden sevinçli haber almaya yorumlanır.

 4. Dilan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim b benim öleceğimin haberini duyuyordu ve gülüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun sıhhatli ömre yorumlanır.

 5. Büşra dedi ki:

  Rüyada biri beni gülerken görmüş ne demektir bu

  1. admin dedi ki:

   Sevineceğiniz bir habere yorumlanır.

 6. Turgut dedi ki:

  Rüyada ünlü biriyle havuzda yüzerken onun yanıma gelerek gülümsemesi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce yorumlanır.

   1. Rasim dedi ki:

    Rasim,Rüyamda köy evinde esimle beraber oturuyoruz,kapılar acık sokaktan hiç sevmediğim biri gülümseyerek gectiğini görüyorum ve oturdugumuz oda bembeyaz kireç sıvalı oluyor

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya eşinizle birlikte yeni mal mülk edinmeye yorumlanır.

 7. Rüya dedi ki:

  Rüyamda evimizin karşısındaki yeşil bi alanda tek başımaydım ama çok keyifliydim sonra karşısındaki yoldan arabalar geçmeye başladı ben korkmaya başladım bir anda bir iki araba durdu yanıma gelicek oldu ama ben saklandım sonra bi araba daha geldi arabadan indiler kapıyı açmaya çalışırlarken ben de tellerin üzerinden atlayıp saklanarak yine tellerin uzerinden arabanın uzerine atladim araba vardı ama insanlar bi anda yok oldu sonradan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz her kim varsa kavuşmak ve seyahate çıkmaya yorumlanır.

 8. Faruk dedi ki:

  Bir akrabamın kızını ayakta bana karşı birşeyler söyleyerek tebessüm ederek gülümsemesini ve saçlarını gördüm normalde kapalı örtülü. Ve ailem evlenmem için düşündüğü birisi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir akrabanızdan hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 9. Zehra dedi ki:

  Ruyamda 6yil beni seven ve yeni askerden gelen birini gordum ben arabadaydim o basqa arabadaydi birden beni gordu guldu sonra o arabadan inip benim yanima geldi.ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden beklenen haberin gelmesine yorumlanır.

   1. Turgut dedi ki:

    Rüyada ünlü biriyle havuzda yüzerken onun yanıma gelerek gülümsemesi

  2. Dilan dedi ki:

   Rüyamda eski konuştuğum biri benim yüzümden hıçkırarak ağlıyordu çok pişman olduğunu görüyordum ne demek

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizinle görüşmek istediğine yorumlanır.

 10. Fatih dedi ki:

  Evlenmeyi düşündüğüm kız ,ben ve amcası kızın evinden çıktığımız gibi sebepsiz yere gülmeye başlayarak elinde bi kova ile bizimle beraber ilerliyordu ama gülmesi kesilmiyordu tebessüm şekilde değil kahkaha da değil sürekli ve sebepsiz bi gülüş ne anlama geliyor acaba (tereddütte kaldım )

  1. admin dedi ki:

   Aileler tarafından çıkan engeller varsa aşılır.

   1. Alya dedi ki:

    Hoşlandığım çocuk paten sürüyordu . Daha sonra arkasını dönüp bana güldü, ve yanıma geldi.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya hoşlandığınız kişi ile görüşmeye yorumlanır.

   2. Öznur dedi ki:

    Rüyamda birden bi bankadayım sıra almaya gittim basıyorum fiş vermiyor kadın elimden tuttu tanımıyorum elimi tuttu makineye bastı ama o an sağ elim uyuştu sonra sıramı bekliyorum önümdeki bankoda müşteri birden çığlık atıp gülmeye başladı çok sevinçliydi rüyada hiç tanıdık yoktu elimin uyuşmasınu resmen hissettim kadın bana bakarak gülmedi ben onu gördüm

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir iş görüşmesine veya iş teklifi almaya yorumlanır.

 11. Tahire dedi ki:

  Ben 7 gün önce ayrildigim eski sevgilime beyaz güvercine dönüsmesini saglamisim uctuktan sonra insana geri ddönustünde bana uzaktan tesekkur edip gulumsedi bu durumdan ikimizde mutluyduk. Bu rüya ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Yeniden barışmanız için haber gönderebilir.

   1. buse dedi ki:

    Rüyamda sevgilimin babasını sesli gülerken gördüm. Her cevaba her söze cevap vermeden gülüyordu. Ne anlama geliyor?

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ailelerin tanışmasına yorumlanır.

  2. Eda dedi ki:

   Rüyamda okuldan sevmediğim kız arkadaşlarım bana gülüşüyorlardı bi ara ben neden gülüyorsunuz soyleyin dedim cevap vermek yerine hala guluyorlardı bi ara ben bağırdım susun diye sonra biraz susdular sonra tekrar gülmeye başladılar (acaba neden?) (bu arada yanlış anlaşılmasın kız arkadaşlarım derken ben kızım yani sevgililerim falan değil sadece aralarında erkek olmadığı için oyle dedim)

   1. admin dedi ki:

    Yeni dost çevresine girmek ve çok sevilip sayılmaya yorumlanır.

 12. efe dedi ki:

  rüyamda sevdiğim kız yemek yerken fotoğraf yüklemiş instagrama bende ona bakıyordum sonra onu gördüm sigara içiyordu bende yanına gittim nasılsın dedim oda gülümseyerek iyiyim dedi sonra yemeğe gitti arkadaşı yemeğe gittiklerini söyledi bende ona beraberde yemeğe gidelimmi dedim oda gülümseyerek olur dedi yanındaki arkadaşıda inşallah sevgili olursunuz dedi.o anda uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmeye ve başka birinden hoşlanmaya yorumlanır.

   1. Pelin dedi ki:

    Rüyamda oguzhan koc konsere geç kaldım görüşürüz dedi gülümsedi merdivenlerden çıktı sonra uyandım

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir arkadaş çevresine girilebilir.

  2. Gizem dedi ki:

   Rüyamda eski erkek arkadaşımı pencereden bakıp gülümseyerek el sallarken gördüm aynı arkadaşımı bir seferinde yine pencereden bana bakarken gördüm iki rüyadada pencerede olması beni düşündürdü yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim

   1. admin dedi ki:

    Sizi özleyip geri dönmek isteyebilir, beklenmedik bir anda ondan haber gelebilir.

   2. Emrullah dedi ki:

    Dün gece sevdiğim kadını hapisten çıkarken elinde bi zarf zarfın içinde peçete ye sarılı şeker vardı sonra evin daminda uyumak için o da oradaydı gülümsüyordu gülüşü kulağım da hala

   3. Sohbetkm dedi ki:

    Ruyamda patronum ve yaninda bir adam vardi yanindaki adam bana gec kaldin bak isi bitirmezsen izin vermem dedi bende yasli patronuma baktim tebessum ediyordu bana bakip bende isi bitirmek icin kosmaya basladim ve sonra uyandim

    1. admin dedi ki:

     İş hayatında makam mevki yükselmesi ve güzel bir haber almaya yorumlanır.

     1. meryem dedi ki:

      Ruyamda kocaman bir yesil tahtali bir siniftaydik bircok insan vardi bu sinifta herkes birbiriyle yeni tanisiyodu bir tane kiz arkadasima ask olmus bir erkek vardi hoca ona isimleri yazdiriyodu benim ismimin bir harfini yanlis yazmisti meryem ken meyrem yazmisti hoca sesli bir sekilde tahtadakilwrin ismi soyluyordu meyrem diyince bende hocaya hocam o ben degilim diyodum herkes guluyordu isimi yazan cocuk sonra kiz arkadasimin yanina yani benim yerime gecince bende bi ondeki kizli erkekli sirada erkegin yanina gectim esmer bi cocuktu cocuga arkamdaki cocuga bak ya okulun ilk gunu kimse kimseyi tanimaz bu herkesin adii ezberlemis diyodum ve kiz arkadasima donup konusunca cocukta benle koustu bende yaninda oturdugum cocuga kusura bakmayin sizide rahatsiz ettim diyodum ve muabett ediyoduk arkamdaki erkegin adini sordum ugur dedi bana ugur kalabalik universtenin ilk gunki tanismalari gibiydi hersey esmer cocuk biz sohbet ederken boynuma yaslanip gulmeye basladi o kadar tatli bir cocuktiki sira arkadasi kizdi ve o bana bagirmaya basladi bende gidip en arka siraya oturdum tuhaf olan sinifin arka sirasi onuydu sanki sinifin arka duvari yoktu iki boyutlu bir sinifti sonra ugurun yanidaki kiz arkadasim pencere kenarini yanina gecti bende onun yanina gectim hocam biseyler anlatiyodu ve biz sinifca guluyoduk bol gulmeli bir ruyaydi sabah cok mutlu bir sekilde uyandim bu ruyayi bana yorumlarmisin admin

     2. admin dedi ki:

      Kalabalık bir ortama girmek ve çok sevineceğiniz haberlerin gelmesine yorumlanır.

   4. Tülin dedi ki:

    Rüyamı tam hatirlamiyorum, hatırladığım tek şey ben bir türkü söylüyorum -normalde sesim güzel değildir ve kimsenin yanında uzunca şarkılar,türküler söylemem- arkamda da caprazımda duran bir adam var, o da bir kısımdan sonrasına eşlik ediyor ve ben sesini duyup arkama bakınca gülümsüyorum o da bana gülümseyip omzumdan sarılıyor. Uzunca söylemiyoruz zaten bu kadarını hatırlıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Mutlu olacağınız bir habere ve sevdikleriniz ile paylaşmaya yorumlanır.

  3. Lena dedi ki:

   İyi günler. Rüyamda bir yere gitmiştim ama neresi olduğundan emin değilim içeri girdiğimde teyzem oturmuştu ellerim soğuktu teyzemin koluna vurdum elimi bişi söledi ve kahkaha atmaya başladı ben de aynısını yaptım. O evde bir kaç erkek görmüştüm bazıları okuldandı onların yanından geçmek istemiyordum.

   1. admin dedi ki:

    Hanede hasta birinin iyileşmesine ve hayırlı haberler alınmasına yorumlanır.

  4. Emrullah dedi ki:

   Dün gece sevdiğim kadını hapisten çıkarken elinde bi zarf zarfın içinde peçete ye sarılı şeker vardı sonra evin daminda uyumak için o da oradaydı gülümsüyordu gülüşü kulağım da hala

   1. admin dedi ki:

    Elinize fazladan para geçebilir, hayırlı haber alınır.

   2. Anonim dedi ki:

    Eski kocanın metresi ile bir masa(sofra)etrafında oturmagın anlamı ne?

 13. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda sınıfça matematik hocamın evine gitmiştik. İlk başta hocanın evi olduğunu anlamamıştım sonradan fark ettim. Hocam normalde pek gülmeyen biri ama rüyada sürekli gülümsüyordu ve tüm öğrencilerle samimi bir şekilde sohbet ediyordu. Buna çok şaşırdım ve onu izlemeye başladım. Sonra bir arkadaşım bir dolabı açtı ve dolaptaki eşyalar yere döküldü. Hocanın kızacağını düşündüm ve gerildim. Ama hocamız kahkaha atmaya başladı ve öncesinden çok daha mutlu görünüyordu. Bu beni daha da şaşırttı ve sonrasında uyandım. Uyandıktan sonra bir süre rüyanın etkisinden çıkamadım. Rüya çok güzel olmasına rağmen hocamızın gerçekte pek gülmemesi kafamı çok kurcalamaya başladı. Yorumlarsanız çok sevirinim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostlar edinmeye ve eğitim hayatında daha başarılı olmaya yorumlanır.

   1. Revan1998 dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım bir kız vardı okuldan okulda oturuyoruz ben boyle bir hareket yapiyorum takiliyormuyum ne kız gülümsüyor bende kıza bakıyorum gulmeyi kesib sonra bidaha guluyo anlami ne

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya bir kızdan gelen habere sevinmeye yorumlanır.

 14. Ahsen dedi ki:

  Diye kendime baya kızıyodum sonra bi baktım baya bakıyo .afalladım bi baktım karşımda saçlarını okşuyo oynuyo bana bakıyo gülüyo benle oynuyo eğleniyo sandım baya üzüldüm için açıcı sonra bana baya içten güldü benim için buruk hafif gözlerim buğulu bende güldüm biraz ama az bakıştık sonra utanıp aynı anda ikimizde kafamzı yere indirdik sonra ben büyük bi cesaretle kafamı kaldırıyorum o bana b muhabbetle bakıyo bende ona inanamıyorum.sonra içimden oyun olmadığını düşünüp ona baya güvendigimi hissediyorum

 15. Ahsen dedi ki:

  Benim sevdiğimi biliyo söyledim. Arkadaşları olcamızı söyledi konuşmuşlar ewt demiş buluştuk hyr dedi. Onun en yakın arkadaşıyla benim yakın arkadaşım eski sevgili baya kötü bitti bu olaydan önce düşman falandık aramız kötüydü .Bilmiyorum ama sanki intikam da olabilir gb hiç bişi her değil ama o çok egoist.. rüyamda bana bakıyodu ben bakmoyodur faln

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girebilirsiniz ve tanışacağınız biri sizden hoşlanabilir.

   1. Esra dedi ki:

    Rüyamda lise öğretmenimin bana çok sıcak bir gülümsemesi vardı anlamı ne acaba

    1. admin dedi ki:

     Eğitim hayatında önemli bir fırsata yorumlanır.

 16. Sude dedi ki:

  Rüyada otobüse bindim koltukta şahin ırmak oturuyordu görünce ses etmeden tebessüm ettim, o da bana tebessüm etti sonra cebinden çıkardığı 20 TL yi bana verdi al bakalım düğün harçlığın olsun gibi bir şey söyledi ben de teşekkür edip sarıldım ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Çabalarınızın karşılığını almak ve hayırlı bir yolculuğa işarettir.

 17. Hk dedi ki:

  Benim sevdiğim çocuk biliyo onu sevdiğimi önceden konuşcamız dendi (ben seviyorum dedikten sonra ) tam konuşmak için buluştuk kabul etmedi beni.Sonra ben platonik kaldım .Sevdiği kız var herlade. Ama rüyamda bana bakıyodu saçlarını karıştırıp gülüyodu tatlı tatlı ikimzde bi anda utanıp kafamızı yere indiriyoruz ben tekrar bakıyorum baya bakıyo (gözü takıldı bana bakmaz flan diye düşünüyom içimden) gülüyorum ama bi takım buruk gerçek mi oyun mu sonra bende içden gülüyorum sonra böyle muhabbetle içden bakışıyoruz. Bu 10 saniye sanki gerçek gbydi uyanınca ve baya etkisinde kaldım hala o başını okşarken ki hala GÖZÜMÜN önünde bu ne oluyor moralim çok bozuldu onu gördükten sonra gördüğüm için sevindim ama yine de geçti sanıyodum ama geçmemiş heralde hala seviyorum… BUNUN YORUMU NE?😣

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz kişi ile aranızda önemli bir konuşma geçebilir, sevinçli haberler gelir.

 18. Betul dedi ki:

  Rüyamda dikkatimi çeken birinin bana tebessüm ettiğini gördüm şaşırdım kafamın yönünü değiştirdim sonra tekrar baktım hala bana gülüyordu

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız birinden iyilik görebilirsiniz.

 19. Deniz selcuk dedi ki:

  Rüyamda eski öğretmenimi bana bakıp gülerken gördüm

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

 20. İlaha dedi ki:

  Selam. Rüyamda develerin bizim mutfağın penceresinden içeriye doğru bakarak geçtiğini gördüm. Hatta birini ata benzettim

  1. admin dedi ki:

   Mal mülke, kazancın günden güne artacağına yorumlanır.

 21. Yusuf dedi ki:

  Rüyada aşık olduğum kız kütüphanede bir kitabı almış eline sayfaları değiştiriyor benim gözlerimin içine baktı göz bebekleri büyümüştü. O bana güldü ben ise biraz ona gülümsedim

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir hedef belirlemek ve bir süre çok çalışmanız gerektiğine yorumlanır.

 22. Ecem dedi ki:

  Rüyamda bu yıl tartışmalı olduğum 4 kişiyi gördüm. Bir tanesiyle tartışmaya giriyorduk sonra ben onu yere düşürüp kafasını tutuyordum. Kafasını 2 kere yere vuruyordum sert bir şekilde acı hissediyordu ama gülüyordu. Sonra başka kişiye yönelip ağız dalaşına girdim. Sonra kafasını yere vuran kızı lavaboda gördüm ve yanına gittim ağlıyordu yanında biri daha vardı. Konuşuyorduk barışıyorduk. 4 kişiden 1i ile aram bozuk kalıyordu. Bir ara da iki kişinin birbirine dövme yaptığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yeni dostluklar kazanmak ve işlerinizin yoluna girmesi, zorlukları atlatmaya yorumlanır.

 23. eylem dedi ki:

  rüyamda 1 aylık yeğenimi gördüm hastanedeydik bana bakıp güldü

  1. admin dedi ki:

   Hasta birinden iyi haber almaya yorumlanır.

 24. Enes dedi ki:

  Ben şimdi yengem gile altalta oturuyoruz yani yengemgil üste biz alt kalta aşık olduğum kızda yengemin yeğeni bigün aşık olduğum kız ve kız kardeşi yengemgile kalmaya geliyorlar ben yukarı yengem gile çıkıp şarz aletimi almaya aşık olduğum Kız dahi ben kapıyı açtığîm anda battaniyeyle kafasını kapatıyor ama daha beni görmeden kapatıyor ve yanında kız kardeşi var kız kardeşide bana gülüyor ve ben şarzı alıp tam çıkacakken bayılıyorum. Aşık olduğum kızla da sevgili deyiliz tek taraflı aşk. Ama kız biliyor kendisine aşık olduğumu. Bu neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Aile içinde birlik ve beraberlik içerisinde olmaya, küs olan kişileri barıştırmaya yorumlanır.

  2. Yasemin dedi ki:

   Sevdiğim çocuğun sevgilisi bana bakıp gülüyordu

   1. admin dedi ki:

    Özel hayatınızda çok mutlu olmaya yorumlanır.

 25. Mert dedi ki:

  Rüyamda anneme birinin talip olduğunu eve bohçalar gönderdiğini görüyorum babanemi görüyorum beni kandırdığını söylüyor ve kötü bir şekilde gülüyor Sabah ezanı sesiyle uyandım uyandığımda uzun bir süre nefes alamamış gibiydim ve derin bir nefes aldım uyumakta uyumak arasındayken sanki bana yeniden hayat bahşedilmiş gibi hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Hane içerisinde hayırlı olaylar yaşanmasına ve sevdiklerinizin mutluluklarına ortak olmaya yorumlanır.

 26. Buket dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin kız arkadaşını (sadece arkadaş) görüyordum bana pis pis gülüyordu vuruyordum yüzüne kan akıyordu yinede pis pis gülmeye devam ediyordu. Kızla tanışmıyorum daha önce hiç bir muhabbetim de olmadı uzaktan tanıyorum sadece. Ne anlama geliyor bu?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir aşka ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

 27. Zeynep dedi ki:

  Çocukluktan küs olduğum bir kızı rüyamda kapalı bir sekilde ve bende kapalıymışım yani teseddürlü ayakta bekliyoruz çok sayıda teseddürlü kiz var okulmuş orası ben baş9rtüsü gözümü kapatıyor ama ben sürekli açmaya calsyprum ve o aradada tebessümle gülüyorum küstüğüm kiz geliyor bana ben butun renkleri karıştırıp giyindin deyip kahkaha atıyor bende o sırada gülüyorum sonrada uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Küslüklerin bitmesine ve haklı çıkmaya, hakkınız olana sahip olmaya yorumlanır.

  2. eylem dedi ki:

   rüyamda 1 aylık yeğenimi gördüm hastanedeydik bana bakıp güldü

 28. Fatma dedi ki:

  Merhaba admin. Rüyamda aynı iş yerinde çalıştığım bir erkeği rüyamda gördüm. Hatta bana tebessüm ederek gülümsüyordu ve rüyamda bir kaç defadır görüyorum. Lütfen yorumlar mısın?

  1. admin dedi ki:

   İş yerinde güzel haberler almaya yorumlanır.

 29. Yabancı dedi ki:

  Rüyamda bir kadın vardı gülümsüyordu. Elinde bir gül vardı (başka bir çiçek türü de olabilir). Bana göz kırptı gülümsemeye devam ediyordu. Güneşin altında kollarını iki yana açmış yüzünü gökyüzüne dikmişti ve dönüyordu hala gülümsüyordu. Bu ne demek oluyor?

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek habere çok mutlu olmaya yorumlanır.

 30. Mechulnaz dedi ki:

  Öncelikle yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Ben rüyamda eski sevgilimi evlendiği karısıyla çekilmiş bir resmini görüyorum. Gülümsüyordu. Yorum yapar mısınız? Canımı yakan bir insanın yıllar sonra böyle bir rüya görmem beni çok etkiledi.

  1. admin dedi ki:

   Sizin resminizi gören biri sizden hoşlanıp haber gönderebilir.

 31. Elif dedi ki:

  Rüyamda öksürürken ağzımdan kan geliyordu ve kız arkadaşlarımla buna gülüyorduk, kahkaha atıyorduk.

 32. Elif dedi ki:

  Rüyamda öksürürken ağzımdan kan geliyordu ve biz kız arkadaşlarımla buna gülüyorduk kahkaha atıyorduk .

  1. admin dedi ki:

   Sizi endişelendiren bir konuda gönül rahatlığına erişmeye yorumlanır.

 33. Oğuz dedi ki:

  Merhaba rüyamda arkadaşlarımdan biri bana bakarak alaycı gülüyordu. Ne anlama gelir?

  1. admin dedi ki:

   Sizden beklentisi olmaya insanları şaşırtacak bir şey yapmaya yorumlanır.

 34. Akif dedi ki:

  Benim sevdiğim kız beni arkadaş olarak görüyor ama onu sevdiğimi biliyor ve bugün ikindi uykusunda beni bir masada otururken ve sesli bir şekilde kahkaha atarken görmüş ve kendisi de benim güldüğümü görüp gülmeye başlıyormuş deniz manzaralı bir yerde.

  1. admin dedi ki:

   Bu işi ile ilgili gelen bir haber sizi mutsuz edebilir.

 35. muhammed dedi ki:

  Kız kardeşim beni görmüş. Ben yatakta uyurken gülüyormuşum.

  1. admin dedi ki:

   Güzel bir haber almak ve ailenizin de sizin adınıza mutlu olmasına yorumlanır.

 36. Cansu dedi ki:

  Rüyamda sevdiğin kişiyi çok güzel gülerken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden güzel bir haber almaya yorumlanır.

 37. Rky dedi ki:

  Mrb rüyamda kadın arkadaşımı gülerken görüyordum ve bende onunla keyiflenip gülüyordum. İki gece farklı arkadaşlarımı gülerken gördüm. İkisi de kadın (bende kadınım). Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çok mutlu olacağınız haberler alıp arkadaşlarınızla paylaşmaya yorumlanır.

 38. Adem dedi ki:

  Rüyamda telefonda halamın kızıyla konuşuyorum. Gülüyor kahkaha atmaktan konuşamıyor.

  1. admin dedi ki:

   Çok mutlu olacağınız haberler almak demektir.

   1. Şemsi dedi ki:

    Rüyamda kaynanam çok mutlu idi ve hep gülüyordu bende onunla guluyordum.

    1. admin dedi ki:

     İyi ahiret hayatına yorumlanır.

 39. MustafaKaya dedi ki:

  Rüyamda kel bir adam karşımda bana kahkaha ile gülerek bir şeyler anlatıyor. Kafe gibi bir yerde oturuyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Sizin işinize karışan biri olabilir.

 40. Ziyaretçi dedi ki:

  Rüyamda zil çalıyordu. Eski sevgilimle kapıyı açmaya gidiyorduk. Kapıyı açınca gülerek annem geliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek kişinin sizinle ciddi bir ilişki istemesine yorumlanır.

 41. Betül dedi ki:

  Aşık olduğum biri var ama onun haberi yok. Onu rüyamda bana gülümsedi. Ben utandım sonra onunla bir tel korkuluk arkasından konuşuyorduk. Ben çok çirkin gibi hissediyordum. Onu benim bir arkadaşım aradı. Bana doğru gösterdi, bir de onu bizim evde annem ve teyzemle karşılıklı otururken gördüm. Onlara gülümseyerek oturuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile daha sık görüşmek ve sohbete yorumlanır.

 42. Emine dedi ki:

  Arkadaşımın karısını hem sigara içiyor, hem de gülümsüyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile aranızın açılmasına yorumlanır.

 43. Hüda Kaymaz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin sevgilisini buz mavisi ve pırıltılı uzun bir elbiseyle görüyordum ve yanından bir gelinde hemen geçiyordu gülümsüyordu çekiyordu düğün salonuna geçecek gibiydi, biri fotoğrafı çekiyordu.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde hayatınıza girecek kişinin çok dikkat çeken biri olmasına yorumlanır.

 44. Melisa dedi ki:

  Merhaba,
  Ruyada hasta olan bir akrabamı gördüm aslında dürümü pek iyi sayılmaz, çok yakın birisi benim için çok seviyorum abim gibi.. Kendisi kötü bir hastalığa yakalandı, ben rüyamda onunla cam kırarken gülüyorduk beraber böyle bir rüya gördüm.. bunun anlamı ne bana açıklar mısınız lütfen..
  Teşekkürler

 45. Melisa dedi ki:

  Merhaba. Rüyada hasta olan bir akrabamı gördüm. Aslında durumu pek iyi sayılmaz. Çok yakın birisi benim için çok seviyorum abim gibi. Kendisi kötü bir hastalığa yakalandı, ben rüyamda onunla cam kırarken gülüyorduk beraber böyle bir rüya gördüm. Bunun anlamı ne bana açıklar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı haberler gelmesine ve ziyarete gitmeye yorumlanır.

 46. Sema dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin ikizini erkek kardeşimi bana telefonla bir şeyler gösterip çok güldüğünü, yüzünün bana bakarak hep güldüğünü gördüm ve bir yemek masasında oturuyoruz. Masa kocaman masayı donatmışım ve üstünde bembeyaz tişört ve pijama var. Sevgilim kardeşi hep benimle konuşuyor ve sürekli gülen bir yüz ifadesiyle bana baktığını gördüm. Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sevgilinize size bir sürprizi olabilir, ailesi ile de zaman geçirmeniz gerekebilir.

 47. Nermin dedi ki:

  Rüya.da benim bir kumam var kocamin benden önceki karısı onunla ilişkisi yok ama kocam benimle evlendikten sonra gitmedi çocuklarıyla oturmayı tercih etti kocamda ona bakiyo zaten kanser hastası onu rüyamda bana gülümserken gördüm

 48. Mermin dedi ki:

  Rüyamda benim bir kumam var. Kocamın benden önceki karısı onunla ilişkisi yok ama kocam benimle evlendikten sonra gitmedi. Çocuklarıyla oturmayı tercih etti. Kocamda ona bakıyor. Zaten kanser hastası onu rüyamda bana gülümserken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi huzurun artmasına yorumlanır.

 49. misaifr dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarım kahkahayla gülerken ben sessizce ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaşınızdan gelen bir haber sizi çok mutlu eder.

 50. Ali zorlu dedi ki:

  Rüyamda ben çok sinirliydim ve sevdiğime kızıyordum ama o gülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz insanın size müjdeli haberler getirmesine yorumlanır.

   1. Zerda dedi ki:

    Rüyamda ablamın eski kocasını bir arkadaşıyla uzun bi masanın ortasında otururken gördüm. Masanın baş köşesinde de ablam ve erkek arkadaşı oturuyordu ben gelip ablamın eski kocasını görüyorum ve gülüyorum bu nasıl tip ya diyerek gülüyorum bakarak anlamların karşına oturuyorum Ve ablamın eski kocasıda bana bakarak gülüyor

    1. admin dedi ki:

     Aile hayatında sıkıntılar çözülür ve sevdiklerinizden hayırlı haberler gelir.

     1. Ahsen dedi ki:

      Sevdiğim çocuk onu sevdiğimi biliyor.Işte konuşucaksınız kabul etti dedi arkadaşları ama buluşunca bi anda kabul etmedi . Ve aşırı egoist .Ve ben onu unuttuğumu sanıyodum .Bazen hiç yokmuş gb oluyo ama sonra sanki ilk baştaki gb tutuluyorum. Rüyamda bana bakıyodu ben gözü kaydı bi anlık baktı boşver falan diye kendime kızıyodum.Sonra bi baktım baya bakıyo.karşımda bi an karşısında buluyorum kendimi eliyle başını okşuyo saçıyla oynuyo sonra ikimiz de bi anda utanıp kafamızı yere indiriyoruz benim kalbim küt küt inanamıyorum sonra başımı büyük bi cesaretle kaldırıyorum daha sonra muhabbetle birbirimize bakıyoruz ikimiz de gülüyoruz çok mutluyuz .Yorumunuzu 4 gözle bekliyorum. Benim en yakın arkadaşımla onun en yakın arkadaşı eski sevgili baya düşmandık bi ara falan .. İlk baktığında ben oyun yapıyo beni kandıryo sanıyorum sonra içten gülüşünü görünce inanıyorum. Yorumunuzu bekliyorum ..

DMCA.com Protection Status