Rüyada Birinin İçine Cin Kaçması

Rüyada birinin içine cin kaçtığını görmek, bu kişiyi tanıyorsanız başında bir takım dertler olduğuna ve yardıma ihtiyaç duymasına yorumlanır. Özel hayatında sorunlar ile boğuşuyor ve bunu çevresinden gizliyor olabilir. Sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir ve sizinle dertleşebilir. Rüyada birinin içine cin girmesi, bazı yorumcular tarafından da iç huzuru kaçıran olaylar yaşamak ve sürekli sizinle uğraşan bencil kişilere yorumlanır. Siz hiçbir şey yapmasanız da kötülüğü dokunan birileri olabilir. Dolaylı yoldan da olsa size zarar verebilirler. Rüyada başkasının içine cin kaçtığını görmek, güvendiğiniz kişilerin aslında çok kötü niyetli olmalarına ve size yardım etmemelerine tam tersi içine düştüğünüz duruma içten içe gülmelerine yorumlanır.

Rüyada birinin üçüne 3 (üç) harfli kaçması, sizin hakkınızda kötü düşüncelere sahip fitne fesat kişilere işaret eder. Sizin işlerinizi baltalamaya çalışan kişilere karşı çok dikkatli olun. Rüyada birinin içine cin girmesi ve dua etmek, kötü niyetli insanların hain planlarından uzak durmak, dolandırılmaktan son anda kurtulmak demektir. Malınızda mülkünüzde gözü olan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Birinin İçine Şeytan Kaçması

Zamanında çok iyilik yaptığınız insanların şimdi size sırt çevirmesine yorumlanır. Para yardımında bulunduğunuz biri de size nankörlük edebilir. Rüyada birinin içine şeytan girmesi, sizi içten içe şüphelendiren şeyler öğrenmek demektir. Güvendiğiniz biri şu günlerde şüpheli davranışlarda bulunabilir.

Rüyada Aileden Birinin İçine Cin Girmesi

Aile içerisinden biri ile anlaşmazlık yapmak, bu kişi ile zıtlaşmak olarak yorumlanır. Sizin iyiliğinizi istemeyen ve aklınızı çelmeye çalışan, kafanızı karıştıran biri olabilir. Sizin mürüvvetinize de engel olmaya kalkabilir.

Rüyada Kendi İçine Cin Girmesi

İçten içe sizi yiyip bitiren düşüncelerden kurtulmaya ve sonunda kafanızın rahat etmesine yorumlanır. Bir süredir sizi huzursuz eden ve düşüncelere dalmanıza sebep olan korkular ve endişeler tez zamanda geride kalır. İyi yüzünüzü kullanmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Birinin İçine Cin Kaçması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her ne kadar iyi niyetli bir insan olsanız da her geçen gün bu yönünüzü kullanmaya çalışan ve sizi sakin bulan insanlar yüzünden mağdur edilebilirsiniz. Bazı insanlara bakış açınız değişebilir, aslında ne kadar kötü kişiler olduklarını ve fesatlıktan hoşlandıklarını anlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

167 Yorum

 1. omecit
 2. İsmini vermek istemeyen izleyici
 3. Meryem
 4. selam
 5. Sultan
 6. esma
 7. Blabla
 8. Berfin
 9. İbrahim
 10. My frend kooo
 11. Gizem
 12. Ebru
 13. Berkay
  • admin
 14. Nesrin
  • admin
 15. Leyla
  • admin
 16. Zuhal
  • admin
 17. Ali
  • admin
 18. Gamze
  • admin
 19. Fatma
  • admin
 20. Barış Ersoy
  • admin
 21. Ayşen
  • admin
 22. İrem
  • admin
 23. Ruya
  • admin
 24. Esma
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status