Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada birinin öldüğünü görmek, yakın zamanda yolculuk yapabilir ve hayatınızda önemli bir değişim yaşayabilirsiniz. Bazı insanlar ile aranıza mesafe girebilir, hatta başka bir yerde yaşamaya başlayabilir, hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bazı insanlar ile yolunuzu ayırmanız sizin için daha hayırlı olabilir. Rüyada tanımadığı birinin öldüğünü görmek, beklenmedik bir kötülük görmek ve birinin sizi üzmesine yorumlanır. Hiç hak etmediğiniz laflar işitebilir ya da biri tarafından zor durumda bırakılabilirsiniz. Rüyada tanıdığın birinin öldüğünü görmek, bu kişi ile aranızda bazı tatsızlıklar olması anlamına gelir. Aranızda bir tartışma geçebilir ve ondan beklenmedik haberler alınabilir.

Rüyada başkasının öldüğünü görmek, zor günler atlatmak ve bazı aksilikler yaşamak olarak yorumlanır. Hiç hesapta olmayan sıkıntılar ile boğuşabilir ve sevdikleriniz tarafından yanılgıya uğrayabilirsiniz. Büyük bir yalan da sizi çok şaşırtabilir. Birine karşı güveniniz azalabilir. Rüyada yabancı birinin öldüğünü görmek, aile hayatında sizi üzen olayların olması ve aile içerisinde yaşanan sorunlar yüzünden çaresiz kalmak olarak yorumlanır.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Bazı işlerinizin çok güzel sonuçlar ortaya çıkaracağına ve yeteneklerinizden çok büyük kar elde etmeye, başarılarınızın pek çok kişi tarafından fark edilmesi olarak yorumlanır. Uzun süredir devam eden bir haksızlık da son bulabilir. Sonunda hakkınız olan ilgi ve rağbeti görebilirsiniz.

Rüyada Yaşayan Birinin Öldüğünü Görmek

Bu kişiye büyük bir yardımınızın dokunacağına yorumlanır. Size fikir danışabilir, önemli bir karar almadan önce sizin düşüncelerine önem verebilir. Bu kişinin hayatında önemli bir etkiye sahip olacaksınız. Belki ona yaptığınız iyilikler de sizi gururlandırabilir.

Rüyada Ölen Birinin Öldüğünü Görmek

Uzun süredir sabır ettiğiniz bir konuda rahat etmek ve güzel haberler almak, sonunda selamete erişmek olarak yorumlanır. Hak edilenden çok daha güzel olanaklara sahip olabilirsiniz. Layık olunan konuma erişilebilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duyup Ağlamak

Yıllardır görmediğiniz biri ile karşılaşabilirsiniz ve yeniden hayatınıza girebilir, biten bir ilişki de yeniden başlayabilir. Yarım kalan bir arkadaşlık ya da aşk tekrar gündeme gelebilir. Sizi heyecanlandıracak bir takım haberler alabilirsiniz.

Rüyada Birinin Öldüğünü Sonra Dirildiğini Görmek

Çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi, dileğin kabul olması anlamına gelir. Gönlünüzden geçen bir şey gerçek olabilir. Layık olduğunuzu yaşantıya erişebilirsiniz. Gelecek günlerde şansın ve talihin açılması ile birlikte yüzünüzü güldürecek yenilikler hayatınıza gelebilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Haber Almak

Mevcut iş ya da eğitiminizde bir değişiklik yapmak, emek harcayıp karşılığını bulamadığınız ne varsa son vermek olarak yorumlanır. Şansınızı başka bir alanda deneyebilirsiniz. Artık olmayan bir şeyi zorlamanın da anlamı olmadığının farkına varmanız sizin için hayırlı olabilir.

Rüyada Birinin Ölmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, manevi yönden huzur elde etmek, zorlukların üstesinden bir şekilde gelmek ve yeni bir şans kapısı aralamak olarak yorumlanır. İlk başta sizin için pek de sevinmediğiniz bir şey sonrasında sizi mutlu edebilir. Başka bir yere yapacağınız seyahat sonrası da bazı yenilikler hayatınızda olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Osman çolak dedi ki:

  Ruyamda evime balkon perdesi takmak icin gelen tanımadığım biri aşağı düşüp kıpırdamadan yatıyor. Aşağıda beliren birileri öldüğünü soyluyor. Ben de üstümü degistirip bir türlü aşağı inemiyorum

 2. Martina Winderson dedi ki:

  Rüyamda bir şekilde annem ölmüştü ve tabii ki üzerimize bir hüzün çöktü ama ağlamıyoruz, araba yolculuğu yaptık sonra eve geri döndük ve annemin ruhunu gördüm. Onla konuşmaya başladım ve sonra da mutfak karanlıkken onunla orada konuştum, sonra birdenbire ortadan kaybolmaya başladı ve kaybolduktan sonra ben de ağlamaya başladım, hıçkıra hıçkıra değildi ama yine de çok ağlıyordum, ikiz kardeşlerimi çağırdım ve onların bu kadar acı çekmediğini gördüm, ağlamaya devam ettim ve sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir aranızın açık olduğu biri ile barışmaya, iyi haberler almaya yorumlanır.

 3. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda babam ölüyordu biraz beklenmedik şekilde rüyada bir kaç gün bir şey yokmuş gibi davrandıktan sonra bir gün çok ağlamaya başlıyordum. Hatta kalktığımda hala ağlıyordum bunun anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 4. ilay dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda çarşıda gezerken birden ingilizce öğretmenimi görüp selam verdim sonra o beni evine davet etti birlikte gittik binanın önündeydik asansörü bekliyorduk öğretmenin asönsere bindi ve gitti.Sonra ben ve 2 adam vardı yanımda onlarla yukarı çıktım biri 2. katta biri 7.katta indi öğretmenimin evine gittiğimde annesi ağlıyordu kıım öldü asansör boşluğundan düştü diye o anda bende yer çöküp merve hocam diye bağırıp ağlıyordum baya ağladım sonra uyandım geri yattım bu sefer rüyamın devamını gördüm annesi bana merve hocanın eşyalarını vermişti çok sevdiği eşyaları sonra kıyafetlerini dağıtmaya başladı ben ve yanımda tanımadığım biri hep öğretmenimizin annesi bize ne diyorsa ypıyorduk dama çıkıp ölen öğretmenimim eşyalarını alıp aşağğa iniyorduk NOT ÖĞRETMENİM GERÇEK HAYYATTA YAŞIYOR

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş ortamına girmek ve zor bir şeyi başarmaya yorumlanır.

 5. Burcu dedi ki:

  Eskiden aramda duygusal iliski olan birinin rüyamda olduğu haberini alıyorum ve ağlıyorum. Ama bu kişiyle uzun bir süredir iletişimim yok. Ne kadar iletişim sağlamaya çalıştıysam bana geri dönüş hic yapmadi. Olum haberi rüyada bile beni derinden sarstı. Sizce anlamı nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu kişiden hayırlı haber almak, sağlık sıhhate yorumlanır.

 6. Kadriye dedi ki:

  Rüyada başkalarının trafik kazası yaptığını gördüm ve birsürü yaralı çocuklar yerdedeydi…Bazı anne ve baba yaralı veya ölü bebeğini kucağına almış ağlıyordu

  1. admin dedi ki:

   Başkalarına yardımınız dokunabilir.

 7. Merve dedi ki:

  Rüyam da sürekli ailem den ve tanıdık birinin öldügünü görüyorum bunun yorumu nedir lütfen cevaplayın

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sıhhatli ömre yorumlanır.

 8. Neval dedi ki:

  Rüyamda abim ölüyordu ben ağlıyordum. Ama bedeni küçük çocuk gibi küçüktü ve taşıyanlar sanki çuvala ip bağlayıp taşıyormuş gibi taşıyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

 9. Handan dedi ki:

  1 hafta arayla 2 ayrı kişi (arkadaşım ve tanıdık biri). Rüyalarında benim öldüğümü görmüşler, arkadaşım aniden öldüğümü görmüş. Bana biraz tuhaf geldi, yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Uzun ve sağlıklı bir ömre yorumlanır.

  2. Zülal dedi ki:

   YAŞIYO MUsun şuan

 10. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda yolda arabamın önünde uzaktan tanıdığım birinin ölüsünü gördüm. Kanlar içerisindeydi.

  1. admin dedi ki:

   İç huzuru kaçıran bir şey yapmaya yorumlanır.

 11. Gökhan dedi ki:

  Bir arkadaşım rüyasında hastaneye gittiğimi görmüş. Beyine giden damarlarda tıkanıklık olduğunu ve ameliyata girdiğimi o ameliyattan çıkmadığımı görmüş. Ameliyatta ölmüşüm.

  1. admin dedi ki:

   Daha uzun ömre yorumlanır.

 12. Eser avcı dedi ki:

  Rüyamda boş bir alanda yürüyordum. Önümde demir bir parmak lık ve bina vardı. Birden binadan iki kişi aşağıya tam karın bölgelerinden demir parmaklığa saplanıyorlardı. Acı içinde bağırarak öldüler ve ben korkudan hiç bir şey yapamadım. Elim ayağımkitlendi. Lütfen yorumlar mısınız?

 13. Eser avcı dedi ki:

  Rüyamda boş bir alanda yürüyordum. Biraz ilerde de demir bir parmaklık ve bina vardı. Birden binanın balkonundan iki kişi tam karın bölgelerinden demir parmaklığa saplanıyorlardı. Acı içinde bağırarak öldüler ve ben korkudan hiç bir şey yapamadım. Elim ayağım kitlendi. Ve uyandım. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Sorumlulukların artmasına ve zor bir görevin üstesinden gelmeye yorumlanır.

 14. SERTAÇ dedi ki:

  Evde yemek yiyorum arkadaşım mesaj atıyor biri öldü diye. Bende takmıyorum, sonra diyor ki ben x kişiyi ellerimle gömdüm. Bende evden koşarak camiye gidiyorum ve doğru olduğunu görüyorum. Ağlıyorum kendimi tutamıyorum uyandığımda da gözüm ıslaktı (x kişi çok sevdiğim bir hocamdır ablam gibidir haberi verende çok yakın arkadaşım).

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza girecek bir insana çok güvenmek ve bu diğer dostlarınızdan daha fazla onunla zaman harcayacağınıza yorumlanır.

 15. Hamide dedi ki:

  Rüyamda 3.kattayım, yanımda ailemden birileri var ve bir sese kalkarak pencereye gittik. Bir grup erkek bir tane çocuğa bağırıyor ve yumrukluyor. Çocuk yere çömeliyor. Biri kafasına balyozla vuruyor patlatıyor kafasını. Sonra çocuğun belinden aşağısını koparıyorlar. İkiye bölüyorlar. Bu işlemden sonra ben sadece korkuyorum ve midem bulanıyor. Şok oldum gördüklerim karşısında. Geriye çekildim pencereden tekrar baktığımda bölünmüş cesedi torbalayıp ambulans ekibi gibi bir ekip götürmeye hazırlanıyordu. Hala rüyanın şokundayım, adeta biraz korkusundayım. Ne yaşadım rüyamda öyle gerçek gibiydi. Bana yorumlar mısınız lütfen? Bir de şunu da söyliyim o gece yatışım biraz sıkıntılı ruh haliyleydi.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sağlık sorunları olan birinin iyileşmesine, ailevi zorlukların tez zamanda aşılmasına yorumlanır.

 16. Fatma öz dedi ki:

  Rüyamda yanımda bir erkek çocuğuyla yolda uçar gibi seyahat ediyordum. Sonra durduk bir yerde bir tahtanın üstünde yatan çocuk can çekişe çekişe öldü ama ruhunu rahat versin diye kelimei şahadet getiriyordum ve başını okşayarak telkin ediyordum. Rabbim hayra çıkarsın inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete, sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına yorumlanır.

 17. Merve dedi ki:

  Merhaba rüyamda annemle birlikte hastanede oldugumuzu orada doktor beklediğimizi daha sonra doktorun yanına girince sedyede 3tanımadığım erkeğin 1 nin abdest almadıginı söyleyip para vermesini isteyip öldüğünü gördüm daha sonra birinin doktora krem vermesini gördüm hastaneden asansörle tek başıma inip hastaneden çıktımğımda hastanenin bahçesinde mangal yaktıklarını gördüm sonrada bir lokantaya annemle birlikte gittiğimi orda oturup bekledigimizi gördüm

 18. Merve dedi ki:

  Merhaba, rüyamda annemle birlikte hastanede olduğumuzu, orada doktor beklediğimizi ve daha sonra doktorun yanına girince sedyede 3 erkeğin 1 nin abdest almadığını söyleyip para vermesini isteyip öldüğünü gördüm. Hastaneden asansörle tek başıma inip hastaneden çıktımda hastanenin bahçesinde mangal yaktıklarını gördüm. Sonrada bir lokantaya annemle birlikte gittiğimi.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık sorunları olan biri varsa o kişiden iyi haberler gelir. Aynı zamanda annenizden hayırlı haberler alabilirsiniz.

 19. Nusret ÇETİN dedi ki:

  Otobüs yolculuğu esnasında ıssız bir yerde bir arabanın yanında tanımadığım birinin öldüğünü gördüm ve otobüsten birkaç kişi ile ölüyü otobüse aldık uzun bir tahtanın üzerine aldık, orada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Sizden uzakta yaşayan biri ile aranızda tatsızlık olmasına, bu kişiye küsmeye yorumlanır.

 20. Yeşim DENİZ ARK dedi ki:

  Annemin çok eski arkadaşı olan teyzeyi kendi evinde ölmüş bende oradayım odasının kapısı aralık ve ben sadece belden aşağısını yan yatmış sanki uyuyor gibi üzeri örtülü gördüm ama yüzünü göremedim. Sonra evinden çok güzel bir bol çiçek vermiş saksı çiçeğini aldım evime getirmek için orada bitti rüyam uyandım. (Annem 3 yıl önce vefat etti)

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz birinden haber gelebilir.

 21. Dilan dedi ki:

  Mrb ben rüyada bizim evde yabancı birinin öldüğünü görüyordum. Hamile olduğunu görüyordum. Öyle olduğu için parçalıyorlardı, öyle gömüyorlardı. Çok korkmuşum 😓

  1. admin dedi ki:

   Bazı hayallerinizden vazgeçmek, hevesinizin kaçmasına yorumlanır.

 22. Emir dedi ki:

  Rüyamda annemi ölü gördüm ve babamla beraber sedye gibi bir şeye koyduk. Sonra annemi başka bir odaya koyduk, devamında ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhate, uzun bir ömre yorumlanır.

  2. Ozz dedi ki:

   Tanımadığım bir yüz kaza sonucu ölüyor.. Anlamı nedir? Şu ara çok sıkıntılı bir dönem geçiriyorum:/

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birine yardım etmek demektir.

 23. Deniz dedi ki:

  Merhaba, günlerdir rüyamda yakınımda tanıdık tanımadık kişilerin öldüğünü görüyorum her gün hemde 🙁 Her gün bir başka kişi ölüyor. Bu kişiler gerçek hayatta yaşayan kişiler. Lütfen yardımcı olun 🙁

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhatin artmasına, daha huzurlu olmaya yorumlanır.

   1. Polat dedi ki:

    Rüyamda bi kadının öldüğünü gördüm ve etrafında ki kalabalık onu yıkayıp kefenlemek için uğraşıyordu kalabalıkta çoğu kadın içinde bi erkek yıkıyordu. Ölünün yanından geçerken ayaklarını üst üste atmış vaziyetteydi ve bacakları morarmıştı yorumlarsanız sevinirim ve iki gecedir sürekli bi kalabalık içerisinde olduğumu görüyorum.

    1. admin dedi ki:

     Bir kadının sizle dertleşmesine ve davet almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status