Rüyada Birinin Üstünü Çıkardığını Görmek

Rüyada birinin üstünü çıkarması, bir zamanlar kabul etmediğiniz teklifleri şimdi kabul etmek anlamına gelir. Zamanında elinizden kaçırdığınız fırsatlar varsa eğer buna pişmanlık duyup yeniden bu fırsatları elde etmek isteyebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatına yönelik zamanında kaçan fırsat ve olanaklar yeniden elinize geçebilir. Bir süredir devam eden pişmanlık biter. Şans yeniden yüzünüze güler. Rüyada üstünü çıkaran birini görmek, yardım beklediğiniz birinden gelecek olan yardıma gelir. Bir süredir size verdiği sözleri tutmasını ve dertlerinize çözüm olmasını beklediğiniz biri varsa yakında sözünü tutar. İş hayatına yönelik de verilen sözler tutulur, yeni bir işe girilebilir. Hayatınızda güzel değişiklikler olur.

Rüyada birinin soyunması, iyi huy ve güzel niyetli bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır. Bu kişiye karşı güveniniz sarsılmaz. Bekar olanlar güven duydukları biri ile ilişkiye başlayabilirler. Zamanında yaşanılan hayal kırıklıkları yeniden yaşanmaz. Size değer veren ve sır saklamayan biri ile hayatınızı sürdürebilirsiniz. Eli olanlar ise eşlerinden gizledikleri bir şey varsa eşleri ile paylaşabilirler. Aranızda sır kalmaz.

Rüyada Birinin Üstünü Giydirmek

Size göz kulak olacak birine yorumlanır. Sizin güvende olmanız için elinden geleni yapan birileri olabilir. Rüyada başkasının üstünü giydirmek, birini psikolojik olarak rahatlatmak demektir. Kendini üzen ve içten içe yıpratan birine yardımınız dokunabilir.

Rüyada Birinin Üstünü Çıkardığını Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yeni hedefler belirlemek ve zamanında tepilen kısmetlerin yeniden karşınıza çıkmasına yorumlanır. Bir süre önce kalbinizi kıran birileri varsa gelip özür dileyebilirler. Biri ile kozlarınızı paylaşabilirsiniz, aranızdaki anlaşmazlıklar biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Harun dedi ki:

  Hoşlandığım kız soyunuyordu rüyamda bende biraz şok oluyordum ne anlama geliyor

 2. Vesile dedi ki:

  Rüyamda eşimin suriyeli bir kadından bir erkek cocuğu oluyor eşim cocuğunu her yerde aramaya calışıyor ama bulamıyor suriyeli kadın cocugunu saklıyor göstermek istemiyor eşim cok üzülüyordu ve bu yüzden ben cocugu aramaya karar verdim ararken bir bina dairesinden yaşlı bir kadın cıkıyor karşıma cocuğu nerde olduğunu bildiğini söylüyor ve ben hemen eşimle birlikte o adrese gidiyoruz ve cocuğu orda buluyoruz eve girip cocukla hasret gideriyordu bende cocuğu kucağıma alıp seviyordum.. Cocuğa bak bu baba diyordum eşimi göstererek o sırada suriyeli kadın başka bir adamla evli olup onun babası var zaten diye cevap verdi o cevaba sinirli bakış göstererek uyandım…

 3. Mehmedd dedi ki:

  Merhabalar rüyamda kız kuzenim bana bakıp gülümseyerek üstünü çıkarıyordu sizce bu ne anlama geliyor

 4. Yunus emre dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda sevdiğim kızın önce evinde oturuyoduk karşımda o vardı,yanımda annesi,kucağımdada kardeşi..Sonra birden bizim eve geçtik benim bir arkadaşım,kardeşim ve sevdiğim kız vardı.sonda onun üstüne bir kazak birde hırka giydirdim orada rüya sona erdi.. bu arada tek taraflı ve karşı taraf biliyor onu sevdiğimi..

 5. Şükrü dedi ki:

  Merhabalar sevdiğim kız rüyamda bana sadece güldü kaç seferdir hep aynı goruyom neden gülüyorsun dediğimde ilk defa dün gece bıyıklarını dedi sonra yanımdan uzaklaşıp sadece üst elbise tarafını çıkarttı ablamla gördük çıkarttığını tabiri nedir acaba bu rüyanın

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek haber, birinden iyilik görmeye yorumlanır.

 6. Bade dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim çocuk benim üstümü çıkartıyordu. Gerçek hayatta tek taraflı aşk fakat rüyamda ikimizde birbirimizi seviyorduk. Bu neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Bade dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevdiğim çocuğun benim üstümü çıkartıyordu. Gerçekte tek tarafıydı fakat rüyada ikimizde birbirimizi seviyorduk bu ne anlama gelir?

 8. Halit dedi ki:

  Merhaba,rüyamda bir çocuk kayboluyor.Belediye başkanı ya da benzeri mevkide bir erkek topluluğun önünde soyunuyor ve çırılçıplak dolaşmaya başlıyor.Cinsel organının büyük olduğunu farkediyorum ve bakmamaya çalışıyorum ama adam yine de dolaşmaya devam ediyor.Teşekkürler..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfet ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 9. Kezban dedi ki:

  Rüyamda kayınpederimin belden yukarısını çıplak gördüm ona sarılmamı istedi bende ellerim çok soğuk ama baba dedim dokundum karnına soğuk ellerimle irkildi şöyle bi.rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailede maddi anlaşmazlıklar varda çözülmesine yorumlanır.

 10. Deryaaa dedi ki:

  Ruyamda sokakta bir çok erkeğin çıplak olduğunu görüyordum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin sizinle dertleşmesine yorumlanır.

 11. Ayse dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım sevgilim yanımda üzerini çıkartıyor çıplak kalıyor sonra tekrar giyiniyor yani üst değişiyordu birde erkek çocuk gezdiriyordum kucağımda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle barışmak istemesine yorumlanır.

  2. Xx dedi ki:

   Rüyamda çok sevdiğim yengem ben mutafktayke yanıma çırıl çıplak geliyodu. Ama tamda Kuran’da tabir edilen huri ler gibiydi vücudu kendi vücudu değildi ve bana “ben napayım kızım böyle”gibisinden kendini ifade ediyodu bende şok içinde baktım başta ama sonra umursamadım rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya ailede gizli saklı kalmamasına, iyilik görmeye yorumlanır.

 12. Selim dedi ki:

  Merhabalar.. Rüyamda bir vapurdayken, vapurun açık alanı olan üst katında güneşe karşı duran tanımadığım genç bir kadının üstündeki kazağı çıkardığını ve büyük göğüslerinin olduğunu gördüm! Baştan güzel göğüsleri var diye şehvetle bakmaya çalıştım ama sonra rüyamda günah olduğunu anlayıp kafamı çevirdiğimi gördüm..! Anlamı nedir ? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmek, bir süre yaşadığınız yerden ayrı kalmaya yorumlanır.

 13. Filiz dedi ki:

  Merhaba ruyamda ;şimdi aramin iyi olmadiği cok eski bir arkadaşım, bir at arabasinin ustunde çiril çıplak gidiyordu.ben arabaya binmeye çalistim ama binemedim.bu ne anlama geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yola çıkmak için hazırlık yapılmasına yorumlanır.

 14. Mustafa dedi ki:

  Mrb rüyamda çalıştığım iş yerinin deposunda önce kadın üstünü çıkarıyor daha sonra bir erkek te yanına gelip üstünü çıkarmaya başlıyor tm o esnada bende bakmamak için dışarı çıktım onlarda beni fark ettiler dışarı baktığımda bir erkek te ön taraf Ta ayakta iş alanımızın önünde işemeye başladı daha sonra uyandım tşk şer şimdiden

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş teklifi gelebilir, iş hayatında rekabet artabilir.

  2. mehmet dedi ki:

   rüyamda en yakın arkadaşım ailemin akrabalarımın önünde tişörtünü çıkartıyordu saygısızlık vardı havada. uyardım onu dövecek kadar kızdırdı beni. sonra evde 2 kuşum var cinsel ilişkiye giriyorlardı bu kadar teşekkürler

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya arkadaşınızın sizinle bir sırrını paylaşmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status