Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek, hiç ummadığınız yeren elinize geçecek para ya da iş olanağı anlamına gelir. Para sıkıntısı çekenler kolay yoldan hızlı kazanç sağlamaya başlayabilirler. Bir anda maddi sorunlar ortadan kalkar, az bir emek ile daha fazla para kazanılabilir. Ya da size karşılıksız para veren biri de olabilir. Maddi sıkıntı ve borç içinde yüzen kişiler sonunda daha kolay ve hızlı kazanç sağlamaya başlarlar. Borçlarınızdan tez zamanda kurtulabilirsiniz. Tabi bunun için mal mülk satışı da yapılabilir ev hazır para harcanabilir. Rüyada dışkı görmek, bazı yorumcular tarafından da büyük sıkıntılardan kurtulmaya ve refaha erişmeye yorumlanır. İçinize dert olan bir şeye çare bulabilirsiniz. Sizi zorlayan ve baskılayan kişiler bu huylarından vazgeçerler, her şey yoluna girer.

Rüyada bok yapmak, Gelen bazı haberler mesleki hayatta sizi mutlu edebilir, istemediğiniz şeylerden kurtulabilirsiniz. Mesela istemediğiniz insanlar ile çalışmak zorunda kalmazsınız. Ya da işinizden memnun değilseniz başka bir işe girilebilir, size haksızlık yapan ve hakkınızı çiğneyenlerin maskesi düşürülür. İş yerinden birine karşı üstünlük kazanılabilir. Sizi küçümseyenler şimdi bu tavırlarından pişmanlık duyarlar.

Rüyada Çocuk Boku Görmek

Aile hayatında her soruna çare bulmaya ve yeni sevinçler yaşamaya yorumlanır. Ufak tefek ailevi sorunlar çözülür. Aranızda kırgınlık olan aile fertleri varsa da bir bahane ile anlaşmaya varılır. Rüyada bebek boku görmek, mal mülk sahibi olmaya ve evinizde zenginliğe yorumlanır.

Rüyada Boka Bastığını Görmek

Uğraştığınız bazı işler size beklediğiniz sonuçları vermeyebilir ve emekleriniz, harcanan zaman boşa gider. Maddi yönden de sizi zarar uğratan bir proje olabilir. Rüyada ayakkabıya bok bulaşması, aynı zamanda seyahat planlarının iptal olmasına yorumlanır. Çıkılacak yolculuk son dakika ertelenebilir.

Rüyada Hayvan Boku Görmek

Büyük sıkıntıları geride bırakmaya ve eskisinden çok daha iyi olanaklara sahip olmaya yorumlanır. Aile içerisinde huzur ve dayanışma sağlanır. Anlaşamadığınız ve ailenize zarar veren kişiler kendi sorunları ile ilgilenir, sizinle uğraşamazlar.

Rüyada Bok Temizlediğini Görmek

Rüyada bok temizlemek, altından kalkması zor işler almaya ve sorumlulukların her geçen gün artmasına yorumlanır. Hangi işe yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Bir insanın işleri de size kalabilir. Rüyada bok silmek, gereksiz işlere zaman harcamak demektir. U yüzden asıl önemli işleriniz ile uğraşmaya zaman bulmanız zor olabilir.

Rüyada Bok Bulaşması

Mesleki hayatta hiç hak etmediğiniz sözler işitmek ya da davranışlara maruz kalmaya yorumlanır. Başka bir insanın suçu sizin üstünüze kalabilir. Çalışma ortamında başkalarının hataları yüzünden hesap vermeniz gerekebilir. Rüyada bokun eline bulaştığını görmek, iş hayatında yaşanacak tatsızlıkları kısa sürede çözmek demektir. Size iftira kalkmaya kalkan insanlar olsa da kendileri kazdığı kuyuya düşer. Rüyada pantolonuna bok bulaşması, kariyer hayatında haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz bir konuda bu sefer hakkınız olanı alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bok Kusmak

Rüyada bok kustuğunu görmek, sizi kıskanan ve çekemeyen kişilere karşı zafer elde etmeye ve birine isyan etmeye yorumlanır. Artık tahammül sınırlarını aşan biri olabilir ve bu kişiye gerçekleri dile getirebilirsiniz. Sizinle uğraşmaya kalkan biri buna pişman olur, ağzınızdan çıkan laklar kırıcı olsa da pişmanlık duyulmaz. Rüyada ağızdan bok çıkması, aynı zamanda iç sıkıntılardan kurtulmaya ve sizi kıran insanlara gerçekleri söylemeye yorumlanır. Sessiz sakin yanınızı kullanan kişiler buna pişman olurlar.

Rüyada Bok Yemek

Rüyada birinin bok yediğini görmek, yapılan işlerin size zarar vereceğine ve çalışmaların boşa gitmesine, maddi yönden de zarara uğramaya yorumlanır. Ortak iş yapan kişiler de ortak çalışmalarında maddi manevi zarara uğrayabilirler. Tüm emekleriniz ne yazık ki heba olabilir.

Rüyada Bokun İçinde Yüzmek

Pek çok sorun ile birden aynı anda uğraşmak zorunda kalmaya yorumlanır. Hem iş hayatında aksilikler çıkabilir, hem de özel hayatınızda mutsuzluk olabilir. Şu günlerde herkesin sizin üstünüze geldiğini düşünebilirsiniz. Sizi zorlayan ve ezmeye çalışan kişiler olabilir, sorunlar ile boğuşulur. Rüyada boklu suda yüzmek, bazı problemleri üstelemek ve bile bile hata yapmak demektir. Israrla yapılan hatalar yüzünden pişmanlık duyulabilir.

Rüyada Bokun Üstüne Oturmak

Çok güvendiğiniz birinden yana kalbinizin çok kırılacağına yorumlanır. Sizin iyi yanınızı kullanmaya çalışan biri olabilir ve ihanet görülebilir. Sizin güvenip saydığınız biri kötülük yapabilir, maddi zarara uğratabilir. Dolandırmaya kalkabilir.

Rüyada Bok Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mal mülk edinmeye ve servetin çoğalmasına yorumlanır. Rüya d sahibinin geliri ve birikimleri gün geçtikçe artar. Bir süredir beklenen toplu para da elinize geçer. Parasal anlaşmazlıklar çözülür. Sonunda hakkınız olan gelire sahip olunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Senanur dedi ki:

  Rüyamda tuvaletin ağzına dışına kadar dışcı gördüm tuvalet üstüne oturur pozisyonda ayaklarım yapışıyordu oraya çıkmak istedim çıkamamdim annnemi çağırdım o geldi beni kurtardı

 2. Tuncer dedi ki:

  Ruyamda bulgaristan sınırında bir perde var ve bulgarlara sınırdan elimizle kendi bokumuzu taze taze satıyoruz. Onlarda hemen alıyorlar.. bi anlam veremedim.

 3. Berfin dedi ki:

  Merhaba ruyamda heryerime kaka bulasmis ustum basim heryerimi silmeye calisiyorum ama maalesef silemiyorum sonrasinda avm deymisiz. Avm de insanlar beni gorur mu diye ustumu silmeye calisiyorum. Cikmiyor bu ruyadan evel bir is gorusmesine gitmistim onaylamistim. Sonrasinda reddettim. Pisman oldum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçlarınız varsa elinize fazladan para geçmesine yorumlanır.

 4. Mert dedi ki:

  Rüyamda tuvaletin kenarına dışkıyı bırakıyorum ve oturup kalçama sürüyorum daha sonra da temizliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin söylediği sözden pişman olmasına yorumlanır.

 5. Ömer dedi ki:

  Rüyamda popomu temizlerken elime bir avuç bok geliyor lavaboya elimi temizlemeye giderken küçük oğlum lavoboya bayağı miktarda dışkısını bırakmış gördüm. Sonra tuvalete otururken lavabo musluğunu açıp suyun kendi kendine pisliği götğrmesini izledim.

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen veya iftira atan kişilerin pişman olmasına yorumlanır.

  2. Ömer dedi ki:

   Bu rüyadan 1 gün sonra hiç beklemediğim anda elime iyi bir para geçti. Rüyada bok görmek gerçekten para ile yorumlanıyormuş.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kazancın artmasına yorumlanır.

 6. Ahu dedi ki:

  Merhaba her yer yesillik boyle guzel bir yerdeyim yerde boy boklar var😂 ama her adim var yani orda bi amca oluyo soruyorum bayada bi kokuyo ha doyorum bu ne diyo kizim bu beyaz atin kokusu

  1. admin dedi ki:

   Evinize bol kazanç girmesine ve küslüklerin bitmesine yorumlanır.

 7. Zahide dedi ki:

  Ev tamir etdiriyoruz.tamircilerden biri piskopat ve yasli oluyor.bizi korkutuyor.bize ici bok dolu bezler veriyor ve bunu giyip yatmamizi istiyor.cocuk uykudan kalkiyor aliyor.bezini aciyorum içi dolu bok.deyişmek istiyorum korkduğumdan tekrar geri bağliyorum.çok sinirleniyorum ve bu zaman uykudan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mal mülk edinmeye ve ev içerisinde kimsenin küs kalmamasına yorumlanır.

   1. Demet dedi ki:

    Öyle bir kahkaha ile uyandım ki ev halki ayaga kalkti resmen..annem kosarak odaya geldi onu görünce bi daha güldüm,banyoda büyük abdestimi yapmışım annemde arkamdan ona bakmaya girmiş…fıskiye gibi heryere sıçramaya başladı dışkı bir açtı kapıyı duvarlar yerler tabi annemin anlının ortsai ve saçları o haline kahkaha attım…Hayırlar olsun

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya büyük bir endişeden arınmak ve kötü günleri geride bırakmaya yorumlanır.

 8. Emine dedi ki:

  Rüyamda büyük abdestimi yapiyorum elime bulaşıyor bileklerime kadar temizlemeye çalıştıkça daha kötü oldu temizleyemeden uyamdim

  1. admin dedi ki:

   Tüm dert ve kederden kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status