Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkadığını görmek, elinizden çıkacak paraya işaret eder ve ekonomik yönden sıkıntılar çekileceğine yorumlanır. Para konularında önemli aksilikler yaşanabilir. Eğer bir birikiminiz varsa, bu birikiminiz ile yanlış bir yatırım ya da birikim yapma olasılığınız var. Paranızı yanlış kullanma ihtimaline karşın temkinli olmalısınız. Yine paranızın kaybolması da söz konusu olabilir. Özellikle haram paradan uzak durun. Bu paranın size hiç bir yararı olmayacak. Tam tersi geldiği gibi elinizden daha fazlası geçebilir.

Rüyada Başkasının Bulaşığını Yıkamak

Bir İnsanın sizin paranızda gözü olduğuna yorumlanır. Bu insan sizi kandırarak yanlış yatırımlar yapmanıza neden olabilir. Ya da sizden isteyeceği borç parayı ödemeyerek sizi zor durumda bırakabilir. Özellikle birilerine kefil olmamaya gayret edin. Çünkü bu borçları sizler ödemek zorunda kalabilirsiniz. İnsanlar sizin iyi niyetinize ve yaptığınız iyiliklere karşılık kötü davranış sergileyebilirler.

Rüyada Başkasının Evinde Bulaşık Yıkamak

Bir insana bilmeden de olsa zarar vereceğinize yorumlanır. Özellikle yakın bir dostunuza iyilik yaptığınızı sanıyor iken tam tersi ona kötülük yapmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlar yüzünden dostluklarınız bozulabilir.

Rüyada Bulaşık Durulamak

Başınıza açılan tüm dertleri temizlemek, sıkıntılardan kurtulmak ve bazı hataları telafi etmek anlamına gelir. Arkadaş çevrenizde pek de anlaşamadığınız ya da size zararı dokunduğunu düşündüğünüz olaylardan dolayı problemler yaşanabilir ve bu insanları hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

Rüyada Başkasının Bulaşık Yıkadığını Görmek

Çok sevdiğiniz bir insanın yapmış olduğu büyük yanlışları düzeltmek için kendinizi ateşe atabilirsiniz. Başka insanların zor durumdan kurtulması için öncü olacaksınız. Özellikle yakın dostunuz başına dert açabilir ve onun zor günlerinde sizin manevi desteğinize ihtiyaç duyabilir. Başkalarının yanlışlarını ört pas edeceksiniz.

Rüyada Bulaşık Yıkandığını Görmek

Sırf kendi çıkarı için sizi başkalarına rezil etmek isteyen, maddi ya da manevi olarak sizi çok zor durumda bırakmak isteyen insanların şu günlerde etrafınızda dolaştığına yorumlanır. Paranızı dikkatli harcamaya ve gereksiz harcamalar yapmamaya dikkat edin.

Rüyada Başkasını Bulaşık Yıkarken Görmek

Başka biri ile paylaştığınız bir sırrınız ortaya dökülebilir ve ifşa olabilir. Bu durum sizi sevdikleriniz içinde küçük düşürebilir. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalar gün yüzüne çıkabilir. Özellikle bir insan ile paylaşmış olduğunuz sırların artık herkes tarafından bilinmesi sizi yıpratacak. Bu sebeple dostlarınızdan yardım almak, onların destek vermesini isteyebilirsiniz.

Rüyada Birikmiş Bulaşık Görmek

Bir insana karşı çok fazla biriken şeyler olabilir ve artık bunları dile getirebilirsiniz. Birisinin size ve çevrenize karşı hatalarını artık görmezden gelemeyeceksiniz. Size karşı tüm kötü niyetlerini bir bir söyleyebilirsiniz. Özellikle bir olay bunu tetikleyecek. Artık bardağı taşıran son damla olacak ve söylemek istemediğiniz şeyleri dile getirmek zorunda kalacaksınız.

Rüyada Bulaşık Yıkamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, insanların hatalarını ve ayıplarını örtmek, bazı şeyleri görmezden gelmek olarak yorumlanır. İnsanları küçük düşürmemek için onların size karşı olan yanlışlarına sesinizi çıkarmak istemeyebilirsiniz. Ya da bir insanın size zararı dokunacağını bile bile özellikle maddi anlamda kendinizi zora sokma ihtimaliniz var.

YORUMLAR

  1. Meral dedi ki:

    Rüyamda bir bahçede hortumla bulaşık yıkıyordum kazıyarak..durulayıp kaldırıyorum ama başka şeyleri de yıkamaya başlıyorum sandalye gibi..o sırada birileri beni istemeye geliyor.. ben çağırmışım ve damat adayının basit bir hatası üzerine anneme sadece tanıyacağız de artık kimseye tahammül edemem diyordum.. sonra o damat adayı ve bir arkadaşımla buzlu dil bir yokuşu çıkmaya başladık çok zorlansak da çıkmayı başardık ve ben sürekli bu çocukla evlenenem başkalarına bakayım yardım bile etmedi diye söyleniyordum..

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya borçların bitmesine, aile içi saadete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status