Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada bulgur görmek, yoksulluk çekenlerin tez vakitte evlerini rahatça geçindireceklerine yorumlanır. Evinizde işsiz olan ve uzun zamandır iş bulamayan biri sonunda iyi bir işe girer. Ya da iflas eden biri için bu rüya işlerini yeniden yoluna koyacağını simgeler. Bulgur bolluk ve bereketin simgesi olduğu için rüyada da aynı anlamı taşır. Hanenize de evinize de bereket geleceğinin habercisidir. Ne yapsam olmuyor borçtan kurtulamıyorum diyenler yakında borçlarını kapatabilirler ve kazançlarının bereketi görülür. Rüyada çiğ bulgur görmek, yeni iş anlaşmaları ve başlangıçların habercisidir. Ortak bir işe de girme kararı alınabilir. Rüyada çuvalla bulgur görmek, mal mülk sahibi olmak ve ganimete  yorumlanır. Birikimleriniz ve yatırımlarınız çoğalabilir, toplu kazanç olur.

Rüyada pişmiş bulgur görmek, bekar olan biri görürse zengin biri ile evlenmesine yorumlanır. Eli bol ve zengin biri ile nikah masasına oturulabilir. Eğer evliyseniz de eşinizle birlikte eviniz daha iyi geçindirebilirsiniz. Rüyada bulgur kaynatmak, sofranızda bolluk bereketin artmasına ve evinize daha çok para girmesine yorumlanır. Sürekli kazanç olur ve evinizde kimse işsiz kalmaz.

Rüyada Köftelik Bulgur Görmek

Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz insanları evinizde ağırlamak ve davet etmeye yorumlanır. Yakınlarınızı çağırabilir ve onlar için hazırlık yapabilirsiniz. Bir süredir ağırlamak istediğiniz insanlar varsa da gelecek günlerde evinize gelebilirler. Sofranız kalabalıklaşır ve birlik beraberlik sağlanır. Rüyada bulgur köftesi görmek, kardeşleri ve ailesi ile küs olanların da aynı sofrada buluşmasına yorumlanır. Yeniden bir çatı altında buluşup görüşülür.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

İşleri kötü olan ve bir türlü dikiş tutturamayanların iş hayatında sonunda düzenli gelir sağlamalarına ve ailelerine destek olacaklarına yorumlanır. Eve giren para artar ve aile geçiminde söz sahibi olunur. Evli olup çalışmayanlar da çalışma kararı alabilirler. İş hayatına ara veren kişiler yeniden geri dönerler.

Rüyada Bulgurun Döküldüğünü Görmek

Çok büyük zenginliğe yorumlanır. Kişi hem iç dünyasında zenginliğe manevi huzura kavuşur, hem de işleriniz düzelir. Yaşanan maddi sıkıntılar biter ve atılan büyük adımlar büyük kazançlar sağlar. Rüyada bulgur dökülmesi, fakirliğin sıkıntını bitmesini simgeler. Kişi her ne işe elini atsa bereketi bol olur.

Rüyada Bulgur Yoğurduğunu Görmek

Rüyada bulgur yoğurmak, alın teri ile kazanılan paranın hayrını görmeye yorumlanır. Eskiden şu kazanca ulaşsam şunu almak istiyorum dediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. İlerleyen günlerde çok arzu edilen şeylere sahip olunabilir.

Rüyada Bulgur Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, elinize bol para geçmesine ve betini bereketini görmeye, helal kazanca yorumlanır. İş hayatında büyük anlaşmalar yapılır, sofranızın bereketi eksik olmaz. Eğer ailenize yardım etmek istiyorsanız da gereken maddi gelir sağlanır ve ailenize yardımcı olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Nur dedi ki:

    Rüyamda restorandayım. Benim ailem bir masada eşimin ailesi başka masada oturuyor. Eşim sizin masaya da çiğ köfte göndereyimmi diyor. Bende bizim masada çiğ köfte var diyorum.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya eviniz için yüklü masraf yapacağınıza yorumlanır.

DMCA.com Protection Status