Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest görmek, maddi zarardan kurtulmaya ve külfetin bitmesine yorumlanır. Başkalarının borçlarını ödemek zorunda kalmazsınız. Size yüklü borcu olanlar da geri ödemelerini yaparlar. Yaşanan mağduriyet uzun sürmez ve her kim mağdur etti ise telafi eder. Rüyada büyük abdest yapan birini görmek, birine maddi destek olmak veya o kişinin işe girmesini sağlamaya yorumlanır. Maddi sorunları yüzünden çaresiz kalan biri de sizden yardım isteyebilir. Rüyada sokak ortasında büyük abdestini yaptığını görmek, hiç kimseden bir şey gizlemek zorunda kalmayacağınıza yorumlanır. Eğer zamanında işlerinizi planlarınızı gizlediğiniz kişiler varsa artık gizlenmez ve her ne iş ile ilgileniyor iseniz herkes öğrenir.

Rüyada büyük abdest yapmak, mal mülkünüzü daha iyi korumanız yönünde uyarı anlamı taşır. Şu günlerde birikimlerinizi ve paranızı en iyi şekilde korumanız ve riske atmamanız gerek. Yoksa maddi kayıplar söz konusu olabilir. Bir yere ipotek yapacaksanız ya da kefil olacaksanız iki kere düşünün. Atılacak olan imzalarda da temkinli olun. Rüyada büyük abdest yapamamak, borçları bir türlü kapatamamak şeklinde yorumlanır. Ev için de ekstra masraflarınız çıkabilir. Çeşitli harcamalar yüzünden borçlarınız azalacağına daha da artabilir.

Rüyasında büyük abdest bozduğunu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya ve yaşanan üzüntülerin biteceğine yorumlanır. Kendinizi suçlu hatalı hissettiğiniz bir konuda sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Size karşı kırgınlıkları kalmaz.

Rüyada Büyük Abdestin Eline Bulaşması

Maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve rahat geçime yorumlanır. Başka birine verilen borç yüzünden zor durumda olan kişiler yakında verdikleri borcu geri alırlar. İş hayatında da ödemelerini alamayanlar yakında alırlar.

Rüyada Büyük Abdest Yemek

Hayırlı işler ile uğraşmaya ve her kim hakkınızda kötü söz söylüyor dedikodu yapıyorsa pişmanlık duymasına yorumlanır. Sizinle ilgili dedikodu yapan insanlara iyiliğiniz dokunabilir ve size karşı çok mahcup kalabilirler.

Rüyada Büyük Abdest Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, işsiz olanların iş bulacağına ve işlerin açılmasına yorumlanır. İşleri bozuk olan kişiler de düzeltirler ve evinize daha çok para getirebilirsiniz. Borçları olan biri bu rüyayı görürse borç yükünden yakında kurtulmasına yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status