Rüyada Büyük Bir At Görmek

Bu rüya tipik olarak kibirli ve egoist biri ile ilgilidir. Bu kişi ile aranızda ego çatışmaları yaşanabilir, size karşı üstün gelmeye çalışması yüzünden aranız açılabilir.

Bu, senden daha iyi olduğunu hisseden biri olduğu veya birisinin sana kendini kötü hissettirdiği anlamına gelebilir.

Rüyada kocaman at görmek, aynı zamanda büyük bir kısmetin de habercisidir. Bu kısmet, hayırlı bir talip olabilir. Ya da büyük bir iş teklifi veya makam mevki yükselmesi olabilir.

Rüyada Büyük Beyaz Bir At Görmek

Bu rüya temiz kalpli bir insanın hayatınıza gireceğine yorumlanır. Hayatınızda hiç kimse yoksa tanışacağınız kişi ile bir ömür boyu mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Rüyada Büyük Siyah Bir At Görmek

Yapılan işler çok büyük ses getirir ve önemli işlerde adınız geçer. Gelecek günlerde önemli bir görüşme ya da toplantı yapacaksanız, bu toplantı çok iyi geçebilir. Kişi iş hayatında büyük atılımlar yapar.

Rüyada Büyük Kahverengi Bir At Görmek

Maddi imkanların daha çok olmasına yorumlanır. Yapılan parasal yatırımlar beklentinizden daha fazla getiri sağlayabilir. Kişi gelirinde hızla artış yaşar ve daha rahat geçinir. Eğer işsiz iseniz geliri yüksek bir iş teklifi alınabilir.

Bakınız: Rüyada At Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status