Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek, düşmanlarınızın emellerine ulaşamamasına ve size zarar verememelerine, kötü niyetli insanları hayatınızdan çıkaracağınıza yorumlanır. Size gerçekten değer vermeyen ve tam tersi zararı dokunan biri ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Belki sizi kıskanan ve başarılarınızı engellemeye çalışan, hatta dedikodunuzu yapan kişiler de hayatınızdan çıkabilir. Artık kimin dost ya da düşman olduğunu anlayarak sosyal çevrenizde önemli bir değişiklik yapabilir, bazı insanlarla yaşanan bir takım olaylar sonrasında görüşmeme kararı alabilirsiniz.

Rüyada başkasının tuvaletini yaptığını görmek, mal mülk sahibi olmaya ve zenginliğe yorumlanır. Çok büyük kazançlar elde edebilirsiniz ya da evinize giren paranın miktarı artabilir. Yavaş yavaş geçim derdinden kurtularak sefa içerisinde bir hayat sürmeye başlayabilir, ekonomik yönden kendinizi çok daha güçlü hissedebilirsiniz.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Dert ve kederi geride bırakarak sizi bekleyen fırsatlara odaklanabilir, artık kendiniz için bir şeyler yapabilirsiniz. Belki uzun süredir hayal ettiğiniz bir şey de gerçekleşebilir. Hayalinizdeki ev ya da arabayı satın alabilirsiniz.

Rüyada Hacet Gidermek

Zorlukların üstesinden gelmeye ve talihin dönmesine yorumlanır. Artık başınıza gelen aksiliklerden kurtulabilirsiniz ve şans bir yerden yüzünüze gülebilir. Belki alacağınız bir haber de sizi çok şaşırtabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Kaka Yapmak

Bazı yorumcular tarafından endişelerden arınmak ve sıkıntıları geride bırakmaya yorumlanır. Artık geleceğe odaklanabilir, geçmişteki hatalarınız yüzünden üzülmeyi bırakabilirsiniz. Belki bu konuda birinin size desteği olabilir ve size geçmişi unutturabilir.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak Ve Temizlemek

Rüyada büyük abdestini yapmak ve temizlemek, maddi kayıp yaşayabilir ve dar boğaz içerisine girebilir, borç para bulmak zorunda kalabilirsiniz. Belki yaptığınız yatırımlardan da zarar etmeniz olasıdır. Ya da kazancınızda azalma olabilir.

Rüyada Büyük Abdestini Altına Yaptığını Görmek

Kendi başınıza her türlü zorluğun üstesinden gelerek maddi olanaklarınızı artırabilir, zenginliğe erişebilirsiniz. Kendi şansınızı kendiniz zorlayacaksınız. Kendi tırnaklarınız ile kazıyarak önemli bir konuma gelebilir ve şan şöhret sahibi olabilirsiniz.

Rüyada Büyük Abdestini Donuna Yapmak

Boşuna kuruntu yapmaya ve sonunda rahata erişmeye, endişelerden arınmaya yorumlanır. Belki size karşı yalan söyleyen birinin de yalanları ortaya çıkabilir. Hatta size karşı yaptığı haksızlıkları da öğrenebilirsiniz.

Rüyada Sokağa Büyük Abdest Yapmak

Bazı sırlarınız gün yüzüne çıkabilir ve insanlar sizi yanlış anlayabilir. Başkalarının gözünde kötü bir konuma düşebilir, kendinizi ifade etmekte bir hayli zorluk çekebilirsiniz. Söylediğiniz yalanlar da ortaya çıkabilir.

Rüyada Küçük ve Büyük Abdest Yapmak

Paranızda ya da mutluluğunuzda gözü olan biri hayatınızdan çıkabilir. Bu kişiden uğradığınız zararın farkına varabilirsiniz. Size maddi yönden külfet olan biri de hayatınızdan çıkabilir ve sizi kullanan bu kişinin asıl niyetinin sonunda farkına varabilirsiniz.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her türlü zarar ve beladan uzak durmaya, sıkıntıların azalmasına ve düşmanların uzaklaşmasına yorumlanır. Sizi mutsuz etmeye çalışan kişiler emellerine ulaşamayacaklar. Özellikle maddi yönden daha güçlü hale gelebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Oylum dedi ki:

  Rüyamda 15 yıl önce oturduğumuz evin balkonunda büyük tuvaletimi yapıyorum tedirgin bir şekilde şaşkınlıkla bitmek bilmiyor. Sonra gazeteyle temizleyip bir poşete koyup çöpe atıyorum kimseye çaktırmadan. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı insanlardan gizlediğiniz şeylerin ortaya çıkmasını engellemeye yorumlanır.

   1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda uzunca bir müddet büyük abdestimi yaptım sonunda sancı veren bölüm çıkınca rahatladım ve çok şükür buymuş demek ki deyip tuvaletten temizlenmeden kalktım .

    1. admin dedi ki:

     Endişelerden kurtulmak ve gönül rahatlığına yorumlanır.

     1. Ayşegül dedi ki:

      Rüyamda kuşadasında bulunan bir arkadaşıma gidiyorum ama yüzünü görmedim hiç oradayım gibi geliyor sonra tuvaletim geliyor gidip yapıyorum ancak burası bir binanın önü ortalıkta açıkta tuvalet çeşmesi tuvalet kağıdına kadar var ama sokakta yan tarafı da kahvehane gibi adamlar oturuyor yoldan geçenler de var ama kimse bana bakmıyor büyük abdestimi yapıp kendimi temizleyip kalktım bu duruma hayret ederek diyorumki içimden demekki burada da adet böyleymiş

     2. admin dedi ki:

      Arkadaşlarınız ile dertleşebilir, sıkıntılarınız kurtulabilirsiniz.

     3. Cihad Cenk dedi ki:

      Rüyamda Hiç tanımadığım ummu açık yemek masaları normal bir dükkan ama kimsecikler yok o anda kendimi birden küçük ve büyük abdestini yaparken görüyorum ve birden bir kalabalik beni gördülermi görmedilermi endişe bir korku ve utanma büyük abdestimi elime alıp kaybetmeye çalışıyorum kalabalık kayboluyor dükkan sahibiyle baş başa kalıyorum utançla dükkan sahibinden özür diliyorum rahatsızlığım var diyorum dükkan sahibi önemli değil diyor özgürümü kabul ediyor. Rüyam böyle sevgi saygılarımı iletirim yorum yapan arkadaşlara.

   2. Ayse dedi ki:

    Merhaba ruyamda tuvalete buyuk abdestimi yapiorum yaparken kapi az acik oluo esim gecio koridordan ve görüo sadece bu kadar

   3. Soner dedi ki:

    Rüyamda tam hatırlamamakla beraber apartman önü sokak cadde gibi bir yerdeyim yanımda da biri vardı sanırım ve birileri den kaçmaya başlıyorum koşuyorum koşarken büyük abtestimi altıma yaptığımı görüyorum koşarken pantolonumdan aşağı döküldüğünü görüyorum ve boş bir araziye geliyorum ve pantolonumu indirim bakıyorum dışkımı görüyorum elime bulaşıyor temizlenmeye çalışıyorum hatırladığım bu yorumlarımızı bekliyorum

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye veya iş için çağırılmaya yorumlanır.

  2. Nuran dedi ki:

   Rüyamda beyaz bir kedinin üstüne büyük tuvaletimi yaptım ne anlama gelir

   1. admin dedi ki:

    Maddi kayıpları telafi etmeye yorumlanır.

    1. Saadet dedi ki:

     Rüyamda bi tarlada toprağin ustune iki yere büyuk abdestimi yapiyodum kimse görmesin diye acele ediyodum sonra karşidan traktörle biri geliyodu tam abdestimi biraktigim yere doğru tarlayı süruyodu ben de görmesin diye üstune kum bisiler atiyodum

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya işlerinizde bereket ve bol kazanca yorumlanır.

   2. Hakan dedi ki:

    Rüyamda evimin balkonunda büyük tuvaletimi yaptım,sonra peçeteyle çöpe atmak için odaya girdiğimde babamları görünce belli etmeden geri döndüm sadece bukadar

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ev içi sıkıntıları tek başına çözmek demektir.

  3. Gülo dedi ki:

   Ben rüyamda oturduğum yerde altıma büyük abdestimi yaptığımı gördüm ve onu bir peçeteyle alıp mangalda pişirmek için şişe taktım

   1. admin dedi ki:

    Yakında büyük bir dertten kurtulmaya yorumlanır.

   2. Ercan dedi ki:

    Rüyamda büyük abtesimi bozuyordum ama aşırı derecede cokdu büyük bir hayvaninkinden daha fazlaydi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kötü günleri geride bırakmaya yorumlanır.

  4. Tevfik dedi ki:

   Rüyamda çalıştığım resmi kurumdaki şefimle bir duvarın dibine yan yana büyük tuvaletimizi yapıyor birbirimize bakarak gülüyoruz teşekkür ederim

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya borçlarınız varsa kapatmaya yorumlanır.

  5. Orhan dedi ki:

   Rüyada dışarıda büyük tuvaletimi yaptım anlamı nedir

 2. Adnan dedi ki:

  Rüyamda sokakta yürürken bir anda büyük abdestimi yapmaya başladım altıma yola yapıyordum ayakta ve ç*plaktım. Sonra havluyla kapatmaya .çalıştım. Herkes bana bakıyordu sonra bir musluğa gidip ayaklarımı yıkıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar yaşadığınız sıkıntıları tekrarlanmasından endişe duymaya yorumlanır.

   1. eda dedi ki:

    Ruyada yatağa kakami yapıyorum sonra eşim ve kızım görüyor görmesinler diye gizlemeye çalışıyorum.

    1. admin dedi ki:

     Yüklü bir masraftan kurtulmaya yorumlanır.

    2. Hülya dedi ki:

     Rüyamda 9 aylık hamile olduğumu ve tuvalete gittiğimde suyumun geldiğini ve büyük tuvaletimi yaptığımı gördüm ve kaka ellerime bulaştı

     1. admin dedi ki:

      Dert ve kederden kurtulmak, önemli bir fırsat yakalamak demektir.

   2. Alperen dedi ki:

    Rüyamda iş yeri arkadaşlarımla beraber bilgisayar kafesi gibi bir ortamdaydık. İş yerinde çalışıyorda olabiliriz hatırlamıyorum. Ayağa kalkmamla beraber büyük abdestimi donuma yaptım ve bir arkadaşım bunu gördüğü halde görmezden geldi. Teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     İş hayatında daha çok başarıya yorumlanır.

 3. Reşit dedi ki:

  Rüyamda 4 5 defa tuvalete büyük abdestin yapıyordum. En son abdestimde biri yanıma geldi dedi ki tuvaletten çıkmıyorsun. Bende dedim ki herhalde isal olmuşum ondan ama adam yalan konuştum. İshal olmamıştım, adamla konuşurken tuvaletimi yaptım ve rahatladım sanki içimdeki beşinden kurtulduğunu hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Sizinle uğraşan ya da sıkıntı veren insanlarla aranıza mesafe koymak ve sıkıntıları aşmak demektir.

  2. Öznur demir dedi ki:

   Ruyamda birinin yanında tuvalete büyük abdestimi yapiyordum sonrada ondan cok utandim sildim kendimi yemizlenmeye calistim sonrada tuvalete su döktüm.

   1. admin dedi ki:

    Büyük dert ve kederden tez zamanda kurtulmaya yorumlanır.

 4. Sedef dedi ki:

  Merhaba rüyamda büyük abdestim geliyor ve erkek kardeşim bana dışarı yapmamı söylüyor. Ben de kapımızın biraz ilerisindeki asmanın yanına büyük tuvaletimi yapıyorum. Bir kaç çocuk görüyor. Sonra da temizlemek için kalktığımda da rüyadan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi küslük ve gerginliklerin bitmesine yorumlanır.

 5. Buse yaka dedi ki:

  Rüyamda hamileydim 9 aylık ve altıma büyük abdestimi yaptım iki kere ve sonra yıkadım altımı temizledim doğum yapacak gibiydim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerden kurtulmak ve her şeyin planlandığı gibi olmasına yorumlanır.

 6. Meral dedi ki:

  Rüyamda apartman boşluğu gibi bir yerde ama önü arkası açık büyük abdestimi yaptım. Sonra onu peçeteyle temizleyip çöpe attım.

  1. admin dedi ki:

   Sizin bir açığınızı yakalamak isteyen kişiler buna ulaşamaz.

 7. MUHAMMED dedi ki:

  Rüyamda yolun ortasına büyük tuvaletimi yapıyor. Sonra büyük tuvaletine baktıktan sonra yoluma devam ediyorsun ama büyük tuvaletimi yaptığım yerin yukarısında kamera görüyordu. Bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Size yalan söyleyen kişilerin buna utanmasına yorumlanır.

 8. Irem dedi ki:

  Merhabalar. Rüyamda ben ve nişanlım evimi taşıyoruz. Yeni, güzel bir ev tuttum sanki. Nişanlım diyor bekle, ben eski evine gidip büyük abdest yapıcam. Gidiyor ve baya yok ortada. Sonra geri geliyor ve çok rahatladığını söylüyor.

  1. admin dedi ki:

   Önünüzdeki parasal engellerin ortadan kalkmasına, sıkıntıları geçmişte bırakmaya yorumlanır.

   1. Şeyma. dedi ki:

    Merhaba Rüyamda donuma aniden patt şeklinde isal gibi doluyor pijamayı çıkarken elitinin çantası varmış yakınında onada dökülüyor eltim geliyor üstüne ben temizleyim diyorum temizlettirmiyor eşimde yanımda ne anlama geliyor yorumlarmısımız teşekkür ederim

    1. admin dedi ki:

     Üzüntülerden kurtulmaya ve dertlerin biteceğine yorumlanır.

 9. Didem dedi ki:

  Selam, rüyamda büyük abdestimi yaptığını görüyorum tuvalete o kadar çok yapıyorum ki durmuyor ve en sonunda parmağımla kesmeye çalışıyorum. Sonrasında da tekrar devam ediyor. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların bitmesine ve gönül rahatlığına yorumlanır.

 10. serap dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım insanlar farklı bir evde uyurken bende büyük tuvaletimi koridor gibi bir yere yapıyorum. İnsanlar kokudan rahatsız olup bağırıyor. Bende temizlemeye çalışıyorum ama çok zorlanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Başkalarından gizli plan ve projelerin başarı getirmesine yorumlanır.

 11. Etem dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yorgan altında sanki imalattan çıkıyormuş gibi sert, rahat 3-4 cm kadar kalınlığında içi dolu boru şeklinde dışkılıyorum. Elime direk alıp kenara saklıyorum kimse görmesin. 12-13 tane arka arkaya çıkıyor. Kimse görmeden poşet koyup çöpe atayım diye düşünürken uyandım.

 12. Etem dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda yorgan altında sanki imalattan çıkıyormuş gibi sert, rahat 3-4 cm kalınlığında dışkılıyorum. Elime direk alıp kenara saklıyorum kimse görmesin. 12-13 tane arka arkaya çıkıyor. Kimse görmeden poşet koyup çöpe atayım diye düşünürken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınıza dair bazı endişelerin bitmesine yorumlanır.

 13. Fatma K. dedi ki:

  Rüyamda eski köylerdeki gibi kuyusu olan bir tuvalette üç kere kakamı yapıyorum. Ama her seferinde daha çok yapıyorum ve daha çok yapınca bundan mutlu oluyorum. Kaka yaptığım yerin içini de görüyorum. Her seferinde rengini de farklı yapmışım. Ama dediğim gibi çok mutlu ve rahatlamış oluyordum.

  1. admin dedi ki:

   Geçmişte yaşanan sıkıntıları tamamen geride bırakmak, refaha erişmek demektir.

 14. Celal dedi ki:

  Rüyamda eşim beni üstüme başıma büyük abdestimi yapmışım, her yerinden akmış.

 15. Drybşr dedi ki:

  Rüyamda hep evin içindeyim ve evde tanıdığım insanların içinde ulu orta büyük tuvaletimi yapıyorum. Beni gördükleri için bende tiksinir nefret ederler gibi düşünüyorum. Yapmamam gerekir diye düşünüp yinede yapıyorum. Çevreye bulaşmıyor ama ben ortalıkta insan içinde rahatsız oluyorum. Bu arada ben bu tarz rüyaları çok sık görüyorum. Genelde kendi evim olsa da farklı mekan ve farklı kişilerle ama yine aynı hisler duygularla benzer şeyler yapıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile içi parasal sorunların çözülmesi ve endişelerin azalmasına, rahat etmeye yorumlanır.

 16. Aylin dedi ki:

  Merhaba, hamile olduğumu, suni sancı verildiğini görüyorum. Sonra verilen ilacın etkisiyle tuvalete büyük abdestimi yapıyorum ama ishal gibi. Girdiğim tuvalet çok pis ama. Normal hayatta yeni evliyim ve çocuğum yok.

  1. admin dedi ki:

   Evliliğinizde her geçen gün daha mutlu olmak, maddi olanakların artmasına yorumlanır.

 17. Ertugrul dedi ki:

  Rüyamda üzerime yaptım. Yürürken pantolonumun paçasından çıkana kadar yaptım. Baya sıkışmıştım yerlere döküldü, utandım dışarıda.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesi ve rahat harcama yapmaya yorumlanır.

 18. Zeynep dedi ki:

  S.aleyküm. Rüyamda tuvaletimi yapamiyordum sonra dolu dolu zeytin çekirdeği dikanmişdi. Sonra zorlatinca hepsini yapabildim tuvaletimin. Zeytin çekirdeği tikamişti.

 19. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda tuvaletimi yapamiyordum sonra dolu dolu zeytin çekirdeği dikanmişdi. Sonra zorlatinca hepsini yapabildim tuvaletimin. Zeytin çekirdeği tikamişti.

  1. admin dedi ki:

   Önünüzdeki engelleri çok zor bir şekilde aşmaya yorumlanır.

 20. İsimsiz bir adam dedi ki:

  Selâmün Aleyküm, rüyamda sokaklara gelişi güzel büyük abdestimi yapıyorum. Bazı alanlar açık, sonra bir ara yukarıdan küçük bir çocuğun bana baktığını görüyorum. Benimle konuşuyor soru soruyor. Ben utanıyorum çekiniyorum geçiştirmeye çalışıyorum vesaire işte. Yorumlar mısınız acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntı ve engelleri aşmak, ancak bunun için zor zamanlar geçirmeye yorumlanır.

 21. VURAL TORUN dedi ki:

  Slm hocam rüyamda büyük abdestimi tuvalete yapıyordum. Hemde çokca tuvaletin kapısı bozuktu. Babam ve tanımadım 1 kaç kişi sıra bekliyordu. Bana bakmayın utanıyorum diyordum. Sonra tuvaletin menteşelerinin bozuk olduğunu anladım ve tamir etmeye çalışıyordum ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Başınızdaki dertlerden kurtulmak ve ailenizin bir şey öğrenmemesine yorumlanır.

 22. Ozl dedi ki:

  Rüyamda hapisdeyim ve büyük tuvaletimi alaturka tuvalete çok fazla yapıyorum. Temizlemek için çok uğraşıyorum ama sonunda temizliyorum. Yorumlarsanız sevinirm.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir devam eden sıkıntı ve endişelerden kurtulmaya yorumlanır.

 23. Ahmet dedi ki:

  Uyku halimdeyken büyük abdestimin geldiğini hissettim ve büyük abdestimi yaptım. Uyandım ve kontrol ettim ama bir şey yoktu. Gerçekmiş gibi bir his uyanmıştı içimde hayırdır inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bazı sıkıntıları atlatmak ve zorluklardan sonra refaha erişmeye yorumlanır.

 24. Fulya dedi ki:

  Tahta bir tuvalete girdim. Tuvaletin deliği toprakla kapatılmıştı. Elimle sağa sola atıp temizlemeye çalıştım. Delik kısmı mazgal şeklindeydi. Büyük abdest yaptım baya da çok çıktı. Tuvaletin kapısı açık olduğunu far kettim. Geçen kişiler vardı. Babam da oradaydı. Yabancılar beni görmesin diye tedirgin oldu. Ben kapıyı kapatana kadar bekledi. Kalkıp kapattım, devamını görmedim teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Hasta olan kişiler için iyileşmeye, bazı sorunların üstesinden gelmekte zorlansanız da aileden yardım almaya yorumlanır.

 25. Ata dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bir arkadaşım elime 100 dolar sıkıştırıyor. Ne anlama gelir? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Birinden iş teklifi almak demektir.

 26. Sena dedi ki:

  Rüyamda misafirlikteyim, bir arkadaşta orada büyük tuvaletimi tutamayıp yapıyorum halıya. Halının sonra onu alıp atıyorum, yeri de temizliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden beklediğiniz para varsa yakında elinize geçebilir.

 27. Ata dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tuvalette büyük abdestimi yaparken üzerime biri giriyor. Ayağa kalkıyorum ve pantolonuma bulaşıyor. Acaba ne olabilir? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hataları telafi etmek ve baskıdan kurtulmaya yorumlanır.

   1. Ata dedi ki:

    Teşekkür ederim.

 28. Gokhan eren dedi ki:

  Rüyamda büyük bir inşaat var ama bir kısmı bitmiş. İnsanlar girip çıkabiliyor. En üst katında da restorant gibi yada toplantı odası gibi bir yer var ve ben en üst kat ve son basamağa kakamı yapıyorum ama basamak farklı kakamı yaptığım yer farklı. Sonra arkamdan esim geçiyor. Beni görüyor mu görmüyor mu bilemem ve o sıra elimde kuzenimin telefonu var. Onu kenara bırakıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Gelen bir telefon aramasından sonra istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına, seyahate çıkmaya yorumlanır.

 29. Boş dedi ki:

  Birden sokak ortasında bir açık lavaboda oturuyorum. İşim bitmiş temizleme anında insanlar yürümeye başlıyor. Sokak doluyor, beni görüyorlar utancımdan öyle donup kalıyorum. Otururken sohbet ettiğim bile oluyor geçenlerle ama çok utanç verici bir hisle oturuyorum hep 😮 🙂

  1. admin dedi ki:

   Birini çok sevmek ve bu kişiyi kimseden gizlememeye yorumlanır.

   1. Gokhan eren dedi ki:

    Admin dün bende rüyamı yazmıştım ama yorumlamadınız?

 30. Remziye dedi ki:

  Rüyamda tavuk kümesinin önünde büyük abdestimi yaptığımı görüyordum ve epey bir yapmıştım yaparken zorlaniyordum sonundan çok açık renkte bir veya iki damla kan geliyordu o sırada bir adam beni görüyordu ardıma veriyordu bende korkup samanlığa kaçıyordum ve kapının arkasına saklanıyordum o adam bana pencereden taş atıyordu bu şekilde uyanıyordum. Yorumunuz için teşekkürler.

 31. Remziye dedi ki:

  Rüyamda tavuk kümesinin önünde büyük abdestimi yaptığımı görüyordum ve epey bir yapmıştım. Yaparken zorlanıyordum, sonundan çok açık renkte bir veya iki damla kan geliyordu. O sırada bir adam beni görüyordu. Ardıma veriyordu, bende korkup samanlığa kaçıyordum ve kapının arkasına saklanıyordum. O adam bana pencereden taş atıyordu. Bu şekilde uyanıyordum. Yorumunuz için teşekkürler?

  1. admin dedi ki:

   Maddi külfetten kurtulmaya, gelirinizde artış olmasına yorumlanır.

 32. Hasan dedi ki:

  Rüyamda büyük tuvaletimi yapmak için tuvalete gidiyorum. Tam donumu indiriyorum, yere yapıyorum. Büyük tuvaletimi hemen temizlemeye çalışıyorum tuvalet kağıdıyla. Bu arada paçama ve ayağıma değiyor biraz. Temizliyorum ve ellerimi yıkıyorum. Bu arada eşim geliyormuş, üstüm kokuyor mu diye endişelenirken uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Gizli yapılan masraflar yüzünden zor durumda kalmaya yorumlanır.

 33. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda kıyafetlerim üzerimdeyken büyük abdestimi yapıyorum çok ama paçalarımdan akıyor neredeyse. Sonra denizi görüp koşuyorum ama sonrasını hatırlamıyorum rüyanın temizlenip temizlenmediğimi hatırlamıyorum. Cevap verirseniz çok sevinirim. Çünkü çok fazla etkilendim rüyamda.

  1. admin dedi ki:

   Maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve zenginliğe yorumlanır.

 34. Özge E dedi ki:

  İçimde arılar varmış onlar çıkıyordu içimden. Hem küçük hem büyük tuvaletimi yaptım ama büyük tuvaletim çok fazla çıktı vücudumdan hepsi uzaklaşsın diye. Çok arı çıktı tuvaletimi yaparken de sanırım hepsi çıktı büyük tuvaletimi yapınca.

  1. admin dedi ki:

   Size zarar vermek isteyen ya da sevmeyen kişilerin çevrenizden uzaklaşmasına, sıkıntıların azalmasına yorumlanır.

 35. Neriman güven dedi ki:

  Rüyamda kız torunun tuvalete büyük abdestini yaptı hem de çok. Bende temizliyordum. Nedir acaba? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sorumluluktan kurtulmaya ve rahat etmeye yorumlanır.

 36. Bucalı dedi ki:

  Tuvalette büyük abdesti çok uzun ve kalın yapıyorum. Yanımda eski eşim var, tuvaletim bitti o anda, eski eşimin vjinasından bir kurtçuk yere düştüğünü görüyorum. Yüzüne bakıyorum bu ne gibi. O da mahcup oluyor. Bu kişi türk değil fakat müslüman. Bu kişi ile yurt dışında beraberdik. Şu günlerde o ülkeye gitme planları yapıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hiç ummadığınız birinden gelen haber sizi şaşırtabilir.

 37. ayca dedi ki:

  Rüyamda akşam dışarıda oluyorum yanımda kuzenimin sevdiği bir çocuk var. Bu aynı zamanda sözlümün akrabası. Ondan rica ediyorum beni tuvalete götürür müsün diye. Akşam olduğu için korkuyorum. Sanırım biraz sonra bir sürü tuvalet bölümü olan bir yere gidiyorum. O beni dışarıda bekliyor. Aşırı uzun süre büyük tuvaletimi yapıyorum. Beni dışarıda bekleyen içeriye bir kız gönderiyor. Benim acele etmem için o kadar uzun sürmüş oluyor klozeti temizleyip çıkıyorum. Ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bazı akrabalarınız ile uzun süre bir arada olabilir, ziyaret edebilirsiniz.

   1. fna dedi ki:

    Rüyamda bilmediğim bi yerdeyim ve kakam geliyor wc ye gidiyorum yapmaya çalışıyorum ama kabızım biraz minicik yapıyorum sonra o ortam okul oluyor hoca geliyor ders işlemeye geliyor edebiyat hocası lisedeki ben o minik kakanın oraya oturuyorum sonra hoca soru soruyor biliyorum bana bir şeyler gösteriyor sonra o da wc ye gidiyor bende arkasından gidiyorum çünkü hala kalam var yapamamışım sonra wc temizleniyor temizlikçi benim liseden arkadaşım şaşıyorum neyse bitince giriyorum ama wc sanki oda oda ve her oda perdeli bir odaya girip perdeleri çekiyorum sürekli bi yeri açık malum üç tarafı perde sonra kapatıyorum bi şekilde yapmaya çalışıyorum orda da bi arkadaşım giriyor bu sefer üniversitedeki neyse biraz yapıyorum ama yere peçete koymuşum üzerine çünkü klozet var orda ve ben klozete yapamam arkadaşa diyorum peçete koydum alıp atıcam neyse yapıyorum alıyorum atıcam diye çıkıyorum ordan gerçekten wc ye benzeyen diğer tarafa giriyorum iki kişilik wc orası yanda liseden başka bir arkadaş var o da tuvaletini yapıyor bende epey yapıyorum ama ellerim kirli sabun yok arkadaşa diyorum o çıkmak üzere bana sabun getirsene diye o sırada başka biri giriyor biz kalkıyoruz tabi kokmuş içerisi diyor ondan sonra da başka bir kadın giriyor benim kalktığım yere oturuyor ( ben iki kere sifona basıyorum ama ben oturmadan öncede olan kirler, onlar kalıyor kadın umursamadan oturuyor ben mecburiyetten diğerinde arkadaş var diye oturmuştum hafif kirleri görsemde) ellerimi suya tutuyorum o gelene kadar sonra uyandım

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya arkadaşlarınız ile aranızda küslük kırgınlıkların bitmesine ve iyi haberler almaya yorumlanır.

 38. SHGuçlu dedi ki:

  Hayırdır inşallah, rüyamda annemin evindeydim. Kapı çaldı mahalledeki kadın gelmişti. Annem kapıyı açtı ve kadının donunu indirdi. Büyük abdesti önünden yapmıştı sanki. Bana onu yıkamamı söyledi annem. Bende yıkadım. Ne anlama gelir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Birine yüklü miktar borcunuz varsa yakında kapatabilirsiniz.

 39. Mert dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımla bir tuvaletteyiz. Ben büyük tuvaletimi yapmaya başlıyorum. Sonra wc de olduğumu fark edince onu yolluyorum. O çıktıktan sonra o kadar çok yapıyorum ki bir türlü bitmiyor. Defalarca sifonu çekiyorum ve bu sürede yapmaya devam ediyorum. Sonunda bitiyor ve hepside tuvaletten gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bir yerden başvuru bekleniyorsa hayırlı haberler gelir, istediğiniz bir şey gerçek olur.

 40. Meltem dedi ki:

  Annemlerde büyük tuvaletimi yaptım ortaya. Sonra onu bezle üstünü örttüm. Sonrada bezle alıp yandaki tarlaya attım.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden kayıp yaşamak ya da çıkan masrafların bütçenizi sarsmasına yorumlanır.

 41. zeynep dedi ki:

  Rüyamda kalabalık ailemle bir restorana gidiyoruz. Herkes yemeğini bitirip dışarı çıkınca ben tuvalete gidiyorum. Ve büyük tuvaletimi yapıyorum fakat fark ediyorum ki o kadar çok şey çıkmış ve her yere bulaşmış ki kendi çamaşırın dahil ve tuvaletimde upuzun sargı bezleri yara bantları çıkıyor. Bir tane de büyük taş gibi büyük tuvaletim olduğunu görüyorum. Bu rüyayı kendimle ilgili bir takım kararlar aldığım günün gecesinde gördüm. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Ailenizle bir konuda uzlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Ancak biraz mücadele verdikten sonra bazı şeyler tam da sizin istediğiniz gibi olur.

 42. SonsuzNur dedi ki:

  Merhabalar; benim iş yerinde kendisine bazı konularda yardımcı olduğum Alman bir arkadaşım var. Rüyamda büyük bir tuvalette kendisinin yanında büyük abdestimi yapıyorum ve aynı zamanda onunla iş ile ilgili konuşuyoruz sonra tuvaletim bitiyor ve onun yanında kendimi temizliyorum. Bu ne demek acaba?

  1. admin dedi ki:

   İş ortamında birinden yardım almak ya da daha yeni kazançlı bir iş fırsatı yakalamak anlamına gelir.

 43. dertli dedi ki:

  Rüyamda ceviz büyüklüğünde sert ve siyah renkli 4 adet yan yana kakamı yapıp sonra elimle teker teker alıp attım. Ancak yerlerde izleri kalıyordu ve eşim o yerdeki izi temizlemek için çubukla atmak istiyordu. Ancak üzerime gelir diyerek yapma dedim zaten attığımı söyledim. Bu rüya beni psikolojik olarak çok etkiledi. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bazı borçlarınızdan daha rahat kurtulmak anlamına gelir. Endişelerinizin boş olduğunu anlayacaksınız.

 44. halil dedi ki:

  Rüyamda bir giyim mağazasına giriyorum. Tuvalete gitmek yerine elbiselerin arasına kaka yapıyorum. Sonra pişman oluyorum. Birkaç kişi görüyor utanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Umudunuzu kestiğiniz bir işten haber gelmesi, gelen bir habere çok şaşırmak anlamına gelir.

 45. Rasim dedi ki:

  Rüyamda büyük abdestim geliyor. Bir tuvalete giriyorum ama duvarlar yok. Çömeliyorum küçük çicekler var, ben gözükmüyorum. Ama karşında da insanlar var, beni ciceklerden görmüyor. Ben büyük abdestimi yapıyorum. Taretleniyorum fakat sol elime bulaşıyor. Bir türlü çıkmıyor. Ne yaptıysam çıkmıyor. Kazıdım en sonunda ama yine kendisi türemeye başladı.

  1. admin dedi ki:

   Geleceğe yönelik yapılacak bir iş yatırımın ileride sizi mutlu etmesi, sağlam kazanç elde etmeye yorumlanır.

 46. Aysun dedi ki:

  Rüyamda büyük tuvaletim geliyor. Sabahmış işe gitmiştim. Çok kalabalık kuyruk var. Tuvalette erkek bayan tuvaleti yan yana, arada duvar yok. Birbini görüyorlar, ben hemen sıra kapıyorum. Yanımda bir bayan hem tuvaletini yapıyor hem de sigara içiyor. Diyorum sıra çok kalkıyor o arada üç dört erkek geliyor ama benim tuvaletim bitmiyor çok zor çıkıyor kakam bayada yapıyorum bitsin kalkayım diyorum bir türlü bitmiyor. Adamların popusunu görüyorum, onlar yanımda ayakta yapıp gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntılara çözüm bulmak, bazı şeyleri tamamen geçmişte bırakmaya yorumlanır.

 47. BEŞİR SUN dedi ki:

  Rüyamda cuma namazına gidiyorum. Ezan okuyor, cuma hutbesi okunuyor ama benim büyük abdestim çok uzun sürüyor ve tuvalete girmiştim ama girdikten sonra tuvalet birden açık bir yere dönüşüyor. Camidekiler beni görebiliyor. Büyük tuvaletim çok uzun sürüyor. Namaz başlamadan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Kıskanç birinden gelecek zararın son dakika önlenmesi, büyük engellerin aşılmasına yorumlanır.

 48. Saynur dedi ki:

  Rüyamda bir tuvalete giriyorum. Büyük abdestini yapmak için. Sonra idrarda yapıyorum, elimi arkama atıyorum, adın gibi set bir şey geliyor elime. Sırtından oturduğum yere kadar sert bir kaka kütle gibi odun gibi. Onu alıyorum tuvalet giderine atıyorum ama üstüm tamamen batıyor. Suyu açıp sürekli su döküyorum gidere. Bir bakıyorum tuvalet üstüm tertemiz olmuş. Ve o kadar rahatlıyorum ki. O odun gibi sırtında duran kakadan sonra çok rahatlıyorum ve ter temiz oluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden kayıpların geri gelmesine ve büyük sıkıntılara çözüm bulmaya yorumlanır.

 49. Merve dedi ki:

  Rüyamda kedi ve köpeklere büyük tuvaletini yapmaları için eğitim veriyorum. Başlarında duruyorum ve sonra yanlışlıkla üzerine basıyorum. Kendimi bir anda başka bir odada buluyorum. Büyük tuvaletim geliyor. Odada yapıyorum ve sonra bir anda arabada oluyoruz. Teyzeme diyorum ki bana pembe bezi ver temizleyim oraları. Birkaç kirli çıkartıyor ve sonra pembe temizi alıyorum. Tam silicem, ticari taksi bir anda otobüs oluyor. Gene yanımda biri var. Teyzem yada başka biri yüzünü net görmüyorum. İnicez otobüsten dibimizden iki tane genç geçiyor ve bizim kalktığımız yere oturuyor. İnip bakıyorum ve arkamdan pis yere nasıl oturur diye konuşurken kalkıyorum (o kadar çok karışık ki bunlar sadece aklımda kalanlar).

  1. admin dedi ki:

   Borcunuz varsa hepsini kapatmaya, maddi yönden sıkıntıları büyük oranda aşmaya yorumlanır. Evinize eşya da satın alabilirsiniz.

   1. Başak Başak dedi ki:

    Rüyamda cok sevdiğim ama görüşmediğim 2 arkadasimin yaninda sokak ortasında buyuk tuvaletimi yapiyordum ama kabızdım ve zorlaniyordum.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya işsiz birine iş bulmaya yorumlanır.

  2. kurtulus dedi ki:

   Ruyamda cin bana saldiriyordu

   1. admin dedi ki:

    Sıkıntılı bir süreç atlatmaya ve bazı insanların kıskançlık yapmasına yorumlanır.

    1. Pinar dedi ki:

     ruyamda akrabalarim ve ailemle otururken oturdugum yere buyuk tuvaletimi yaptim.sonradan herkes pisligi gordu ama benim yaptigimi anlamadi sadece annem gizlice senin yaptigini anladim dedi

     1. admin dedi ki:

      Aile içi sorun kalmaması, sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 50. zehra dedi ki:

  Rüyamda otobüste yolculuk yaparken yaşlı bir kadın yatakta oturuyor. Büyük abdestini yaparken görüyorum. Kadının suratı lekeli uzun ve zayıf hiç tanımadığım birisi. Manası nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kötü niyetli birinden gelecek zararın önlenmesi, size engel olan birinin hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

   1. cansu dedi ki:

    Rüyamda köpek saldirdi kactim

    1. admin dedi ki:

     Bazı dostlarınızla aranız açılabilir.

     1. Arif dedi ki:

      Merhaba, rüyamda umumi tuvaletteydim. Büyük tuvaletimi lavabolardan birinin altına köşeye yaptım. Sonra gidip kabinlerden birine gidip yapmaya devam ettim. Bu arada insanlar lavabo bölümüne geldiler. Dışkıyı gördüler. Tepki gösterdiler. Buraya kim nasıl yapar diye kızdılar. Utandım. Benim yaptığım da anlaşıldı. Kabinden çıkıp dışkıyı temizledim. Temizlerken altından bir paket çıktı. İçinden yiyecek çıktı. Ve kirlenmemişlerdi.

     2. admin dedi ki:

      Maddi sıkıntılarınız varsa aşmak ve sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

    2. Hasan dedi ki:

     Rüyamda bir caddenin kenarında, kaldırıma büyük tuvaletimi yapıyordum. Başı ucumdada kardeşim vardı gelen geçen herkes bize bakıyordu. Devamını hatırlamıyorum nedir acaba yorumu?

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi kıran ve üzen birinin af dilemesine yorumlanır.

   2. Eda dedi ki:

    Ruyamda ahir gibi bir yere giriyorum orada temizlikçi var sinirli birisi tuvaletler var fakat daha sonrasında o tuvalet normale dönüyor ahırda deilim yani sonra bi tuvalete giriyorum ama tuvalet çok acikta daha sonrasında başka ni tuval3te giriyorum sağ tarafı kapalı olunca büyük abdest oluyo sonra temizlikçi bi anda tuvalette belirip temizliyo sol taraf açık mi kontrol edemiyorum g9zlerim buğulanıyo yorumu nedir

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dertlerden sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status