Rüyada Camdan Atlamak

Rüyada Camdan Atlamak

Rüyada camdan atladığını görmek, sizi zor durumda bırakacak bir olay sonrasında rahat nefes almak isteyeceğinize yorumlanır. Özellikle bir kaçış yolu arıyor olabilirsiniz. İnsanların çok fazla üstünüze geldiğini düşünmeniz ve bazı konularda endişelerinizin olması sebebiyle artık tahammül duygunuz azalacak. Heves ettiğiniz şeylerin aslında gerçek olmayacağını öğrenmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yanlış yola sapabilir ve bazı tehlikeleri adeta davet edebilirsiniz. Bu nedenle yakın zamanda başınızı belaya sokacak her türlü duruma karşı temkinli olmalı, kendinizi zarar getirecek kişilerden korumalısınız.

Rüyada başkasının camdan atladığını görmek

Bir insan sizin için kendini tehlikeye atabilir ve hatta sırf siz zarar görmeyin diye bir konuda yalan söyleyebilir. Şu günlerde kimin dost ya da düşman olduğunu çok iyi kavrayacağınız olaylar olacak. Sizin iyiliğiniz için çabalayan ve sırf siz mutlu olun diye bazı şeylerden ödün veren insanlar sayesinde bir yerlere gelebilecek, zarar görmekten kurtulacaksınız.

Rüyada camdan atlamaya çalışmak

Bir süredir bazı şeylerden vazgeçmek için çaba harcıyor olabilirsiniz. Örneğin işinizi ya da eğitim hayatınızı bırakmak istiyorsanız, bu hatayı yapmamanız için sevdikleriniz sürekli mücadele verecekler. Sizin hayatınızın hatasını yapmanızdan son anda vazgeçirmeye çalışacaklar.  Şu günlerde alacağınız kararlar hayatınızın ilerleyen döneminde pişman olmanıza neden olacak.

Rüyada camdan atlayıp kaçmak

Çok büyük zorluklar aşmak ve tehlikelerden kurtulmak anlamına gelir. Sizdeki azim ve hırs ile hiçbir düşmanınız size engel olamayacak. Özellikle bazı sorumluluklarınızdan kaçış mümkün değil gibi görünse de, bir şekilde bu sorumluluklarınızdan kaçmayı başaracaksınız. Özellikle bir insanı hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Rüyada camdan kaçmak

Söyleyeceğiniz yalanlar sayesinde zor durumda kalmaktan son anda kurtulacaksınız. Ancak bunu bilen insanlara karşı mahcup olabilirsiniz ve yalanlarınız yakında önünüze çıkabilir. Aslında kaçmaya çalıştığınız şeyler sizin peşinizi bırakmayacak.

Rüyada başka birinin camdan atladığını görmek

İç dünyanızda bazı huzursuzluklar ve tedirginlikler yaşıyor olabilirsiniz. Bazı insanların saadetinizi engellemeye çalışacağını düşünüyorsanız, aslında tam tersi bu insanlar kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler. Sizinle baş edemeyecekler.

Rüyada pencereden çıkmak

Tüm yalanların ortaya serilmesi ile birlikte artık farklı bir yol izleyeceğinize yorumlanır. Hayatınız bir anda değişebilir ve yeni kararlar alarak yaşadığınız yerden uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir şeyler sırf hayatınızda mecburiyetten olacak.

Rüyada arkadaşının camdan atladığını görmek

Çok sevdiğiniz bir dostunuzun sizin için çok büyük bir iyilik yapması, hatta sırf siz mutlu olun diye kendi mutluluğundan ödün vermesi demektir. Sizin beladan kurtulmanıza arkadaşınız yardım edebilir.

Rüyada camdan atlayıp ölmemek

Sahip olduğunuz bazı şeylerin değerini anlayacağınıza ve yalan söylemeye tövbe edeceğinize yorumlanır. Çünkü geçmişte söylediğiniz yalanlar yüzünden başınız ağrıyacak. Keşke dememek için artık daha dürüst olma kararı alacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status