Rüyada Camları Silmek

Rüyada cam sildiğini görmek, bir zamanlar ertelediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz işlerinizi şimdi tamamlamak anlamına gelir. Yarım kalan işlerinizi bitirmek sizin için çok hayırlı olabilir. Borcu olan kişilerin de borçlarından kurtulmak demektir. Ev hayatında herkesi mutlu edecek bir şeyler yapabilirsiniz. Hem ailenizin hem de sizin sevineceğiniz şeyler olabilir. Rüyada pencere camını silmek, çalışma hayatında size zorluk çıkarmak isteyen insanlara yorumlanır. Ancak bu durum sizin avantajınıza olabilir, kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Rüyada cam pencere yıkamak, ev içinde refah ve huzurun artmasına yorumlanır. Kendinizi zihnen de rahatlamış hissedebilirsiniz. İçinize dert olan bir şeye çare bulunabilir.

Rüyada cam silen birini görmek, birinden maddi destek almak ya da bu kişinin daha güze l bir iş bulmanızda yardımcı olacağına yorumlanır. İşlerinize yönelik fayda sağlayabilir. Eğer borca ihtiyacınız varsa, birinden borç para da alınabilir.

Rüyada Camları Silen Kadın Görmek

Hem size hem de ailenize katkıda bulunacak ve yardım edecek bir insana yorumlanır. Kendi işleriniz için bir kadından gelen yardım sizi mutlu edebilir. Ev içinden bir kadın ile de dert ortağı olabilirsiniz. Evli olanların eşleri fedakarlıkta bulunur.

Rüyada Camları Silen Erkek Görmek

Sizin parasal anlamda rahat etmenizde bir erkeğin size yardımcı olacağına yorumlanır. Kendi başınıza mücadele ettiğiniz bir konuda da aileden bir erkek size el uzatabilir, yardımda bulunabilir. Evli bayanlar eşlerinden güzel söz işitir.

Rüyada Kirli Cam Silmek

Ailenize dair sorumluluklarınızı yerine getirerek aile içinde rahatlama olmasına yorumlanır. Mesela ev içinde borçlar biter, ekonomik yönden diğer aile fertlerine yardımcı olabilirsiniz. Yeni çıkan borçlar da tez zamanda biter. Rüyada temiz cam silmek, hayırlı haberler almak ve ailenizle paylaşmaya yorumlanır.

Rüyada Araba Camı Silmek

Yeni bir araba almak isteyen kişiler için bu isteklerinin tez zamanda gerçek olmasına, hedeflerine ulaşmalarına yorumlanır. Birikimleriniz varsa da bu birikimler ile birlikte almak istediğiniz mal mülkü satın alma imkanınız olur.

Rüyada Cam Silerken Düşmek

Aile içerisinde üzüntülerin bitmesine ve iç sıkıntıların son bulmasına yorumlanır. Sizi sevip sayan insanlardan güzel haberler alabilirsiniz. Aile içinde önemli bir rahatlama olur, sıkıntılara yakın zamanda son verilir.

Rüyada Ölmüş Kişinin Cam Silmesi

Evinize hayırlı misafirler gelmesine ve hayırlı olaylar olmasına yorumlanır. Ev içinde düğün dernek gibi bir telaş olabilir. Ya da bebek bekleyen bir akrabanızın müjdeli haberi gelebilir. Hane içinde hasta biri varsa iyileşir. Rüyada ölmüş annenin cam sildiğini görmek, annenizin hayatta olsa sizinle gurur duyacağı bir olay yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Camları Silmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ev içinde borcu olanların borçlarından ve derdi olanların da dertlerinden kurtulmaları anlamına gelir. Evinizde huzur ve muhabbet artar. Aile içinde sıkıntıların bitmesinde sizin önemli bir emeğiniz olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yaren dedi ki:

  Eşimle birlikte pencere camı siliyorduk rüyamda anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve borç kalmamasına yorumlanır.

 2. Bener dedi ki:

  Rüyamda 1 sene önce evlenen amcamın oğlunun şuan evli olan eşiyle yeniden düğün yaptığını bir açık alan gibi yerde ben eşim amcamın oğlu damatlık giymiş hanımında da gelinlik vardı sanki hayal meyal hatırlıyorum kızın annesi babasında hatırlar gibiyim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında haneden müjdeli haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status