Rüyada Çanta Gizlemek

Rüyada çanta gizlediğini görmek, sizi geçmişte hayal kırıklığına uğratan birinin af dilemesine ve pişman olduğunu belirtmesine yorumlanır. Bu kişi eski sevgiliniz ya da hayatınızda bir zamanlar değeri olan biri olabilir. Ancak geçmişte yapmış olduğu hatalar ve sizi maddi ya da manevi yönden zarar uğratması sebebiyle onu affetmekte güçlük çekebilirsiniz. Hatta yeniden hayatınıza girmesini istemeyeceksiniz. Bu kişiye karşı öfkeniz hala geçmemiş olabilir. Her ne kadar çok pişman olsa da ona güvenmiyor olmanız sebebi ile ümit ettiği gibi olmayacak.

Rüyada birinden çanta gizlemek, beklentilerin karşılığını almak ve gurur duyacağınız bir iş yapmak, belki büyük bir iyilikte bulunmak anlamına da gelir. Bu iyiliği herkesten gizleyebilirsiniz. Ancak sizin iç huzurunuzu artırabilir ve yardımlarınızdan hayır duası alabilirsiniz. Rüyada tanıdığın birinden çanta gizlemek, tecrübelerinizle hayatta daha iyi kararlar alacağınıza ve eski hataları tekrar etmeyerek daha sağlam adımlar atarak hedeflerinizde ilerleme göstereceğinize yorumlanır. Bundan sonra başkalarının sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. Rüyada tanımadığın birinden çanta gizlemek ise, yabancı birinden destek görmek ya da birinin iyiliği sayesinde isteklerinize erişeceğinize yorumlanır. İş arayan kişiler kuracakları bağlantılar sayesinde iş bulabilirler.

Rüyada Çanta Saklamak

Ümitlerinizi yeniden yeşertecek haberler almak ve şansın açılması olarak yorumlanır. Tam her şey kötü gidiyorken bir anda her şey düzene girmeye başlayabilir. Çok güzel olanaklar elde edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yaparak geçmişe bir sünger çekmek isteyeceksiniz. Bundan sonra sizi üzen insanları hayatınızdan uzak tutarak kendi öncelikleriniz için çaba gösterebilirsiniz.

Rüyada Çanta Gizlemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok hayırlı olaylar yaşamak ve her şeyin kalbinize göre olması, size hata yapan kişilerin pişman olmaları anlamına gelir. Bundan sonra daha mantıklı ve azimli olabilirsiniz. Hayatınızda sadece sizi seven ve değer veren insanlara yer vermek isteyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda annemde toz pembe kol çantası vardı.Üç gözü vardı. Bir şey aramak için açıyordu. İki gözü yara bandıyla doluydu.avuç avuç yara bandı vardı.

  1. admin dedi ki:

   Eve gelen misafirin huzursuzluk vermesi , istenmeyen misafire yorumlanır.

 2. Lale yıldız dedi ki:

  Yatak odasında uzanıyorum. Çocuklar komşunun geldiğini söylüyor ve ayağa kalkıyorum. Kapıyı açarken komşu kadın elini uzatıyor (bu arada eli normalden daha beyaz) öpüyorum odaya giriyor ve yatağın üzerine oturup halimi soruyor. Ben de nasıl olsun bildiğin gibi diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Ev içerisinde bir sıkıntının yakında çözülmesi, aileniz ve sevenleriniz tarafından destek görmek anlamına gelir.

 3. Eda yılmaz dedi ki:

  Bir odadayım, içi para dolu olduğunu düşündüğüm çanta var. Ben yatağın altına saklıyorum pencerede tanımadığım biri odada ne yaptığımı soruyor. Perde çekik halde konuşuyorum para çantasında bahsetmiyorum bir ilacı vücuduma sürmem gerektiği için odada olduğumu söylüyorum. Bu arada perde beyaz olduğundan kişi benim hareketlerimi takip ediyor. Yatağın altına para çantasını sakladığımı anlıyor. Bir anda o kişi içeride ve çantayı ortaya çıkarmış oluyor. Ben de alıp tekrar yatağın altına saklıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi kayıpların geri gelmesine ve yeni bir karar almak, hayatınıza temiz bir başlangıç için hazırlanmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status