Rüyada Çapak Görmek

Rüyada çapak görmek, tam da ihtiyacınız olan zamanda elinize geçecek olan fazladan paranın işinizi göreceğine ve maddi endişe yaşamamaya yorumlanır. Kişi şans oyunlarından da para kazanabilir, talihi döner. Kendi işini yapanlar beklemedik bir anda yüklü bir satış yapabilir, bol para kazanabilir. ödemelerinizi bir süredir bekletiyorsanız yakında ödemelerinizi yapıp kimseye mahcup kalmazsınız. Rüyada gözden beyaz çapak görmek, yeni bir dost kazanmak demektir. Bu dostunuz iş hayatından olabilir ve sizin hırslanıp daha çok çalışıp daha iyi bir mertebeye yükselmenizde o kişiden yardım görebilirsiniz. Sizi terfi almanızda destekleyebiilir. Ya da bir sınava girmek veya bir kursa yazılma konusunda da öncülük edebilir.

Rüyada gözün çapaklanması, yeni bir mal mülk sahibi olup mal varlığını arttırmak anlamına gelir. Eğer para biriktiriyorsanız bu parayı iyi bir şey için değerlendirme şansınız olur. Ev sahibi olmak isteyenler hayallerine erişirler. Aileniz de kirada oturuyorsa kendi evlerine taşınabilirler.

Rüyada Gözünde Çapak Temizlemek

Borçlarını teker teker ödeyerek hiç borç bırakmamaya ve bir daha borç yapmamaya yorumlanır. Zamanında başkasına kefil olan kişiler de bir daha hiç kimseye kefil olmamaya tövbe ederler. Zamanında yapılan maddi hatalar tekrar edilmez. Bir daha kişi benzer bir yanılgıya düşmez. Eğer aile içerisinde de aile fertlerinin ödeyemedikleri borçları varsa kapatmalarına yardımcı olunabilir.

Rüyada Çapak Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun uğraşlar sonunda lede edilecek güç ve paraya yorumlanır. Eğer yüzünüze konuşarak arkanızdan olur olmaz laflar eden kimseler varsa asıl yüzlerini görebilirsiniz. İşlerinizdeki stres azalır, kişi maddi endişe duymaz ve geliri artabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status