Rüyada Çarmıha Gerilmek

Rüyada çarmıha gerildiğini görmek, herkesin önünde küçük düşmek ve haksız yere suçlanmak olarak yorumlanır. Hiç de beklemediğiniz bir anda üzerinize iftira atılabilir. Ya da biri sizin hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyerek başkalarının size kötü gözle bakmasına ve suçlamasına neden olabilir. Şu günlerde psikolojik olarak zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Çünkü çevrenizdeki insanlar size karşı cephe alabilirler. Özellikle sosyal yaşantınızda hiç de beklemediğiniz tepkiler ile karşılaşabilir ve yalnız kalabilirsiniz. Sizin suçsuz olmanız ya da başkası yüzünden yanlışa düşmeniz, daha da üzecek. Dostu ve düşmanınızı şu günlerde anlayabilirsiniz. Bu zor günleri atlatmak sizin için kolay olmayabilir.

Rüyada Çivilerle Çarmıha Gerilmek

Eğer rüyada çivilerle mıhlanarak çarmıha gerildiği görülürse, bu pek de hayırlı değildir. Falına bakılan kişinin başkaları tarafından hor görülmesi ve maddi kayıp yaşaması anlamına gelir. Çok zor zamanlar atlatacaksınız. Mal mülk kaybı yaşanabilir. Özellikle herkesin şahit olacağı zor günler yaşanabilir ve bunları atlatmak zor olabilir.

Rüyada Çarmıha Gerilmiş İnsan Görmek

Size ihtiyaç duyan bir insanı simgeler. Bu insan sizden uzun süredir yardım bekliyor olabilir. Özellikle aile içerisinde maddi sıkıntı çeken ya da haksızlığa uğrayan biri varsa ona sırt çevirmek yerine yanında olmanız gerekecek. Bu kişi sizden bazı beklentiler içerisinde olacak.

Rüyada Çarmıha Gerilmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, günah işlemek veya bilmeden birilerine zarar vermek olarak yorumlanır. Hiç istemediğiniz halde birine zarar verebilirsiniz. Çok zor zamanlar atlatacak, çok büyük zorlukların üstesinden geleceksiniz. Ancak bir müddet daha manevi yönden güçsüz olabilir, hatalara düşebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status