Rüyada Çatışma İçinde Kalmak

Rüyada çatışma içinde kaldığını görmek, ikilemde kalmak ve arkanızdan iş çeviren kişiler varsa ne tepki vermeniz konusunda bir türlü karar verememeye yorumlanır. Örneğin aileden biri sizin huzurunuzu kaçıracak bir şey yaptıysa ona nasıl bir tepki vermeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir. Bir süre önce size söz veren kişiler de sözünü tutmaz. Rüyada etrafındaki insanların silahlı çatışmaya başlaması, başınıza gelen talihsiz olayların sebebinin güvendiğiniz insanlar olmasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz kişiler arkanızdan çevirdikleri işler ile kalbinizi kırabilirler. Bazı insanlar ile aranıza mesafe koymanız sizin için en hayırlısı olabilir.

Rüyada silahlı çatışma arasında kalmak, sevdikleriniz arasında kalmak ve kimin yanında olmanız gerektiğini bilememek demektir. Örneğin evli olan kişiler hem kendi aileleri hem de eşleri arasında kalabilirler. Bir tarafın yapmış olduğu hata yüzünden kime hak vereceğinizi şaşırabilir, arada denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada Silahlı Çatışmada Saklanmak

Rüyada silahlı saldırıdan saklandığını görmek, sizi üzmeye çalışan kişilere yorumlanır. Bu yüzden özel hayatınızda mutsuz olabilir ve bazı insanlar ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Maddi yönden sizi zor durumda bırakıp eziyet etmeye kalkan birileri olabilir.

Rüyada Kurşunların Arasında Kalmak

Özle hayatınızdaki sorunları bertaraf etmek ve büyük problemleri geride bırakmaya yorumlanır. Sözleri ile zamanında kalbinizi kıran kişiler hatalarını telafi ederler. Küs olduğunuz veya ayrılık yaşadığınız insanlar gelip sizin gönlünüzü almaya kalkabilirler.

Rüyada İki Ateş Arasında Kalmak

Size borcu olan kişilerin borçlarını ödemesine ve aile içerisinde huzur denge sağlanmasına yorumlanır. Aile hayatında miras mal mülk yüzünden yaşanan sorunlar yakında çözülür. Sizin hakkınıza göz diken kişiler bu emellerine erişemezler.

Rüyada Çatışma İçinde Kalmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sizden gizlenen ve aklınızda soru işaret olan konularda artık netlik kazanmak ve gerçekleri öğrenmek demektir. Aile hayatında karmaşıklık olabilir, bencilce davranışları yüzünden sizi huzurunuzu kaçıran kişiler olabilir. Başkası yüzünden sizin de ev içi huzurunuz bozulabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nazan dedi ki:

  Rüyamda Bir yerden gelirken ansızın çatışma arasında eşim oğlum ve ben kalıyoruz fakat gözümüzün önünde sevdiklerimiz den biride kalıyor onuda istemeyerek vuruyorlar ve ben çok aglıyorum sonra biz hareket etmiyoruz ki kursun bize gelmesin diye. Ama 8 yaşındaki oğlum kalıyor kursunlar arasında diyorum neolur elektrikler kesilse de oğlumu çekip yanıma alsam diyorum ki elektrikler kesiliyor oğlumu yanıma alıyorum çatışma sag salim bitsin ve gidelim diye sonra sıçrayıp kalkıyorum

 2. merve dedi ki:

  rüyamda bir köprüdeydim ve ateş açıldı birden ben de başımım korumak için eğildim

 3. Diloş dedi ki:

  Merhabalar. Ben rüyamda bütün ailenin de olduğu bir kır düğünü yaptığımız esnada bulunduğumuz alanın dış kapı tarafında iki musubetli insan arasında çıkan çatışmayı gördüm.çatışma esnasında bir den çok yolda geçen insan ve düğüne gelen kişilerin de arada olduğu kargaşa vardı. Plakayı ezberlemişim. ve polislere vermek için çok kararsız kalmışım.hatta korkudan vermemişim.daha sonra çatışma yeniden alevlendi. Ve bu sefer yakın çevrem de dahil oluyordu. Çok ürkütücü bir olaydı benim gibi umarım yorumlarsınız. Sabırsızlıkla bekliyorum

 4. İrem dedi ki:

  Merhaba.15 yaşındayım.Rüyamda kırlık engebeli ve dağlık bir alanda evler var tek katlı,müstakil.birden bizim askerlerimiz ve sivil teröristler çatışmaya giriyorlar hemen bizim evin önündeki geniş çimenlik alanda.bizim askerlerle ortaokul müdür yardımcım üzerinde takım elbisenin ceketi olmadan üstünde sadece gömlekle koşuyor sağa doğru.mermileri görebiliyorum.birsürü var.çanakkaledeki gibi.ve biz hala alandayız.bir kurşun kafamın dibinde geçiyor.ne milim üstünden ne milim altından tam dibinden geçiyor.bir duvarın dibine çöküyoruz.sonra çatışma bitiyor.eve giriyoruz.ben arkadaşımı ve kuzenimi içeri girmeye ikna ediyorum. fatihe “sonuçta sen benim arkadaşımsın senin için endişeleniyorum” diyorum ve sarılıyoruz.eve giriyoruz.kapıyı kitliyorum.sonra karşıdaki odaya giriyorum.yatak odası gibi ama penceresi bir duvara bakıyor.ve bir ranzada camın önünde.halam ve kuzenim var.salonla mutfa birleşik.salonun penceresi açık.kıvırcık(bonus kafa) turuncumsu sarımsı saçlı bir adam elinde tabanca(tabanca lazerli) tabancayı bana doğrultmuş şekilde birşeyler söylüyor.sonra ben aceleyle mutfağa giriyorum.annem yemek yapıyor ocağın önünde ocakta açık bir pencerenin önünde.kardeşimde yanında.sonra “anne camın önünde bir adam vardı elinde silah vardı yere eğil ” dedim.annem “buraya gelin gitmeyin diyor” dedi. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kızdıran birinden haber almak, af dilemesine, engellerin ortadan kalkmasına yorumlanır.

 5. Sunay dedi ki:

  Rüyamda çatışmanın ortasında kaldım eşim kolumdan tuttu kaçırdı beni sonra yolun sonunda da silahlı adamlar olunca elimi bıraktı kendi kaçtı bende sokakda bir WC vardı orda saklandım bir süre sonra biri açtı vurdu ölmüş gibi yaptım ama ölmedim sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi sıkıntı ve anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status