Rüyada Cennette Olmak

Rüyada cennette olduğunu görmek, edilen duaların kabulüne ve iç sıkıntılardan kurtulmaya, gönülden rahatlamaya yorumlanır. Zor bir durum içerisinde olan kişiler tez zamanda sıkıntılarını aşarlar. Kişi günahlarından tövbe eder ve doğru yoldan şaşmaz. İyilikler çoğalır, ölene kadar huzur ve mutluluk içerisinde yaşanır. Yaşadığınız sıkıntılarınızı atlatarak manevi yönden de huzurunuz artabilir.  Rüyada cennete girmek, çok hayırlı işler yapmak ve iç huzuru sağlamaya yorumlanır. Yapılan iyilikler her geçen gün artar, sizi seven insanlardan hoş sözler işitilir.  Sıkıntılardan feraha çıkılır, manevi sıkıntılar azalır. Rüyada ölmek ve cennette olmak, uzun ve sağlıklı bir ömür sürmek anlamına gelir. Hastalığı olan kişiler için şifalarını bulmak demektir. Daha sağlıklı ve mutlu mesut yaşanır.

Rüyada elinde cennetin anahtarı olduğunu görmek, ilim irfan sahibi insanlar ile dostluk kurmak ve çevrenize çok iyi hayırsever insanların olmasına yorumlanır. Bekar olanların karşısına hayırlı bir kısmet çıkar. Zamanında yapılan iyilikler şimdi karşınıza çıkabilir.

Rüyada Cennette Uçmak

Yapılan karşılıksız iyiliklerden çok hayırlı dualar almak anlamına gelir. Bir süre önce yapılan iyilikler ile şimdi başka biri çok mutlu olabilir ve onun adına siz de mutluluk duyabilirsiniz. Hatalar telafi edilir ve iç sıkıntılar biter.

Rüyada Cennetle Müjdelenmek

Çok vefakar dostluklar edinmek ve düşman edinmemek, doğru ve yanlışın fark edilmesine, haklı ve haksızlığın ortaya çıkıp hakkınız olanı alacağınıza yorumlanır. Size zamanında yapılan haksızlıklar varsa bundan pişmanlık duyup af dileyen birileri olabilir. Rüyada cennete gideceğinin söylenmesi, hayırlı haberler almaya ve yuvanızın bütünlüğünün korunmasına yorumlanır. Yuvanızda sağlık ve huzur dolu günler olur.

Rüyada Cennette Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, ilim irfan sahibi olan insanlarla dostluk kurmak ve yapılan iyiliklerden dolayı bol hayır duası almaya yorumlanır. Çok hayırlı işler yapmak için önünüze fırsatlar çıkabilir. Sevdiklerinizden hayırlı haberler alabilirsiniz, aile içerisinde de mutluluk ve huzur çoğalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Özden talay dedi ki:

    Merhaba rüyamda evdeyiz eşim komsum var birine yemeğe gidicez yanınızda biber kızartalım diyor neyse bakıyorum çıkmışız dışarıya gidiyoruz eşimle elimde tabak biber var sokakatayiz biranda gökyüzünden kavrulmuş susam yağıyor bende onları yakalamaya çalışıyorum tabağı tutuyorum o sırada mis gibide kokuyor ama o sırada bir gürültü ses kaos insanlar koşturmaya başlıyor bir binanın altına sığınmaya çalışıyoruz kaldırımda adamlar var herkes eve gitmek istiyornoluyor diyorum neolacak diyor biri cumhurbaskanimiz yin3 ortaligi karıştırdı diyor tam o sirada polis arabasi yanasiyor hadi herkes 3vlerine gitsin durmayin buralarda ortalik cik karisik diyor bizde eşimle bir anda bizim ein sokagindayiz hertaraf kırılmış dökülmüş market kahvehane eşyalar heryerde eşim yerden bira şişesi alıyor içmeye başlıyor napiyosun sen bu hengamede sirasimi takı değil işte bira diyor kızıyorum biraz ilerliyoruz ben bir anda sokağın ortasında duruyorum gökyüzü bir anda aralanıyor ve karşımda okadar güzel bir yetki anlatamam yeşillikler sular meyveler allahim burasi neresi nasıl bukadar güzel olabilir diyorum bir ses burasi cennet diyor bakıyorum uzaktan beyazlar içind e bir erkek geliyor ama yüzünü göremiyorum o arabada eşimin sesi napıyorsun yürü kimle konuşuyorsun diyorum görmüyor musun allahim hayır ne saçmalıyorsun diyor görmüyorum bise diyor o gelen erkek sağ elini uzatıyor bende ona uzatıyorum ama bir yandanda diyorum ortalık çok karışık kedim var evde nolacak o o gelen erkek sen merak etme sen onu allah rızası için bakiyorsun ona birşey olmıycak merak etme diyor siz kimsiniz diyorum sağ elini uzatana yin3 içeren bir ses o hz muhammet diyor o kadar guz3l ışıl ışıl anlatamam ama yüzünü gor3medim sağ ellerimizi birbirimize uzattık orada uyandim

    1. admin dedi ki:

      Evinizde huzur ve berekete, eşiniz ile ortak istek ve arzularınıza erişmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status