Rüyada Çilingir Görmek

Rüyada çilingir görmek, büyük bir başarıyı simgeler. Sonunda şansınız bahtınız açılır ve her neyin hayalini kuruyor iseniz o şeye kavuşabilirsiniz. Evlenmeyi arzulayan kişiler evlenirler ve sevdikleri insan ile mutlu bir yuvaları olur. Aileler rıza vermiyor ise aileleri yakında ikna edebilirsiniz. Başkaları için imkansız gibi gelen bir şeyi zorlayarak imkansızı başarabilirsiniz. Mesleğinde yükselemeyen kişiler çalışıp çabalayıp sonunda terfi alırlar. Başkalarının yapamazsın dediği bir şeyde başarılı olup bu insanları şaşırtabilirsiniz. Rüyada çilingir dükkanı görmek, kendi işini kurmaya yorumlanır. Kendi işini yapanlar ise iş yerlerini başka bir yere taşıyabilir veya yeni bir şube açabilirler. Rüyada anahtarcı görmek, birinin sırrını gizlemeye yorumlanır. Size güvenip derdini veya sırrını paylaşan biri olabilir. Biriyle ortak bir sırrınız da olabilir.

Rüyada çilingir sofrası görmek, yeni bir mal mülk veya ganimet olarak yorumlanır. Ev sahibi olmak isteyenler kendi evlerini satın alıp taşınabilirler. Başka yerde iş bakan veya atama bekleyenler de ilerleyen zamanda istedikleri yere evlerini taşıyabilirler.

Rüyada Çilingir Aramak

Çevrenizde bir insana fikri danışmaya ve o kişiden bir iyilik görmeye yorumlanır. Birinin aracılığı ile işe de girilebilir. Biri size yol gösterebilir. Rüyada çilingirin kapıya kilit takması, hayırlı bir talip demektir. Bekar olanlar evlilik hazırlığına başlayabilirler. Ailesi ile yaşayanlar da kendi evlerine taşınabilirler.

Rüyada Çilingir Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, her türlü işinizi yoluna koymak ve zor olanı başarmaya yorumlanır. Her kimin derdi sırrı varsa birlikte çözülür. İnsanların sırdaşı dert ortağı olabilir ve bol hayır duası alabilirsiniz. Çaresiz kalan birine de yardım edilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status