Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, dileklerin gerçekleşmesine ve sonunda her şeyin gönlünüze göre olmasına yorumlanır. İçinizi sıkan her türlü dert ve kederden kurtularak parlak bir döneme girebilirsiniz. Çalışan ya da eğitim hayatı devam edenler geleceğe dair ideallerini gerçekleştirirler. Altına imza attığınız işler ileride size başarı getirir ve şans kapılarını açar. Rüyada cinsi münasebette bulunmak, sevdiği insanla kavuşmak anlamına da gelir. Tanıdığınız birini görürseniz, bu kişiden hayırlı haber gelir. Yalan dolan kalmaz, sevdiklerinize güveniniz artar, ayrılıklar son bulur. Tanımadığınız biriyse, hayatınıza giren biri sizi yaptığınız hatalara karşı uyarabilir. Rüyada sevişmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte hayallerine erişmeye ve kısmetin açılmasına yorumlanır. Gönül rahatlığı ile sevdiklerinize güvenebilirsiniz, size karşı insanlar sevecen davranabilirler.

Rüyada başkasının cinsel ilişkiye girdiğini görmek, faydalı işler yapmaya ve başkalarına da hayrınızın dokunmasına yorumlanır. Dostlarınız artar, insanlar sizden güzel sözlerle bahsederler. Tanımadığınız insanlardan hoş sözler ve iltifatlar işitebilirsiniz. Rüyada cinsel ilişki yaşayanları görmek, el üstünde tutulmak ve değer görmek, sevdiklerinizin size sürpriz yapıp sizi düşünmesi anlamına gelir. Hiç ummadığınız insanlardan güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Cinsel İlişkide Başarısız Olmak

Bazı insanlara karşı boşuna ön yargılı olduğunuzun farkına varmaya ve mahcup olmaya yorumlanır. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden kalbini kırdığınız insanlar varsa gönlünü almanız gerekebilir. Size karşı hatası olan biri de gelip af dileyebilir.

Rüyada Cinsel İlişki Yaşamak

Yaşantınızda her şey yoluna girer. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında yüzünüz güler. Kendi yuvasını kurmak isteyenlerin talipleri çıkar. Hayırlı insanlar hayatınıza girer ve bu sayede işlerinizde de sorunlar çıkmaz.

Rüyada Seks Yaptığını Görmek

Zamanında sizi yadırgayan ya da eleştiren insanların şimdi buna utanmasına yorumlanır. Sizinle ilgili ön yargısı olan ve soğuk davranan insanların gözünde değeriniz artar. Size yanaşmaya kalkabilirler. Hiç ummadığınız insanlardan haber alabilirsiniz.

Rüyada Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada sevdiği kişi ile ilişki görülmesi hayırlıdır ve evlenip kendi yuvanızı kuracağınıza, sevdiğiniz insan ile kavuşacağınıza yorumlanır. Birlikte kurmuş olduğunuz ortak hayalleriniz gerçek olur. Birlikteliğinizi iki aile de onaylayabilir. Rüyada sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girmesi, aranızda başkası yüzünden sorun çıkmasına yorumlanır. İlişkinize zararı dokunan birileri olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Hayatınıza girecek başka birine ve en hayırlısının eski sevgiliniz ile ayrılmak olduğunu anlayacağınıza yorumlanır. Onunla tamamen yollarınız ayrılabilir ve rüya sahibi özle hayatında çok daha mutlu ve huzurlu olur.

Rüyada Eşiyle Cinsel İlişkiye Girmek

Çalışan kişiler için evlerine daha çok para getireceklerine ve mesleki alanda yükselmeye yorumlanır. Eşinizin sizinle gurur duyacağı başarılarınız olabilir. Çalışma hayatında işleriniz yoluna girer. Rüyada eşin başkası ile ilişkiye girmesi, aile içinde çıkacak huzursuzluğun habercisidir. Aile içerisinde parasal konularda tatsızlıklar yaşanabilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Hedeflerine ulaşmak ve kendini ispat etmek anlamına gelir. Çalışan kişiler kariyer hayatlarında büyük bir fırsat elde edebilirler. Ancak bu fırsatı nasıl değerlendireceğiniz konusunda panik yapabilir, endişeye kapılabilirsiniz. Almanız gereken bazı riskler olabilir. Rüyada sanatçıyla ilişkiye girmek, çekilen zahmetten sonra sonuca ulaşmak ve kimseyi mağdur etmeden işlerinizi layığı ile tamamlamaya yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Başkalarından saklanan sırların ortay acıkmasına yorumlanır. Sizin de sakladığınız bazı sırlarınız varsa sevdikleriniz tarafından öğrenilebilir. Pembe yalan da söylemiş olsanız ortaya çıkabilir. Eğer ilişkiniz varsa sevdiğiniz insana karşı sizi dolduruşa getirmeye çalışan bir insan olabilir.

Rüyada Yabancıyla Cinsel İlişkiye Girmek

Mal mülk sahibi olmaya ve maddi yönden rahat etmeye, rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler işlerini büyütürler, yeni yatırımlar yapılabilir. Çalışma hayatına ağırlık verebilir, özel hayatınız geri planda bırakabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada ölü ile ilişkiye gördüğünü görmek, miras kalmasına veya işlerinin açılmasına yorumlanır. Maddi yönden rahata kavuşur ve evini kolay geçindirir. Sağlık sorunları yaşayanlar için ise daha sıhhatli ve zinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan hayal kırıklıklarının ardından yeniden ümitlenmek ve güzel gelişmeler olmasına, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Hakkınız kimsede kalmaz ve nihayet şans sizden yana olur. Yeniden heyecan duyulacak haberler gelebilir. Bir yerden sabırsızlıkla beklenen haber verse yakında size ulaşır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım arap ülkesinde olduğumu yatağın yanın da yerde uzandığımı arkamı döndüğümde kel bir bey arkamda belden yukarı çıplak yataktan baş aşşağı bana doğru sarkıyordu

 2. Erhan dedi ki:

  Rüyada sevgilimle cok bereketli bir tarladyidk ve tarlada ilk defa bakireliğini alıyordum

 3. Dark dedi ki:

  Rüyamda halamla cinsel ilişkiye giriyordum ve buda bana çok zevk veriyordu ve daha sonra sex yapmak için yer arıyorduk bulduğumuz yerde yapıyorduk
  Ve cinsel organını bariz bir şekilde birde bosaldigim zamanı iyi hatırlıyorum uyandığımda çok tiksindim bu rüyanın yorumu nedir acaba

 4. Kubra dedi ki:

  Ben rüyamda erkek kardesimle cinsel iliskiye girmek icin saklanacak yer ariyordum. Kilere gidiyorduk ama herdefasinda birsey oluyordu o gidip geri geliyordu. cinsel iliskiye girmedik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde büyü sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 5. Kubra dedi ki:

  Rüyamda erkek kardesimle kilere gidiyoruz ve bir firsat yakalamaya calisiyoruz ki iliskiye girelim. ama o firsati yakalayamiyoruz. korkunc bir rüyaydi, hayirdir insallah

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berekete yorumlanır.

 6. ERSIN dedi ki:

  Selamlar hocam 2 aylık sevgilim var onu rüyamda gördüm bizim evde Ikimizde çıplağız sevisiyoruz sonra sevgilimin üstüne göbeğine yüzüne boşaldım boşaldıktan sonra ustune işedim istemeyerek iserken ve boşalırken zevk aldim bu rüya neye cikar hocam cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızdaki bazı anlaşmazlık veya güven sorunlarının aşılmasına yorumlanır.

  2. Mihriban yilmaz dedi ki:

   Rüyamda iki bayan arkadaşımla avm girdik bakıniyoruz bir arkadaşım elinde torbayı açtı gülerek bir kapıyı açtı yüz üstü yatan iki genç et ve kemiklerin içine yatmış güya reklammiş ay çok korktum ve garip dedim Bu ne ya dedim onlar gülüyorlar kasap et satışlarını artırmak için bu uygulamayı yapıyormuş çok öğrendim ve suya açtım anlattım bunu tabir edermisiniz

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizi üzen kıran birinin af dilemesine yorumlanır.

 7. Ersin dedi ki:

  Slm hocam suan 2 aylik sevgilim var onu rüyada gördüm sevgilim bizim evde Ikimizde çıplağız sevisiyoruz sonra sevgilimin üstüne göbeğine yüzüne boşaldım onun hemn arkasında da üstüne isedim bu ruya neye cikar hocam cevaplarsaniz sevinirim 🙏

 8. Ersin dedi ki:

  Selamlar hocam 2 aylık sevgilim var..sevgilimi ruyada gördüm ikimizde çıplağız sevgilim benim ustume cıktı biz de sevisiyoruz bizim evde sonra üstüne boşaldim göbeğine gozune filan Sonra da üstüne işe dim bu ruya neye cikar hocam cevaplarsaniz sevinirim

 9. Ersin dedi ki:

  Selamlar hocam benim 2 aylık sevgilim var.sevgilimi ruyada gördm..sevgilimle ikimizde çıplağız sevisiyoruz sonrada üstüne boşaldım bu rüya neye cikar cevaplarsınız sevinirm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinin size bazı sırlarını paylaşmasına yorumlanır.

 10. Sevgi dedi ki:

  Selam. Eski sevgilim ile cinsel iliskiye girdigimi gordum ruyamda. Bu neyin anlami?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 11. Sami dedi ki:

  Rüyamda grup sex yapıyoruz fakat kişileri tanımıyorum başta şki erkek bir kız ilşkiyr girerken sonrasında yanımızda bizi izleyen kızıda alıyoruz o sırada kalkıyorum fakat o sıra gusül ü gerektiren bşr durum olmuyor …yardımcı olursanız sevinirim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanlara güvenin bitmesine yorumlanır.

 12. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba Hocam, Rüyamda eski sevgilimi gördüm benim evimdeydi ve yatağa uzanmıştı. Onun yanına gidip üzerine oturdum ve onunla sevişmek istedim. İkimizde de kıyafet vardı ama cinsel uzvunu pantolonun içinde olmasına rağmen sert olduğunu hissettim. Sonrada annemler var olmaz dedim ve üzerinden kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile ilgili haberler gelmesine yorumlanır.

 13. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba Hocam,
  Rüyamda eski sevgilimi gördüm benim evimdeydi ve yatağa uzanmıştı. Onun yanına gidip üzerine oturdum ve onunla sevişmek istedim. İkimizde de kıyafet vardı ama sonra evde annemler var olmaz dedim ve üzerinden kalktım.

 14. Mehmet_ dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda kuzenimin eşi beni tahrik etmeye çalışıyordu ve bana cinsel ilişki teklif ediyordu, üzgün bir şekilde, bende nedense kabul ediyordum. Ama ilişkiye girmişiz bitmiş, rüyada bu kısım yok. Sonra kuzenimin bunu duyduğunu öğreniyorum, adam üzülüyor tabi, bana da soramıyor, eşine soruyor. Ne konuşuyorlar duyamıyorum. Ben kendime kızıyorum neden böyle bir şey yaptım diye. Kuzenimin abisi, kuzenim ve ben oturuyoruz, neden üzgün olduğumu soruyorlar, bende işte son zamanlardaki sağlık koşturmacasından diyorum, onlarda kafaya takma diyorlar. Çok büyütüyorsun kafanda gibi bir şeyler diyorlar, bende anlamıyorsunuz beni diyorum. Bu arada sanki eşiyle olan ilişkimi çaktırmadan konuşuyorlar gibi geliyor. Kuzenim benden sigara istiyor bende paketimde son 2 tane kalana kadar hepsini ona veriyorum, çok verdin filan diyor, ben alırım diyorum, tipik konuşmalar işte. Gerçek hayatta bu insanları görmeyeli çok oldu, kimse ile flörtöz olmadım, böyle bir şeye imkan yok ama neden beni böyle rahatsız eden bir rüya gördüm anlamadım. Yorumlayabilirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile içinde küslük kırgınlıkların yakında sona ermesine yorumlanır.

 15. Sevgi dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda eski sevgilim ile cinsel iliskide idim ve onu uzerimde gordum, ikimizde son derce keyif aldik. Bu neyin isareti? Bu arada bu ruyayi 2 gun sonra gordum.

 16. Sevgi dedi ki:

  Selam. Eski sevgilim ile cinsel iliski yasadigimi gordum. Ikimizde cok zevk aliyorduk ve kendimi ciplak gordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 17. Sevgi dedi ki:

  Selam. Bu ruyam korku filmi tarzinda bir ruya idi. Kocaman bir alisveris merkezinde idim, yanimda en iyi arkadasim vardi. Onunla hep beraber Kylie’nin(unlu bir milyarder) makyaj urunlerine goz atiyorduk. Ben ,,vay be” dedim cunku cok begenmistim, arkadasimda makyaj urunlerini begendigini soyledi. Sonra alisveris merkezinin arkaki kapisindan bahceye ciktik. Bahcede vardi orada. Arkadasim bir canavar gordugunu soyledi, ama ben onu gorememistim. Ona emin misin diye sormustum o da evet dedi. Sanirim bu canavar gorunmez dedim ben cunku gorunur olsa idi bende gorurdum dedim. Sonradan ogrendik ki bir suru canavar varmis ve hepsi gorunmez bir hale donusup tum alisveris merkezini urkutmustuler. Cogulari yaralanmisti ve biz ne yapacagimizi bilmiyorduk. Unlu oyuncu Hazal Kaya yi gordum ruyamda. O yaratiklar ile konusmayi basardi ve bu karmasaya son verdi. Canavarlar aslinda insan imis ve tekrar gorunur hale gelip bir sira halinde arka bahceden cikip gittiler. Herkes huzura ermisti. Hazal Kayayi Cagatay Ulusoy ile gordum. Ikisi de ciplak idi ve bayaz ortunun altinda cinsel iliskiye girmis idiler. Sanki Hazal Kaya bendim gibi geldi bana. Cok tuhafti, ama tam olarak emin degilim. Bu film kismi burada bitmisti. Diger kisim soyle idi. Cagatay aslinda evliydi ve annesini karisini evden yollayip Hazali evine cagirdi, sirf onunla iliskiye girmek icin. Kucuk bir kulubede yasandi bu olay. Annemle ikimiz bunu film olarak izliyorduk ne tuhaf. Boylede son buldu tuhaf ruyam. Biraz uzun oldu. Cok merak ediyorum, bu ruya neye isaret eder?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belirsizliklerin karmaşanın yakında ortadan kalkmasına ve evinizde berekete yorumlanır.

 18. ... dedi ki:

  Rüyamda ilk aşkımla seviştiğimi görüyordum arkadaşlarıma anlatırken çok utanıp hayatımda ki insana bunu nasıl anlatacağımı soruyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven ve görmek isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 19. Erhan dedi ki:

  Rüyamda hiç ilişkiye girmemiş bir bayanla ilişkiye girdiğimi ve kızlığını bozduğumu gördüm. Cevaplarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir pişmanlığı telafi etmeye yorumlanır.

 20. .... dedi ki:

  Rüyamda bir Teyzeyle dağa doğru çıkıyoruz. Sonra bir çukur gibi yere giriyoruz orda cinsel ilişki yaşıyoruz yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Size baskı yapan kimseler varsa kendi isteklerinizde ikna edebilirsiniz.

 21. Yiğit dedi ki:

  Rüyamda 2 gündür değişik rüyalar görüyorum.ilk gün bir kadın vardı bi adamla ilişkiye giriyodu gittim bende yapmak istedim kabul etti yaptım ve uyandım.2gün ise ölü.bir kadının çıplak bedenini gördüm. Fakat 2sinsede guslü gerektirecek bir durum olmadı yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Gizlenen bir şeyler varsa öğrenmeye ve iç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

 22. Emirhan dedi ki:

  Rüyamda bir askeriyede ölü bir kadının çıplak vücüdunu gördüm ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Size üzen birinin özür dilemesine yorumlanır.

 23. Barış dedi ki:

  Rüyamda komşumla hoş bir sex yaşadım. (Uzaktan akrabam) olur. Yorumu nedir.

 24. Emre dedi ki:

  Rüyamda komşum ile çok hoş bir sex yapıyoruz. Yorumu nedir.

  1. admin dedi ki:

   Başkalarından manevi destek görmek ve kazanca yorumlanır.

 25. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda birkaç arkadaşlarım ile uçaktaydım ve cinsel ilişki yaşayan tanımadığımız iki kişiyi gördük.

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevrenizde arkadaş sayınız artabilir.

 26. Sevgi dedi ki:

  Selamlar. Rüyam’da eski sevgilimle bir karar almıştık. Ikimizde cinsel ilişkiye girmeye çok hevesliydik ve istiyorduk da. Sonra evim’de , kendimi yatak odasında görüyorum. Yataktaydım ve üstüm örtülüydü. Eski sevgilimin odaya gelmesini bekliyordum, ama sonra hiç işimizi yapmaya başlayamadık, çünkü sürekli ailem ile konuştuklarını gördüm, bizim odada ve sonra farkettim ki bu olay asla olmamalı. Cinsel ilişkiye girmemeliğim, çünkü o zaman bakireliğim elden gider ve bunu istemem. Namusum aklıma geliyor ve vazgeçiyorum. Böylede bitti zaten. Bu ne demektir?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir kısmete ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

 27. Fatih dedi ki:

  Selamlar. Önceliklle Allahim ruyami hayirlara vesile etmesini temenni ederim. Bu aralar cok acayip ve sanki dizi film gibi birbirine benzer veya devami gibi olan ruyalar göruyorum. Dun gece ruyamda (anlam verebilmis degilim halen 🙂 ) Fatih isminde (kendi adimda fatih) bir arkadasimla tersten iliskiye giriyordum. Önce o deniyor olumsuz oluyor ve akabinde ben gulerekten tersten iliskiye giriyorum lakin ruyamdan uyandigimda gusulu gerektiren bir durumun olmadigini farkettim. Fatih isminde arkadasimla girmis oldugum bu cinsel iliski ne anlama geliyor. Aciklama yaparsaniz sevinirim dört gözle bekliyecegim. Sevgilerimle.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden rahatlamaya ve bol kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status