Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, dileklerin gerçekleşmesine ve sonunda her şeyin gönlünüze göre olmasına yorumlanır. İçinizi sıkan her türlü dert ve kederden kurtularak parlak bir döneme girebilirsiniz. Çalışan ya da eğitim hayatı devam edenler geleceğe dair ideallerini gerçekleştirirler. Altına imza attığınız işler ileride size başarı getirir ve şans kapılarını açar. Rüyada cinsi münasebette bulunmak, sevdiği insanla kavuşmak anlamına da gelir. Tanıdığınız birini görürseniz, bu kişiden hayırlı haber gelir. Yalan dolan kalmaz, sevdiklerinize güveniniz artar, ayrılıklar son bulur. Tanımadığınız biriyse, hayatınıza giren biri sizi yaptığınız hatalara karşı uyarabilir. Rüyada sevişmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte hayallerine erişmeye ve kısmetin açılmasına yorumlanır. Gönül rahatlığı ile sevdiklerinize güvenebilirsiniz, size karşı insanlar sevecen davranabilirler.

Rüyada başkasının cinsel ilişkiye girdiğini görmek, faydalı işler yapmaya ve başkalarına da hayrınızın dokunmasına yorumlanır. Dostlarınız artar, insanlar sizden güzel sözlerle bahsederler. Tanımadığınız insanlardan hoş sözler ve iltifatlar işitebilirsiniz. Rüyada cinsel ilişki yaşayanları görmek, el üstünde tutulmak ve değer görmek, sevdiklerinizin size sürpriz yapıp sizi düşünmesi anlamına gelir. Hiç ummadığınız insanlardan güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Cinsel İlişkide Başarısız Olmak

Bazı insanlara karşı boşuna ön yargılı olduğunuzun farkına varmaya ve mahcup olmaya yorumlanır. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden kalbini kırdığınız insanlar varsa gönlünü almanız gerekebilir. Size karşı hatası olan biri de gelip af dileyebilir.

Rüyada Cinsel İlişki Yaşamak

Yaşantınızda her şey yoluna girer. Hem aşk hayatında hem de iş hayatında yüzünüz güler. Kendi yuvasını kurmak isteyenlerin talipleri çıkar. Hayırlı insanlar hayatınıza girer ve bu sayede işlerinizde de sorunlar çıkmaz.

Rüyada Seks Yaptığını Görmek

Zamanında sizi yadırgayan ya da eleştiren insanların şimdi buna utanmasına yorumlanır. Sizinle ilgili ön yargısı olan ve soğuk davranan insanların gözünde değeriniz artar. Size yanaşmaya kalkabilirler. Hiç ummadığınız insanlardan haber alabilirsiniz.

Rüyada Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada sevdiği kişi ile ilişki görülmesi hayırlıdır ve evlenip kendi yuvanızı kuracağınıza, sevdiğiniz insan ile kavuşacağınıza yorumlanır. Birlikte kurmuş olduğunuz ortak hayalleriniz gerçek olur. Birlikteliğinizi iki aile de onaylayabilir. Rüyada sevgilinin başkasıyla cinsel ilişkiye girmesi, aranızda başkası yüzünden sorun çıkmasına yorumlanır. İlişkinize zararı dokunan birileri olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Cinsel İlişkiye Girmek

Hayatınıza girecek başka birine ve en hayırlısının eski sevgiliniz ile ayrılmak olduğunu anlayacağınıza yorumlanır. Onunla tamamen yollarınız ayrılabilir ve rüya sahibi özle hayatında çok daha mutlu ve huzurlu olur.

Rüyada Eşiyle Cinsel İlişkiye Girmek

Çalışan kişiler için evlerine daha çok para getireceklerine ve mesleki alanda yükselmeye yorumlanır. Eşinizin sizinle gurur duyacağı başarılarınız olabilir. Çalışma hayatında işleriniz yoluna girer. Rüyada eşin başkası ile ilişkiye girmesi, aile içinde çıkacak huzursuzluğun habercisidir. Aile içerisinde parasal konularda tatsızlıklar yaşanabilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Hedeflerine ulaşmak ve kendini ispat etmek anlamına gelir. Çalışan kişiler kariyer hayatlarında büyük bir fırsat elde edebilirler. Ancak bu fırsatı nasıl değerlendireceğiniz konusunda panik yapabilir, endişeye kapılabilirsiniz. Almanız gereken bazı riskler olabilir. Rüyada sanatçıyla ilişkiye girmek, çekilen zahmetten sonra sonuca ulaşmak ve kimseyi mağdur etmeden işlerinizi layığı ile tamamlamaya yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Başkalarından saklanan sırların ortay acıkmasına yorumlanır. Sizin de sakladığınız bazı sırlarınız varsa sevdikleriniz tarafından öğrenilebilir. Pembe yalan da söylemiş olsanız ortaya çıkabilir. Eğer ilişkiniz varsa sevdiğiniz insana karşı sizi dolduruşa getirmeye çalışan bir insan olabilir.

Rüyada Yabancıyla Cinsel İlişkiye Girmek

Mal mülk sahibi olmaya ve maddi yönden rahat etmeye, rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler işlerini büyütürler, yeni yatırımlar yapılabilir. Çalışma hayatına ağırlık verebilir, özel hayatınız geri planda bırakabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada ölü ile ilişkiye gördüğünü görmek, miras kalmasına veya işlerinin açılmasına yorumlanır. Maddi yönden rahata kavuşur ve evini kolay geçindirir. Sağlık sorunları yaşayanlar için ise daha sıhhatli ve zinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan hayal kırıklıklarının ardından yeniden ümitlenmek ve güzel gelişmeler olmasına, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Hakkınız kimsede kalmaz ve nihayet şans sizden yana olur. Yeniden heyecan duyulacak haberler gelebilir. Bir yerden sabırsızlıkla beklenen haber verse yakında size ulaşır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

48 Yorum

 1. Sibel
 2. Erhan
 3. Dark
 4. Kubra
  • admin
 5. Kubra
  • admin
 6. ERSIN
  • admin
  • Mihriban yilmaz
   • admin
 7. Ersin
 8. Ersin
 9. Ersin
  • admin
 10. Sevgi
  • admin
 11. Sami
  • admin
 12. Tuğçe
  • admin
 13. Tuğçe
 14. Mehmet_
  • admin
 15. Sevgi
 16. Sevgi
  • admin
 17. Sevgi
  • admin
 18. ...
  • admin
 19. Erhan
  • admin
 20. ....
  • admin
 21. Yiğit
  • admin
 22. Emirhan
  • admin
 23. Barış
 24. Emre
  • admin
 25. Sevgi
  • admin
 26. Sevgi
  • admin
 27. Fatih
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status