Rüyada Çıplak Erkek Görmek

Rüyada çıplak erkek görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunların çözülmesine ve herkesle iyi anlaşmaya yorumlanır. Eğer bir erkekle aranızda problemler varsa bunlar ortadan kalkar. Ya da bir erkekle zamanında laf dalışı yapıldıysa ve kırgınsanız yeniden barışabilirsiniz. Sizi üzen bir erkek gelip gönlünüzü alabilir. Bu kişi tanıdığınız biriyse ondan gelecek iyiliği simgeler, size karşı dürüst olur. Eğer tanımadığınız bir erkeği rüyanızda çıplak görürseniz, iyi niyetli bir erkekle tanışmaya yorumlanır. İçi dışı bir, özü sözü doğru olan bir erkek hayatınıza girebilir. Rüyada erkeğin çıplak olması, bir erkeğin sayesinde gerçeklerin farkına varmaya yorumlanır. Bu kişi size yardım eli uzatıp yanlış kararlar almanızı önleyebilir. Rüyada çıplak adam görmek, altından kalmayacağınızı sandığınız bir işin altından kalkmak, güç ve kudrete sahip olmaya yorumlanır. Kendinize güvenerek giriştiğiniz işten alnınızın akı ile çıkarsınız.

Rüyada soyunan erkek görmek, gönlüne göre yaşamak ve isteklerini hayata geçirmek anlamına gelir. Çok güzel işlere dahil olabilir, kendinizden ödün vermeden iyi işler başarabilirsiniz. Başkaları gözünde saygınlık artar, bazı insanlar tarafından el üstünde tutulabilirsiniz.

Rüyada Eşini Çıplak Görmek

Aile ilişkilerinde yaşanan bazı sıkıntıları eşinizin de yardımı ile çözmeye ve kendi ailenize eşinizin bir desteği olacağına yorumlanır. Rüyada kocasını çıplak görmek, aynı zamanda aile hayatında mutsuzluk ortadan kalkar, eşinizin iğli ve alakası gün geçtikçe çoğalabilir.

Rüyada Eski Eşini Çıplak Görmek

Eski eşinizin sırlarını öğrenmeye ve çok şaşırmaya yorumlanır. Aynı zamanda boşanma aşamasında olan kişiler için de hayırlı gelişmeler olur. Her şey sizin lehinize gelişir. Mahkemesi devam eden kişiler yakında hayırlı haberler alırlar.

Rüyada Erkek Arkadaşını Çıplak Görmek

Ona karşı daha fazla güven duymaya ve boşuna haksızlık yaptığınızın farkına varmaya yorumlanır. Erkek arkadaşınız size içini de dökebilir. Size anlatmadığı bazı gerçekleri anlatabilir, aranızdaki bağ güçlenir. Rüyada eski erkek arkadaşını çıplak görmek, ilişkinizde yaşadığınız sorunları bir daha yaşamamak ve daha dürüst bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır.

Rüyada Çıplak Erkek Kardeş Görmek

Parasal anlaşmazlıkların bitmesine ve iki tarafın da hakkı olanı almasına yorumlanır. Rüyada erkek kardeşini çıplak görmek, küs olanlar için barışmak demektir. Ayrı kalanlar da hasret giderirler. Rüyada abisini çıplak görmek, abisinin bir iyiliğinin dokunmasına ve birbirinize zor günde yardımcı olmaya da yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Bir Erkeği Çıplak Görmek

Hayırlı haberler almaya ve hane içerisinde kalkınmaya, insanların size yaklaşımının iyi niyetle olacağına yorumlanır. Düşmanlar uzak durur, karşınıza saf kalpli insanlar çıkar. Dert ve kederi olanlar buna derman bulurlar.

Rüyada Yıkanan Erkek Görmek

Bol gelir elde etmek ve sefa içerisinde yaşamaya yorumlanır. Kişi sıkıntılarından uzaklaşır, aynı zamanda bir erkek ile de dertleşip dertlerinize derman bulabilirsiniz. Size karşılık beklemeden de iyilik yapan biri olabilir.

Rüyada Çıplak Erkek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların çözülmesinde bir erkeğin yardımını alabilirsiniz. Bu erkek size herkesten daha yakın olup sizin derdinizle bilhassa ilgilenebilir, vefalı bir dost kazanılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Rüyamda gördüğüm ailece tanıdığımız bir erken benim evimde biseden kaçmış gibi atletli banyoya giriyor çıkıyor tanıdık fakat eşim gelip görür yanlış anlar diye endişeliyim mavi bı tişört veriyorum giymiyor çocuk gibi gozukurum diyor ve gidiyor sonra kızımın arkadaşları gelip gidiyor ev zaten farklı bir ev eski ev sahipliği binin eviymis fakat bizim evmiş başka eve tasiniyoruz sonra

 2. Serpil dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda eşimin dayısının yemek yerken sofra başında çırıl çıplak gördüm ve çocuklarım herkes sofradaydı ben sinirlenip bağırmaya başlıyorum genç kızım var benim diye. Eşim hiç tepki vermiyor.

 3. Harun okyayli dedi ki:

  İyi Sabahlar rüyamda eski bir ardasimi insanların içinde çırıl çıplak gördüm bu sabah ezanina yakın birsaate yani şimdi tam yazdığım saate yakın utandım insanlarda kovmaya sopalarla dövmeye başladılar utandım üzüldüm de günahlarım aklıma geldi aynı anda ezan okunuyordu rüyamda tövbe dedim sicradim kalktım yatağımdan size yazdım çok merak ettim anlatır mısınız lütfen

 4. Zerrin Fuat dedi ki:

  Eski müdürüm şirketi hamama çevirmiş ve bütün erkekler utanmadan çıplak dolaştıklarını gördüm. Uyanınca ne alaka hayırdır dedim.

 5. Cevdet dedi ki:

  Kütükçü de oluyorum bı para mevzusu oluyo bı adamla uğraşıyoruz bı pazar yerine gidiyorum öncesinde de çiğ köfte canm cekiyo pazara girmeden bı köpeğe çarpıyor motorun arkasnda kucağında çocuk garip sonra birisine carpıyom maskot gibi giyinik selamlasiyoruz babama selam soyluyo babamı soruyo işi gücü nasl diye sonrapazarda kıyafet satanları görüyorum cebimde para olmuyo nakit boş geciyom pazarın üstüne cikiyorum ayaklarımı çıplak görüyorum sonra önümde ki brandayi aciyolar yüksek biyerde olduğumu görüyorum sonra başka biyer biri telefonla konusuyo hamam gibi biyerdeym adam telefonda sana güzel bı haberim var diyo sonra 3 tane adami çıplak vaziyette arkası dönük bı odaya girdiklerini görüyorum ardından bı kızın yanına gidiyorum üzgün gel konusalm diyorum az yok dicek gibi de ikna ediyorum geçiyoruz sonra bı ev gibi biyere yaklaşırken kendi sorunundan bahsediyorum kizada tav oluyom ardından annesiyle kardeşi geliyo arabayla beni m altımdaki pantolon u hemen çekiyorum yanlış anlamasn diye caktrmamaya calstm farkettide bişey demedi sonra numarasini alicaktım sonra numarası olduğu hatrladm ardından çıktık bu annesi gille gidicek bende yola kadar elindeki çöpleri aldım ver dedim sen yorulma atarm ben aldm attım bugdaymidir tavuk yemi gibi biseydi sonra ilerde açılan kapıdan arabayla annesi geçti kapının orda beyaz kahverengi kahverengiye daha yakn bı köpek gördüm bağlı uzun zincirle bizde geçerken köpeği kovaladm kaçtı arkamda çocuk onun arkasındada ablası var bana kıza saldrmayan köpek ablasına saldırdı kurtarmaya çalışıyorum enson birde bu kız o 3 erkekle birlikte olmuştu yani kız eskortluk yapiyodu sanırım bu kadar

 6. Mirac dedi ki:

  Rüyamda bi tekne gibi bişeydeydim etrafımdaki erkeklerin hepsi çıplaktı bi erkeğin önünde durdum eski sevgilime öyle fotoğraf atacaktım sonra vazgeçtim kızlığımın bozulduğunu sandım kan gördüm ve insanlara kızlık zarım bozulduğunda ne kadar kan geldiğini sordum çok endişelendim orda uyandım anlmını söyleyebilir misiniz

 7. Perihan dedi ki:

  Rüyamda çubuğa binmiş gök yüzünde dolaşan çıplak erkekler uçuyo sesleniyorum çok dardayım yardım et diyorum sesleniyorum oda üstümde dolanarak havada tür atıyor acaba ne anlama geliyo

 8. Pınar dedi ki:

  Ben rüyamda 4 tane çıplak erkek gördüm bu ne demek acaba?

 9. Ayse kiziltoprak dedi ki:

  Sal ruyamda 3 tane ciplak erkek gordum ama biri ciplak namaz kiliyordu merak ediyorum riyanin anlamini tsk ederim

 10. Nura dedi ki:

  Rüyada eski erkek arkadaşımı bir adam pencereden aşağı atdı kuyuya düşdü. Kuyunun içi çıplak erkeklerle doluydu. Ben pencereden aşağı bakınca hepsi kaçdı. Sonra Eski erkek arkadaşımın sipariş verdiyi yemeklei gedirdiler. Çeşit çeşit parasını bekliyordular. Parasını overecekdi ancaq olmadığı için ben vermeye karar aldım. Sonra gördüm kuyudan çıkmış. Rüyamı yorumlarsanız size minnetdar kalırım.

 11. Nezahat dedi ki:

  Rüyada eşimin elleri kopmuş bir halde eve geliyor du ben çok ağlıyor dum

 12. ZEYNEP dedi ki:

  Rüyada tanımadığım bir erkeğin yaşadığım evde yattığını gördüm çıplak bir şekilde ve daha sonra bir bebek görüyordum. Tuhaf ve ilginçti. Yorumlarsaniz sevinirim…..

 13. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda kayınımın evindeydim yemek yiyip dertleşiyorduk uyumam için bana yatak yapıyordu yatağın içinden böcekler çıkıyordu sonra eşi geldi daha sonra tanıdığım üç genç erkek geldi bunlardan yaşlı olanı çıplaktı ve kayınım çok hasta gözüküyordu bende ona bu erkekler neden evinde ve çıplak senin eşin buna nasıl katlanıyor ben seni bu dertten kurtaracağım diyordum.

 14. Yildiz yılmaz dedi ki:

  Merhaba rüyamda tanımadığım bir erkeği çıplak gördüm

 15. Elif dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım erkeğin iş yerinde odasına tanımadığım başka bir kadınla gidiyorum o içeri giriyor artık neler olduysa bir süre sonra kadın üstü başı dağınık benimkinin de üstünde tişört yok çıkıyor sonra onun hakkında çok kişi başka başka kadınlarla hep yattığını söylüyor ben neredeyse hiç tepki vermiyorum sonra yanımdan geçip banyoya gidip duş alıyo dişlerini falan fırçalıyor.çok sinir bir rüyaydı

 16. Vesile dedi ki:

  Merhaba rüyamda nişanlımın bacaklarını kıllı ve açık bir şekilde gördüm yüzünde tebessüm vardı bunun anlamı nedir?

 17. Zeynep dedi ki:

  Rüyada yatan karı koca görüyor um erkek önde çıplak kadın arkada yatıyor lar adamın cinsel organı iki bacağının arasında görünmüyor kadın kocasını sırtından boyun kısmında n öpüyor

 18. AYDIN BAHTYYAROVA dedi ki:

  Merhaba benim ruyamda yorumlarmisiniz rica etsem ruyamda tanıdığın erkeği soyunurken gördüm ve vücudu buruş buruş du yüzü ise genç gözüküyordu orda ben kendime şunu diyorum çok yasliymıs diyorum bunun dini yorumunu yaparsanız çok sevinirim Allah razı olsun

 19. Ridvan Atici dedi ki:

  Rüyamda beni kaçırıyorlar bi arabanin icinde benle birlikte toplam 5 erkek var elimi bagladilar bi anda ben haric herkez ciplak oldu

 20. Delifişek dedi ki:

  Rüyada bir erkegi çırıl çıplak görmek ne anlama gelir

 21. Ayşe dedi ki:

  Rüyada eşime ben ve oğlum kapı açıyoruz eve girecekti odaya döndüğümüz 6 yaşındaki kızım 30 yaşındaki adam çıplak kızımı soymuş yaklaşacaktı kaçtı eşim ona pis baktı kaçtı ben alarmın sesinde uyandım lütfen anlamı çok kotuydı

 22. Semra dedi ki:

  Rüyamda evin etrafında çıplak erkekler vardı bende camdan onları kovuyordum ama gitmiyorlardi babamda evin etrafında geziyidu sonra o çıplak erkekler babama bisey atiyirlardi dalga geçiyorlardı babam hiçbirşey yapmıyordu etrafda dönmeye devam ediyordu sonra ben dayanamayıp aşağı indim bir demirle hepsini kovdum hepsi gitti..rica etsem ne anlama geliyor yorumlarmisiniz

 23. Semra dedi ki:

  Ruyamda gerçek hayatta işten çıkarıldığım işyerini gördüm müdürlere beni işe almaları için yalvarıyordum benim suçum yok diyirdum onlarda bana evet biliyoruz senin suçun yok ama sende o olayda orda bulundun seni alamayız diyorlardı sonra ben bir kadınla küçük bir arabaya binip tekrar o isyerime gidip hep yalvarıyordum bide çantamin içinde bissürü kağıt paralar vardı birine borcum varmış onu ödeyecekmişim rüyadan uyandıktan sonra nerdeyse ağlayacaktım

 24. Semra dedi ki:

  Ruyamda evin etrafında çıplak erkekler vardı bende camdan onları kovuyordum ama gitmiyorlardi babamda evin etrafında geziyidu sonra o çıplak erkekler babama bisey atiyirlardi dalga geçiyorlardı babam hiçbirşey yapmıyordu etrafda dönmeye devam ediyordu sonra ben dayanamayıp aşağı indim bir demirle hepsini kovdum gittiler

 25. Kubra dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda kendimi ve erkek kardesimi dışarda çıplak halde gördüm ama avret yerlerimiz görünmüyordu bu durumdan da utandigimi gördüm

 26. Cano dedi ki:

  Merhaba…rüyamda bi ciplak Adam gördüm duşun altinda bana yaklasmaya calisiyordu ama o an ben uyandım. Ne anlama gelir acaba. Simdiden teşekkürler

 27. Kamila Novruzova dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda çıplak erkekler bir biri ile sevişiyordu onlardan biri bana saldırdı ama hiç bir şey yapamadı. Anlamı ne acaba? Çok etkilendim (((

 28. Ebrar dedi ki:

  Bir çıplak erkek zorla evime girmeye çalışıyordu zorla dışarı çıkardım bana hiç bir zarar vermedi erkek kuzenim gelip onu dövmeye çalıştı onu jiletle kesti sonra benim anlima ve kolarima birşey yazdı canım acıdı sonra gitti

 29. lices dedi ki:

  rüyamda evdeyiz ve odamızda sevgilimle çıplak yatarken kapı açılıyor ve kızım görüyor

 30. Sevim dedi ki:

  Rüyada çıplak erkek görmek

 31. Racrack dedi ki:

  Ben bir erkek arkadaşımı suyun içinde çıplak gördüm etrafında kadınlarda vardı mahalleden komşular adamı ayıplıyorlardı bende o sırada görmüş oldum tanıdığım bi arkadaşımdı kendisi bende erkeğim bu arada tabiri nedir cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

 32. Birgü dedi ki:

  Rüyamda abimin avret yerini gördüm tüm vücudunu çıplak bir şekilde gördüm bacaklarında ameliyat izi vardı baştan aşağı bu neye işarettir

 33. Aleyna Eren dedi ki:

  Rüyam da bir adam öz kızına tecavüz ediyordu ve 1 tane adam daha vardı oda çıplaktı ve silah falan vardı rüyanın anlamı nedir acaba

 34. Kader dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bir erkeğin soyunduğunu gördüm ve daha sonra kendimi düş alırken gördüm o esnada tanıdığım bir erkeğin beni izlediğini gördüm ama çok korktum bağırmak istiyordum önce sesim çıkmıyordu sonra bağırdığım da erkek arkadaşımın yanıma geldiğini ve beni teselli ettiğini gördüm

 35. Pinar dedi ki:

  Merhaba ben bekar bi bayanım Rüyamda biri kız biri erkek iki çokuklu bir adamla evlenip evinde çocuklarla oturuyorduk sonra esim bana sarılıp öpüyordu sacları dikkatimi çekti biraz dalgalı sonra da gömlegimin dügmesine ip dolanmıs bi ucuda ipin esimin gömlegine takılmıs ipi dügmeden kurtarmaya calistim olmadı bıçakla kestim sonra hardal rengi bir bas örtüsü örtüm esimle çocuklarla dısarı cıkıyorduk gördügüm ev biraz eskiydi evlendigim adamın

 36. Küçük koala dedi ki:

  Rüyamda babaannemin evinde tuvalete giriyorum her yer kaka içinde, kardeşime sesleniyorum su getir, tuvalet kağıdı getir diye. Ben de kaka yapıyorum, çıkarken elime bulaşıyor. Başka bir tuvalete gidiyorum içeriden çırılçıplak bir adam çıkıyor, eliyle cinsel organını kapatıyor. O tuvalet te kaka dolu. Ben de yapıp çıkıyorum. Çıplak adam kapıda bekliyor, sohbet ediyoruz, cinsel organını kapatmıyor bu kez.

 37. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda sevgilimi görüntülü konuşurken üvey ablamla çıplak vaziyette ilişkiye girdiğini görüyorum.

 38. ayemine662@gmail.com dedi ki:

  Rüyada kocam bir kafede oturuyor ve sonra kalkıyor soyunmaya başlıyor herkes önünde cinseorganı yıkıyor cinsel organını yerinde çıkarıyor iyice yıkıyor koltuğa koyuyor kıllarını olduğu yerde yıkıyor sonra cinsel organını geri takıyor bende dışarda yım kocam beni görmemiş sadece dışarıdan onu izliyorum ve sonra yengem kafenin yanda geçiyor sende mi burdasın burda ne işin var diyor birşeyler geveliyorum eşimi görmesin diye diyor bizde buradayiz kim diyorum halalar amcan bir akrabayı yolcu edecez tamam bende yanınız geliyorum yengem otobüsün yani gidiyor bende dönüyorum eşime bakıyorum giyinmiş yengemin yanına giyorum slm veriyorum herkesle otobüsün gitmesin bekliyoruz benimde aklım kocamda bunlar nereden çıktı diyorum kendime otobüsün gidiyor bende derin bir oh çekiyorum ben aceleyle işim vardı diyorum vedalaşiyorum tekrar kafenin onudeyim bakıyorum koca yok kafenin arkatarafina gidiyorum küçük bir pencere var bakıyorum mutfakta bir çift öpüşüyor adamın arkası dönük kocama benziyorda benzemiyordu karsız kaldım küçük bir çocuk çöpleri karstiyor konuşuyorum çocukla TLF da kocamın fotoğraf gösteriyorum bu adam kafenin içinde ara görürsen ne yapıyor gel bana anlat çocuğa parada veriyorum güzel de karnı doyur tamam diyor gidiyor iki dk geçmiyor çocuk dönüyor ne oldu birşey yok ben kimseyi sana anlatmiyacam al paranı ben gidiyorum söyleme ama para senin olsun yok bir iş yapmadım paranida istemiyorum çocuk gidiyor bende kara kara düşündüm kocamı baskın yapsam iyi mi kötü mü düşünüyorum cesaretim topladım ve gittim bakınıyorum kocam yok olmuş kafede çalışan bir buyurun yardımcı olalım diyor kocamı TLF da fotoğrafları gösteriyorum evet buradaydı bir çocuk geldi birşeyler söyledi çocuğa sen kimseye birşey söyleme ben sana iki katı para verecem dedi anlaştılar ikisinde gitti çalışana sen anlat dedim benim vardiyam yeni başladığı için birşey görmedim sadece çocukla olan diyaloğu gördüm az önce gelseydiniz benden öncekiler soradiniz kafeden çıktım yorgun bir şekilde merdivenleri çıkıyordum …birşey oluyor rüyadan uyanıyorum bunu bir yorumlarsanız çok sevinirim hiçbir yorum tutmadi… gündü niyetiyle….

 39. Derin dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte yaşlı bir erkekten sebze alıyoruz, adamın bozuk parası çıkmadığı için sonra getirin parayı diyor.bende akşam üzeri götürüyorum parayı ..küçük bir kulübenin içinde satıyor sebzeyi kapıyı çalıyorum kapı aralık bakıyorum amca duş alıyor çıplak 3kez amca diye sesleniyorum sonra beni duyuyor bana bakıyor birlikte oluyoruz

 40. Cemile dedi ki:

  Selamün aleyküm rüyamda aynı odada çekilmi çıplak erkek resimleri gördüm aralarında oğlum ve erkek kardeşim de vardı açıklarsanız çok sevinirim

 41. Melek dedi ki:

  Rüyamda annemin kuzeni erkek 22 yaşlarında şuan asfaltın ortasında çırılçıplak halde foto çekiyordu bnde ona bakıp bu ne yapıyor diyordum sinra eve annemlerin yanına gidiyordim onlara bisey anlatmıyodum ama onu o halde gördüğüm içinde midem bulanıyordu

 42. Naz dedi ki:

  Ruyamda dort yasimdaki kizim bir anda gogusumu emmeye basliyo birakmaisini istiyorum ve annen baktiginda dur gogusunden sut geliyo emsin diyo ve kizima baktigimda agzindan sut akiyor ve iki gogusumdende sut gelmeye basliyor emiyor….sonra ise bir erkegi hali yikarken bir anda uzerini cikariyor ve suyla yikanmaya basliyor anlamlari nedir acaba bekarim evli degilim

 43. Eda dedi ki:

  Merhaba) rüyamda 40 kişilik bi erkek grubunun dikdörtgen şekilde üst üste yatıp üstlerine de 3 tane kız yattıgını gördüm bu şekilde oyun oynuyorduk. 9 kişilik 3 erli geuplara ayrılmıs kızlar vardı kızlar da sigara içmek için bi çadırın içinde oturuyorlardı.

 44. Melahat dedi ki:

  Ruyamda en buyuk abimin yerde çırılçıplak yattıgını gördüm bende yanına gidiyorum açık olan kısımlarına bakmamaya çalışarak hadi abi gitmeliyiz diyorum abimin yuzu sıkıntılı bende cok utanmıs bir haldeyim öyle uyandım anlamı nedir acaba???

 45. yylnz dedi ki:

  Rüyamda yakın bir arkadaşımla babamların evindeyiz, birkaç kişi daha var. Arkadaşım kapısı açık banyoda soyunuyor duşa girecek. Bende holde ayakkabılıkta bişey arıyorum. Açık kapıdan onu görüyorum ama çıplak olmasına karşın durduğu yer ve duruş şekli itibariyle cinsel organını görmüyorum. Aslında cinsel organını görmek istiyorum işinim arasında kaş altından görmeye çalışıyorum ama göremiyorum. Bu arada kendime bakıyorum üzerimde sadece beyaz bir atlet var altım çıplak ve kendi cinsel organımı görüyorum. Yorumunuzu rica ediyorum.

 46. Merve ayhan dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadasimi çırılçıplak annemle konuşmaya calisirken gördüm bu ne demek

 47. Derya dedi ki:

  Rüyamda yüzünü net seçemediğim bir erkek üst bedeni çıplak eşimin boğazını sıkıyor boğmak istiyor bende elimde plastik bir makaraya benzer bir objeyle eşimi boğmak isteyen kişinin çıplak bedenine şiddetli bir şekilde vuruyorum eşimi kurtarmak için çok korkutucu bir rüya idi benim için

 48. Sibel Yıldız dedi ki:

  Rüyamda Bebek mezarları gördüm bu bir tane mezar etrafı camlarla kaplıydı. Annem camı açıp mezarın içinden gümüş tas aldı. Tasın içinde pişmiş et, pilav ve ekmek vardı. Annem önce yedi sonra kızkardeşime ardından ablama en son gümüş tası bana uzatti. Gümüş tasın için de yiyecek bitmiş sadece bir avuç nar tanesi vardı ben yedim o nardan. Rüyamin anlamı nedir. Lütfen bilgi istiyorum sizden

 49. Yasamasevıncım dedi ki:

  Merhaba bız gercek hayatta esımın erkek kardesıyle konusmuyoruz ama onu sureklı ruyamda goruyorum bugecede eskıden oturdugumuz evdeyız o esım ve ben bıyere gıdıcekmısız esım ustunu gıyınıyor tam o sırada kaynımda gelıyo fakat kaynım cıplak ben kızıyorum bu ne hal dıye tam o sırada esımde iç camasırını cıkartıyo bende ordan uzaklasıp baska odaya gıdıyorum ama hertaraf dagınık sankı neyse kaynım benım oldugum odaya gelıyo bana sarılıp öpuyo napıyosun sen falan dıyorum oda cok ozledım senı ozur dilerim falan dıyo bende daha cok ozlersın falan dıyorum sonrasını hatırlamıyorum

 50. Melek dedi ki:

  Rüyamda kadın doğum doktorunu çıplak gördüm başta hemşire geldi ben yarı çıplak yatıyorum sedyede, içeride diğer hastaların refakatcilari var erkekleri çıkardı dışarı aşağıdan Bi ilaç vermeye çalıştı ilaç büyük bi siringanin içinde birkaç kez denedi olmadı sonra kadın doğum doktorum geldi ( hamile değilim bu arada) ciplak ve çokta rahatti normal giyinikmis gibi, diğer refakatci kadınlar utandılar ben sasirdim o benimle konuşarak ilacı vermeye calisti oda birkaç kez dene olmadı sonra uyandım. Yorumlarsaniz sevinirim.

DMCA.com Protection Status