Rüyada Çıplak Erkek Görmek

Rüyada çıplak erkek görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunların çözülmesine ve herkesle iyi anlaşmaya yorumlanır. Eğer bir erkekle aranızda problemler varsa bunlar ortadan kalkar. Ya da bir erkekle zamanında laf dalışı yapıldıysa ve kırgınsanız yeniden barışabilirsiniz. Sizi üzen bir erkek gelip gönlünüzü alabilir. Bu kişi tanıdığınız biriyse ondan gelecek iyiliği simgeler, size karşı dürüst olur. Eğer tanımadığınız bir erkeği rüyanızda çıplak görürseniz, iyi niyetli bir erkekle tanışmaya yorumlanır. İçi dışı bir, özü sözü doğru olan bir erkek hayatınıza girebilir. Rüyada erkeğin çıplak olması, bir erkeğin sayesinde gerçeklerin farkına varmaya yorumlanır. Bu kişi size yardım eli uzatıp yanlış kararlar almanızı önleyebilir. Rüyada çıplak adam görmek, altından kalmayacağınızı sandığınız bir işin altından kalkmak, güç ve kudrete sahip olmaya yorumlanır. Kendinize güvenerek giriştiğiniz işten alnınızın akı ile çıkarsınız.

Rüyada soyunan erkek görmek, gönlüne göre yaşamak ve isteklerini hayata geçirmek anlamına gelir. Çok güzel işlere dahil olabilir, kendinizden ödün vermeden iyi işler başarabilirsiniz. Başkaları gözünde saygınlık artar, bazı insanlar tarafından el üstünde tutulabilirsiniz.

Rüyada Eşini Çıplak Görmek

Aile ilişkilerinde yaşanan bazı sıkıntıları eşinizin de yardımı ile çözmeye ve kendi ailenize eşinizin bir desteği olacağına yorumlanır. Rüyada kocasını çıplak görmek, aynı zamanda aile hayatında mutsuzluk ortadan kalkar, eşinizin iğli ve alakası gün geçtikçe çoğalabilir.

Rüyada Eski Eşini Çıplak Görmek

Eski eşinizin sırlarını öğrenmeye ve çok şaşırmaya yorumlanır. Aynı zamanda boşanma aşamasında olan kişiler için de hayırlı gelişmeler olur. Her şey sizin lehinize gelişir. Mahkemesi devam eden kişiler yakında hayırlı haberler alırlar.

Rüyada Erkek Arkadaşını Çıplak Görmek

Ona karşı daha fazla güven duymaya ve boşuna haksızlık yaptığınızın farkına varmaya yorumlanır. Erkek arkadaşınız size içini de dökebilir. Size anlatmadığı bazı gerçekleri anlatabilir, aranızdaki bağ güçlenir. Rüyada eski erkek arkadaşını çıplak görmek, ilişkinizde yaşadığınız sorunları bir daha yaşamamak ve daha dürüst bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır.

Rüyada Çıplak Erkek Kardeş Görmek

Parasal anlaşmazlıkların bitmesine ve iki tarafın da hakkı olanı almasına yorumlanır. Rüyada erkek kardeşini çıplak görmek, küs olanlar için barışmak demektir. Ayrı kalanlar da hasret giderirler. Rüyada abisini çıplak görmek, abisinin bir iyiliğinin dokunmasına ve birbirinize zor günde yardımcı olmaya da yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Bir Erkeği Çıplak Görmek

Hayırlı haberler almaya ve hane içerisinde kalkınmaya, insanların size yaklaşımının iyi niyetle olacağına yorumlanır. Düşmanlar uzak durur, karşınıza saf kalpli insanlar çıkar. Dert ve kederi olanlar buna derman bulurlar.

Rüyada Yıkanan Erkek Görmek

Bol gelir elde etmek ve sefa içerisinde yaşamaya yorumlanır. Kişi sıkıntılarından uzaklaşır, aynı zamanda bir erkek ile de dertleşip dertlerinize derman bulabilirsiniz. Size karşılık beklemeden de iyilik yapan biri olabilir.

Rüyada Çıplak Erkek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların çözülmesinde bir erkeğin yardımını alabilirsiniz. Bu erkek size herkesten daha yakın olup sizin derdinizle bilhassa ilgilenebilir, vefalı bir dost kazanılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda yaşlı ve hasta çıplak bir erkek gördüm bana yardımcı olun dergibi bakışı vardı ve ben ona üzüldügüm için biraz yardımcı olmaya çalıstım biraz aradan geçtikten sonra amca kaybolmuştu yatagında kimse yoktu ve oarada ogluymuş amcanın tanımadıgım birini gördüm hayırlısı inşallah

 2. Gülay dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım birini duştan çıkmış çıplak gördüm.ama cansel organını da gördüm havlu verdim sarinsin diye.

 3. Aslan dedi ki:

  halk otobüs ünde ayakta bekleyen bir erkek aniden rahat bir şekilde soyundu çırıl çıplak hale gelene kadar, benden başka tepki veren olmadı
  benim tepki vermem de kırıcı değildi normal ikaz

 4. Kübra dedi ki:

  Merhabalar rüya mı yorumlamak istiyorum.

 5. Narter dedi ki:

  Ruyamda hastanedeydim yanimda bir arkadasim daha vardi kimdi bilmiom onu tanidigim birisi ama ruyamda secemedim bi anda hastanede cirilciplak kaldik ikimiz sonra ben o sekilde hastane icinde kosmaya basladim bir suru kisi var ama bana aldiris etmio kimse bakmio ciplak olduguma sonra bir doktor yanina girdim o o halde beni muayene eder gibi bisiler yapti oyle uyandim

 6. Gülşen dedi ki:

  Merhabalar ben rüyamda kendi evimde yabancı bir erkeği çıplak gördüm sadece belden yukarısı ciplakti birde o adamın karısı ve kız bebek vardı adam yarı çıplak evde dolaşıyor kadın giyimli örtülü bi kadın bende o kız bebeği kucağıma aldım sevip oynuyordum onunla bebek çok güzeldi etkisinde kaldım yorumlarsaniz sevinirim

 7. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda haşlanmış yumurtayı ısırdım ama midem bulanmıştı sonra bi daha ısırınca içinde siyah bişey gördüm ve o siyah şey bi lastikmiş. Yumurtanın tam ortasında daire şeklinde bi lastik vardı. Ben uyandığımda hala midem bulanıyordu.

 8. Meri dedi ki:

  Merhaba dün gece ilginç bir rüya gördüm. Babamın evinde uzun çimen vardı yerde bir sakallı uzun saçlı (saç rengi sarışındı galiba sanki az beyazdı vardi..) bi erkek yatıyordu, sadece iç çamaşırı vardı. Kendise yerde rahat durmuyordu atlıyordu yatti yerde sağa sola doğru saçlari bide aralıksız saçını savuruyordu.
  Bu arada saçı baya bakımsızdı. Birden kalktı. Bahçemizden koşarak bi daha geleceğim dedi. Neydi o acaba?

 9. Ruşen dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir erkekle aynı yataktayim ama ikimiz de ciplagiz ve uzanıyorduk.ruyamda huzursuz ya da endişeli değildim daha sonra o erkegin annesi geldi ve ben kalkıp giyindim ama annesi çok iyiydi ve beni seviyordu.

 10. Liya dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşımı çıplak gördüm oturmuş şekilde banyodaydi banyoda küvet vardı yerler beyazı fayanstı ve o beyaz fayansların üstü kandı

 11. Yeliz dedi ki:

  Merhaba Rüyada eşimin arkadaşı ile yatakta yatıyorum.O çıplak tamamen ama değilim.Onun eşi ise bizi gözetliyor sonra eli silahlı bir abisini bizi basması için cagirmaya gidiyor.O erkek geliyor bizi gözetliyor.

DMCA.com Protection Status