Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Rüyada çocuğunu kaybettiğini görmek, kendi aileniz için yaptığınız fedakarlıkların boşa gitmemesine ve ailenizde neşe ve huzurun artacağına yorumlanır. Evlatlarınız vatana millete başarılı bireyler olup sizi ve eşinizi gururlandırırlar. Aileniz için uzun zamandır dilediğiniz şeyler gerçek olur ve onların mutluluklarına ortak olunur. Eşiniz ile birlikte yeni yatırımlar da yapabilirsiniz. Zamanında elinizden mal mülk çıktıysa veya toplu para kaybettiyseniz geri kazanılır. Ailenize eskisinden daha iyi şartlarda bakabilirsiniz. Rüyada çocuğun kaybolması, çekilen zahmetin ardından feraha erişmeye ve evinizde güzel olayların yaşanmasına yorumlanır. Eşinizin size müjdeli haberleri olabilir, evinizde bir kutlama da yapılabilir.

Rüyada kendi çocuğunu kaybetmek, geleceğe dair endişelerin azalmasına ve ailenizin geleceği için gereken tedbirleri almaya yorumlanır. Eşinizle birlikte daha çok birikim yapmaya başlayabilir, çocuklarınıza daha iyi eğitim şartları sağlayabilirsiniz. Rüyada başkasının çocuğunu kaybetmek, mutlu bir yuva kurmaya ve çevresindeki insanlardan daha güzel bir evlilik hayatı olacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuğunu Kaybedip Bulmak

Yeni masraflar çıkabilir ve evinizi geçindirmekte zorlanabilirsiniz, eviniz için daha çok masraf yapmanız gerekebilir. Bir zamanlar girilen borç da şu günlerde sizi zorlamaya başlayabilir. Rüyada çocuğunu kaybetmek ve sonra bulmak, aynı zamanda aile içine müdahale eden biri ile tartışmak ve bu kişi ile araya mesafe koymak demektir. Sizin aile içi meselelerinize karışmasını istemediğiniz biri olabilir.

Rüyada Çocuğunu Kaybedip Ağlamak

Evinizde mutlu olayların olacağına ve çocuğunuzun çok iyi şeyler başarıp sizi ve eşinizi gururlandıracağına yorumlanır. Eğitim hayatında başarıları artar ve çocuğunuz için yeni harcamalar yapabilir, onun eğitimine daha çok masraf yapabilirsiniz.

Rüyada Emanet Çocuğu Kaybetmek

Bir süre önce sırlarınızı paylaştığınız biri ile aranız açılabilir. Bu kişi aranızdan adeta su sızmayan biri olabilir ve bir anda aranızda soğuk rüzgarlar eser. Belki de söylenen bir söz yanlış anlaşılabilir, sizi kıracak hal hareketleri olabilir.

Rüyada Kaybolan Çocuğu Aramak

Verilen sözlerin geç de olsa tutulacağına ve bu sayede ne sizin ne de ailenizin mağdur olacağına yorumlanır. Eşinizin tarafı ile aranızda küslük varsa barışılır ve yeniden gelip gitmeye başlanır. Size ve ailenize karşı yapılan bir haksızlığın da üstesinden gelinir.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, zamanında çekilen sıkıntıların ve verilen çabalarının sonucunu almaya ailenizin daha iyi şartlarda geçinmesine yorumlanır. Kendi ailenizin refahı için verdiğiniz emek boşa gitmez ve huzur sağlanır. Aile fertleri arası çekişme ve inatlaşma varsa iki taraf da uzlaşır. Eğer hane içerisinde mal mülk miras konusu konuşuluyorsa, aç gözlülük yapmaya kalkan birine karşı temkinli olmanızda fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

24 Yorum

 1. mehtap
 2. Anlsnbl
 3. Ciel
  • admin
 4. Sena
  • admin
 5. Feride
  • admin
 6. Gulu
  • admin
 7. Hatice
  • admin
 8. Bengül
  • admin
 9. Sanem
  • admin
 10. Buse
  • admin
 11. ahmet
  • admin
 12. Ayse
  • admin
 13. Sema
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status