Rüyada Çocuk Aldırmak

Rüyada çocuk aldırdığını görmek, büyük bir ikilemde kalmak ve zor günler geçirmeye, kendini mutsuz hissetmeye yorumlanır. Kişi yaşamış olduğu ikilemden dolayı çok mutsuz olabilir. Kendisi için neyin daha hayırlı olacağını bir türlü karar veremeyebilir. Örneğin özel hayatınızda kimin sizi mutlu edeceğini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Eski sevgiliniz gelip kafanızı karıştırmaya çalışabilir, yeniden size geri dönmek isteyebilir. Ya da ilişkisi olanlar bu kişinin gerçekten evleneceği kişi olup olmadığı konusunda ikileme düşebilir. Sevdiklerinize karşı güven kaybı yaşayabilirsiniz. Rüyada çocuk aldırmak istemek, bir süredir sizi rahatsız eden insanları hayatınızdan çıkarmak isteyeceğinize yorumlanır. Kendi iyiliğiniz için bazı insanlarla yollarınızı ayırmak en hayırlısı olur. Kişi geleceği için doğru karar vermek zorunda kalır. Rüyada bebek aldırmak, işlenen bir günahtan dolayı çok pişman olmaya yorumlanır. Kişi yapmış odluğu hatalardan dolayı çok pişman olur ancak telafi etmesi zor olabilir.

Rüyada çocuk aldırmaya gitmek, üzerindeki sorumlulukların azalmasına ve kendini boşlukta hissetmeye yorumlanır. Kişi elindeki bazı imkanlardan vazgeçmek zorunda kalabilir. Rüyada tanıdık birinin bebek aldırdığını görmek, sizin rahat yapmanıza sebep olan biri olabilir. Bu kişi ile yollarınızı ayırabilirsiniz.

Rüyada Kürtaj Görmek

Yanlış kişiye inanıp güvendiğini fark etmek ve o kişiden ayrılmak anlamına gelir. Zor da olsa ayrılık söz konusu olabilir, bu kişi sizden ayrılmamak konusunda ısrarcı olabilir. Ya da eski sevgiliniz tarafından rahatsız edilebilirsiniz, sürekli geri dönmek için çaba gösterebilir. Rüyada kürtaj yaptırdığını görmek, yeni seçimler yapmak ve eski hataları unutmaya, yorumlanır. Zamanında bazı insanların gerçek yüzünü görmemiş olabilirsiniz, ancak geç de olsa fark edilir. Evli biri de sizi kandırmaya çalışabilir.

Rüyada Kızının Bebek Aldırdığını Görmek

Kızınızın bir konuda size danışacağına yorumlanır. Geleceğe dair bazı endişeleri olabilir, özel hayatında zor bir süreç yaşayabilir ve sizden yardım almak isteyebilir. Evlenmek için de kararsızlığa düşebilir.

Rüyada Hamile Bir Kadının Kürtaj Olması

Büyük bir endişe atlatmak ancak sonrasında içinizin rahat edeceğine yorumlanır. Kişi kuruntuya kapılabilir, başkalarının etkisi altında kalabilir. Sizi durduk yere üzen kişiler olabilir ve çevrenizdeki insanlarla aranızda sorunlar çıksa da kısa sürede çözülür.

Rüyada Çocuk Aldırmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hatalı kararlar almak üzere olabilirsiniz ve sizi uyaran kişiler olabilir. Önemli bir karar almak üzere iseniz bir sevdiklerinizin de düşüncelerini önemseyin. Başkalarını mutlu etmek yerine kendi mutluluğunuza öncelik verirseniz pişmanlıklar yaşanmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Oğuzhan dedi ki:

    Merhabalar Dün gece bir rüya gördüm sevgilim beni telefonla arayıp ben önceden çocuk aldırdım bunu da sana söyleyemedim gibisinden konuştu bunu yorumlar mısınız?

DMCA.com Protection Status