Rüyada Çok Odalı Büyük Ev Görmek

Büyük ve birden fazla odası bulunan bir evde oturduğunuzu görmek, içinizde kopan fırtınaları simgeler. Her ne kadar bazı endişeleriniz olsa da, önünüze o kadar fazla seçenek çıkacak ki, bir anda hayata karşı daha umutlu sıkıca sarılacaksınız. Kendinizi daha güçlü hissederek, daha büyük kararlar almak isteyebilirsiniz. İlerleyen günlerde başaracağınız birden fazla başarı olacak. İnsanlar sizi pek çok yönden takdir edecekler. Özellikle iç dünyanızdaki sıkıntılar biraz rahatlama hissettirebilir.

Rüyada çok büyük bir evin odalarına girmek, aynı zamanda, sosyal çevrenin artması ve yeni insanlar ile tanışmak demektir. Tanışacağınız insanlar sayesinde önünüze çok sayıda fırsatlar çıkabilir. Eğer bekarsanız, birden fazla talibin birden çıkması anlamına da gelir. Çok fazla nasipleriniz olacak veya kısmetleriniz artacak.

Rüyada Çok Odalı Büyük Ev Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bahtınızın çok açık olması anlamına gelir. Kalbinizden geçen tüm güzellikler gerçek olacak ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Çok büyük zaferler elde edebilirsiniz. Büyük başarılarınız olabilir ve gelecek için parlak kararlar almak demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Zübeyr dedi ki:

    Selamün Aleyküm, Rüyamda yaklaşık 6-7 katlı bir ev gördüm ama bir evdi bu ve her katında 4er 5er tane oda vardı bir apart gibi ama bir ev. Ne anlama geldiğini merak ediyorum, TEŞEKKÜRLER

  2. servet dedi ki:

    Merhaba ben rüyamda küçüklüğümden tanıdığım bir adamın evindeydim bu adat ev inşaa ediyordu ve yıllardır bitiremediği evindr kaybolacak kadar oda vardı bu adam evin inşaatında kullandığı tulalara yasaklı bir şeyleri saklıyordu bur yandan ben evden çıkıp işe gitmek için uğraşıyordum ama odaların çokluğundan doğru kapıyı bulana kadar işe gideceğim aracı kaçırıyorum bende bu adamdan beni işe yetistirmesi için ricada bulunuyordum oda beni yetistiriyordu ve sonrası muamma:)

1 3 4 5
DMCA.com Protection Status