Rüyada Çok Yağmur Yağması

Rüyada çok yağmur yağdığını görmek, ailenizle birlikte mutlu olmanız ve aranızdaki sorunları çözmenize, anne ve babanızla iyi anlaşmaya yorumlanır. Eğer onların onaylamadığı bir şey varsa sonunda onaylarını alabilirsiniz. Kısmetleriniz çoğalır, yeni gelir kapıları açılır. Yeni fırsatlar ile karşılaşabilir ve iyi değerlendirirseniz çok mutlu olabilirsiniz. Maddi ve manevi yönden zarar sona erer, kayıplar yerine gelir, mal mülk sahibi olabilir, yeni ek gelir kaynakları bulabilirsiniz. Sofranızın bereketi ve neşesi artar.

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek, bekar olanlar için çok zengin biri ile evlenerek rahat bir hayat sürmelerine, kalabalık bir aileye sahip olmaya yorumlanır. Evli olanlar da eşleri ya da kendi kazançlarında artış yaşayabilirler. Borçlarınızı kapatabilir ve elinize geçen paranın bereketini görebilirsiniz.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağması

Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek, bazı yorumculara göre iç sıkıntının artması ve elden yüklü para çıkmasına yorumlanır. Maddi yönden sizi endişeye sokacak bazı durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Belki hiç hesapta olmayan harcamalar olabilir ve bu yüzden geçinmekte zorluk çekebilir, geçim darlığına düşebilirsiniz.

Rüyada Çok Hızlı Yağmur Yağması

Kısmetin açılması ve tez zamanda çok güzel haberlerin gelmesine, büyük bir isteğinizin gerçekleşmesine yorumlanır. Dualar kabul olur ve çok büyük nimetlere sahip olabilir, rızkınızı artırabilirsiniz. Tez zamanda birkaç yerden birden elinize para geçebilir. Maddi yönden endişeler azalır ve çözüm bulunur.

Rüyada Her Yere Yağmur Yağması

Yeni plan ve projelerde başarıya ulaşmak, elinizin bollaşması ve başkalarına da iyiliğinizin dokunması, maddi yönden hem siz hem de ailenizin rahata erişmesine yorumlanır. Aileniz ile birlikte geçim derdinden uzak sağlıklı ve sıhhatli günlere erişebilir, onlara destek verebilir ve birlikte mutluluğunuzu artırabilirsiniz.

Rüyada Çok Yağmur Yağması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, şansın açılması ve güzel talihe yorumlanır. Evinize bolluk ve bereket yağar, hediyeler alabilir, yeni kazanç kapıları aralayabilirsiniz. Para sıkıntısı son bulabilir ve zenginliğe erişebilir, rahat bir şekilde ailenizi geçindirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Umut dedi ki:

  Sabah namazından sonra rüyamda ailece gemi turu yapıryorduk ve eve gelirken baya sağnak yağmur yağıyordu eve geçtik eşimin arkaşları vardı kaynanamda vardı kapının önüne bi çıktım büyük asi nehri var doluydu ve çok yağmurluydu asi nehri ama bulanıktı ne anlama gelir yorumlarsanız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin mal mülk edinmesine yorumlanır.

 2. İzzet dedi ki:

  Sayın admin ben rüyamda dere kenarında böyle hızlıca yağmur yağdığını gördüm. Sonra yağmur durdu derenin kenarına futbol topu büyüklüğünde çok parlayan şeyler gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve yeni mal mülk edinmeye yorumlanır.

 3. Barış dedi ki:

  Rüyamda rüya görüyorum. Ilk rüyam korkunç korkuyorum. Sonra tuvaletim gelmiş. uyaniyorum İkinci rüyada ise tuvalete gimek için yataktan kalkıyorum. Sonra dışarı ya çıkıyorum. Gündüz vaktiymis. Güneş var yağmur yagmis. Yağmurun yagdigini toprağın kabarmasindan şeklinden anliyorum. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçebilir, kazancın bereketi artar.

 4. Esra dedi ki:

  Rüyamda fırtınayla karsık hızlı bır yagmur vardı akan dere costu koprunun bır kısmı koptu okadar etkılenmısımkı korktum uyandıktan sonra da

  1. admin dedi ki:

   Rızkın birden artmasına ve borç dert kalmamasına yorumlanır.

  2. Yasemin dedi ki:

   Rüyamda çok dolu yağmur yağıyor karanlıkta, bende balkon camının kepegini indiriyorum. Ve dışardan aynı anda bir bağırma sesi duyuyorum. Bana ve evime zarar gelmesin die bütün kepenkleri indiriyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Kuruntulardan kurtulmaya ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

 5. Bahar dedi ki:

  Ruyamda cok hizli bi sekilde yagmur yagiyordu bende şapkami basimi gecirdm hizli hizli yuruyordm arkamdan ablam geliyordu hava karanlik gecerlen meyveler gordm sonra biyer kuruydu oraya girdm ordan da bana gelmeye basladi ordn ciktm hizli gizli yurumeye basladm sonra yagmur durdu ablama baktm geldimi diye ablam yok oldu bulamadm onu ve ruyamda cok kalabalik birilerknide gordm dugune hazirlanir gibi hazirlaniyorlardi

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanca ve rızkı, maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır.

 6. mustafa dedi ki:

  rüyamda 6 aylık kızım bebek arabasında dururken onun üstüne sağanak yağmur yağıyordu . Ben bu duruma anlam veremiyordum

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın ve bereketin artacağına yorumlanır.

 7. Gonca dedi ki:

  Merhaba, rüyamda çok şiddetli yağmur altında merdiven çıkıyorum, fakat bunun öncesinde evde deprem sarsıntısı oluyor. Raf gibi bir yere çıkıp merdivenle Bi kutudan birşeyler arıyorum, erkek arkadaşıma ve kızıma o kutudan birşeyler alıp almayacağını soruyorum, ikiside hayır hadi çıkalım biran önce diyor. Fakat korkmuyorum onlara normal Bi durum olduğunu söylüyorum. Sonra dışarıda yalnızım, yürüyorum şiddetli yağmur altında, merdivenle çıktığım yer içi su dolu yağmurdan taşıyor. Büyük bir alan merdivenin yarısında dizlerime kadar suyun içindeyim ve yağmurdan dolayı su taşmakta daha fazla çıkamıyorum merdiveni. Tek başıma olduğum için azda olsa korku var. İçi su dolu o geniş büyük alanı görünce ilerleyemeyeceğimi anlayıp geri dönüyorum. İnerken merdivenin yarısında durup etrafıma bakıyorum heryer yağmurdan görünmüyor. Orada uyandım yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   yatırım yapma ya da yeni bir işe girme gibi konularda kararsızlık yaşamaya yorumlanır. Zamanında yapılan hataları tekrarlamamak için çok dikkat etmeniz gerekir.

 8. Alper dedi ki:

  Rüyamda çok yağmur yağıyordu ve cami minaresi neredeyse üzerimize devriliyordu üç kişiydik ve cami minaresi yıkıldı bizde cami ye saklandik.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve berekete, borcunuz varsa bitmesine ve maddi yönden rahata erişmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status