Rüyada Çürük Yumurta Görmek

Rüyada çürük yumurta görmek, yakın çevrenizdeki insanlar arasından sizi üzen ve hayal kırıklığı yaşayacağınız birine yorumlanır. Çok büyük beklenti içerisinde olduğunuz biri varsa bu kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çocukları olanlar için de çocuklarından yana yaşanacak gergin bir döneme yorumlanır. Bir süre daha çok onlarla ilgilenmeniz ve vakit geçirmeniz gerekebilir. Arkadaş çevresi ya da başka sebeplerle çocuklarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bekar olanlar için de iş arkadaşları veya kendi arkadaşları arasında üzecek birine yorumlanır. Bu kişi kendine zarar verdiği gibi size de zarar vermeye kalkabilir. Rüyada yumurtanın çürük çıkması, faydasız işler ile uğraşmak şeklinde yorumlanır. Size yararı dokunmayan hatta zararı dokunan kimseler olabilir. Birine emanet ettiğiniz bir şey varsa ihanet edebilir, güveninizi kırabilir.

Rüyada bozuk yumurta görmek, hakkınızın yenmesine ve bu duruma çok üzülmeye yorumlanır. Gelecek günlerde sizin hakkınıza göz koyan kimseler ile mücadele etmeniz gerekebilir. Mahkemesi olan kimselerin mahkemeleri uzar ve daha çok sabır etmek durumunda kalabilirsiniz. Miras kavgası olanların anlaşmazlıkları uzar.

Rüyada Çürük Yumurta Yemek

Ağzınızın tadını bozacak birine yorumlanır. Bu kişi sizi üzen ve hayal kırıklığına uğratan biri olabilir. Örneğin sevdiğiniz biri tarafında  aldatılabilirsiniz. Bu kişiye güvendiğiniz için kendinize de kızabilirsiniz, bazı insanlar kıskançlık yapabilir.

Rüyada İçi Siyah Yumurta Görmek

Kendi hataları yüzünden bir süre zorluk çekmeye ve maddi sıkıntıya düşmeye yorumlanır. Kişi üzerine atılan iftiralar yüzünden de zor durumda kalabilir. Beklemediğiniz bir anda yaşanan tatsızlıklar keyfinizi kaçırabilir.

Rüyada Çürük Yumurta Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yalan ve iftiraya maruz kalmaya, kötü niyetli kişilerden darbe almaya yorumlanır. İyilik ettiğiniz biri varsa iyilikten maraz doğabilir ve sonrasında bu kişiye yardım ettiğiniz için çok pişman olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status