Rüyada Denize Girmek

Rüyada denize girdiğini görmek, tüm hayallerinize erişmek ve güzel bir hayat sürmek, rahata erişmek, sorunların bitmesi ve sabrın sonunun selamet olduğuna yorumlanır. Bütün güçlüklerin üstesinden gelerek, artık daha rahat bir hayata sahip olabilirsiniz. Özellikle geleceğiniz için yapacağınız yatırımlar ileride sizin için çok hayırlı olacak. Yaşamınızı kolaylaştıracak olaylar olabilir ve şu anki bulunduğunuz koşullardan çok daha rahat olanaklara sahip olabilirsiniz. Dualarınız kabul olabilir.

Rüyada Denize Girmek İstememek

Çok istediğiniz şeyleri sırf sorumluluklarınız ve başkalarının onaylamaması yüzünden sahip olamamak demektir. Hayallerinizin peşinden koşmak isteseniz de önünüzde maddi ya da manevi engeller olacak. Bir konuda eliniz kolunuz bağlı olabilir.

Rüyada Denize Girmek İsteyip Girememek

Hep başkalarının menfaatleri ve çıkarları için çaba göstermek ve kendi hayatınıza odaklanamamak demektir. Sürekli bir şeyler erteliyor olabilirsiniz. Bu da size üzüntü verecek ve kendi isteklerinizin olmaması sebebiyle hayata küsebilirsiniz.

Rüyada Denize Girmek İstemek

Sizin için aslında çok hayırlı olacak bir şeyi görmezden gelmek ya da bazı sebeplerden dolayı bu fırsatı kaçırmak demektir. Harika bir iş teklifi alabilirsiniz ya da başka teklifler gelebilir. Ancak şu an bulunduğunuz koşullar buna engel olacak.

Rüyada Denize Girmekten Korkmak

Aslında başarıya ulaşmak için çok büyük bir adım atmanız gerekiyor. Ancak sizin de cesaret göstermeniz, daha cesur olmanız gerekiyor. Çok büyük kararlar almalı ve çok önemli girişimlerde bulunmalısınız. Yoksa hayatınızda pek bir şey değişmeyecek ve içinde bulunduğunuz düzenden şikayete devam edeceksiniz.

Rüyada Dalgalı Denize Girmek

Tüm engelleri aşmak ve zorlukların üstesinden gelerek bir şekilde refah bir hayata erişmek demektir. Başkalarının dedikodularına kulak asmak yerine kendi doğrularınız için mücadele ederseniz, başarınızı herkese kanıtlayacaksınız.

Rüyada Sevgiliyle Denize Girmek

Sevdiğiniz insan ile birlikte deniz kenarı bir yere seyahat etmek, sevgiliniz ile daha fazla vakit geçirmek ve bu sayede aranızdaki iletişim problemlerinin üstesinden gelmek demektir. İlişkiniz düzene girecek ve birbirinizi daha iyi tanımaya, anlamaya başlayacaksınız.

Rüyada Kardeşle Denize Girmek

Kardeşlerinizden çok büyük destek görerek, onlar sayesinde dert tasadan kurtulmak demektir. Kardeşiniz yoksa, yakın dostlarınız size kimsenin yapmayacağı büyük iyilikler yapabilirler.

Rüyada Eşiyle Denize Girmek

Yuvanızda huzur ve bolluk olacak. Geçim sıkıntınız bitecek ve borçlarınızı da kapatacaksınız. Eğer eşiniz ile birlikte almak istediğiniz bir şey varsa, yakında bunu alabileceksiniz. Aile hayatınızda ilişkinize yeni bir sayfa açmak, bazı eski defterleri kapatmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Başkasının Denize Girdiğini Görmek

Yeni tanıştığınız bir insandan büyük bir iyilik göreceğinize yorumlanır. Bu insan size iş ya da eğitim hayatınıza yönelik iyilikte bulunabilir. Yeni fırsatlar sunabilir.

Rüyada Anne ile Denize Girmek

Annenizin size hayır duası ettiği, size manevi yönden büyük destek vereceği ve zorlukları annenizin desteği ile atlatacağınıza yorumlanır. Annenizden telefon alabilirsiniz ve size müjdeli bir haber verebilir. Birlikte deniz aşırı bir yolculuğa da çıkabilirsiniz.

Rüyada Gece Denize Girmek

Çok büyük zorlukların üstesinden gelerek, büyük bir başarı örneği olacağınıza yorumlanır. Hiçbir şeye kolay yoldan sahip olmayacak, zor yoldan zaferler edineceksiniz.

Rüyada Denize Girmek ve Balık Görmek

Zenginliğe erişmek, elinize geçen paranın bereketini görmek demektir. Çok hayırlı olaylara şahit olabilirsiniz. Hayatınız bir anda değişebilir ve kısmetiniz çoğalabilir. Çok hayırlı haberler alabilirsiniz. Bekar olanlar için evlilik müjdeler.

Rüyada Baba İle Denize Girmek

Babanızdan maddi destek görerek borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ya da yeni bir iş için babanızdan maddi destek almak isteyeceksiniz. Babanız size mesleki yaşantınızda büyük destek sağlayarak yanınızda olacak ve başkalarından borç almanızı engelleyecek.

Rüyada Adetliyken Denize Girmek

İş hayatında kötü niyetli insanlar ile karşılaşarak kandırılmak ve maddi zarar uğratılmak demektir. Sizi meslek yaşantınızda kandırmak isteyen ve kazandığınız parada gözü olan insanlara karşı çok temkinli olun. Özellikle aç gözlü kişiler sizi kötü duruma düşürebilir.

Rüyada Denize Kıyafetsiz Girmek

Sağlık problemleri olan bir yakınızdan müjdeli haber almak, kendi sağlık sorunlarınızın da azalması demektir. Hayatınıza yeni bir sayfa açmaya karar verebilirsiniz. Geleceğe yönelik daha umutlu olacaksınız.

Rüyada Denize Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem psikolojik hem de fiziksel olarak kendinizi sağlıklı ve iyi hissetmeniz demektir. Psikolojiniz düzelecek ve hayatınız düzene girmeye başlayacak. Dert ve sıkıntılarınız azalarak, büyük bir rahatlama yaşayacaksınız. Mutluluğu iç dünyanızda bulacaksınız ve iç huzurunuzu artıracak olaylar olacak. Manevi yönden güçleneceksiniz.

YORUMLAR

 1. Pınar dedi ki:

  Merhaba, rüyamda kapalı bir havada biraz dalgalı bir denize giriyorum. Denizin ortasında bir kaya var. Normal hayatta yüzme bilmiyorum fakat rüyamda ayaklarım yerden kesiliyor yüzüyorum. Benimle birlikte denizde birkaç kişi daha var. Sonra bir adam geliyor ve tehlikeli olduğunu denize girmememiz gerektiğini söylüyor deniz de ki kayaya çarparız diye. Ama bana tehlikeli gelmiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan plan projeleri tamamlamak, önemli bir fırsata yorumlanır.

 2. Merve dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum kuzenimle birlikte denize gidiyorduk benim oturduğum eve çok yakınmış deniz sanki aramızda hiç kötü şeyler yaşanmamış hiç küsmemişiz gibiydik deniz o kadar temiz ve masmaviydi ki koşarak girdik ve su sıcacıktı ikimizde deniz bu kadar güzel olabilir diye konuşuyorduk, çok mutluyduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli haberler almak ve kimseyle küs kalmamaya yorumlanır.

 3. Emine dedi ki:

  Uzun sure once ruyamda yuruyen merdivenin yerden olan gezme versiyonlari var ya (ozur dilerim turkcem icin) onun gibi bir seyde tanimadigim bir kac insanla.gittigimizi daha sonra deniz kenarinda denizin icine de o makineyle.girdigimizi ve denizde fil surusunu gordum hortumlari yukari geziyorlardi anlami nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize daha çok para geçmesine ve iş hayatında başarıya yorumlanır.

 4. Duygu dedi ki:

  Rüyamda şort ve atletle denize giriyorum babam annem kardeşlerim var yanımda ama çıkarken yosunlu yere geliyorum ve yengeç ısırdı beni sonra çıkıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Anne babanızı mutlu edecek bir başarıya yorumlanır.

 5. Elif dedi ki:

  Rüyamda okyanus gibi berrak bi denize girmiş yüzüyodum sonra denizden çıkınca plajda birsürü midye satan insanlar vardi babam herkese midye alayımmı diye sordu kimse midye istemedi bana sormadı ve bende midye alamadım.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve parasal anlamda rahatlamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status